Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.04.2014., 02:11   #61
pogledana i druga

scena sa sranjem je jednostavno očaravajuća

tko je hidrant

mislim da mali ucjenjiva oca
__________________
odveć rano zamoren životom samo čemer osjećam
- još vlastitija
Klodovik2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2014., 13:12   #62
Meni je to nekako preočito, nadam se da neće tako biti
__________________
"Do I wanna know?"
L3go is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2014., 09:16   #63
malo mi glupo da su sva djeca poluretardirana. s Hessovima je bilo urnebesno ali s Kingom je malo buzveze
mislim da je čak podmetnio maminom novom asistentu
__________________
odveć rano zamoren životom samo čemer osjećam
- još vlastitija
Klodovik2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2014., 11:32   #64
I meni se učinilo da se Kingov sin samo isfurava na poluretardiranost. Sve mi je oko njega djelovalo prilično fejk.
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2014., 15:10   #65
hidrant bi isto moga bit umišan
__________________
odveć rano zamoren životom samo čemer osjećam
- još vlastitija
Klodovik2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2014., 15:34   #66
tek pilot pogledala i za sad odlično

mislim da mi je najbolja scena kad BBT nazove klinca pa mu kaže da je stari sve bratu ostavio a ovaj pozove buraza van i udri sa lopatom

niš navečer na drugu
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2014., 17:52   #67
Quote:
x files agent kaže: Pogledaj post
tek pilot pogledala i za sad odlično

mislim da mi je najbolja scena kad BBT nazove klinca pa mu kaže da je stari sve bratu ostavio a ovaj pozove buraza van i udri sa lopatom

niš navečer na drugu
ta scena ukombinirana s 217 je nešto najsmješnije što sam dugo pogledao

tu mi se od novijih serija jedino može mjerit scena s psom u drugoj epizodi serije Inside number 9
__________________
odveć rano zamoren životom samo čemer osjećam
- još vlastitija
Klodovik2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2014., 14:38   #68
Ajme, kakva epizoda.

Od mene desetka čista da ne može bit čistija.

Stvarno se ne sjećam kad sam zadnji puta gledala nešto toliko savršeno da ne možeš naći niti sitnu zamjerku, čak niti kada bi ti netko iskrcao brdo love da ju nađeš.

Pa kako im je uspjelo sve tako savršeno posložiti? Kapa dolje.

Glumci odlični. Svi. Udahnuli život likovima da se sve praši.

Ma čak i Colin Hanks, kojeg inače baš ne volim, ali vidi ga kako mu ovdje ide...i ovo uvjerljivo mucanje, nesigurnost, ma sve.

Svi koji obožavaju film pa ih je strah na što će ovdje naići, neka ih ne bude strah.

Apsolutno sve je na svome mjestu. And then some. (Još raznolikija paleta likova)
kaya714 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2014., 15:54   #69
Upravo pogledao trecu ep. Predobro! Radnja i likovi odlicni ali to nebi puno znacilo da gluma nije na nivou. Stvarno je gust gledati seriju gdje svi svoj posao odraduju vrhunski (glumci, redatelj, scenarist, kamerman...).
__________________
I watched as fear took the old men's gaze, Hopes of the young in troubled graves, 'I see no day' I heard him say So grey is the face of every mortal
fairy feller is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2014., 21:39   #70
Talking

dakle ovo! koji vrh!

scena sa samostrelima...




pa ja sam umirao kad ga je upucao

suspense kod miješanja tableta...

i ona košulja od male što je ista kao i stolnjak...
...pa di toga ima, tako suptilno... a očito...jednostavno savršeno.
__________________
There are only wrong choices. I’m finally seeing it for the first time. Nothing good can happen in this fucked-up world that we’ve made for ourselves. Can it?

AQUArium
inflame is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2014., 22:52   #71
Scena sa samostrelima je bila prejaka

I onaj pogled mame Hess kao Not again! dok joj je jedna noga na Lesterovom ramenu

I drago mi je da nije bilo da je onaj sin ucjenjivao starog, ovako mi je puno zanimljivije
__________________
"Do I wanna know?"
L3go is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2014., 01:00   #72
Ooodlična treća epizoda! Polagani tempo, glazba, atmosfera, humor, kadrovi,... sve za 5!

"It's already dog-eat-dog, friend. Not sure what worse a bunch a zombies could do."
__________________
2001 & Echoes
iggy888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2014., 06:39   #73
3 ep 3 strane? Spori ste jbm misa (:
Film sam zadnji put gledao negdje 2002 godine ali se doslovno niceg ne sjecam, jel serija zasad ista ili samo slicna?
Kako god, vrhunska je


Sent from my iPhone using Tapatalk 2
__________________
Subbacultcha
fugazi is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2014., 08:59   #74
Serija ima istu atmosferu kao i film, prepoznatljiv crni humor, neugodne situacije i slično. Sama priča je drugačija i nema veze s filmom - iako bi se moglo reći da izgleda kao da pratis policajku iz filma u njenim ranijim godinama. Priča je postavljena u 2006. tho.
__________________
There are only wrong choices. I’m finally seeing it for the first time. Nothing good can happen in this fucked-up world that we’ve made for ourselves. Can it?

AQUArium
inflame is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2014., 09:22   #75
Serija je posveta filmu, ali ipak je to drugačije. U filmu je, ma koliko iskarikirani likovi bili, sve nekako doimalo realnim, sve se to zbilja moglo desiti u stvarnosti, od svih tih čudnih likova do radnje.
Serija je ipak nadrealna, BBT je sam Lucifer, ama baš svaki lik je totalni čudak.
Ali, moram priznati da uživam, sva ta zajebancija funkcionira fenomenalno. I što je najbolje, iz epizode u epizodu serija je sve bolja.
Uglavnom, nakon Breaking bad imamo zbilja poslasticu.
horatius is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2014., 14:55   #76
Martin Freeman je odličan
__________________
"Da se Fažola uda ... e to je već za čestitati (ali i sramota)"
Afrika paprika is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2014., 14:56   #77
Quote:
horatius kaže: Pogledaj post
U filmu je, ma koliko iskarikirani likovi bili, sve nekako doimalo realnim, sve se to zbilja moglo desiti u stvarnosti, od svih tih čudnih likova do radnje.
Serija je ipak nadrealna
Ovu si razliku baš odlično opisao, slažem se.

I zato je stvar genijalna i majstorski "prerađena". Jer mi se čini da što više takvih likova i situacija ideš nizati, to ti je veća šansa da zaglibiš u groteskne (ne u dobrom smislu) i over the top vode.

A to se ovdje ne događa. Neka duša cijele ideje, likova, atmosfere i situacija ostala je čak i uz svakojako "pojačavanje" i dodavanje netaknuta.
kaya714 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2014., 16:04   #78
Baš to, već nakon prve epizode očekivao sam da će sve to karikiranje otići u neku nepodnošljivu krajnost, ali nije, sve je bolje i bolje
horatius is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2014., 14:12   #79
Quote:
L3go kaže: Pogledaj post
Scena sa samostrelima je bila prejaka

I onaj pogled mame Hess kao Not again! dok joj je jedna noga na Lesterovom ramenu

I drago mi je da nije bilo da je onaj sin ucjenjivao starog, ovako mi je puno zanimljivije
vidim da sam bio u krivu iako mi je mali i dalje sumnjiv. ne znam zašto

malo mi je ova epizoda bila spora. bolje su mi prve dvije ali nastavlja se gledanje jer serija je odlična. jedva čekam kad će zamjenica skontat nigerovu ranu od sačme na šaci
__________________
odveć rano zamoren životom samo čemer osjećam
- još vlastitija
Klodovik2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2014., 20:33   #80
Post

Sve si nekako mislim kako će završiti, ne toliko serija, koliko naš "junak" Lester Nygaard, i ovo nije spojler, jer stvarno ne znam, već čisto nagađanje, koji je mogući spoiler,al nekako mi se čini da ćečovjek umrijeti upravo od infekcije izazvane tom malom rupicom, pošto je to nekako najelegantniji, i jednostavno "fargo" način da se ode.

p.s. ono s pucanjem iz oružja je bilo fora, no nadam se da će biti nešto više, povezano sa tom strojnicom/puškom, opasnom stvarčicom - što li je već.
__________________
There are only wrong choices. I’m finally seeing it for the first time. Nothing good can happen in this fucked-up world that we’ve made for ourselves. Can it?

AQUArium
inflame is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:27.