Natrag   Forum.hr > Sport > Košarka

Košarka Loptost radovanja pod obručima

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.07.2006., 17:50   #1
Dečki moji..Ukić je svoje odigrao u TAU.
Umjesto prvog playa, ako kojim slučajme ostane..postati će treći play.

Evo što kaže Perasović:

"Roko nije odigrao onako kako može. Iako mu je prva sezona odigrao je ispod naših očekivanja. Imao je sasvim pristojnu minutažu, iako su hrvatski mediji tvrdili suprotno. Nije bio u stanju da konkurira Prigioniju i ja sam bio prisiljen da mi Prigioni igra kao prvi play. Roko se mora naučiti da ima konkurenciju i da se za mjesto u petorci mora izboriti radom a ne pričom. Ja nemam dvojbi u pogledu njegovih mogućnosti i znam da će dostići nivo jednog vrlo izuzetnog igrača. Ali ja živim od trenutka, a ne od toga što će biti za dvije-tri godine."
"Kad je prije dvije godine doveden McCants u Split novinari su napravili sve da se Amerikanca makne kako bi se Roku otvorio prostor. Zašto se on nije mogao takmičiti s McCantsom i izboriti za sebe minutažu koju želi? Svojevremeno sam i ja smatrao da me se uklanja dovođenjem Duška Ivanovića, ali sam kasnije shvatio kakvu uslugu mi je klub napravio. Nema bolje stvari za mladog igrača od zdrave konkurencije. Calderon je svojedobno također imao Prigionija kao konkurenta pa je završio u NBA. Pravi igrač uvijek nađe svoj put."



"Baš smo se jučer sreli i rekao sam mu da ukoliko je nezadovoljan s minutažom i načinom igre može otići. Ja mu kao trener nikakve probleme neću praviti. Druga je stvar da li će se on dogovoriti s klubom."

Dakle..Peras je defakto otpisao Ukića...


...i doveo Rakočevića:

Riječima "TAU ima koncept, dugoročni plan za budućnost, nešto što Real nije imao" danas je predstavljen novi igrač TAU Ceramice. Radi se o Igoru Rakočeviću, dojučerašnjem igraču kluba iz Madrida s ugovorom do 2009. koji je ugovorio suradnju sa viceprvacima ACB lige na 1+2 godine. Prema našim informacijama prvu će godinu Rakočevićev konto biti jači za 1.5 milijuna dolara.



Dakle...mali se ne može izboriti za mjesto u momčadi ako mu se prije toga uprava na silu ne makne one ispred njega.
__________________
minirat Tunel Učku i poslati sve u PM
meat katie is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2006., 14:23   #2
ne kenjaj, i ukic i tomas su vrhunski igraci, ogroman nas potencijal
 
Odgovori s citatom
Old 15.07.2006., 17:29   #3
Yep..ogroman potencijal...za nas i našu repku.
Ali ništa više od epizodista u evropskoj košarci.
Eto..ubertalent Ukić razočarao hrvatskog trenera i upravu kluba i u novu sezonu ulazi kao 12-ti igrač.
Doduše...trener mu je rekao: mali..slobodno idi.
__________________
minirat Tunel Učku i poslati sve u PM
meat katie is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2006., 18:04   #4
Quote:
meat katie kaže:
Yep..ogroman potencijal...za nas i našu repku.
Ali ništa više od epizodista u evropskoj košarci.
Eto..ubertalent Ukić razočarao hrvatskog trenera i upravu kluba i u novu sezonu ulazi kao 12-ti igrač.
Doduše...trener mu je rekao: mali..slobodno idi.
ne cini mi se bas kao neka provjerena informacija!
 
Odgovori s citatom
Old 15.07.2006., 18:06   #5
Perasovic

Zasto supak od Perasovica ne spomene ko mu je donio pobjedu u plej ofu protiv Barse, njegov miljenik Prigioni ili Ukic.

Mogao bi se i ti raspitati o tome.

