Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.03.2013., 05:23   #41
Dobra serija a jonny lee miller mi je definitivno simpaticniji glumac i kao lik sherlocka od onog britanskog cije prezime neznam tocno spelovat iako mi je kao serija dobar britanski. Po meni britanski sherlock ne zasluzuje tu nenormalno visoku ocjenu na imdb-u jer ipak nije u rangu sa breaking bad.
__________________
I watched as fear took the old men's gaze, Hopes of the young in troubled graves, 'I see no day' I heard him say So grey is the face of every mortal
fairy feller is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2013., 10:36   #42
Quote:
fairy feller kaže: Pogledaj post
Dobra serija a jonny lee miller mi je definitivno simpaticniji glumac i kao lik sherlocka od onog britanskog cije prezime neznam tocno spelovat iako mi je kao serija dobar britanski. Po meni britanski sherlock ne zasluzuje tu nenormalno visoku ocjenu na imdb-u jer ipak nije u rangu sa breaking bad.
Zaslužuje i veću.Serija je odlična.Meni je i američka isto dobra,ali britanska mi je uvjerljivija.
lexluthor84 is online now  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2013., 21:11   #43
Službeno obnovljeno za 2. sezonu.

Quote:
CBS handed out early renewals to an additional 14 series on Wednesday, including The Good Wife, The Mentalist and Hawaii Five-0.

Also getting the green light for the 2013-14 season are NCIS: Los Angeles, Blue Bloods, Elementary, Person of Interest, 2 Broke Girls, Mike & Molly, The Amazing Race, Survivor, Undercover Boss, 60 Minutes and 48 Hours.

Those shows join previously renewed Eye staples Big Bang Theory, How I Met Your Mother, NCIS and CSI.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2013., 22:39   #44
Ova serija ide na CBS, zar ne? Veceras je redosled na CBS : The Big Bang Theory, Two And A Half Men, Person of Interest i onda ide Elementary. E, sad ... odgledao sam prve dve epizode, a bile su u HDTV i ne znam zasto u donjem desnom uglu pise ono "Global HD"? To je valjda znak za "FOX" , a za CBS je kao ono oko ako ste primetili, a siguran sam da jeste.
Laza92 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2013., 14:45   #45
serija ima hrpu mana, ali eto gledam u nedostatku boljeg.
scorpio2001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2013., 20:33   #46
Ova serija ima veoma dobru gledanost u USA.
Laza92 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2013., 20:33   #47
Kraj prve sezone. I kaj mislite? Irena i to sve?
scorpio2001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2013., 22:55   #48
Nedovoljno karizmatična Irene Adler, to je sve što ću reći.
Britanska mi je odlična, ova
__________________
Pobjednik: LČ 2014/15 i 2017/18 Pobjednik: NBA playoff predictor 2015. Pobjednik: 5. ATD 2016.
#atdsedam #igrajatd
#kopajdoma #atdasawayoflife
VodkaM is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2013., 14:45   #49
Ja sam pogledala samo prvu epizodu i nije me nešto oduševila ali sve me vuče da pogledam i ostale čitajući komentare. Inače obožavam britanskog Sherlocka pa neću ni uspoređivati.
__________________
u zalivu malom tom
sara100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2013., 16:03   #50
ajd, napokon da i to netko gleda

meni je odlična serija, malo sam bila skeptična oko ženskog watsona, ali joan mi je super. dobro nosi seriju i fino klapa uz j. l. millera ko sherlocka.

malo su im slučajevi predvidljivi, u većini slučajeva pogodim otprve tko je krivac al mi je zato njihov međusobni odnos i podbadanja, ali i način na koji joan postane "punokrvni watson", dobro razrađen.

irene mi je bila ugodno iznenađenje, twist s njom mi je odličan. plus što je na kraju za rješavanje slučaja bila zadužena watson, popunila je sherlockovu "manjkavost".

