Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.09.2012., 18:09   #21
Kako ovi 2 u seriji nemaju nikaku kemiju pa toga nema nigdje. Tip nikako nemože glumiti neurotičnog engleza, meni više liči na višestrukog serijskog silovatelja, a Lucy Liu još i može biti Watson ali ti dva ne samo da nemaju kemiju između sebe nego nemaju kemiju ni sa serijom. Sve što sam uspjela primjetiti je da tip ima iritantan glas kako god ga okreneš a da o facama i ne govorim a kod Lucy Liu me počelo smetati što nije bjelkinja. Mislim da je stvar u oblačenju. Inače mi je ona super ali ovo je dno dna pa i za nju. Znam da se puno ljudi veselilo ovoj seriji ali stvarno neznam zašto. Nije vrijedna tog vremena.
__________________
blog |Golden Era of TV, folks. We're in it, and Teen Wolf is part of it~Price
pizza is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2012., 18:33   #22
Odgledao sam prvu epizodu,nakon čitanja gomile negativnih komentara pa sam očekivao nogo gore.Ovako,epizoda je bila pomalo dosadna,slučaj kojim su se bavili površan i nezanimljivi,ali tek je prva epizoda.Zasad mi serija izgleda osrednje,negdje u skupini sa Grimmom,Psych,Monk,Mentalistom.
lexluthor84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2012., 12:02   #23
Ova serija uopće nije loša. ima svoje američke mane, ali da se pogledati. Drago mi je da nisu krenuli kopirati britanskog Sherlocka nego su razvili svoje ideje.
matteo is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2012., 15:05   #24
Quote:
matteo kaže: Pogledaj post
Ova serija uopće nije loša. ima svoje američke mane, ali da se pogledati. Drago mi je da nisu krenuli kopirati britanskog Sherlocka nego su razvili svoje ideje.
slažem se, ja sam odgledala svih 6 epizoda do sada, istina je da na početku nema baš puno kemije, a i valjda ljudi očekuju bbc-jevu kopiju.....serija ima neki svoj tok, potpuno drugačiji koncept, likovi se polako razvijaju....dajte im vremena.

Meni je posljednja epizoda bila najbolja.
__________________
Unbowed, Unbent, Unbroken
Garfieldica 007 is online now  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2012., 16:21   #25
Dobra je serija, meni je čak i draže da nema kemije između njih.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2012., 14:45   #26
ja sam odgledala 3 epizode i jako mi se ne sviđa. dosadna je i umara. jedina svijetla točka je watson
__________________
Ci giudichiamo adulti come per invenzione perdiamo tempo urlare ma senza ascoltare
very_confused1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2012., 23:42   #27
Gledam i dalje, gledljivo je. Najveći problem je šta pogodim ubojicu čim vidim ime poznatog glumca u creditsima. Ono, Lisa Edelstein u prošloj. Pojavi se na 3 minute u početku i pred sam kraj još uvijek traže ubojicu. Tko bi to mogao bit, hm, hm.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2012., 13:35   #28
Upalila čim je izašlo.

Reakcija?



Sranje prvoklasno.
__________________
It is cruel, you know, that music should be so beautiful. It has the beauty of loneliness of pain: of strength and freedom. The beauty of disappointment and never-satisfied love. The cruel beauty of nature and everlasting beauty of monotony.
Göttspöđä is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2012., 16:21   #29
za izbor gifa
__________________
This time next year, we'll be Millionaires
ellaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2013., 00:12   #30
Quote:
pizza kaže: Pogledaj post
Kako ovi 2 u seriji nemaju nikaku kemiju pa toga nema nigdje.
Ofkors da ima. Arrow i njegova odvjetnica? Em su kud i kamo lošiji glumci, em nema ni k od kemije.

Lajkam seriju. Al bilo je kinda očekivano da će mi se svidit kad ju je tu toliko ljudi spopljuvalo. I see a pattern.
Iako da sam sudila samo po Pilotu, ne bi nastavila gledati ni u kojem slučaju jer je preočajan, ne znam uopće kak je po njemu dobio zeleno svjetlo za prikazivanje, al dobro da jest, serija se kasnije popravlja. A i JLM. U prvoj epizodi je isforsiraniji nego dalje.
__________________
...something wicked this way comes...
Lady_D is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2013., 08:15   #31
Jučer sam odgledao drugu epizodu,i definitivno je nastavljam gledati.Serija je super.
lexluthor84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2013., 13:23   #32
Odgledala par epizoda, nisu mi se previse dojmile. Kako je netko napisao, nema kemije među glumcima, nema prema seriji, dosadnjikavo, radnja me uopce nije zaintrigrirala, opce mi je svejedno tko je ubojica.
Žao mi je da se britanski Sherlock tako sporo snima (pretpostavljam zbog snimanja Hobbita) . E to je Sherlock i serija koja me drži bez daha do posljednje scene , a sami glumci imaju karizmu. U elementeriju mi se cini da Lucy Lu uopce ne glumi, nego samo statira
vjeverica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2013., 23:59   #33
i tako krenem ja gledat ovo na blef bezveze, kad ono prvih 5 minuta pilota uhvatim se kako mi sline cure za JLM. odo sad nastavit gledat

ps: ne volim Lucy Lu. onak, inače.

