Natrag   Forum.hr > Sport > Košarka

Košarka Loptost radovanja pod obručima

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.12.2004., 18:16   #1
Kobe Bryant - opća diskusija

Iznesite svoje mišljenje o Bryantu, apeliram i nadam se civiliziranoj diskusiji bez vrijeđanja i psovanja.
Nimoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2004., 20:41   #2
Kao sto sam vec rekao o Bryantu trenutacno mislim da je jako sebican igrac koji ne igra timski!
Njegov postotak suta od 39% jer vrlo loš,ali kad nebi šutirao iz nemogucih situacija i kad je udvojen nego da tada doda mozda bi taj postotak porastao do 45% a i njegov broj asista bi porasao za 2-3asistencije!
Dakle,kad bi postao timski igrac i dodavao kad je gotovo nemoguce sutirati bio bi najbolji igrac u NBA i vrlo blizu Jordana
jer je i u obrani medju top 5igraca...
__________________
When I was born I was so suprised I couldn't talk for almost two years!!
ATM is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2004., 21:01   #3
The all time NBA record for turnovers is 366, Kobe is on pace for 382.
__________________
When I was born I was so suprised I couldn't talk for almost two years!!
ATM is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2004., 08:27   #4
Quote:
ATM kaže:
The all time NBA record for turnovers is 366, Kobe is on pace for 382.
Tako je, GO Kobe

Sad sam mu pogledo statistiku i na prvom mjestu je uvjerljivo u kategoriji TO's i ima po tekmi prek 4,5
__________________
Dosta za danas
mafijozo_jozo is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2004., 08:53   #5
Quote:
Gilach kaže:
Stari moj, govoris totalne gluposti. Bryant je vec godinama malo u prvoj, malo u drugoj obrambenoj momcadi lige i jedan je od najboljih obrambenjaka na svojoj poziciji... Uostalom, on apsolutno sve radi dobro, jedini nedostatak je forsiranje šuta...

I jos nisi odgovorio koji su to po tebi dobari igraci u NBA, do sada si popljuvao sve osim Jordana i Iversona...
Gle, nije Bryant loš igrač, nije niti Peja Stojaković , no to im ne daje pravo da se stavljaju bok uz bok Jordanu kao jednako kvalitetni igrači
Kobe je dobar igrač, svestran, ali ima drugačiji stil igre od Jordana i mislim da bi rubrika Steals Per Game trebala nešto govoriti i u tom prilogu.
A sad da on sve radi dobro, ma cum on ya mothafuckin nigah, pogledaj opet rubriku TO!
Kobe je kao i mnogi mladi igrači još uvijek igrač koji se tek treba razviti i dosegnuti svoj puni potencijal i razviti svoj prepoznatljivi stil igre, a ne da bude blijeda kopija nećijeg drugog. Ovo mu je prva sezona da je izašo iz Shaqove sjene i sad ima pravu priliku da se potpuno razvije ko igrač ili da se slomi pod pritiskom
Ja mu naravno želim ovo prvo, ali za mene se tek treba dokazat kao vrhunski igrač
__________________
Dosta za danas
mafijozo_jozo is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2004., 11:30   #6
Quote:
mafijozo_jozo kaže:
Gle, nije Bryant loš igrač, nije niti Peja Stojaković , no to im ne daje pravo da se stavljaju bok uz bok Jordanu kao jednako kvalitetni igrači
Kobe je dobar igrač, svestran, ali ima drugačiji stil igre od Jordana i mislim da bi rubrika Steals Per Game trebala nešto govoriti i u tom prilogu.
A sad da on sve radi dobro, ma cum on ya mothafuckin nigah, pogledaj opet rubriku TO!
Kobe je kao i mnogi mladi igrači još uvijek igrač koji se tek treba razviti i dosegnuti svoj puni potencijal i razviti svoj prepoznatljivi stil igre, a ne da bude blijeda kopija nećijeg drugog. Ovo mu je prva sezona da je izašo iz Shaqove sjene i sad ima pravu priliku da se potpuno razvije ko igrač ili da se slomi pod pritiskom
Ja mu naravno želim ovo prvo, ali za mene se tek treba dokazat kao vrhunski igrač

Ma Bryant je davno prežvakana tema, daj vise odgovori koje igrace ti smatras najboljima u NBA
Gilach is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2004., 15:26   #7
Pošto je topik o K.B, onda pišem samo ovo i ništa više:
Od aktualnih igrača: Iverson, Shaq i T-Mac.
Iverson- ne znam jel ikad neki play završavo sezonu ko vodeći strijelac osim njega. Što se tiče izvedbe, brzini, fintiranja, u nekim stvarima jednostavno je najbolji ikad
Shaq- U tri play-offa što su osvajali naslove, on je bio doslovno strah i trepet za protivnike. Brutalna dominacija pod reketom ravna jedino možda onoj od Wilta Chamberlaina
T-Mac- jednostavno fantastičan u pripremi terena za skok šut, te vrhunski pregled i vladanje prostorom
__________________
Dosta za danas
mafijozo_jozo is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2004., 17:50   #8
Jozo, Duncan je tehnički bolji od O'Neala, više je timski player, bolji je šuterski (s poludistance),brži je, općenito potpuniji igrač.