A Ukic je toliki antitalenat da Toronto ne pita za cijenu. Niti se TAU njega odrekao, niti je mali otpisan, vec je picketina Peras uvrijedjen sto mu hrvatska javnost zamjera ocit animozitet, ko zna cime uzrokovan, do Roka Ukica.

Peras je najobicnije govno.
Vanjushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2006., 18:06   #6
Quote:
white boy kaže:
ne cini mi se bas kao neka provjerena informacija!
Pa pusti Boltona, kenja po obicaju
Vanjushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2006., 18:09   #7
ma da se svi razumijemo...
ukic je igracina...
jedini njegov problem je taj sto je u splitu naucio da kad primi loptu moze s njom sta hoce al pametan je on i mislim da ce se to promijenit...
i kukoc i rađa su se vanka naucili da nemaju posebne ovlasti
 
Odgovori s citatom
Old 15.07.2006., 18:28   #8
Problem Ukica u TAU nije Ukic vec Perasovic, koji je toliko zaljubljen u Argentinca (valjda se guze) da zahtjeva od Ukica da bude Prigionieva kopija, sto je nemoguce iz jednostavnog razloga sto je Ukic potpuno drugi tip igraca.

I ovo sto Peras sere, to je necuveno, ja sam osobno gledao tekmu protiv Barse gdje Ukic dize na noge cijelu dvoranu nekoliko puta dok ovaj Perasov miljenik sjedi na klupi.
I sto cini Peras, dok dvorana aplaudira on Ukica vraca na klupu i gestikulira mu da vise ne radi to sto radi

Koji jednodimenzionalni kreten, pitam se samo sta on radi na klupi Keramike i kojim cudom je izbjegao vec najavljenu smjenu ovog ljeta.
Vanjushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2006., 18:30   #9
Quote:
Vanjushka kaže:
Problem Ukica u TAU nije Ukic vec Perasovic, koji je toliko zaljubljen u Argentinca (valjda se guze) da zahtjeva od Ukica da bude Prigionieva kopija, sto je nemoguce iz jednostavnog razloga sto je Ukic potpuno drugi tip igraca.

I ovo sto Peras sere, to je necuveno, ja sam osobno gledao tekmu protiv Barse gdje Ukic dize na noge cijelu dvoranu nekoliko puta dok ovaj Perasov miljenik sjedi na klupi.
I sto cini Peras, dok dvorana aplaudira on Ukica vraca na klupu i gestikulira mu da vise ne radi to sto radi

Koji jednodimenzionalni kreten, pitam se samo sta on radi na klupi Keramike i kojim cudom je izbjegao vec najavljenu smjenu ovog ljeta.
perasovic u tom slucaju ne zna prepoznat igraca!
 
Odgovori s citatom
Old 16.07.2006., 13:34   #10
Quote:
Vanjushka kaže:
Perasovic

Zasto supak od Perasovica ne spomene ko mu je donio pobjedu u plej ofu protiv Barse, njegov miljenik Prigioni ili Ukic.

Mogao bi se i ti raspitati o tome.

A Ukic je toliki antitalenat da Toronto ne pita za cijenu. Niti se TAU njega odrekao, niti je mali otpisan, vec je picketina Peras uvrijedjen sto mu hrvatska javnost zamjera ocit animozitet, ko zna cime uzrokovan, do Roka Ukica.

Peras je najobicnije govno.

Yep.-.eto priča se po ulozi da mu Toronto nudi 50 milijuna dolara.
Lani je ponudio Ukiću 40 milijuna ali je Ukić odbio potpisati pa je završio u TAU.


A po dobrom starom Vanjinom običaju svaki trener koji ne vodi ekipu onako kako Vanja misli je idiot, peder, govno..
Ćervar, Perasović..
Jedini trener po Vanjinom ukusu je Cico Kranjčar.


A naravno..vanja ocjenjuje vrijednot igrača po jendoj odigranoj utakmci. I to samo ako je dobro odigrana.

Quote:
Niti se TAU njega odrekao, niti je mali otpisan, vec je picketina Peras uvrijedjen sto mu hrvatska javnost zamjera ocit animozitet, ko zna cime uzrokovan, do Roka Ukica.

