Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.04.2017., 09:19   #101
Quote:
Klodovik2 kaže: Pogledaj post
I kako zna u koju će ličnost uskočit kako bi prilremio robu. Jel drži po jedan komplet u svakoj sobi
Jesi ti gledao film? Ili samo po trejleru procjenjuješ?

Sve je to jasno razjašnjeno, ali neću ti olako dat odgovor. Mućni glavom ili zguglaj, ako glava ne upali.
__________________
Stop jednoumlju. I dvostrukim mjerilima.
facersplaca is online now  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2017., 09:37   #102
Quote:
Klodovik2 kaže: Pogledaj post
I kako zna u koju će ličnost uskočit kako bi prilremio robu. Jel drži po jedan komplet u svakoj sobi
honest trailers majka kritike
__________________
Liberté, égalité, jebalité

Tko god da mi je ukrao antidepresive, nadam se da je sad sretan
Puky Lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2017., 22:15   #103
Quote:
Leecher kaže: Pogledaj post
Oduševljen sam. Gledao sam Unbreakable davno i to mi je jedan od omiljenih filmova tako da me kraj (nisam bio spoilan) oduševio.

Doduše ne sjećam se Kevina u Unbreakeblu....

Evo ga...
ovo je jako zanimljivo
njami njami is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2017., 20:41   #104
Quote:
pukylly kaže: Pogledaj post
honest trailers majka kritike
Neki kuže a neki baš i ne
__________________
odveć rano zamoren životom samo čemer osjećam
- još vlastitija
Klodovik2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2017., 18:55   #105
Odličan film McAvoy je zaslužia Oskara za ovo
Naj scena mi je sa Hedwig u sobi nakon šta repa i ozareno očekuje pohvalu pa se posrami šta mu je radio star tužni pogled u stranu vrh glume

I šteta šta nema scene s pedofilom na kraju volila bi da nije sve završilo samo na pogledu policajki..
miss busy bee is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2017., 23:30   #106
negdje do tridesete minute gledao i ondak kad sam napokon skužio gdje to sve vodi premotao tj. isprekakao do kraja,

šalicaman puko ko kokica

veče smeče nisam dugo gledao, čak je i onaj kolosal bolji od ovog govna.

Ajutokintumi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2017., 07:50   #107
Osrednji film, ne kuzim hype. Nista posebno.
MagicRat is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2017., 08:09   #108
Hype je zbog poveznice s Unbrekable, to mi je stvarno fora, inače se slažem da je prosječan film koji malo izdiže gluma.
__________________
"I hate listening to people’s dreams. It’s like flipping through a stack of photographs. If I’m not in any of them and nobody’s having sex, I just don’t care." D.R.
mah11 is online now  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2017., 08:44   #109
Moja interpretacija filma je da je cijela svrha ovog pothvata "probuditi" Casey. Omogućiti joj da se oslobodi, osveti, štogod...očekivala sam da na kraju ona ubije Zvijer, ali ovako je ispalo puno bolje.
Zato ove druge dvije cure nisu uopće dobile prostora - cijela priča se vrti oko Casey. I nije me briga ako više ne vidimo Kevina u nekom eventualnom nastavku, ali bilo bi mi drago vidjeti kako se Casey osvetila. Ako ne i ovakav kraj je ok.
Mogla bih sad ulaziti u psihologiju žrtve i kako se razni ljudi različito nose s traumatičnim situacijama, ali nema smisla...
VK Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2017., 18:42   #110
Hoće li biti nastavka? Kraj je dao naslutiti da još nije gotova priča
DJTcro is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2017., 20:47   #111
Quote:
DJTcro kaže: Pogledaj post
Hoće li biti nastavka? Kraj je dao naslutiti da još nije gotova priča
Da već je najavljen zvat će se "Glass".
__________________
. .
Leecher is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 05:12   #112
Jedan od boljih filmova koje sam pogledao u zadnje vrijeme i ne vjerujem da ima samo 6 stranica dok se svakakva sranja vrte s raspravama u nedogled.

Dobar mi je od početka do kraja.

Nije tu samo on iznio film, i glavna cura je rasturila svojim pogledima/reakcijama te dobro nadopunila priču.

Reći ću da ima čisto malo klišeja za film tog tipa i prilično je zgodno izvedeno sve što miriši na klišej.
Da se ne radi o USA publici, bilo bi još bolje i tu se redatelj morao prilagoditi.

