Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.07.2017., 23:35   #41
Quote:
Alienica kaže: Pogledaj post
Ne kužim. Kakve god bile namjere i način, zar joj ne bi time učinila uslugu?
Cura ako je iole pametna skuzit ce i sama bez puno price (a mozda vec zna).

Stavi se u njenu poziciju. Dal bi volila dobit slike tvoga decka i bivse 'dok su u poslu' i to ih dobijes od te iste osobe koja je na slikama?
To nije nikakva usluga nikome.
jamesbond is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2017., 23:37   #42
Quote:
jamesbond kaže: Pogledaj post
Cura ako je iole pametna skuzit ce i sama bez puno price (a mozda vec zna).

Stavi se u njenu poziciju. Dal bi volila dobit slike tvoga decka i bivse 'dok su u poslu' i to ih dobijes od te iste osobe koja je na slikama?
To nije nikakva usluga nikome.
nekom garant jest
edi_bosanceros is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2017., 23:41   #43
Quote:
edi_bosanceros kaže: Pogledaj post
nekom garant jest
Kome? Svi su tu luzeri
jamesbond is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2017., 00:03   #44
Quote:
SoakedInLuxury kaže: Pogledaj post
Nakon burnog prekida četverogodišnje veze 5 mjeseci od prekida javio se bivši da želi opet biti sa mnom. Od telefonskih razgovora smo prešli na viđanje iako gospodin dva mjeseca ima curu. Viđali smo se nekoliko dana, sve je bilo kao nekad, njoj je rekao da mu treba vremena, da zeli pauzu i da je zasad to to i on je ustrajao na pomirenju dok nismo došli na temu da sam ja bila s drugim muškarcem dok sam naravno bila slobodna. To je prihvatio katastrofalno, jecajući, plačući, vikajući da sam ga izdala, da mene nitko ne može imati i što ga nisam čekala i slično. On kaže da s nikim nije bio za to vrijeme, da je nju našao samo zato da nije sam i da mene zaboravi. Ja sam rekla da je to bio i moj razlog odnosa da ga pokušam zaboraviti i racionalno sam predložila da pređemo preko toga jer je to bilo kada sam bila slobodna i ne vidim ikakvu prepreku ako se sada opet želimo da nas to spriječava da budemo zajedno opet. Međutim, gospodin se vratio njoj, nakon svih dana viđanja i odnosa, nakon riječi da me voli i da me želi ženiti. A ipak svaki dan me zove, piše poruke kako me voli, da mu falim i vidimo se opet svaku večer ili dan. Na pitanje zašto je s njom ako je ne voli on odgovara da me mora zaboravit i da je to jedini način da me zaboravi iako nju ne voli što mi je sam priznao.

Koja je poanta biti u vezi s nekim koga ne voliš, s kim si samo da nisi sam, koga čak sažalijevaš ( pošto cura ta ima sjebanu familiju) a voliš drugu osobu i želiš bit s drugom osobom ali joj ne želiš preć preko takve gluposti?

Ja znam da je možda debilno šta sam spavala s drugim tipom a njega volim još uvijek al sam bila slobodna i mogla sam radit šta me volja. Ne vidim razlog da njemu to smeta šta sam ja bila s drugim pošto smo prekinuli u najgorem mogućem scenariju i ja sam zaista mislila da ga više nikad neću vidjeti niti biti s njime.

Mene je ovo pogodilo opet, jer sam mu bila spremna dati šansu novu nakon svega šta se izdogađalo i jer je i on meni falio, i naravno radi toga šta ga još uvijek volim tako da sam u sjebanom psihičkom stanju gdje ne spavam i ne jedem, utječe mi na život i na normalno funkcioniranje toliko da razmisljam da joj posaljem slike i poruke od nasih susreta sada pa da to završim jednom milo za drago pošto on nju predstavlja kao sveticu koja će mu oprostit bilo što
Bjezi glavom bez obzira jer cemo te inace citati za godinu dana na supendarama.
__________________
Be fucking awesome
So I cross my heart, kill my desire..
This is what you get when you play with fire!
Boo is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2017., 00:53   #45
Quote:
jamesbond kaže: Pogledaj post
Cura ako je iole pametna skuzit ce i sama bez puno price (a mozda vec zna).

Stavi se u njenu poziciju. Dal bi volila dobit slike tvoga decka i bivse 'dok su u poslu' i to ih dobijes od te iste osobe koja je na slikama?
To nije nikakva usluga nikome.
Ma odkud njoj uopće takve slike? Od kud ti znaš da ona ima takve slike? A-ha!

Rekla je samo da bi joj poslala poruke koje joj je slao (i eventualno slike da su se našli, npr. na kavi ili sl. - ne da mi se sad tražit).
Što se mene tiče osobno - ako je situacija takva - da, voljela bih znati tu informaciju, manje bi mi značio način na koji mi je prenesena (usmeno, pismeno, slikom, videom... sve bi mi to bilo isto) i od koga. Dapače, bila bih zahvalna toj osobi. A može biti i anonimno.
Alienica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2017., 02:18   #46
Quote:
Elois kaže: Pogledaj post
Možda definicija "ludila" kod tebe i mene nije ista.
Ma jeste. Znam točno na šta si mislila i ja sam mislio na to isto
Quote:
Elois kaže: Pogledaj post
Dok ne izgubi razum nije zanimljiv/o.
Kažem ti ili blagoslov ili proketstvo
__________________
Even your worst day only have 24 hours - Tyson Fury
panther-1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2017., 03:39   #47
aff kakav scenario... sretno!
__________________
Osjećam se dva dana mlađi.
mauzer is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2017., 03:21   #48
Hahaha..
Bolje ti je da se trljas sama, nego da te netko ovako drka po mozgu.
Ali tip ocito dobro jebe. Oprostit ces mu ionako sve. Sto god mi rekli.
__________________
Liječim sidu
NezaposlenUm is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2017., 10:20   #49
A što je s ovim drugim dečkom s kojim je spavala postavljačica teme? I njegova priča bi trebala biti zanimljiva vezano za ovaj zaplet.
vitorog is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2017., 11:58   #50
moral je problem u ovoj prici
Xayah is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:21.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger