Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.04.2017., 11:05   #2161
Treća epizoda druge sezone je sjajna, šteta šta ostatak nije na toj razini.
__________________
volim ptice što seru po ljudima, a žao mi je što krave ne lete
pseto kaiba is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2017., 12:47   #2162
Ne mogu vjerovati da sam od oduševljenja prvom sezonom došla do prekida gledanja na drugoj sezoni.
asdfgh is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2017., 19:08   #2163
druga je dosta slabija. tak da ako krenes gledat i ocekujes razinu prve sezone onda se razocaras.
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2017., 10:53   #2164
Quote:
asdfgh kaže: Pogledaj post
Ne mogu vjerovati da sam od oduševljenja prvom sezonom došla do prekida gledanja na drugoj sezoni.
Zašto ne možeš vjerovati, kad se to dogodilo doslovno svim ljudima na svijetu prije dvije godine, kad je sezona izašla? Što te točno iznenadilo u tome što je druga loša?
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2017., 11:34   #2165
Quote:
asdfgh kaže: Pogledaj post
Ne mogu vjerovati da sam od oduševljenja prvom sezonom došla do prekida gledanja na drugoj sezoni.
1. i 2. sezona razlika nebo-zemlja. znam mnoge koji su oduševljeni 1. sezonom, a drugu nisu htjeli gledat niti jednu epizodu.
__________________
If he drove the car any harder he would have been shot out of the stratosphere. Fucking incredible.
fortinbras is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2017., 18:00   #2166
Drugu sezonu na lomaču.
__________________
Bear with me
Weekend Warrior is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2017., 09:31   #2167
Nova sezona serije Pravi detektiv uskoro bi trebala krenuti s produkcijom. Treća sezona je Emmyjem nagrađene serije već je u pripremi, potvrdili su izravno iz HBO-a.

Uz to, objavljeno je kako će se u trećoj sezoni u jednoj od uloga naći i dobitnik Oskara Mahershala Ali.

http://mojtv.hr/magazin/16766/treca-...-pripremi.aspx
svjpromatrac is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2018., 20:19   #2168
Stephen Dorff novo je pojačanje glumačkoj ekipi u trećoj sezoni serije True Detective.

Dorff će glumiti Rolanda Westa, detektiva iz Arkansasa i Hayesovog partnera. Dorffovom liku Rolandu Westu život je obilježio i izmijenio slučaj brutalnog ubojstva na kojem sa svojim partnerom radi tri desetljeća.

Treća sezona Pravog detektiva bavit će se brutalnim ubojstvom na području Ozark planina, a prikazat će događaje kroz tri vremenska perioda.

Tvorac serije Nic Pizzolatto ponovno je zadužen za scenarij, a prvi puta će i režirati, u suradnji s redateljem Jeremyjem Saulnierom.
svjpromatrac is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2018., 16:08   #2169
Ovo je serija koja se bas zeljno iscekuje.
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2018., 16:25   #2170
Ajd da vidimo i to. Drugu sezonu nisam gledao a prvu još tamo davne 2014.
MatejR is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2018., 16:28   #2171
Quote:
MatejR kaže: Pogledaj post
Ajd da vidimo i to. Drugu sezonu nisam gledao a prvu još tamo davne 2014.
blago tebi
canca is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2018., 13:33   #2172
izašao teaser za 3.sezonu https://www.youtube.com/watch?v=YpUznQds8p4

u siječnju 2019. počinje s imitiranjem
andy jazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2018., 20:54   #2173
Ja sam se mrvicu ponadala da od te treće nekaj možda i bude, nakon što je onomad objavljeno da si je Picolato, suočen s činjenicom da zapravo ne zna kontinuirano dobro pisati, već mu se ono jednom omaklo, pozvao Davida Milcha u pomoć.

Pa sam si onda mislila da bi to čak na sveopće veselje moglo značit da će platit Milchu da mu zapravo sve napiše, a on će mu za to vrijeme kuhat, nosit kavu, sokove i pivicu, peglat, spremat, šta god treba, da ovaj piše u miru.

I sad vidim da je Milch sudjelovao u pisanju samo jedne epizode. Četvrte.

Nemam pojma šta će to bit u četvrtoj, al mora da je jebeno kad samo nju Picolato nije mogao bez Milcha raspetljat.
__________________
Jednadžba nikada neće biti jednačba!
kaya714 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2018., 22:52   #2174
Quote:
andy jazz kaže: Pogledaj post
izašao teaser za 3.sezonu https://www.youtube.com/watch?v=YpUznQds8p4

u siječnju 2019. počinje s imitiranjem
dosta podsjeca na prvu sezonu...ne znam zasto... al to je dobro... nisam fan ovog glumca al bumo vidjeli... nadajmo se da ce bit bolje od 2 sezone
Apolon is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2018., 00:13   #2175
E ovo će se pogledati, valjda će biti bolja od druge sezone.

Dorff
__________________
You're not a bad person. You're a terrific person. You're my favorite person, but every once in a while, you can be a real cunt.
tweety214 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2018., 06:51   #2176
Drugu sezonu se majkemi ne sićan jesan li gledala? teško da će išta nadmašit prvu, al eto svejedno jedva čekam treću..miriše na dobro.
__________________
Where's your crown King Nothing?
theBella is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2018., 17:32   #2177
Quote:
Apolon kaže: Pogledaj post
dosta podsjeca na prvu sezonu...ne znam zasto... al to je dobro... nisam fan ovog glumca al bumo vidjeli... nadajmo se da ce bit bolje od 2 sezone
Tesko da moze biti gore od druge sezone, nakon onog sranja moze samo bolje

I meni po traileru baca na prvu sezonu, mozda zbog glazbe i vukojebinske atmosfere
__________________
Sit alone and celebrate good times of change Sit alone, annihilate all words of praise When it all seems to spell disaster...

"You all like climbing mountains, don't you?""I don't. I like smoking, drinking and ordering in restaurants."
Inanna is online now  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2018., 21:39   #2178
Meni je druga sezona bila puno bolja od prve, u prvoj mi je najviše išlo na živce "pretenciozni" razgovori između Woodya i MM.
__________________
"Where the Rainbow Ends"
brunejz is online now  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2018., 01:55   #2179
Quote:
brunejz kaže: Pogledaj post
Meni je druga sezona bila puno bolja od prve, u prvoj mi je najviše išlo na živce "pretenciozni" razgovori između Woodya i MM.
Meni isto kao i uloga koju je imao MM. On je kao nekakav ultracinicni nihilist koji ne vidi vise nikakav smisao u bilo cemu blabla.... Tipicno jenki preseravanje.

Druga sezona je bila puno bolja, ali brate mogli su naci bolju ekipu od onog Vaughna i McAdamsove...
Freidenker is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2018., 09:56   #2180
Vaughn jest da je bio bla bla, al on je ipak filmski glumac - i to jedan od poznatijih.
Ovog lika nisam prepoznao i baš sam mislio reći da ga nisam ni u čem gledao, kad
vidjeh da je zapravo bio Remy Danton u House of cards.

Ok jest uvažena serija, i čovjek, koliiko vidim ima Oscara za najbolju sporednu ulogu
no čovjek bi pomislio da je ovo ipak serija u kojoj će ulogu detektiva imati neki poznatiji
već dobro znani glumac, no to ove sezone očito nije tako.


I već mi je polako dosta ove fore - vraćam ti se rodni grade, koja je započela
s onom novozelandskom Top of the lake a sad se provlači kroz sve policijske serije.
Isfurana je više.

Jedina mi je nada je da će slučaj biti koliko-toliko zanimljiv.
__________________
There are only wrong choices. I’m finally seeing it for the first time. Nothing good can happen in this fucked-up world that we’ve made for ourselves. Can it?

AQUArium
inflame is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:14.