Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Prirodna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.05.2016., 20:37   #1461
Satin Doll
Može još jedno pitanje?Dali posle tog ulja mogu stavljati od Decleora noćni obnavljajući tretman?
O ovome se radi
Decleor Aromessence Ylang Ylang Night Balm
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2016., 12:48   #1462
Sve ovisi kakva ti je koza i sto joj odgovara. Nekima je previse i pretesko kombiniranje vise proizvoda. Nekima ne odgovara kombinacija prirodne i komercijalne kozmetike. Probaj par veceri za redom pa vidi kako ce ti biti. Samo stavi ulje na mokru ili vlaznu kozu, i to ti je svega par kapi dovoljno. Pa na to Decleor.

Meni osobno odlicno odgovara slojevita njega sa hrpom raznih proizvoda. I bas primjetim razliku u takvom, i recimo jednostavnijem, pristupu. Bitno mi je samo da niceg ne stavim previse i pricekam da se prethodni sloj dobro upije, jer ne podnosim masni osjecaj na kozi.
satin doll is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2016., 16:05   #1463
Moja koža je baš masna dok mi je čelo malo suho.Ništa stavljat ću svki drugi dan jedno,jer sam primjetila pojavu prištića u okoločno području koje tretiram sa prirodnom kozmetikom koja ne bi trebala začepljiivat pore.
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2016., 18:22   #1464
Moze preporuka za dobru prirodnu bb kremu?
Manuela Lena is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2016., 10:29   #1465
ja sam kaj bi bila prirodna bb krema?
Merlina is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2016., 21:51   #1466
Quote:
Manuela Lena kaže: Pogledaj post
Moze preporuka za dobru prirodnu bb kremu?
Ako imaš suhu/osjetljivu kožu, alva bb krema je super. Ako je normalna prema masnoj - Lavera nije loša (ali ne znam gdje ih još ima za kupiti, možda Muller).

Meni su jako dobre tonirane od Madare, ali one nisu BB. One su mi zapravo najbolje od svih prirodnih toniranih na tržištu. Jako lijepo se upijaju i stvarno su lagane na koži.
Laminaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2016., 17:30   #1467
Quote:
Laminaria kaže: Pogledaj post
Ako imaš suhu/osjetljivu kožu, alva bb krema je super. Ako je normalna prema masnoj - Lavera nije loša (ali ne znam gdje ih još ima za kupiti, možda Muller).

Meni su jako dobre tonirane od Madare, ali one nisu BB. One su mi zapravo najbolje od svih prirodnih toniranih na tržištu. Jako lijepo se upijaju i stvarno su lagane na koži.
Hvala! U biti najteze je pronaci odgovarajucu nijansu (vjecni problem nas svijetle puti).
Manuela Lena is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2016., 17:05   #1468
Cure jel probala koja koji c spuzvu za umivanje? Cula sam o njoj na pink pandi, ali je cijena 100kn pa sam odustala, ali sam ju sad nasla za 10kn kod nas pa me zanima imate li kakve recenzije? :-)
__________________
Možemo je Pametno i Fokusirano, 2 u 1.
VitaliK is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2016., 20:24   #1469
Može mi netko preporučiti neki dobar gel za čišćenje lica, da je što prirodniji, bez sulfata, parabena i ostalih gluposti?
Imam mješovitu kožu lica sklonu aknama, probala sam sve i svašta iz apoteka ali sad bih prešla na nešto prirodno jer od sranja iz apoteke ili je stanje isto ili se još pogorša.
jedna001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2016., 10:22   #1470
Ja sam isto tražila prirodni gel za umivanje a da ne isušuje, pa sam našla jedino od green girl ali nažalost ne mogu ti reći kakav je jer sam ga tek naručila ali po nekim recenzijama na netu bi trebao biti super.
__________________
You better check yourself before you wreck yourself.
Ethan Tremblay is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2017., 17:55   #1471
Quote:
jedna001 kaže: Pogledaj post
Može mi netko preporučiti neki dobar gel za čišćenje lica, da je što prirodniji, bez sulfata, parabena i ostalih gluposti?
Imam mješovitu kožu lica sklonu aknama, probala sam sve i svašta iz apoteka ali sad bih prešla na nešto prirodno jer od sranja iz apoteke ili je stanje isto ili se još pogorša.

moja preporuka za green girl, ali jucer navecer je objavila da zatvara stranicu i da krece u suradnju nekakvu i da ce se sve saznati . Tako da se nadam da cemo uskoro cuti od nje za dalje je imam sve preporuke za nju i njene kreme, gelove, ma sve!maske za lice su fenomenalne isto...
Saireen is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2019., 18:11   #1472
Moze mi netko preporuciti nekoga tko bi izradio uljnu mjesavinu i /ili kremu za upaljene pristice na bradi i obrazima + mitesere po nosu + dehidriranost skoro cijelog lica (da, znam, koma )? Da je u Zagrebu po mogucnosti.

A da nije mjesavina npr 200 kn ili takve sulude cijene. Ako moze da ima i neke aktivne sastojke osim par biljnih i etericnih ulja, bas za njegu i prociscavanje.

Ne znam je li tko probao nesto takvo od Aromarie? Od Sash-ke? Probala sam neke njihove stvari, Sash-ka mi je super za sve ostalo, osim kreme za lice koja mi nije bila bas nesto.

Od Aromarie sam probala dezic i razocarao me bas, tako da ne znam kakva bi bila krema/ulje za lice.
coconut addict is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2019., 15:51   #1473
Dobila preporuku za Kal blemish guard, ali ga nigdje nema. Vjerojatno se više ne proizvodi. Što bi bilo slično?
janis2102 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2020., 12:35   #1474
Imam AHA kiseline kupljene preko aromazone još prije više godina, kako ih mogu koristiti za izradu jednokratnog pilinga? Da si kožu povremeno malo osvježim od prijašnjih oštećenja.
Prije sam to sa malo ksantana i vode ako se dobro sjećam, s obzirom da su AHA topive u vodi a time si omogućim lakše trljanje. Mogu nečim drugim improvizirati, kako vi koristite? Nemam više ksantan a da ga ne naručujem samo zbog tog. Nisam u Zg a u običnim ljekarnama pretpostavljam da ga ne prodaju
pic is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2022., 21:02   #1475
azelaična kiselina

Ekipa, je l itko koristio azelaičnu kiselinu? Znači, ja ju nikako nisam mogla otopiti u glicerolu.
brar is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2023., 11:26   #1476
Kakav tretman iz prirodne kozmetike preporučate za njegu masne kože sklone miteserima ?
Fanehowler is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2023., 13:36   #1477
Mozda maske od gline
Princez Krafna is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2023., 15:07   #1478
Quote:
Princez Krafna kaže: Pogledaj post
Mozda maske od gline
A koja ulja koristiti, koja su najbolja da se koža ponovo obnovi ?
Fanehowler is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2023., 16:01   #1479
Za masnu kozu mozda ulje ljesnjaka ili ulje sjemenki grozdja ono je bolje jer i hidratizira.
Prije toga hidrolat npr hamamelis pa na vlaznu kozu od hidrolata par kapi ulja umasirati.
Princez Krafna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:38.