Natrag   Forum.hr > Sport > Formula 1

Formula 1 Brm, brm, fiju...

Pogledaj rezultate ankete: Kakva je bila VN Rusije:
negledljiva 10 35.71%
podnošljiva 16 57.14%
dobra 0 0%
vrlo dobra 1 3.57%
odlična 1 3.57%
vrhunska 0 0%
Glasovatelji: 28. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.04.2017., 15:13   #61
Jeb... imaju prvi red a bolje griju gume od Mercedesa ako nezeznu start odoše oni već u prvom krugu (a k tome još su i manje poderali startne gume jer su vozili krug manje na njima)

RB sekundu i po iza ajoj
__________________
"When investing", "Timing" is everything. - Fred McAllen
ceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2017., 15:14   #62
Prrari!
Sam633 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2017., 15:14   #63
čestike bandi crvenoj.
ajde bottas u pm, da nisi zajebo zadnji sektor, imo bi 100 kuna..pravo bogatstvo!
zekohonda1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2017., 15:15   #64
Čestitke Ferrariju

Ali ne razumijem zašto su zajebali Kimija u zadnjem pokušaju i poslali ga tako kasno. Ovo je trebao biti Kimijev PP...
__________________
If he drove the car any harder he would have been shot out of the stratosphere. Fucking incredible.
fortinbras is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2017., 15:16   #65
Quote:
zekohonda1 kaže: Pogledaj post
čestike bandi crvenoj.
ajde bottas u pm, da nisi zajebo zadnji sektor, imo bi 100 kuna..pravo bogatstvo!
mečka je jako loša u zadnjem sektoru u odnosu na ferrari
__________________
"When investing", "Timing" is everything. - Fred McAllen
ceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2017., 15:21   #66
It iz time to remove ze sandbaggs

SinnFein is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2017., 15:33   #67
Quote:
SinnFein kaže: Pogledaj post
It iz time to remove ze sandbaggs
Ako će itko uspjeti izvući onboard snimke grešaka danas (pogotovo Hamiltona) već vidim dosta materijala za novu montažu
__________________
Let me explain something to you. I am not "Mr. Lebowski". You're Mr. Lebowski. I'm the Dude!
Gosha is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2017., 15:34   #68
Quote:
Gosha kaže: Pogledaj post
Ako će itko uspjeti izvući onboard snimke grešaka danas (pogotovo Hamiltona) već vidim dosta materijala za novu montažu
SinnFein is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2017., 15:35   #69
gotovo je s mercedesom tj njihovom dominacijom,sutra nemaju šanse za pobjedu osim ako vettel ne odustane,kimi će ionako nekako već ujebati
muflon7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2017., 15:38   #70
Kimi mi nije djelovao happy na presici... izgleda da se probudio.. valjda ga bude drzalo i sutra...
Roodonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2017., 17:06   #71
Nego, sta ce sutra biti u utrci (koja je vjerovatno 1 stop), kad Bottas bude ispred Luje?
Hoce li opet team order i hoce li Bottas imati cojones da im kaze "odjebite"?
Roodonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2017., 17:06   #72
Zao mi je Kimija bio je to njegov PP da nije napravio gresku u zadnjoj krivini. Sutra u trci ocekujem da na startu Botas pusti Hama, Ham zatim prestigne Kimija i onda obracun Ham-Fetel.
dmw is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2017., 17:12   #73
DMW navija za Hamiltona, znal sam da je zicer kladit se na trojac Kimi, Vettel, Bottas među top 3
Fala DMW
bila je ovo dobra berba...

iako bi bila pun kufer bolja da je Kimi uzel pole, kreteni su stavili kvotu 18 na njega
Skoro sam ubral malo žešću lovu, al dobro ko ga hebe kad je Vettel na Poleu, onda i nisam tak ljut

Nego Gajs oćemo novu anketicu

Hamilton je sporiji pola sekunde od Bottasa zato što je:

a.) Bottas Vanzemaljav
b.) Hamiltonu nije delal DRS
c.) Hamilton je vozio kvale bez baterije, turbo punjača te oba MGU-a
d.) Hamiltonu je puknuo šaraf od 1 eura na bolidu

The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2017., 17:12   #74
I ja se nadam obracunu Ham - Vettel, jedva cekam, Bottasa jos uvjek neshvacam ozbiljno, Hamiltonovu taktiku za sutra znam a to je zasigurno odlazak ranije u boks od ostalih i onda ganjanje.