edit:nije ovo meni loše, nemam s čime uspoređivati jer Sherlocka (još ) nisam gledala, a nisam ni čitala knjige pa da sad znam kakav bi on kao karakter trebao biti (neznam dali da računam RDJa iz filmova )

enivej, koncept je okej kao takav, i moglo bi funckionirati kao sasvim okej procedural, pod uvijetom da se ne napravi neki giga-love-story između to dvoje. ima puno tih američkih sranja, govorancije o osjećajima i slično i to se isto komotno može izbacit if you ask me, i kada toga nebi bilo (a prepostavljam da ipak bude u kasnijim epizodama), onda bi Lucy i Johnny mogli funkcionirati kao Sherlock i Watson, on mi je dobar i hot, i poprilično uvjerljiv, a ona isto okej, i skulirana i downira ga cijelo vrijeme, što bi valjda Watson i trebao raditi.
atmosfera mi je okej pogođena, bez skoro ikakve muzike i s tamnijom scenografijom nekako ko da su donjeli zericu Londona u New York tak da i to je okej, a i isto mi je okej sto je on Sherlock Britanac oriđiđi, nisam bila nešto informirana tak da sam mislila da je ful američka verzija di su nekako Šerloka pretvorili u Amerikanca (mislim, kad je već Watson žensko....)
uglavnom, nastavljam pa kud puklo.
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"

Zadnje uređivanje sonja:) : 17.01.2013. at 01:04.
sonja:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2013., 18:03   #34
Ja sam imao sreću što je prvi Sherlock na kojega sam naišao bio rahmetli Jeremy Brett(zlatno doba hrt-a),pa mi je on otada referenca za sve buduće Sherlocke. Ovaj mu baš nije sličan,ali pratim ja to,i zabavlja me serija. RDS u filmovima je action-man više nego lukavi detektiv. Jeremyu se vjerovalo i kad je opijum pušio.
__________________
Pobjednik: LČ 2014/15 i 2017/18 Pobjednik: NBA playoff predictor 2015. Pobjednik: 5. ATD 2016.
#atdsedam #igrajatd
#kopajdoma #atdasawayoflife
VodkaM is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2013., 04:58   #35
Super serija. Ljudi nemojte ju stalno usporedjivati s britanskim Sherlockom. I ja obozavam Cumberbatcha, al on je klasa za sebe. A u medjuvremenu dok ne stignu njegove nove epke uzivam u ovima jer opcenito koncept serije mi se svidja, cak i glumci. Ni ja nisam neki fan Lucy Liu al s obzirom da je lik Watson takav kakav je ovdje ne bi ni pristaljala neka sexy ili ono uber cute glumica.. (Sherlock ionako ne sljivi zenske )
__________________
...Se è tardi a trovarmi insisti, se non ci sono in un posto cerca in un altro, perché io son ferma da qualche parte ad aspettare te...
Lilly Vanilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2013., 15:05   #36
Meni se serija počela sviđati. Na početku je bila malo mlaka i dosadnjikava, ali popravljaju se.
kerol02 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2013., 01:25   #37
Ja ne mogu vjerovati da pogledam svaku novu epizodu usprkos svim nelogicnostima i manama u seriji. Ponajvise kako opravdavaju Watsonovo prisustvo u svakoj istrazi. Koji bi danas sef policije dopustio da mu se apsolutni amater tj. pratilac ovisnika mota po mjestima zlocina ili na ispitivanjima? To su mogli malo bolje objasniti. I glavni glumac malo previse afektira i glumata, htio bi ubaciti u lik previse elemenata, umjesto da se kao britanski Shelock odluci za jednu liniju disfunkcionalnog karaktera. No ipak, imaju neku simpa vibru pa su mi ugodni za pogledati prije spavanja.
gordon1hr is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2013., 13:39   #38
Sherlock u NY, meni je sasvim dovoljno za opuštanje i razonodu kao što veliš.
Popunjava prazninu do BBC Sherlocka i više nego dobro.
__________________
Pobjednik: LČ 2014/15 i 2017/18 Pobjednik: NBA playoff predictor 2015. Pobjednik: 5. ATD 2016.
#atdsedam #igrajatd
#kopajdoma #atdasawayoflife
VodkaM is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2013., 14:05   #39
Ja sam odustao, možda nadoknadim na ljeto. On mi je jako, jako iritantan. A slučajevi su stvarno ko iz crtića, pogodiš negativca čim se malo poznatije ime glumca pojavina creditsima.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2013., 14:22   #40
Da,kad se sjetim Miss Edelstein iz 7.epizode,čini mi se
__________________
Pobjednik: LČ 2014/15 i 2017/18 Pobjednik: NBA playoff predictor 2015. Pobjednik: 5. ATD 2016.
#atdsedam #igrajatd
#kopajdoma #atdasawayoflife
VodkaM is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:23.