Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.11.2015., 01:32   #41
Meni je ovo genijalno, bolje čak i od Daredevila. Šta fali malo sporijem tempu? Karakterizacija likova je predobra. Nuke-a su ostavili za drugu sezonu, to će bit jebeno.
I Tennant je genije
Sahta is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2015., 10:33   #42
Defitivno uz bok Daredevilu. Kraj mi je prebrutalan
blade91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2015., 12:49   #43
Daleko najbolja superherojska serija, malo iznad Daredevilla. VRH!!!!
__________________
"Nema više ovdje ni Grka ni Židova, ni obrezana ni neobrezana, ni barbara ni skita, ni roba ni slobodna čovjeka; tu je samo Krist—koji je sve i u svima" (Kol 3,1-17)
fretless11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2015., 14:02   #44
__________________
volim ptice što seru po ljudima, a žao mi je što krave ne lete
pseto kaiba is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2015., 22:46   #45
Nakon što sam pogledala ovu seriju, shvatila sam što me smeta u svim superherojskim serijama (iako ih volim gledati, ma koliko god cheesy bile. U Jessici Jones zlikovac je stvarno strašljiv, u smislu da dok sam gledala epizode, pitala sam se kako ubiti nekoga poput Killgravea. Dok u ostalim serijama, poput Arrow-a (kojeg svejedno volim gledati), trenutni zlikovac u 4. sezoni je poprilično mlak. Svi pričaju kako je on zao i jako grozan, al baš i nije napravio nešto bolesno zbog čega bi i gledatelj mislio da je opasan.

I to je vjerojatno zbog toga na kojoj se televizijskoj mreži serija radi. U ovoj seriji se ustrašiš kad killgrave kaže nekome nevinom da se baci sa zgrade ili nek si poli vruću kavu u lice. U Arrow/Flash serijama bi vjerojatno junak došao taman na vrijeme da gledatelj ne vidi odsječene krvave udove itd. Ali dobro, pošto ne mogu utjecati na politiku kako se rade serije na kako kojoj televiziji, uzet ću ih kakve jesu.

Jessica Jones mi je odlična serija, brutalno iskrena i iako zlikovac kroz seriju napravi puno nepopravljive štete, serija ima zadovoljavajući kraj.

Krysten Ritter znam samo iz 2 serije: Veronica Mars, gdje je glumila naivnu bogatašicu i Breaking Bad gdje je bila Jessejeva narkomanska cura. Sviđala mi se kao Jessica Jones, sarkazam joj dobro stoji.
dharmica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2015., 19:43   #46
skinula, počinjem danas gledat
meni su i Arrow i Flash postali negledljivi, imam high hopes za ovo.
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2015., 23:33   #47
4 epizode pogledane, zasad preloše, ni blizu Daredevilu. Najsmiješnije su mi one sex scene kao u sitcomima, samo rez i oni kao na krevet padaju, presmiješno i preloše, općenito je režija srednja žalost. Lezbo-razvod podzaplet najgori, dajem seriji još par epizoda da se popravi, inače odustajem.
__________________
I fuck on first date.
nook is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2015., 18:05   #48
Napokon pogledao do kraja pa mogu komentirati. Serija odlična. Nebi je uspoređivao s DD, jedino zajedničko u njima je što glavni lik nije običan čovjek i što je Netflix obe financirao inače su serije totalno drugačije. U obje sam uživao u onome u čemu su bile dobre. Ono u čemu nisu bile dobro nije bilo dovoljno da mi sruši ukupni dojam. Nadam se da obje serije to poprave za drugu sezonu.

Kraj je bio zadovoljajući u JJ, samo ep 4 mi je bila pomalo dosadnjikava ostale epizode stvarno dobre. Stalno se nekaj zanimljivo događalo. Uz DD i JJ teško mi je vratiti se i gledati ona sranja Arrow i Flash. Čak i Agents of Shield su dosta slabiji.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2015., 23:49   #49
Pogledano sve, nažalost.

Loša serija, režija osrednja, rad kamere neinventivan, nema stila i atmosfere, akcijske scene srednja žalost, dijalozi užasno loši i predvidljivi, gluma tu i tamo očajna.

