Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.07.2017., 21:58   #21
Quote:
Wog Boy kaže: Pogledaj post
Mah, to samo na forumu svi hrabri kad treba realizirati nigdje nikog
Nije problem u hrabrosti.......Ja bih za trojac bio načelno zainteresiran, i nemam problem sa samom situacijom. Prođe me volja kad vidim koliko ljudi seru i kompliciraju i oko najobičnijeg odnosa u dvoje. Ako se ikad nađem u okruženju gdje više ljudi razmišlja slično meni, neću se puno dvoumiti, ali ovdje gdje jesam.....Inzistirati na tome mi se čini kao promašaj, dok god ne znam skoro 100% da imam pravu osobu i situaciju.......Mislim jebiga.....I autor ove teme se prepao i otvorio temu samo zato što mu je partnerica samo u mislima izašla iz zadanih okvira........Da bi bilo realno razmišljati o nekom trojcu s osobom koja nije 100% pouzdana.......Mislim da je svakome potrebno okruženje gdje se ljudi ne prepadnu na svaku živopisniju maštariju. Hrvatska to nije. Hrvatska je ovih dana počela kažnjavati turiste zbog hodanja u kupaćima. Zamisli tek da se seksaju utroje i da ih netko uhvati.
advocatus82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2017., 22:37   #22
Quote:
advocatus82 kaže: Pogledaj post
Nije problem u hrabrosti.......Ja bih za trojac bio načelno zainteresiran, i nemam problem sa samom situacijom. Prođe me volja kad vidim koliko ljudi seru i kompliciraju i oko najobičnijeg odnosa u dvoje. Ako se ikad nađem u okruženju gdje više ljudi razmišlja slično meni, neću se puno dvoumiti, ali ovdje gdje jesam.....Inzistirati na tome mi se čini kao promašaj, dok god ne znam skoro 100% da imam pravu osobu i situaciju.......Mislim jebiga.....I autor ove teme se prepao i otvorio temu samo zato što mu je partnerica samo u mislima izašla iz zadanih okvira........Da bi bilo realno razmišljati o nekom trojcu s osobom koja nije 100% pouzdana.......Mislim da je svakome potrebno okruženje gdje se ljudi ne prepadnu na svaku živopisniju maštariju. Hrvatska to nije. Hrvatska je ovih dana počela kažnjavati turiste zbog hodanja u kupaćima. Zamisli tek da se seksaju utroje i da ih netko uhvati.
Tebe prođe volja za trojcem jer drugi oko tebe su protiv toga? :klap:
I, niti sam se prepao, niti je to njezina želja, tako da si promašio, kad me već spominješ nevezano za temu.. Bila mi je čudna maštarija pa me zanimalo što ljudi misle o tome.
centarboy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 08:26   #23
Quote:
centarboy kaže: Pogledaj post
Tebe prođe volja za trojcem jer drugi oko tebe su protiv toga? :klap:
I, niti sam se prepao, niti je to njezina želja, tako da si promašio, kad me već spominješ nevezano za temu.. Bila mi je čudna maštarija pa me zanimalo što ljudi misle o tome.
A čuj jebiga, trojac ne možeš napraviti bez treće osobe. Čak i da supruga i ja stvorimo idealne uvjete, dovoljno je da treća osoba krivo shvati neki signal, pa da cijelo iskustvo ode kvragu, i da stvorimo još 5 problema koji nam nisu potrebni. A ako je treća osoba prosječan Hrvat, sa prosječnim predrasudama o seksu, šanse da će nešto krivo shvatiti su ogromne.....Zato mislim da mi za trojac treba ili neko okruženje gdje je normalno da ljudi otvorenije dijele seksualna iskustva, ili nam treća osoba mora biti tako dobar prijatelj da s njim možemo dijeliti baš sve.
advocatus82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2017., 21:37   #24
Quote:
advocatus82 kaže: Pogledaj post
Nije problem u hrabrosti.......Ja bih za trojac bio načelno zainteresiran, i nemam problem sa samom situacijom. Prođe me volja kad vidim koliko ljudi seru i kompliciraju i oko najobičnijeg odnosa u dvoje. Ako se ikad nađem u okruženju gdje više ljudi razmišlja slično meni, neću se puno dvoumiti, ali ovdje gdje jesam.....Inzistirati na tome mi se čini kao promašaj, dok god ne znam skoro 100% da imam pravu osobu i situaciju.......Mislim jebiga.....I autor ove teme se prepao i otvorio temu samo zato što mu je partnerica samo u mislima izašla iz zadanih okvira........Da bi bilo realno razmišljati o nekom trojcu s osobom koja nije 100% pouzdana.......Mislim da je svakome potrebno okruženje gdje se ljudi ne prepadnu na svaku živopisniju maštariju. Hrvatska to nije. Hrvatska je ovih dana počela kažnjavati turiste zbog hodanja u kupaćima. Zamisli tek da se seksaju utroje i da ih netko uhvati.
A u Hrvatskoj i nešto plahi ljudi kojima je previše stalo do toga što selo misli.

Btw. fala kurcu da se svetoj turističkoj kravi više uvede neki minimum reda kojega provjereno i u svojim seksualno liberalnim državama imaju. U biti ne samo tamo, nego i u drugim miljama naprednijim turističkim destinacijama od ove naše. Neka se probaju npr. šetati po seksi francuskom gradu Cannes-u u kupaćem pa da vide fine kaznice od 15ak tis eura.
choupette is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2017., 22:04   #25
Quote:
Wog Boy kaže: Pogledaj post
Mah, to samo na forumu svi hrabri kad treba realizirati nigdje nikog
uvijek su svi hrabri na rijecima, nije to samo na forumu. recimo, ja ti tu mogu napisati da ne odbijam pomisao na trojac, ali buduci da nemam ni dvojac, kaj mi to tocno znaci.
takve su rijeci znacajne samo ako postoji realna mogucnost za njih, ovako na ekranu su isto kao i da citas najnovije vijesti o severininom sinu - who the fuck cares?
Zoey is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:25.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger