Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.09.2011., 15:16   #701
Sumnjam da će je vratit, štoviše 100% sam siguran da neće. Serija je bila stvarno dobra, jedino ju je glupa Nova TV lansirala u krivo vrijeme. Da je išla od jeseni u 20:00 ili 21:00, bila bit hit kao i NG i sad Lara.
Jay Bluebell is online now  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2011., 15:17   #702
da, šteta jer je bila odlična. meni osobno jedna od boljih naših
__________________
“Don't ever think you're alone here, we've just been trapped in different hells, and people aren't against you dear, they're just all for themselves.”
hope.cc is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2011., 14:43   #703
stvarno steta...bila bi hit ona i da je sad u 18:10 i onako nema u tom terminu ama bas nista zanimljivo ni na jednoj televiziji, a idemo u jesen pa ce bit gledatelja u tom terminu, ali nazalost oni ga popunjavaju s jos jednom turskom serijom sto je za zabrinut se 2 turske serije na jednoj televiziji u 2 sata
Arial is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2012., 00:57   #704
Pamti samo sretne dane... Joooj baš sam se nekako danas sjetio ove divne telenovele i volio bih da ju nastave snjimat (iako znam da je to nemoguće). Eh eh tako ti je to kad projkt prodaš najeneozbiljnijoj tv kući u državi - novoj tv
lalač is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:31.