Steta za Kimija i pole, odlican je bio cijeli vikend.

Ovo ce biti odlicna sezona
__________________
"Ženo, što plačeš? Koga tražiš?"
mario550 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2017., 17:13   #75
Quote:
Roodonja kaže: Pogledaj post
Nego, sta ce sutra biti u utrci (koja je vjerovatno 1 stop), kad Bottas bude ispred Luje?
Hoce li opet team order i hoce li Bottas imati cojones da im kaze "odjebite"?
Ono fora zadnji put s gumama još može proći. Ali ako i sutra opet bude isti izgovor, a Bottas bude ovoga trebao pustiti onda će jasno pokazati tko je i što je Bottas u timu.
__________________
Let me explain something to you. I am not "Mr. Lebowski". You're Mr. Lebowski. I'm the Dude!
Gosha is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2017., 17:15   #76
Quote:
The Best F1 Driver kaže: Pogledaj post
DMW navija za Hamiltona, znal sam da je zicer kladit se na trojac Kimi, Vettel, Bottas među top 3
Fala DMW
bila je ovo dobra berba...

iako bi bila pun kufer bolja da je Kimi uzel pole, kreteni su stavili kvotu 18 na njega
Skoro sam ubral malo žešću lovu, al dobro ko ga hebe kad je Vettel na Poleu, onda i nisam tak ljut

Nego Gajs oćemo novu anketicu

Hamilton je sporiji pola sekunde od Bottasa zato što je:

a.) Bottas Vanzemaljav
b.) Hamiltonu nije delal DRS
c.) Hamilton je vozio kvale bez baterije, turbo punjača te oba MGU-a
d.) Hamiltonu je puknuo šaraf od 1 eura na bolidu


Kaj mu to vrijedi kad ce ga Ham sutra pomesti sa podom? .

Joj kak volim kad si sretan, zapamti jedno Bottas nikad nebude ispred Hamiltona kao sto je Vettel gubio od jednog doticnog gospona.
__________________
"Ženo, što plačeš? Koga tražiš?"
mario550 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2017., 17:17   #77
Quote:
Gosha kaže: Pogledaj post
Ono fora zadnji put s gumama još može proći. Ali ako i sutra opet bude isti izgovor, a Bottas bude ovoga trebao pustiti onda će jasno pokazati tko je i što je Bottas u timu.
Pa sve je jasno još od davnih dana...još tam od Malezije 2013 se jako dobro zna da je Hamilton primadona u ekipi ili ti ga neprikosnoveni No1 vozač kojem se momčadski kolega mora micat sa strane...

Samim tim je u biti Rosbergovo osvajanje naslova čak i debelo veći pothvat nego kaj izgleda na prvi pogled, jer osvojit naslov kao No2 vozač je itekakav pothvat...
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2017., 17:18   #78
Meni je jako tuzno i strasno zaostatak svih ostalih za Mercedesom i Ferrarijem, fuj!

Vidim da to nitko ne komentira, wtf
__________________
"Ženo, što plačeš? Koga tražiš?"
mario550 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2017., 17:18   #79
Quote:
The Best F1 Driver kaže: Pogledaj post
Pa sve je jasno još od davnih dana...još tam od Malezije 2013 se jako dobro zna da je Hamilton primadona u ekipi ili ti ga neprikosnoveni No1 vozač kojem se momčadski kolega mora micat sa strane...

Samim tim je u biti Rosbergovo osvajanje naslova čak i debelo veći pothvat nego kaj izgleda na prvi pogled, jer osvojit naslov kao No2 vozač je itekakav pothvat...
Da, nažalost i ja mislim da je tako...
__________________
Let me explain something to you. I am not "Mr. Lebowski". You're Mr. Lebowski. I'm the Dude!
Gosha is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2017., 17:19   #80
Quote:
mario550 kaže: Pogledaj post
Kaj mu to vrijedi kad ce ga Ham sutra pomesti sa podom? .

Joj kak volim kad si sretan, zapamti jedno Bottas nikad nebude ispred Hamiltona kao sto je Vettel gubio od jednog doticnog gospona.
Istina nebu...barem ne dokle god to Wolf ne dozvoli, a kad dozvoli e onda bu Lujo iznenadjen i uvredjen pa će da podvije rep i da ode iz Mečke...
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:03.