Ne ..nisu ga se odrekli..samo ga stavili na mjesto trećeg pleja i kupili Rakočevića.
A bogami Roko nije mogao na mjesto prvog playa ni kod Martineza pa ne vidim što Perasović ima sa time.
Valjda je kriv što ne protežira igrače po nacionalnoj osnovi.


Quote:
Peras je najobicnije govno.
Zašto? Jer ugnjatava tvojeg idola?

Quote:
Problem Ukica u TAU nije Ukic vec Perasovic, koji je toliko zaljubljen u Argentinca

Toliko je zaljubljen u njega da ide kupovati Rakočevića.


Quote:
Koji jednodimenzionalni kreten, pitam se samo sta on radi na klupi Keramike i kojim cudom je izbjegao vec najavljenu smjenu ovog ljeta.
U Vitoriji još nisu čuli za višedimenzionalnog Vanju oko panja. Kad saznaju za tebe smijeniti će Perasa. Ti ćeš naravno rastjerati Rakočevića i Prigionija i Ukić će ti igrati 40 minuta.
__________________
minirat Tunel Učku i poslati sve u PM
meat katie is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2006., 13:36   #11
Quote:
white boy kaže:
jedini njegov problem je taj sto je u splitu naucio da kad primi loptu moze s njom sta hoce al pametan je on i mislim da ce se to promijenit...
Yep..i to što je bio vođa najlošije ekipe Spilta u povijesti splitske košarke.
Eto..ova skupina dibidusa je napravila bolji rezultat od Ukića , Rančića i ostalih novinarskih zvijezda.

Ali eto..bode Roko došao u Cibonu na posudbu pa ćemo vidjeti koliko vrijedi.
__________________
minirat Tunel Učku i poslati sve u PM
meat katie is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2006., 14:05   #12
koji si ti lik
Vanjushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2006., 18:42   #13
jel ovo ozbiljno sa posudbom u cibonu
s3v3n is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2006., 18:45   #14
Quote:
s3v3n kaže:
jel ovo ozbiljno sa posudbom u cibonu
s obzirom na to da je to doticna osoba rekla...ne vjerujem!
 
Odgovori s citatom
Old 16.07.2006., 21:14   #15
Quote:
white boy kaže:
ne cini mi se bas kao neka provjerena informacija!
Quote:
Pa pusti Boltona, kenja po obicaju
Bam ti..dva dibidusa raspravljaju o vjerodostojnosti informacija nakon što su sve žive novine u Hrvatskoj prenijele Perasovićev intervju.
A svašta.
Dajte siđite u civilizaciju i informirajte se.


Quote:
s obzirom na to da je to doticna osoba rekla...ne vjerujem!
Pa ne vjeruj.
A budeš idući tjedan čitao kako Cibona bude tražila Ukića na posudbu..kao nekad Popa.

Ali slušaj ti Vanju.
Ide Roko u Toronto za ogromnu lovu..i bit će prvi play.
Znaš Vanja je rekao da će Roko biti najbolji košarkaš na svijetu, a Lepi najbolji tenišač na svijetu.
Pa mora odmah Roko u Toronto.
Odmah na All-Star.


No..šalu na stranu.
Ja sam samo prenio što je kazao Perasović i prenio vijest da je TAU kupila Rakočevića i odmah se javili dušebrižnici koji me optužuju za laganje, nevjerodostojnost itd itd itd.

Fakat nevjerojatno.
Za Vanju mi je jasno pošto redovito o jednoj stvari ima 20 mišljenja u 20 dana.
Ali ovog drugog nisam u životu vidio i lik odmah kreće sa : ne kenjaj i sa spikom da sipam neprovjerene informacije.
Dajte se javite Perasoviću ne e-mail i kažite mu da je idiot. Pa ne tjeram ja Roka iz kluba.
__________________
minirat Tunel Učku i poslati sve u PM
meat katie is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2006., 21:18   #16
tebi su hrvatske novine vjerodostojne!?
 
Odgovori s citatom
Old 16.07.2006., 21:35   #17
A što da ti kažam. Ako na trenerskom seminaru u Splitu, Perasović na konferenciji za novinare sve to kaže, to je za tebe nevjerodstojno.


