Natrag   Forum.hr > Sport > Košarka

Košarka Loptost radovanja pod obručima

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.09.2016., 21:32   #81
Quote:
codstriker kaže: Pogledaj post
ovako, ova tema mi jedina izgleda donekle aktivnom pa ću pitati tu

Znači imam 20 godina. Do svoje 15. godine sam trenirao/igrao aktivno košarku(trening više puta tjedno, utakmice, u slobodno vrijeme hakl na košu....) Onda još godinu dana nešto sitno. Poslije toga sam prestao potpuno ne samo sa košarkom nego i sportom općenito. Sada bih se želio ponovno tome posvetiti.

Postoji li ikakav klub u ZG-u gdje ja mogu trenirati, naravno uz plaćanje? Znači da je u dvorani i da ima redovito treninge. Zbog faxa ne mogu dolaziti svaki dan, ali dolazio bih recimo, 1-2 puta tjedno. Ako je moguće da tamo postoji neki trener koji radi sa igračima. Vjerojatno u takvom klubu igrači i igraju neke utakmice, ali meni to nije prioritet. Seljački rečeno, tražim nešto kao što je ona škola košarke za klince samo za starije.

Ukoliko je nešto kao ovo gore ipak preambiciozno (a čini mi se da je), postoje li možda neke udruge ili klubovi gdje ekipa onak rekreativno igra? Naglasak je na rekreativno jer nemam trenutno niti formu niti kondiciju da igram na nekoj natjecateljskoj razini. Ako nema ništa rekreativno, probat ću sa nabrijanijom ekipom. Ugl tražim bilo kakav savjet ili iskustvo. Dolaze zimski dani i igranje na lokalnom košu više neće biti opcija. Stvarno imam veliku želju igrati košarku, a nemam niti prostor niti ekipu.

hvala unaprijed

Šta nema nigdje da dečko od 20 godina može trenirati košarku? Čak ni u onim klubovima B2 i C1 lige?
codstriker is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2016., 22:06   #82
Pa pitaj u Ciboni.
S obzirom na količinu novaca koje dobivaju od grada, dakle od nas poreznih obveznika, očekujem da bi trebali imati opciju "Košarka za građanstvo"
feanor16 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2016., 17:00   #83
Quote:
rasheed kaže: Pogledaj post
Evo, ja sam dugi niz godina bio u C1 ligi, sad samo već dvije u B1. prije tri sezone je B1 bila poprilično jaka liga, nije bila rekreativna, treniralo se ozbiljno. C1 li-la...onako rekreativna i sa nekim klubovima koji igrajuozbiljnije i planiraju se plasirati više.

ove sezone B1 mi se čini prema imenima dosta slabija od prijašnjih godina, neke klubove su morali zvati da igraju. To dovoljno govori o stanju naše košarke. i više nema onog pravila da minimalo jedan kadet mora biti u igri.
A kakva će biti C1, tko zna...ali za rekreaciju sasvim dovoljno..
fala, ovo je pomoglo dosta

jel ti bia tezak prijelaz sa c na b1?
BonJovi1886 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2016., 17:48   #84
ma kakvi težak prijelaz, sve je to manje više isto, jedino aj u B1 ima više klubova koji malo ozbiljnije shvaćaju sve to nego u C1... barem tako izgleda, a zapravo u obje lige imaš par ekipa koje žele viši rang, ostalo je rekreacija i zajebancija više manje...
agent5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2017., 11:17   #85
Gdje ženska od 3 banke može naći ameterski klub u Zagrebu? Postoji li takvo što?
__________________

Open your mind
freedom's a state
GothicA is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2017., 16:12   #86
Javi se korisniku papirlova
__________________
"Four weddings and a funeral, where's the difference?"
tomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 20:28   #87
jel ima neka ženska ekipa za košarku, amaterski, ništa profesionalno?
girley is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 23:03   #88
Quote:
girley kaže: Pogledaj post
jel ima neka ženska ekipa za košarku, amaterski, ništa profesionalno?
Jučer sam vidio neke curice na HRT 2 pa ti preporučujem da kontaktiraš HKS jer koliko čujem kriza je i traže igračice. Kriteriji im nisu postavljeni visoko tako da je bitno samo da znaš vodit loptu ostale pizdarije ti ne trebaju.
__________________
Dr.Phil is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2018., 21:03   #89
Quote:
girley kaže: Pogledaj post
jel ima neka ženska ekipa za košarku, amaterski, ništa profesionalno?
Prošlo je par mjeseci od teme, ali ima li još uvijek zainteresiranih za košarku?

Ženska ili muško ženska ekipa?
sooypai is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2018., 11:07   #90
Ja također tražim neki klub di bi mogao trenirati u ZG, s tim da sam možda u najgoroj formi ikada haha, nisam trenirao doslovno 10 god (90 godište), pa mi je jedino bitno da je negdje u ZG i da imaju razumijevanja za pridošlice..
lex_lecthor is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2018., 19:41   #91
Quote:
sooypai kaže: Pogledaj post
Prošlo je par mjeseci od teme, ali ima li još uvijek zainteresiranih za košarku?

Ženska ili muško ženska ekipa?
Teško je naći i jedno i drugo. Uglavnom, ja sam za ako ima još dobrovoljaca
girley is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2018., 16:59   #92
Neovisno o starosti postova ja sam uvijek zainteresiran za košarku dokle god budem mogao hodati
Vani se čak još uvijek može igrati...iako sam zadnje vrijeme samo u dvorani...
vknez is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2018., 02:37   #93
Evo, javlja se jos jedan zainteresirani za neki redovni termin u dvorani.
srkzzzr is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2020., 13:21   #94
Škola košarke, rekreativno ili čak natjecateljski dio

Pozdrav svima,

Zanima me vaše mišljene i savjeti, uglavno situacija je slijedeća imam 26 godina i stvarno bi se htio baviti košarkom ako ništa drugo rekreativno igrati s nekom ekipicom, eventualno malo poduke ( škola košarke ) i redoviti treninzi. Da li postoji tako nešto za nas 25+ ili ipak hakl s frendovima s kvarta i to je to .

Lp svima
djosr is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2020., 20:35   #95
Quote:
djosr kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima,

Zanima me vaše mišljene i savjeti, uglavno situacija je slijedeća imam 26 godina i stvarno bi se htio baviti košarkom ako ništa drugo rekreativno igrati s nekom ekipicom, eventualno malo poduke ( škola košarke ) i redoviti treninzi. Da li postoji tako nešto za nas 25+ ili ipak hakl s frendovima s kvarta i to je to .

Lp svima
Odi na hakl to vam svima treba biti prva stanica, ima sada bar tih kvartovskih liga i amaterskih ali ako ne znaš nikoga ništa od toga...dakle prvo na hakl.
Brain32 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2021., 21:10   #96
Pozdrav svima,

postoji li zenska ekipa za igrati košarku u Zg, amaterski? Ništa prenabrijano..

Tnx!
jama93 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:35.