Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente

Kutak za školarce i studente Sjedni, 1!!!
Podforumi: Državna matura, Osnovne i srednje škole, Fakulteti i visoka učilišta, Upomoć, spašavajte!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.09.2007., 12:59   #1
Privatni fakulteti

cao ljudi, lijep Vam pozdrav zelim iz tuzle!

e ovako, htjeo bi da cujem od vas kakvo misljenje ima te o privatnim fakultetima sto HR i BiH! sam ne znam sta da uradim, dal da idem na drzavni ili privatni. inace hocu menadzment da upisem. pa sam sad ni tam ni vam .
frka mi da ne upisme privatni pa da nakon nekog vremena ne ugasi ili propadne, sta ja znam. onda, kakva je situacija sa njihovim diplomama, dal je to priznato? ne znam, sta vi mislite o svemu tome!

cao raja, i budite pozdravljeni!
ziggyTZ is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2007., 14:35   #2
a privatni fakulteti su ti skoro kao privatne srednje skole, tamo ti idu u susret, i mislim da ih je puno lakse zavrsit nego drzavne fakultete.... u zagrebu ima dosta privatnih fakulteta na menagment, a kao najbolji slove njavro, libertas, vern.....
blondie_girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2008., 16:16   #3
Privatni fakulteti - koliko ih ima?

Evo mene interesira koliko u Zagrebu ima privatnih studija/fakulteta?

Brat mi je prošle godine završio trogodišnju školu za prodavača...

Pošto već radi,razmišlja izvanredno/privatno nešto upisati...

Financije / mogućnosti nisu problem,pa onda zašto ne...

Ja znam za Vern/Njavro/Libertas...

Ima li štogod još u Zagrebu?

Hvala
Lolly Pop is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2008., 19:31   #4
ima ih dosta sam se ne mogu sjetit imena,kaj niste na smoteu ili,bili su tam,odi na stranicu gdje pise smotra pa si tam pogledaj
snjeska is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2008., 10:22   #5
Question PRIVATNI FAKULTETI

UPOOOOOOOMOĆ....
Imam u planu upisati neki privatni fakultet...u Zagrebu ih već ima dosta...Vern, Libertas, ZSM, ZŠM...tako mi se teško odlučiti...
Jel mi može netko pomoći malo o tim fakutetima...koliko su dobri... dali se na njima stvarno uči ili je to plaćena diploma...ima li netko iskustva u kasnijem pronalaženju posla s diplomom tih fakulteta?[/I]
Trebala bi onako malo, neke konkretnije informacije o njima, ne samo one službene koje pišu na njihovim stranicama...
Unaprijed hvala!!!
Sweet Years is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2008., 11:18   #6
Čekaj, a zašto baš moraš upisati privatni fakultet? I znaš li uopće što želiš studirati (i kasnije se u životu time baviti), ili je bitno samo da se možeš hvaliti okolo kako studiraš na privatnom fakultetu?
__________________
...rasipam korake k'o pijan dinare...
Jean is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2008., 15:01   #7
Quote:
Jean kaže: Pogledaj post
Čekaj, a zašto baš moraš upisati privatni fakultet? I znaš li uopće što želiš studirati (i kasnije se u životu time baviti), ili je bitno samo da se možeš hvaliti okolo kako studiraš na privatnom fakultetu?
naravno da ga ne upisujem da se hvalim, nego se prebacujem s državnog jer mi je zbog posla teže.
Sweet Years is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2008., 13:45   #8
Quote:
Sweet Years kaže: Pogledaj post
naravno da ga ne upisujem da se hvalim, nego se prebacujem s državnog jer mi je zbog posla teže.
meni je frendica na privatnom i mora bit prisutna na nastavi koliko i ja na državnom. i ima tonu zadaća za pisat. plus je što nema ispite
__________________
štrumf dok ga daviš pocrveni, pozeleni, poljubičasti,
a kad umre opet je plav ali bljeđe :D
by mishamu
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2008., 13:13   #9
Ima li u Zagrebu privatan fakultet na kojem se uci komunikologija ??
Peckham is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2008., 13:34   #10
Komunikologija kao drugi naziv za novinarstvo? Ima ona Nacionalova škola.
__________________
Mexatia Mini Baby Boutique - handmade šivane stvarčice za bebe i klince
mya_7920 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2008., 14:00   #11
Quote:
mya_7920 kaže: Pogledaj post
Komunikologija kao drugi naziv za novinarstvo? Ima ona Nacionalova škola.
Ne...na komunikologiji se uci novinarstvo,ali i mediji,fiilmska i muzicka industrija ........
Peckham is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2008., 15:24   #12
Quote:
Peckham kaže: Pogledaj post
Ne...na komunikologiji se uci novinarstvo,ali i mediji,fiilmska i muzicka industrija ........
Isto kao i na FPZG?!
__________________
Mexatia Mini Baby Boutique - handmade šivane stvarčice za bebe i klince
mya_7920 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2008., 16:52   #13
Quote:
mya_7920 kaže: Pogledaj post
Isto kao i na FPZG?!
pa ne znam sta se uci na FPZG...
Peckham is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2008., 23:41   #14
kao da si frustriran necime, ne bih se slozio da su privatni fakulteti tako lagani da ih zavrsava tko hoce, mozda ih je lakse zavrsiti jel je nacin rada bolji nego na drzavnim
Podojena Licnost is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2008., 20:33   #15
Točno, svi ti tzv. "privatni fakulteti" su sve nekakve više škole. Iz mojeg iskustva tamo se uglavnom upisuju oni slabijeg znanja, ali s dovoljno para naravno.