Evo ti o potpisu Rakočevića na sajtu TAU ceramice:
http://www.baskonia.com/web/tau.asp

Pa sad ti vidi gdje se tu uklapa Ukić.
Još tome treba dodati da je kupljen Dragič (koji je mlađi od Roka) na mjestu playa.
Pa sada ti vidi gdje je tu Roko.
__________________
minirat Tunel Učku i poslati sve u PM
meat katie is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2006., 21:40   #18
Quote:
white boy kaže:
s obzirom na to da je to doticna osoba rekla...ne vjerujem!
Bile su špekulacije oko toga, ali Ukić je izjavio kako nema Cibona te love da plaća njegov ugovor ako ga uzmu na posudbu.
Ali se čini da će Cibona uspjeti prodati Markotu. Milwaukee nudi 2 i pol milje. 2 Markoti mislim za 3 sezone, a pola milje bi dobila Cibona za odštetu.
Što se tiče Ukićevog statusa u Tau Ceramici, mislim da je za njega najbolje da ode u neki slabiji klub gdije će moći više igrati i po mogučnosti napredovati.
Ni Marko Popović u Unicaji se nije uspio nametnuti, nego je se dokazivao preko slabijih klubova, a on je prije odlaska u Španjolsku osvojio sa Zadrom Goodyear ligu i hrvatski kup, dok je Ukić svoje dvije zadnje dvije splitske sezone bio kanta za napucavanje u Goodyearu (nekad i po 40 razlike), a u prvenstvu hrvatske nisu bili ni četvrti. Istina bio je i prvak Hrvatske, ali u sezoni kada su za hrvatsko prvenstvo u Split došli Rađa, Zdovc i Sesar. Prije njihova dolaska također su bili kanta za napucavanje.
Prigioni nije prvi play Tau Ceramice zato jer se guzi sa Perasom, nego zato jer igra kao car, prvi je asistent Eurolige i izabran je u prvu petorku Eurolige.
Gillian is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2006., 21:45   #19
Boltone, ja ti opet moram reci, ajde malo odjebi od Vanje

Ti si smijesan lik, presmijesan da bi te bilo ko shvatao ozbiljno.

I raspravljao sa tobom o ozbiljnim temama.

Samo se ti drzi svoje dekadencije, nekada si bio i zanimljiv, sada si postao do zla boga naporan. Ponavljam, odjebaus.
Vanjushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2006., 21:56   #20
Pa milsim da je sada pred Ukićem odluka koje će mu odrediti daljnu karijeru.
Opcija posudbe u Cibonu je vjerojatno najbolja opcija jer će napokon igrati EL sa punom minutažom.
Ostank u TAU sa još manjom minutažom nego lani ili pak možebitni odlazak u Maccabi gdje će Spahija peglati sa svojim rotacijama (znamo da Spahija ne voli "prve violine") može ga debelo unazaditi.
No..ako ne bude Cibona onda bi stvarno trebo na posudbu u neki slabiji klube gdje neće biti takva kvalitetna konkurencije pa nek dečko igra.

Mali je u 22 godina a još nije odigrao jednu jedinu kompetitivnu sezonu.
Godinama je bio u klubu koje je bio kanta za napucavanje seljačkim momčadima iz Srbije, Bosne i Slovenije...a sada ga u Taugresu bacaju na marginu.
Strah me da će se za maloga u 28. godini i dalje pričati kao o talentu - neshvaćenom.


Što se tiče Prigionija..Vanja piše u afektu. Da malo razmisli prije nego što piše možda ne bi pisao takve glposti.
Prigioni stvarno jeste car koji je dugo vremen čekao svoju šansu.
I eto...dobio ju je preko Ukića.
Pored Prigionija, Rakočevića i novopridošlog (jako dobrog) Dragiča + još bekovi šuteri, Roko neće vidjeti više o 5 minuta po utakmici.
Neka se mali trgne dok nije kasno.
__________________
minirat Tunel Učku i poslati sve u PM
meat katie is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:29.