AI je presebičan, previše misli na svoju statistiku, a McGrady, svaka mu čast, je scorer, ali ništa više.

Meni su puno bolji igrači koji mogu poboljšati i igru svojih suigrača, dignuti momčad na višu razinu, Ginobili, Duncan, Nash, Bibby, itd...
Nimoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2004., 18:06   #9
Quote:
mafijozo_jozo kaže:
Pošto je topik o K.B, onda pišem samo ovo i ništa više:
Od aktualnih igrača: Iverson, Shaq i T-Mac.
Iverson- ne znam jel ikad neki play završavo sezonu ko vodeći strijelac osim njega. Što se tiče izvedbe, brzini, fintiranja, u nekim stvarima jednostavno je najbolji ikad
Iverson je cijelu karijeru odigrao kao shooting gard, playa pokušava igrati tek od ove godine... Još jedan izvanredan igrac koji forsira preko svake mjere kada mu ne ide...


Quote:
mafijozo_jozo kaže:
T-Mac- jednostavno fantastičan u pripremi terena za skok šut, te vrhunski pregled i vladanje prostorom
LoooooooL, popljuvati Bryanta, a hvaliti McGrady-a... Vidi se da kao što si rekao bas i ne pratis NBA. Bryant i McGrady su slicni u napadu s tim da je Kobe brži i koristi više elemanata napada (fadeaway, iznuđuje vise slobodnih bacanja) i ima bolji postotak slobodnjaka. Bryant je također bolji bloker, rebounder i asistent, a iznad svega, bolji je obrambeni igrac...
Gilach is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2004., 01:17   #10
iverson mozda jest sebican u nekim situacijama,al mislim da njegov prosjek od 6 asista po tekmi tokom karijere,ove sezone 7.1 govori malo drugacije,on potrosi puno lopti,istina,al je sigurno najborbeniji igrac u ligi,tu nema sumnje,on je zaboga patuljak naspram ostalih,1.83....i uvijek gine za svaku loptu na terenu,nekoliko sezona je bio vodeci u broju ukradenih,uvijek je u TOP 10 ili TOP 15 asistenata lige,iako je shooting guard,a cak ima i solidan broj skokova,4 do 5 u prosjeku svake sezone,iako je jedan od 3-4 najniza igraca u ligi,i ne boji se nikoga,mozda se netko i sjeca legendarnog zakucavanja preko Shaqa prije 4-5 godina,13 kila protiv 200 (sala naravno,al blizu je)..................stoga je po meni on i najbolji,jer recimo da on igra uz bok Shaqa,u kojem god timu,oni bi bili Chichago Bullsi,a ne onaj peskan Kobi Momi,sad se upravo vidi koliko Shaq znaci jednoj ekipi,jer L.A Kobe ne moze nositi,a Shaq sa odlicnim Wadom gura ko Lakersi u naj danima sto se tice scorea........meni je u biti najvise zao sto Phila nema drugog igraca,jer jedan (osim Jordana nekoc) ne moze ipak sve sam,da su bar uspijeli Wallacea uzet prosle sezone,il da Robinson nije totalno u kurcu s ozljedama otkad je presao mozda bi bilo i drugacije,ovako tesko mogu nesto,iako ima talenata,prije svega Dalembert bi mogao biti dobar ako mu se pruzi vise prilike i malo ojaca.......ja sam uvjeren da Phila da ima jos jednog konstantnog stara osim AI-a bi bila prvak
__________________
One day there'll be a place for us
Marin23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2004., 07:58   #11
Quote:
L.NimoyInvadesMetal~ kaže:
Jozo, Duncan je tehnički bolji od O'Neala, više je timski player, bolji je šuterski (s poludistance),brži je, općenito potpuniji igrač.

AI je presebičan, previše misli na svoju statistiku, a McGrady, svaka mu čast, je scorer, ali ništa više.

Meni su puno bolji igrači koji mogu poboljšati i igru svojih suigrača, dignuti momčad na višu razinu, Ginobili, Duncan, Nash, Bibby, itd...
A tema je kao o Kobe-u

A sad kolko Duncan poboljšava igru svojih suigrača dalo bi se diskutirati. Najbolji primjer ti je u Američkoj repki gdje i nije baš imao neki utjecaj dok sam uvjeren da bi stvari drugačije izgledale da je tamo bio Shaq za kojeg je NBA liga specifično radila Anti-Shaq pravila kako bi se spriječila njegova brutalna snaga. Nek je Duncan potpun igrač i nek ne psuje i nek je pobožan,ali uvijek bi Shaqa izabro ispred njega

Iverson je za svoju malu visinu i masu u toj zemlji divova ipak nenadjebiv. Kad ga Kobe pokušava čuvati izgleda spram njega ko neka troma baba

Kobe ima puno dobrih osobina, ali mi je više tip ko od svega ponešto, a ništa posebno! T-Mac ima nešto što je bolje od svih drugih,a a to sam već pisao
__________________
Dosta za danas
mafijozo_jozo is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2004., 08:05   #12
Gilach:
Iverson je cijelu karijeru odigrao kao shooting gard, playa pokušava igrati tek od ove godine... Još jedan izvanredan igrac koji forsira preko svake mjere kada mu ne ide...


