Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.11.2010., 17:41   #41
Talking

Quote:
newmie1207 kaže: Pogledaj post
Pozdrav ljudovi

Jel ima netko iskustva s izradom poker stolova?

Naime ne bih htio davati 3,4,5 tisuća kuna za novi poker stol koliko bi došao, već bih ga htio sam napravit. Vidio sam na dosta stranica (naravno,poglavito Amerikanci) da ljudi sami izrađuju za ukupnu cijenu od 100-200 $, a spreman sam zamijeniti svoje vrijeme s novcem Jel ima još entuzijasta uz mene?
Pa ja sam radio jedan veliki stol i nije baš bio jeftin ne znam koliko velik želiš pravit ali ako ideš kupovati sve možda i sam dođeš na tu cifru koju si spomenuo sve ovisi koja veličina
solucija koja se treba uzeti u razmišljanje je da se kupi neki rabljeni stol bilo kakav da veličina paše pa onda preurediti
Još jedan sam radio gdje je on preko dana normalni stol a onda se zakrene za 90 stupnjeva pa otklopi i onda se dobije kartaški stol duple veličine nego što je preko dana( nadam se da si skužio što sam rekao)
Poz
stolarhr is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2010., 19:10   #42
Quote:
newmie1207 kaže: Pogledaj post
Pozdrav ljudovi

Jel ima netko iskustva s izradom poker stolova?

Naime ne bih htio davati 3,4,5 tisuća kuna za novi poker stol koliko bi došao, već bih ga htio sam napravit. Vidio sam na dosta stranica (naravno,poglavito Amerikanci) da ljudi sami izrađuju za ukupnu cijenu od 100-200 $, a spreman sam zamijeniti svoje vrijeme s novcem Jel ima još entuzijasta uz mene?
Prijatelj je kupio gornji dio stola koji se sklapa mislim da je osmerokutan pa smo se nešto razgovarali o izradi donjeg djela od metala ali on bi htio da se i to sklapa jer se partije sele gradom
sve u svemu stali smo na razvojnom planu
BD-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2010., 22:36   #43
Quote:
BD-zg kaže: Pogledaj post
Prijatelj je kupio gornji dio stola koji se sklapa mislim da je osmerokutan pa smo se nešto razgovarali o izradi donjeg djela od metala ali on bi htio da se i to sklapa jer se partije sele gradom
sve u svemu stali smo na razvojnom planu
Kaj se poker nemože igrati za "normalnim" stolom ?
geoterm is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2010., 09:20   #44
Quote:
geoterm kaže: Pogledaj post
Kaj se poker nemože igrati za "normalnim" stolom ?
A to sam i ja pitao ma kupio je na e-bay taj sklopivi gornji dio i sad je na mukama kako složiti postolje a nije baš za takve tehničke stvari
BD-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2010., 16:44   #45
Quote:
geoterm kaže: Pogledaj post
Kaj se poker nemože igrati za "normalnim" stolom ?
Ja se nadam da kod teb kod kuće nije normalni stol sa zelenom čojom ili kako se to već zove, nije to taj filing igrati se na običnom stolu
stolarhr is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2011., 18:14   #46
Potražnja za majstorima

Molim ako netko ima za preporuciti dobrog staklara za izradu staklenih vrata za tus po mjeri. LOkacija Zg.

Hvala unaprijed! 

Zadnje uređivanje fermina-daza : 29.01.2016. at 13:34. Reason: upute moderatora cd_coversa preseljena u prvi post
cobanesku is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2011., 23:19   #47
Ja imam majstora za preporučit za zaobić ga ako se ikako može.
Dogovorio sam vađenje poda u kuhinji i jednog gipsanog zida, te stavljanje nove keramike, kao i 1.5mkv novog poda u kupaoni. Moj materijal. Njegov rad 4200.
Na kraju mi je stavio pločice DIREKT na parket !!!! I nadao se ne znam čemu? Da ja neću skužit isti dan kad pukne čim zagazim?
Tip se zove ..., živi na ..., visok je 180 i mršav umjereno, smeđa čičkava kosa, trokutasta glava, godište oko 78. Vozi neki kombi, neki stariji bijeli.
LJudi zaobilazite tipa kako god znate i umijete.

Još nisam ni nabrojao da sve što je takao da je uništio, tipa pipa, wc školjki, sve ostavio srušeno, naciknuto, prezavijeno itd. Radovi su umjesto 2 tjedna trajali mjesec ipo. Dakle platio sam na drugom mjestu još 2000 za stan.
A živci? Nemjerljivo.
Čak mi je u kupaoni umjesto iskopavanja starog sifona, kojeg sam striktno dogovorio, i micanje starih pločica, TIP JE NALJEPIO NOVE PLOČICE PREKO STARIH I PREKO SIFONA, SVE ZATVORIO, I ONDA JOŠ PAMETOVAO KAD SAM SKUŽIO ŠTA JE NAPRAVIO. dA SE TO KAO MORA TAKO.????
Katastrofa...
A za pločice direkt na parket još nisu čuli takav slučaj mnogi majstori iz Zg koje sam upoznao sa slučajem.
I tip mi na kraju uzeo svu lovu, a šutu koju sam dogovorio da odveze drugi dan, ostavio je mjesec dana dok je sam nisam odveo i odbio od cijene. Ma uzas jedan nista drugo.
Ljudi, bolje vam je ako niste bas sigurni da ce majstor napraviti sta ocete, sami radite. Ima svega.
Pozdrav

ps. Platio sam jer je dosao na šogijevu preporuku. Šogi ga je umalo zatukao pred nama kad je vidio sve, i branio mi da platim. Ali zbog operacije koljena sam prvi put uzeo majstora i nadam se zadnji, pa nek košta i neću da sam kome dužan. Ovaj se opravdavao da što šogi hoće, da je njemu napravio sve perfektno, kod njega doma. Eto, to vam sve govori o liku. Napravi par odličnih poslova i onda na račun toga prevari dodatnih 3-4-5-6, tko zna koliko ljudi.
Šogiju je još neugodno, ali što ćeš sad. Ako je on šta pogriješio, previše je htio pomoć. I na kraju doveo ovakvog.