sve u svemu, drago mi je što su postali popularni i veselim se drugoj sezoni
selma21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2013., 21:41   #51
Quote:
scorpio2001 kaže: Pogledaj post
serija ima hrpu mana, ali eto gledam u nedostatku boljeg.
Tak i ja. daleko od razine britanskog Shelocka. Mislim, Sherlock koji se raspekmezi i place! Iako mi je Lucy Liu (ili kako se vec zove/pise) dobro odglumila Watsona, steta sto su ga pretvorili u zenu i oduzeli onaj homoerotski element zbog kojeg je Shelock poznat i prepoznatljiv kroz stoljeca.
I onda opet na kraju zaseru sa zenskim Moriatijem. Skroz nepotrebna konstrukcija, a i sam slucaj koji je trebao biti vrhunac serije uopce nema tezinu (osim umjetno napumpane), bolji su bili neki drugi slucajevi od prije.
Zaljubljeni, Shelock naprosto nije to, fulali su bit lika, cisto podilazenje da se americka mainstream publika ne bi slucajno pitala zasto dva muskarca zive skupa.
gordon1hr is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2013., 15:38   #52
Sherlock i Watson / Elementary



Najveći svjetski detektiv Sherlock Holmes prošle je godine doživio veliko televizijsko uskrsnuće u CBS-ovoj hit seriji “Sherlock i Watson”, koju pratimo na RTL Televiziji od srijede, 11. rujna u 22 sata.



Više o seriji: http://mojatv-hr.com/2013/09/02/sher...se-ne-isplati/

Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2013., 22:06   #53
RTL promo
http://www.youtube.com/watch?v=uEHn-vjJ5eY
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2013., 10:34   #54
Ovako odokativno mi i ne djeluje baš obećavajuće. Jel' ima netko tko je gledao da podijeli s nama dojmove o seriji?
__________________
They are gone now. Fled, banished in death or exile, lost, undone. Over the land sun and wind still move to burn and sway the trees, the grasses. No avatar, no scion, no vestige of that people remains. On the lips of the strange race that now dwells there their names are myth, legend, dust. - Cormac McCarthy
Wild Horses is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2013., 22:24   #55
Quote:
Wild Horses kaže: Pogledaj post
Ovako odokativno mi i ne djeluje baš obećavajuće.
Ovako odokativno mi djeluje da je Sherlock beskućnik koji se odijeva robom iz kontejnera. Nešto mi govori da ovaj put neće biti homoerotskih aluzija...
S o l y a r i s is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2013., 02:20   #56
Ja sam odustao nakon par epizoda. Bzvz, on dosta iritantan, ona je OK. Ubojice pogodite s početka epizode čim vidite malo poznatije glumačko ime u 'creditsima'.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2013., 11:42   #57
Quote:
Jay&AmberFan kaže: Pogledaj post
Ubojice pogodite s početka epizode čim vidite malo poznatije glumačko ime u 'creditsima'.
A dobro, meni se to događa u manje više svim kriminalističkim serijama koje gledam. Onda se pred ženom pravim pametan (ona nema tako enciklopedijsko znanje o svim imalo poznatijim glumcima kao ja) jer sam pogodio ubojicu.
__________________
They are gone now. Fled, banished in death or exile, lost, undone. Over the land sun and wind still move to burn and sway the trees, the grasses. No avatar, no scion, no vestige of that people remains. On the lips of the strange race that now dwells there their names are myth, legend, dust. - Cormac McCarthy
Wild Horses is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2013., 16:13   #58
Serija je ok,ja je pratim preko neta,nije da me baš posebno osvojila,ali zanimljiva razbibriga kad nemam što raditi.Ljepo što su je naši već otkupili.
lexluthor84 is online now  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2013., 23:45   #59
jel ta serija proceduralna ili?
pattie_boyd is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2013., 00:08   #60
Quote:
pattie_boyd kaže: Pogledaj post
jel ta serija proceduralna ili?
Jest.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:10.