Jozo: nađi mi nekog igrača njegove visine koji je više puta bio najbolji strijelac lige i spram kojeg obrambeni igrači izgledaju smiješno kad ga pokušavaju zaustavit



Gilach:
LoooooooL, popljuvati Bryanta, a hvaliti McGrady-a... Vidi se da kao što si rekao bas i ne pratis NBA. Bryant i McGrady su slicni u napadu s tim da je Kobe brži i koristi više elemanata napada (fadeaway, iznuđuje vise slobodnih bacanja) i ima bolji postotak slobodnjaka. Bryant je također bolji bloker, rebounder i asistent, a iznad svega, bolji je obrambeni igrac...

Jozo: Bryant ima nešto širi spektar mogućnosti, ali radi se samo o širini, dok si se zajebo da je tehnički kvalitetniji u nekim segmentima Statistika je važan pokazatelj, ali ako joj se počne slijepo vjerovati ko što ti radiš, onda se počinju pričati gluposti
__________________
Dosta za danas
mafijozo_jozo is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2004., 11:16   #13
Quote:
mafijozo_jozo kaže:
Jozo: nađi mi nekog igrača njegove visine koji je više puta bio najbolji strijelac lige i spram kojeg obrambeni igrači izgledaju smiješno kad ga pokušavaju zaustavit
Pa ja nisam rekao nista protiv Iversona, definitivno jedan od najboljih igraca svih vremena. Samo sam ukazao na cinjenicu da bi Phila izvukla jos koju pobjedu kada on ne bi forsirao ko Bryant i McGrady... Sva trojica potrose 30ak lopti svaku noc bez obzira ušlo njih 25 ili dvije...


Quote:
mafijozo_jozo kaže:
Jozo: Bryant ima nešto širi spektar mogućnosti, ali radi se samo o širini, dok si se zajebo da je tehnički kvalitetniji u nekim segmentima Statistika je važan pokazatelj, ali ako joj se počne slijepo vjerovati ko što ti radiš, onda se počinju pričati gluposti
Ma kakva statistika covjece, nabavi digitalnu satelitsku, odgledaj 10ak utakmica Lakersa i Houstona pa javi tko je bolji... McGrady je odlican i definitvno spada u najuži krug mojih najomiljenijih igraca, no Kobe je bolji po svim mjerilima (naravno, nije to neka ogromna razlika no Kobe je tehnički najsavrseniji i najkompletniji igrac današnjice (to je ono sto ne mozes vidjeti iz statistike))....
Gilach is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2004., 11:38   #14
Kao što rekoh, ovo je sezona u kojoj Kobe konačno ima pravu priliku da se dokaže, a dotada mu definitivno ne namjeravam dizati spomenike.
__________________
Dosta za danas
mafijozo_jozo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2012., 20:37   #15
Prava je šteta što je ovaj topic ostao zaboravljen u ropotarnici forum.hr, ali pravi je trenutak da ga vratimo u život.

Nakon što je Kobe Bryant postao najmlađi košarkaš u NBA koji je postigao 30 000 koševa, nakon što je 10 zadnjih utakmica zabio preko 30, predlažem da na ovom topicu svi zajedno pratimo kako The Black Mamba jednog po jednog prestiže Wilta Chamberlaina, Michaela Jordana, Karla Malonea i Kareem Abdul-Jabbara i postaje najbolji NBA strijelac svih vremena

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of...coring_leaders

__________________
The 50-50-90 rule: Anytime you have a 50-50 chance of getting something right, there's a 90% probability you'll get it wrong
Bask is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2012., 20:59   #16


drugi najveći ikada
__________________
"Jesam li veći kockar ja koji sam izgubio novac ili neki koji su prokockali svetinju i navijače" Josip Kuže, Uno di noi!
Uvijek spreman is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2012., 21:10   #17
Slažem se. Odmah nakon Lebrona.
Morales77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2012., 21:16   #18
ae
__________________
"Jesam li veći kockar ja koji sam izgubio novac ili neki koji su prokockali svetinju i navijače" Josip Kuže, Uno di noi!
Uvijek spreman is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2012., 21:28   #19
Quote:
Uvijek spreman kaže: Pogledaj post


drugi najveći ikada
za 10 godina četvrti najveći ikad
Uncle Jonny is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2012., 21:36   #20
U siječnju ga LeBron skida s pozicije "najmlađeg s 20.000 poena"
ManijakIzraziti is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:26.