Ali s druge strane, grupe su manje, dobiju servirano sve knjige/skripte (za 4000€ bome i trebaju), profesori su dostupniji, dobiju više praktičnog znanja...
H&h is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2008., 20:39   #16
I da imam viska para, ne bih ulozila u nijedan privatni fakultet

I to nije pitanje nikakve frustriranosti, nego principa i zdravog razuma.
Good evil is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2009., 14:00   #17
Dobro razmisli prije nego nekome platis velike novce za skolovanje. Privatni fakulteti imaju svoje prednosti ali mislim da u HRV jos uvik ne nude znanje za novce koje im platis. Ja nedavno zavrsila Americki fakultet za management u Dubrovniku i sada mi odbijaju dati diplomu. I to nakon uplacenih hmm..150.000kn?? Nije mi se bas isplatilo. Da sam znala sto me ceka, nikad ne bi isla dole studirati...
Contactess is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2009., 14:40   #18
Quote:
Contactess kaže: Pogledaj post
Dobro razmisli prije nego nekome platis velike novce za skolovanje. Privatni fakulteti imaju svoje prednosti ali mislim da u HRV jos uvik ne nude znanje za novce koje im platis. Ja nedavno zavrsila Americki fakultet za management u Dubrovniku i sada mi odbijaju dati diplomu. I to nakon uplacenih hmm..150.000kn?? Nije mi se bas isplatilo. Da sam znala sto me ceka, nikad ne bi isla dole studirati...

jel nebi bilo logicno da ih tuzis onda???
BUBI69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2012., 20:05   #19
rad na privatnom fakultetu?

Može li mi netko reć koja je razlika rada na državnom i privatnom fakultetu? Prošle godine magistrirala sam ekonomiju(prema bolonji) i pojavila mi se opcija rada na privatnom fakultetu u BiH, kao asistent. Naravno ne znam točno kakvi uvjeti me čekaju osim rada i subotom. Mislim na plaću, da li je plaćeno ljeto i praznici kao na državnom ili ? Ne znam točno šta me čeka, čak nisam sigurna da li ću prihvatit posao...pa ako ima netko da mi pomogne bila bi jako zahvalna

Zadnje uređivanje alicia keys : 07.10.2012. at 21:27.
alicia keys is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2012., 02:51   #20
Quote:
alicia keys kaže: Pogledaj post
Može li mi netko reć koja je razlika rada na državnom i privatnom fakultetu? Prošle godine magistrirala sam ekonomiju(prema bolonji) i pojavila mi se opcija rada na privatnom fakultetu u BiH, kao asistent. Naravno ne znam točno kakvi uvjeti me čekaju osim rada i subotom. Mislim na plaću, da li je plaćeno ljeto i praznici kao na državnom ili ? Ne znam točno šta me čeka, čak nisam sigurna da li ću prihvatit posao...pa ako ima netko da mi pomogne bila bi jako zahvalna
Pitaj na temi Znanstveni novak [chat].
__________________
streberica.gimnazijalkaATyahoo.com Za državnu maturu I ovdje
Štreberica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:17.