Do 8 epizode konačno postane dobra serija, negdje 8, 9 i 10 su najbolje epizode, vjerojatno jer je Kilgrave tad u fokusu i ustvari ima napetosti i zanimljivo je. Pozadinska priča dođe malo prekasno da bi itko mario, ali bar je dala malo dubine.

Zadnje 2 epizode užas, potpuna promjena tempa, razvučeno i nikakvo, tko god kaže da je serija mračna ne zna što je mračna serija.

Jessica Jones kao lik nikakva, samo pije i to je njena karakterizacija. Još gori Luke Cage kao lik i glumac koji ga glumi je razina za sapunice a ne Netflixa. Jedini zanimljivi likovi Trisch (šteta što ona nije glavni junak serije) i Kilgrave. Bilo je potencijala za dublje istražiti odnos između Trisch i Jessice, što naravno nisu učinili.
Trinity i Calamity Jane - nikome to nije trebalo niti je ikoga zanimalo, njihov razvod i gluposti su lansirali seriju prema dnu.
Ona susjeda iznad i kako otkrije da joj je brat mrtav u onom dineru, jedna od očajnjih scena, užasna egzekucija, opet kao što kažem - razina sapunice. To se isto komotno moglo izbaciti, a ni onaj crnac đaner nije bio pretjerano dobar.

A onaj policajac prisilni isforsirani antagonist je stvarno bilo prejadno, toliko loših odluka za podzaplete, muka mi je bilo gledat. Taj policajac je isto prošao kroz sto funkcija, prvo henchmen ubojica, pa ljubavnik od one, pa najednom specijalac vojnik, pa onda opet negativac nadroksani, pa je nestao. Svašta

I još ubiju Lestera Freamona, to je neoprostivo - njegova prisutnost je dizala seriju na novu razinu, hehe.

Preskočiti! Ne isplati se gledati lošu seriju zbog 3 vrlo dobre epizode. Osim ako vam se sviđaju serije poput Arrowa i Gothama, onda će vam ovo biti super pretpostavljam.

Daredevil je jedno 5 razina iznad, u svim segmentima.
__________________
I fuck on first date.
nook is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2015., 16:58   #50
Quote:
nook kaže: Pogledaj post
A onaj policajac prisilni isforsirani antagonist je stvarno bilo prejadno, toliko loših odluka za podzaplete, muka mi je bilo gledat. Taj policajac je isto prošao kroz sto funkcija, prvo henchmen ubojica, pa ljubavnik od one, pa najednom specijalac vojnik, pa onda opet negativac nadroksani, pa je nestao. Svašta
vidi se pozorno praćenje
Sahta is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2015., 19:42   #51
Quote:
Sahta kaže: Pogledaj post
vidi se pozorno praćenje
Vidi se pametan komentar.
Jesi ti bio pored mene pa znaš kako se pratilo?
A svejedno je serija toliko površna i loša da se ni ne mora pratiti pozorno, pogotovo kad krenu sapuničasti dijelovi.
__________________
I fuck on first date.
nook is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2015., 01:02   #52
Quote:
nook kaže: Pogledaj post
Pogledano sve, nažalost.

Loša serija, režija osrednja, rad kamere neinventivan, nema stila i atmosfere, akcijske scene srednja žalost, dijalozi užasno loši i predvidljivi, gluma tu i tamo očajna.

Do 8 epizode konačno postane dobra serija, negdje 8, 9 i 10 su najbolje epizode, vjerojatno jer je Kilgrave tad u fokusu i ustvari ima napetosti i zanimljivo je. Pozadinska priča dođe malo prekasno da bi itko mario, ali bar je dala malo dubine.

Zadnje 2 epizode užas, potpuna promjena tempa, razvučeno i nikakvo, tko god kaže da je serija mračna ne zna što je mračna serija.