Nisam gledao (ili se više ne sjećam) Unbrakeable, ali sam svejedno očekivao preobrazbu na kraju, insinuirali su to kroz doktoričine govore o fizičkim efektima pojedinih ličnosti.
I rekao sebi, ako čudovište bude imalo duplo duže prste i dugu kosu (kako je opisano), film je sranje, ako izvedu nešto realističnije, dajem mu ocjenu više.
Izveli su.

Veselim se nastavku.

9/10
lik_vž is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 19:13   #113
ovakvi filmovi se inače još zovu "naručeni" filmovi, jer služe samo i samo kako bi se određeni glumci po svaku cijenu uspjeli nametnuti publici. ovaj put je u prvom planu ljigavi mcavoy, i to u ovoj perfidnoj glumačko-režiserskoj britansko-indijskoj kolaboraciji.

znači isforsirano i pretenciozno bespotrebno gofance.
Ajutokintumi is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 19:14   #114
U tvojoj glavi može biti svašta, ne poričem.
lik_vž is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 19:24   #115
Quote:
lik_vž kaže: Pogledaj post
U tvojoj glavi može biti svašta, ne poričem.
ne mogu vjerovati da na takve jeftine filmove/fore mogu padati takvi hvalospjevi. taj film ne služi za ništa drugo osim za preseravanja tog nazovi "glumca"
Ajutokintumi is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 20:42   #116
A bolji je od foassbendera koji je zaredao lose uloge
__________________
Stop jednoumlju. I dvostrukim mjerilima.
facersplaca is online now  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2018., 07:05   #117
Quote:
Ajutokintumi kaže: Pogledaj post
ovakvi filmovi se inače još zovu "naručeni" filmovi, jer služe samo i samo kako bi se određeni glumci po svaku cijenu uspjeli nametnuti publici. ovaj put je u prvom planu ljigavi mcavoy, i to u ovoj perfidnoj glumačko-režiserskoj britansko-indijskoj kolaboraciji.
Mislio sam da ovo nitko neće prokužit. A žao mi je onda, moram te prijavit...
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2018., 11:35   #118
Sviđa mi se tema filma, disocijativni poremećaj ličnosti mi je jako zanimljiv. McAvoy je odlično glumio, očekivala sam da će biti nominiran za Oscar. Jedino mi je too much cijela ta stvar sa zvijeri.

Film je imao dosta kritika da potiče stigmatizaciju osoba oboljelih od mentalnih bolesti jer ljudi nisu upoznati s ovim poremećajem, kao ni s većinom psihičkih poremećaja, a glavni glumac predstavlja otmičara, tj. negativni lik. Osobno se ne slažem da film širi stigmu. Film je psihološki triler, nije dokumentarac o disocijativnom poremećaju i ljudi ga ne bi trebali shvaćati tako ozbiljno. To što većina ljudi nema pojma o psihičkim poremećajima je druga stvar.

Nisam znala da će biti i sljedeći dio filma. Unbreakable nisam još pogledala, ali planiram pogledati.
Pink Day is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2018., 13:49   #119
Quote:
Pink Day kaže: Pogledaj post
Sviđa mi se tema filma, disocijativni poremećaj ličnosti mi je jako zanimljiv. McAvoy je odlično glumio, očekivala sam da će biti nominiran za Oscar. Jedino mi je too much cijela ta stvar sa zvijeri.

Nisam znala da će biti i sljedeći dio filma. Unbreakable nisam još pogledala, ali planiram pogledati.
Pogledaj Unbreakable pa ti zvijer neće biti too much već sasvim logičan i kaj će ti biti možda najbolji dio filma. Uz to je Unbreakable još bolji film od Splita.
__________________
"I hate listening to people’s dreams. It’s like flipping through a stack of photographs. If I’m not in any of them and nobody’s having sex, I just don’t care." D.R.
mah11 is online now  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2018., 14:30   #120
Quote:
mah11 kaže: Pogledaj post
Pogledaj Unbreakable pa ti zvijer neće biti too much već sasvim logičan i kaj će ti biti možda najbolji dio filma. Uz to je Unbreakable još bolji film od Splita.
SPOILER

slazem se, i meni je malo zvijer bila too much ali nakon (odlicnog) kraja kada vidis da je split smjesten u isti svemir kao i unbrekable sve sjeda na mjesto i shvatis da si gledao nekakav supervillain origin story ... i meni je mcavoy bio odlican ovdje, a i inace mi je drag ...
ulceroz kolitis is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:43.