Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.06.2017., 22:16   #1
Riviera (2017-2020)


Opis:
Deset epizoda ove serije pružiće nam uvid u svet zapleta i intrige bogatih i privilegovanih. Georgina (Julia Stiles) je kratko udata za bogataša Constantinea Cliosa kada on pogiba u eksploziji jahte. Nezadovoljna službenom istragom, počinje kopati dublje i otkriva da je njen pažljivo održavan životni stil zapravo maska za laži, prevare pa čak i ubistva. S prvom Constantineovom ženom kreće se kroz jedan potpuno novi svet i u njemu se neočekivano dobro snalazi.

Žanr: kriminalistička, drama, triler
Kanal: Sky1
Premijera: 15. 06. 2017.

IMDb
TVDb


Titlovi


lemonzoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2017., 22:07   #2
Pogledala sam seriju i moram priznati da je poprilično razočaravajuća. Kraj totalno bezvezan, jedino ako planiraju S02, pa da su zato ostavili open end. Ako nema S02, onda je u fazonu neka svatko zamišlja svoj kraj. S tim da nam nikada nisu otkrili što se nalazi na eksternoj memoriji za koju se 10 epizoda tražio ključ/USB stick?! Glavna stvar oko koje su se lomila koplja, a mi pojma nemamo o čemu se radi. Fail.

Baca mi na The Night Manager, najavljivan kao trilerčina, a dobili smo najviše trilerčić, no zapakirano u lijep omot s mašnicom. Tako i ovdje, kakti neki triler, tu i tamo je bilo malo napeto, ali ukupno gledano, jako slabo. Ambijent prekrasan i to je taj lijepi omot s mašnicom. Ovo više baca na Dallas meets Dynasty at Cote d'Azur in 2017!

Dijalozi su dijelom u meni izazivali susramlje, ono, gledaš i ne vjeruješ što likovi govore! Totalno stupidno. Kemije nije bilo niti među glavnim parom, sporednim ili bilo kojim. Gluma nekada ok, nekada nikakva. Kako se kome dalo tog dana čini mi se.

Još nešto je više nego smiješno. Glavni lik Constantine Clios, kojeg glumi Anthony LaPaglia i ukupno u 10 epki se pojavi 15 minuta, je Grk, ali priča američkim akcentom (no u seriji nije rečeno a je rođen u USA, živio tamo itd.). Žena mu je Irina Atman ex Clios, ne znam točno što je, Ruskinja možda, ali priča engleski sa švedsko-britanskim akcentom. Imaju troje djece, svi su odrasli u Francuskoj, ali pričaju engleski različitim čudnim akcentima. Najmlađe dijete Adriana govori nekim američko-britansko-njemačkim akcentom, a izgledom je skroz ginger (crvenokosa, blijede puti, pjegice), otac joj je rumunjski krimos Negrescu koji ima tamniji (olive) ten, a ni majka nije svijetla! Ono, wtf?! U početku uopće nisam mogla ni pohvatati tko je tu tko, sve je krenulo baš konfuzno.

Uglavnom, može se pogledati kao ljetna razbibriga ako se baš nema ništa drugo. 5/10
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2017., 23:17   #3
Ja pogledao prve dvije epizode. Shiny, glossy, action-packed, al dosadno dozlaboga, ovogodišnji Night Manager. Zijev.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:24.