Odgovaram za napisano i stojim iza svega.
Pozdrav

Zadnje uređivanje City : 12.11.2011. at 02:22.
Šumi is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2012., 15:12   #48
Ja imam dobre majstora za adaptacije stana , kupaone, kuhinje itd. a izlaze i na hitne intervencije. Ako nekom treba br nek mi pošalje pp,pa javim
Amelie12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2012., 19:54   #49
Quote:
Šumi kaže: Pogledaj post
Na kraju mi je stavio pločice DIREKT na parket !!!!
Čak mi je u kupaoni umjesto iskopavanja starog sifona, kojeg sam striktno dogovorio, i micanje starih pločica, TIP JE NALJEPIO NOVE PLOČICE PREKO STARIH I PREKO SIFONA, SVE ZATVORIO, I ONDA JOŠ PAMETOVAO KAD SAM SKUŽIO ŠTA JE NAPRAVIO. dA SE TO KAO MORA TAKO.????
Ovo je katastrofa!
MARSILdoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2016., 21:22   #50
Pozdrav svima

Ima li mi neko za priporučit izvođača koji bi mi napravio obiteljsku kuću u Murteru, roh bau.
stdoor is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2016., 15:44   #51
Pozdrav,

keramičara (6m2) i parketara (60m2), trebam.

Zagreb centar.
kis is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2016., 22:15   #52
Bok! Trebala bih preporuku za električara u Zagrebu?
blue_note is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2016., 20:35   #53
Trebao bih preporuku za električara te posebno vodoinstalatera/keramičara za kompletno renoviranje kupaonice, kuhinje i još nešto pločića u hodniku. Lokacija je Zagreb, zapadni dio.
__________________
Sve životinje su jednake, ali neke životinje su jednakije od drugih.
GlupiNick is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2016., 17:00   #54
Quote:
GlupiNick kaže: Pogledaj post
Trebao bih preporuku za električara te posebno vodoinstalatera/keramičara za kompletno renoviranje kupaonice, kuhinje i još nešto pločića u hodniku. Lokacija je Zagreb, zapadni dio.
Bok,

samo da upozorim sve, da se ne opeku kao i mi.

Vodoinstalater Ivan Groznica vara ljude. Živi u Remetincu, niskog je rasta i poluduge kose. Na početku je divan i krasan i dok mu ne daš kaparu ili novce za bilo što. Mi smo mu nakon odrađenog dijela posla(malog dijela) dali novac da kupi bojler uz popust i na kraju nam je ukrao te novce, i iz stana pipe i ostale stvari koje je trebao namontirati na radijatore za centralno(ventile itd).

Katastrofa iskustvo. Ukupno nam je uzeo kad se sve zbroji 12.000 kn

Kasnije smo našli još ljudi koje je prevario, čak i na večernjaku smo kasnije našli komentar tipa prije 5 godina kako je prevario još ljudi.

Uglavnom Užas Užas i nadam se da će nekome pomoći da ga u budućnosti ne okrade
staindhr is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2016., 10:34   #55
Pozdrav svima! Tražim korektnog vodoinstalatera koji radi sa hidroforima, pumpama... Za područje Zagreba (Trešnjevka). Može u poruci ili tu javno pohvalite dobrog majstora. Može bez računa, ma samo da je čovjek pošten i zna raditi. Plaćamo uredno, prilagođavamo se vremenu dolaska, ma što god treba, bez vode se ne može.

Imali smo sjajnog starijeg gospodina koji je otišao raditi u Njemačku. Sada se mučimo sa nekim novim mlađim tipom, dosta smo platili mjenjanje opreme novom, a već 10 dana smo bez vode, stalno odugovlači, lagano smo na rubu živaca s njim i tražimo back up, bude li potrebno za odmah ili sigurno za ubuduće.

Svaka informacija bi bila od pomoći. Zahvaljujem!
lapdog is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2016., 19:52   #56
Pozdrav. Također molim za preporuke za nekog dobrog vodoinstalatera na području Zagreba za manje popravke vodokotlića i slično?

Hvala unaprjed
hugoboy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2016., 11:49   #57
moja zgrada kreće sad sa obnovom fasade i postavljanjem toplinske izolacije pa bih molio ako mi tko može poslati popis tvrtki koje se bave time iz Splita, može i na pp. hvala
svjpromatrac is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2016., 19:56   #58
ako ste nedavno prosli montazu vaillant kombi bojler i prezivjeli, molim kontakt ovlastenih majstora koji bi obavili montazu novog uređaja, instalirali termostat, pustili u rad i ovjerili dvogodisnje jamstvo

sve instalacije, bojler i radijatori su novi!
titulus_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2016., 14:54   #59
Trebala bih preporuku za dobre majstore (firmu) koja se bave termoizolacijom i hidroizolacijom. To bi se radilo na zatvorenom dijelu balkona, koji je napravljen kao soba ali nista od navedenog majstor nije radio i sad trebam popravak. Puno hvala na preporukama.
lewisham is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2016., 15:13   #60
Pozdrav
Trebala bih preporuku za dobrog vodoinstalatera i keramicara za potpunu renovaciju kupaonice na pidrucju Tresnjevke. Hvala na pomoci
Zipemi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:26.