Jessica Jones kao lik nikakva, samo pije i to je njena karakterizacija. Još gori Luke Cage kao lik i glumac koji ga glumi je razina za sapunice a ne Netflixa. Jedini zanimljivi likovi Trisch (šteta što ona nije glavni junak serije) i Kilgrave. Bilo je potencijala za dublje istražiti odnos između Trisch i Jessice, što naravno nisu učinili.
Trinity i Calamity Jane - nikome to nije trebalo niti je ikoga zanimalo, njihov razvod i gluposti su lansirali seriju prema dnu.
Ona susjeda iznad i kako otkrije da joj je brat mrtav u onom dineru, jedna od očajnjih scena, užasna egzekucija, opet kao što kažem - razina sapunice. To se isto komotno moglo izbaciti, a ni onaj crnac đaner nije bio pretjerano dobar.

A onaj policajac prisilni isforsirani antagonist je stvarno bilo prejadno, toliko loših odluka za podzaplete, muka mi je bilo gledat. Taj policajac je isto prošao kroz sto funkcija, prvo henchmen ubojica, pa ljubavnik od one, pa najednom specijalac vojnik, pa onda opet negativac nadroksani, pa je nestao. Svašta

I još ubiju Lestera Freamona, to je neoprostivo - njegova prisutnost je dizala seriju na novu razinu, hehe.

Preskočiti! Ne isplati se gledati lošu seriju zbog 3 vrlo dobre epizode. Osim ako vam se sviđaju serije poput Arrowa i Gothama, onda će vam ovo biti super pretpostavljam.

Daredevil je jedno 5 razina iznad, u svim segmentima.
Ne slažem se s ovim napisanim. Ali 100 ljudi, 200 mišljenja.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2015., 12:10   #53
ne kužim potrebu uspoređivanja s dd al očito svaka budala nađe sebi zabavu. jessica je super i nek je 'nice guy' jednom negativac

Quote:
nook kaže: Pogledaj post
Vidi se pametan komentar.
Jesi ti bio pored mene pa znaš kako se pratilo?
A svejedno je serija toliko površna i loša da se ni ne mora pratiti pozorno, pogotovo kad krenu sapuničasti dijelovi.
smile
__________________
Ci giudichiamo adulti come per invenzione perdiamo tempo urlare ma senza ascoltare
very_confused1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2015., 15:55   #54
Meni je super serija. Glavna glumica mi je nekako legla, radnja dobra...sve u svemu i više nego prolazno ali je ne bih uspoređivao sa DD jer je mi je to daleko najbolje što sam vidio od stripovskih serija
canca is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2015., 23:12   #55
Quote:
very_confused1 kaže: Pogledaj post
ne kužim potrebu uspoređivanja s dd al očito svaka budala nađe sebi zabavu. jessica je super i nek je 'nice guy' jednom negativac



smile
Hoće Daredevil i Jessica biti u Defendersima? Hoće. Onda je usporedba valjana, jer pitanje je da li će u tome biti scenarij i ton Jessice ili Daredevila. Luke Cage mi je već sad veliki promašaj, sumnjam da će se u svojoj posebnoj seriji išta popraviti, jer je glumac loš. Valjda su uzeli prvog velikog crnca kojeg su vidjeli.
__________________
I fuck on first date.
nook is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2015., 14:00   #56
Odlicna serija
KillsXO is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2015., 13:24   #57
pogledo 3 epizode. ne svidja mi se crnac, a ne svidja mi se ni jessica. ne mogu gledati seriju samo zato sto je negativac dobar.
__________________
Always be closing.
593 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2015., 16:11   #58
Quote:
593 kaže: Pogledaj post
pogledo 3 epizode. ne svidja mi se crnac, a ne svidja mi se ni jessica. ne mogu gledati seriju samo zato sto je negativac dobar.
Pametno.
__________________
I fuck on first date.
nook is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2015., 17:12   #59
meni je predobra serija.. odlično mi je sve, od jessice, radnje, ostalih glumaca, atmosfere, ma sve jedva čekam nove epizode :klap:
__________________
What we think, we create. What we feel, we attract. What we imagine, we become.
http://beautybysunshine8.blogspot.hr/
imagine only is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2015., 18:44   #60
Quote:
imagine only kaže: Pogledaj post
meni je predobra serija.. odlično mi je sve, od jessice, radnje, ostalih glumaca, atmosfere, ma sve jedva čekam nove epizode :klap:
Nove sezona tek tko zna kada. Daredevil S2 je sljedeće pa Luke Cage S1 i onda Iron Fist S1.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:08.