Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.06.2017., 23:28   #41
Quote:
monamona kaže: Pogledaj post
Kad god sam upitala nekog muškarca koja žena mu je bila ljubav života, to je po pravilu neka koja ga je odjebala (najčešće zbog drugog tipa). Znači, to nije neka koja ga je voljela i to mu otvoreno rekla i pokazala. Nego baš ženska koja mu je pravila scene, lagala, vjerojatno i varala, i na kraju ga odjebala.

Tebi je ta tvoja dosadna i predvidiva. Da se sad najednom distancira, da je uhvatiš kako se dopisuje sa drugim tipom i da zatraži pauzu "kako bi malo razmislila da li te voli ili ne", ti bi totalno poludio od ljubavi prema njoj.
Previše si to pojednostavnila. Ima i nešto istine u tome što si napisala, ali je to ipak malo složenije.
ericsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2017., 00:43   #42
@splićanine znam točno što te muči. Istu dilemu imao sam prije puno godina. Prerano sam je upoznao, u nekim svojim neizrečenim planovima mislio sam još par godina biti slobodan. Dok je ona svoj put već prošla i odabrala mene. Dobro smo se slagali, nije bilo razloga za prekid osim tog mog unutarnjeg loma. Pokušao sam izaći, jednom sam jednostavno predložio da prekinemo ali nisam bio ustrajan i ostali smo zajedno.

Iz tog iskustva mogu ti reći da ne znam odgovor na tvoje pitanje. Jednog dana za 20 godina biti ćeš 20 godina stariji, bit ćeš a njom ili s nekom drugom i pitat ćeš se da li bi bilo bolje da si nekad davno krenuo drugim putem. Jer bez obzira na izbor uvijek si na jednom putu. Sve drugo ostaju samo mogućnosti. Mudrost je u tome da znaš odabrati i da znaš biti zadovoljan svojim izborom.
kaplan is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2017., 05:15   #43
Ispricao sam joj sve, rekao sam joj vecinu stvari koje sam rekao vama ovdje. Dogovorili smo se napraviti pauzu neko vrijeme da promislimo o svojim osjecajima i da onda odlucimo za dalje. Iako je dosta plakala, a i ja sam, iznenadila me kako je bila puna razumijevanja. Cak je i sama predlozila da si uzmem koliko god vremena trebam, prije nego li sam uspio sam to zatraziti. Rekla mi je da me voli vise od icega i da joj je bitno da sam sretan, makar na njenu stetu. A ja budala zelim prekinit sa takvom osobom. Pricekat cu par tjedana, vidit kako se osjecam pa donit odluku.
splićanin is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2017., 05:17   #44
Hvala na odgovoru Kaplane, vidim da si i ti to prosao, nadam se da si zadovoljan svojim izborom. A nadam se da cu i ja bit za 20 godina.
splićanin is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2017., 11:41   #45
Quote:
kaplan kaže: Pogledaj post
@splićanine znam točno što te muči. Istu dilemu imao sam prije puno godina. Prerano sam je upoznao, u nekim svojim neizrečenim planovima mislio sam još par godina biti slobodan. Dok je ona svoj put već prošla i odabrala mene. Dobro smo se slagali, nije bilo razloga za prekid osim tog mog unutarnjeg loma. Pokušao sam izaći, jednom sam jednostavno predložio da prekinemo ali nisam bio ustrajan i ostali smo zajedno.

Iz tog iskustva mogu ti reći da ne znam odgovor na tvoje pitanje. Jednog dana za 20 godina biti ćeš 20 godina stariji, bit ćeš a njom ili s nekom drugom i pitat ćeš se da li bi bilo bolje da si nekad davno krenuo drugim putem. Jer bez obzira na izbor uvijek si na jednom putu. Sve drugo ostaju samo mogućnosti. Mudrost je u tome da znaš odabrati i da znaš biti zadovoljan svojim izborom.
Mudrost je i u tome da znaš progutati svoje govno čak i ako si krivo izabrao, jer ipak to je bio tvoj tadašnji izbor. Uživaj sad i trudi se.
ayca is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2017., 17:46   #46
Neki ne znaju sta imaju dok to ne izgube, nazalost.
__________________
Poput lopova zgrabim trenutak i učinim ga svojim.
''Facta, facta, non verba!''
Mme is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2017., 23:20   #47
Quote:
splićanin kaže: Pogledaj post
Mislim da sam vise dosao na forum u nadi da cete me uvjerit da su takve misli normalne i da ne razbijam glavu, ali i ovo sa blagoslovom ima smisla, barem podsvjesno ako nista.
Potrudit cu se oko veze poticat zajednicke aktivnosti , druzit se cesce i seksat, mozda ima toliko potencijala koji nisam otkrio dosad, realno nisam se ni ja previse trudia zadnjih pola godine, posao mi je stresan, dosta sam radio, sad sam neko vrijeme u puno laksem periodu poslovno i dosadujem se pa su mozda ove misli zato i isplivale.
Ako vidim da unatoc svemu i dalje ovo traje porazgovarat cu sa njom i zatrazit da misec dana budemo odvojeni.
Iako neznam moze li poslije toga odnos biti isti, mozda njeni osjecaji splasnu zbog toga.
Hvala svima na komentarima, pomazu.
Pa ja mislim da povremene sumnje jesu normalne. Barem ja nisam nikad ni u sto u zivotu bila 100% sigurna. I mozda da se udaljis na neko krace vrijeme, eto bas neko putovanje pa vidis kako se osjecas.

Sorry, nisam procitala kraj.
Ovakve situacije su mozda jedine u kojima nisam sigurna da li treba biti potpuno iskren. Jer je moguce da ce u se ona u slucaju nastavka veze poceti osjecati nesigurno u vezi.
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2017., 23:29   #48
Quote:
Basta kaže: Pogledaj post
Zar su osjećaji toliko bitni? Zar nisu vrlo loši temelji za ikakve odluke, uključujući i romantične prirode, jer su tako prevrtljivi?
Za neke stvari su bitni.
Zapravo su bitni za sve odluke.
Sjetih se primjera iz Emocionalne inteligencije koi je zbog neke ozljede mozga postao nesvjestan emocija i nije mogao nista odluciti ni oko najbanalnijih stvari.
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:05.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger