Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.10.2014., 22:30   #41
odlična glumacka postava ali nisam sigurna da li da gledam dalje, obicno odmah nakon pilota znam da li da odustanem...mislim da cu sigurno pogledat još jednu, jer je serija bas cudna...ali mozda ispadne dobro

i da jako mi je zao sto nisu Joshua i Maura glavni protagnosti, vec su samo pratioci....ja sam se nadala njihovoj aferi
amandablond is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2014., 23:24   #42
Quote:
L3go kaže: Pogledaj post
Kayi nije bitno, meni je : ubo:

Moj način gledanja serija nije ni približno sličan njezinom, pa mi je za sada ovaj misterij najvažniji : D Ne kažem da atmosfera, ljudi i način prikazivanja nisu bitni, samo su meni manje bitni od ovoga : D
upss . ja sam na pol puta između vas dvoje.


nego, this fellow je rekao detektiv na kraju 1. dijela. nije Noah, al je bio u sceni
__________________
Peralta&Terry
chandlerbing is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2014., 23:33   #43
Quote:
chandlerbing kaže: Pogledaj post
nego, this fellow je rekao detektiv na kraju 1. dijela. nije Noah, al je bio u sceni
Ja sam zaboravio da je to bilo uopće i na kraju prvog dijela. Aj pogledaj tko je to rekao na samom kraju, ako ti je pri ruci negdje? Pogledao bih ja, ali sam obrisao epizodu kad sam pogledao

Vjerojatno će ispast nešto kontradiktorno, pa da opet ne znamo ništa
__________________
"Do I wanna know?"
L3go is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2014., 00:46   #44
to je rečeno na kraju Noahovog dijela 2 epizode, detektiv.
ep sam obrisala u međuvremenu

ma naravno, mi nagađamo sad, a ispast će skroz neš stoto
__________________
Peralta&Terry
chandlerbing is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2014., 15:12   #45
nije lose, nije mi bas ni wow

JJ na konju

nadam se da je ubijeni pedo brat iz arrowa, a ne rawls
__________________
This time next year, we'll be Millionaires
ellaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2014., 14:18   #46
Quote:
L3go kaže: Pogledaj post
Da nema tog misterija, ona bi recimo, i dalje uživala gledajući ovu seriju, a ja bih vrlo vjerojatno odustao
hehe

Nije uvijek bilo tako. Mislim da sam se nakon kraja LOST-a zaklela da se više nikada neću navuć na obećanje rješenja nekakve misterije tamo negdje u dalekoj budućnosti, samo ako se strpim još sezonu-dvije-tri i gledam sranja, prtljancije i očigledna nepotrebna razvlačenja i zapetljavanja.

Ili mogu uživati u onome što je na ekranu sada, ovog trenutka, pa što bude bit će ili me pustite na miru.

Nego, splasnulo mi malo oduševljenje što se ovog tiče.
kaya714 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2014., 00:55   #47
ona se i reže

koje sad vjenčanje? malo me živcira kaj daju inf na kapaljku a ja nestrpljiva da saznam

razlike u pričama su mi
__________________
Peralta&Terry
chandlerbing is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2014., 22:31   #48
Ugodno sam iznenađena serijom. Odlična mi je, pratim.
__________________
Nobody cares. Work harder.
Miss Hyde is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2014., 23:00   #49
Skroz okej i osvježavajuće.
Policijska istraga me i ne dira previše, zgodne su mi njihove eskapade i rezoniranja. Tempo spor ali u prihvatljivim okvirima.
earthsea is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2014., 21:16   #50
meni je dosadila, gledala sam prve 3. epizode i jednostavno 4. izbrisala bez da sam je pogledala, nekako mi vise nije zanimljivo
Hope is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2014., 21:39   #51
meni 4. bila dosadnjikava, jedino zadnjih 10ak min okej. sporo radnja ide nekak
__________________
Peralta&Terry
chandlerbing is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2014., 22:22   #52
Sporo je, da. Treća i četvrta epizoda naročito. No meni ne smeta previše.
__________________
Nobody cares. Work harder.
Miss Hyde is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2014., 23:47   #53
kolko ih imaju u planu snimit za 1.sez? klasično, 20ak?

3. mi je bila super al ova brate, nikak da završi
__________________
Peralta&Terry
chandlerbing is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2014., 22:47   #54
odgledah i četvrtu i meni je ok ritam serije, laganiji i nekako više okrenut likovima, solidnom profiliranju gdje se izgovaraju normalne rečenice. Taknula me ova epizoda radi nekih osobnih flešbekova, a Ruth je glumački daleko jača od Dominica (inače, ostala sam iznenađena da lik ima samo 45 godina u RL, izgleda daleko stariji). Totalno me zdrmala kada je govorila o svom djetetu i ona scena pred kraj kada ga pita što vidi sada.

Može biti da sam ženski pristrana, ali imam opravdanja za Alisoninu nevjeru, nakon gubitka djeteta žena nastoji ponovno nešto osjećati, taman to bilo samoozljeđivanje, a veza sa sretno oženjenim daje mogućnost da se nešto osjeća s nekim tko nema namjeru ugrožavati njen brak jer bi to značilo najprije ugroziti vlastiti. Nije da ne voli muža, ali on ju svakodnevno podsjeća na najveći gubitak u životu.
S druge strane baš i nemam puno razumijevanja za Noahu, žena ga definitivno voli, dobro izgleda, ok djeca im prekidaju intimne trenutke, a privlači ga lokalna konobarica jer se pored nje osjeća "svoj", jer je zapravo dečko koji se dobro oženio i nema problema da iskoristi novac punca za privatne škole, ljetovanje u vili na moru ... ili zato što se osjeća superiorniji, jači, muževniji u odnosu s njom?
Baš me zanima kamo dalje ide ova veza. Ne vidim gdje bi mogla ići, u jedno sam sigurna, slijedi seks seansa sa ženom, s jedne strane da dokaže da se ništa nije promijenilo u braku nakon nevjere, s druge da sam sebi potvrdi da je nevjera imala svoj smisao, ljubavnica ga je široko otvorenih očiju gledala, za razliku od žene, ne?
Donata is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2014., 22:59   #55
Quote:
chandlerbing kaže: Pogledaj post
kolko ih imaju u planu snimit za 1.sez? klasično, 20ak?

3. mi je bila super al ova brate, nikak da završi
Ma jok, 10. Kabelska serija.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2014., 23:35   #56
ah, tak sam i mislila, nije mi za 20+ al reko da provjerim


kaj se tiče Alison meni je bilo ono kad je spomenula muževu tetovažu anđela Gabrijela baš
__________________
Peralta&Terry
chandlerbing is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2014., 16:43   #57
Koje iznenađenje serija Iznenadio me Joshua svojom glumom :klap:

Jučer pogledala prvu epizodu, danas skinula ostale 3, nadam se da su i dalje odlični...
Precious Soul is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2014., 09:15   #58
Znaci, kako sto smo i pretpostavljali, Scotty je "this fellow"...vjerovatno se radi o nekom obracunu vezano za one misteriozne dostave kutija za hladjenje ribe, tu se nesto dila naveliko, a mislim da je i vlasnik Lobster Grilla umijesan....
Svidja mi se kako se razvija odnos izmedju Alison i Noaha, a i osjeca se kemija izmedju dvoje glumaca, ove njihove zajednicke scene su vrlo dobro docarane....jako mi se svidjelo na kraju kad je pita da li pobjeci zajedno...
I mislim da nije slucajno da Alison (u razgovorima sa detektivom) spominje neko dijete po koje mora ici, a sad u ovoj epizodi ju Noah pita jel uzima kakvu kontracepciju (ona naravno kaze "of course")....Naravno da je njegovo dijete.
Uzasno me nervirala Maura Tierney kada trazi od njega da uzme slobodni semestar da se "posveti" onom razmazenom deristu od kcerke, zasto su se svi (osim Noaha koji je jedini ostao realan ) ustrcali oko nje, pa advokat, pa terapeut....Nije ni cudo da bi Noah najradije pobjegao od takve obitelji.
Jedini koga mi je bilo zao je bio mali sin kojeg je otpilio jer je morao na "trcanje".
Sakura is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2014., 09:34   #59
Quote:
Sakura kaže: Pogledaj post
....Nije ni cudo da bi Noah najradije pobjegao od takve obitelji.
hmmm, ostaje za vidjeti koliko je financijski utjecaj ženine obitelji posljedica ženinog inzistiranja, a koliko je i njemu dobrodošla ta pomoć pa nije morao razmišljati kako hraniti i školovati 4 djece s profesorskom plaćom, plaćati aktivnosti, privatne škole ... Definitivno postoji sudar životnih pogleda između njega i njene obitelji, ali pitanje je koliko je to potencirano sada kada se zaljubio u jednu koja mu je porijeklom bliža i koliko je do sada oportunistički šutio i prihvaćao lifestyle koji su mu omogućili punac i punica.
U trenutku ljutnje prigovorio je ženi da je ona odgojila malu da bude popularna (čitaj: razmaženo derište), kao da on kao otac nikakve funkcije nije imao, prije će biti da se radi ekonomske situacije uvijek osjećao inferiornim, pa i vlastitu ulogu roditelja vidi manje značajnom. Srećom, ovaj put se uspio izboriti za svoj stav i natjerao je kćer da se ispriča i razmišlja o svojim postupcima, pa ako je za konačno očvršćavanje njegove kičme bila potrebna jedna afera, onda je šteta da i prije nije jednu imao.
Donata is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2014., 21:37   #60
Noah mi sve vise ide na zivce. Kako licemjeran tip, dvostrukih standarda, iskompleksiran do krajnjih granica. Nije mu bio problem staviti brak na kocku, no kad su stvari otisle van zakona, odjednom vise nije zainteresiran.
Alison je u cijeloj prici puno kompleksnija, njena prica ima neku cudnu dubinu. Bolnija je.
Jedna od najboljih scena u seriji mi je bila kad je Cole isao surfati i vratio se doma i zatekao Alison kako se oblaci nakon sto mu je rekla da zeli spavati, a on je samo rekao da joj ta haljina lijepo stoji.

Noina djeca su jako cudna. Nesto je zbilja cudno i s Martinom i s Whitney i imam filing da ce oni imati veze sa ubojstvom.
__________________
the blacker the sun, the darker the dawn.
Dustflower is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:51.