Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.04.2015., 20:58   #1
Mr. Robot (2015-2019)



Quote:
A contemporary and culturally resonant drama about a young programmer, Elliot, who suffers from a debilitating anti-social disorder and decides that he can only connect to people by hacking them. He wields his skills as a weapon to protect the people that he cares about. Elliot will find himself in the intersection between a cybersecurity firm he works for and the underworld organizations that are recruiting him to bring down corporate America. Christian Slater stars in the title role of Mr. Robot, a mysterious anarchist who recruits Elliot into an underground hacker group.

USA Network’s marketing campaign for its new hacker drama is pretty blunt: “F–k Wall Street,” “F–k Society,” “F–k Social Media,” “F–k the System.”

Mr. Robot boots up on Wednesday, June 24.

Imdb
Trakt
Trailer


Ostali posteri 1, 2, 3.
__________________
When someone accuses you of being “childish,” I think you should take it as a compliment.
Megs is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2015., 17:33   #2
'Mr. Robot' Review: The Best Show Of The Summer And On Track To Be A Modern Classic

Prva epka je vani
Luis Wu is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2015., 19:18   #3
Ovo bi možda mogla pogledati, ali kad izađe više epizoda i ako i dalje budu dobre kritike.
__________________
I fuck on first date.
nook is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2015., 22:48   #4
Dobra je prva epizoda. Serija ima osjećaj kao da film gledaš.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2015., 08:15   #5
Just a regular tech guy by day, a vigilante hacker by night.

Još je zamaskiran samo u kapuljaču. Ali nabavit će tajice garant do kraja sezone.

Ali kužim sve te pohvale. Umutili malo zloslutne Sin City naracije, pa oh tako art kadrova dogorjele cigarete na pločniku, pa filozofskih promišljanja u obliku osuda današnjeg društva, tehnologije, glazbe i općenito svega što je dušu dalo za ispast strašno umno, a svaka baba na plotu to recitira već godinama.

Ali eto, ovdje to govori vigilante hacker zloslutnim glasom buljeći u kameru razrogačenih očiju. On će to promijenit. He will save this city. To jest, svijet. Ili što već. Ali će, da ne bi netko pomislio da je tako nešto već gledao, ovdje biti mnogo strašno dubokog arta. Kadrova u kojima se bulji u prazno da bi se osjetio Weltschmerz, u kojima bijeli papirić leluja pločnikom nošen vjetrom i mi zato znamo, jednostavno znamo da gledamo nešto duboko. Što znači taj papirić? Ta dogorjela cigareta? Metafora. Za što? Za sve. Amen.

Zadnje uređivanje kaya714 : 30.05.2015. at 08:31.
kaya714 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2015., 09:23   #6
Glavni lik stvarno nalikuje Smeagolu, prije nego što je postao Gollum

Imamo pomalo autističnog lika koji će se boriti za dobrobit društva? Samo što ne znam što mi je gore, zločeste korporacije ili njegovo njuškanje po privatnim životima ljudi koji ga okružuju.
earthsea is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2015., 10:43   #7
Vise njega zanima njuskanje mislim da ga oni u odijelima nisu skuzili vec ce mu ponuditi posao

Preko tapa
__________________
iiii]:)
dujeska is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2015., 10:47   #8
Quote:
earthsea kaže: Pogledaj post
Glavni lik stvarno nalikuje Smeagolu, prije nego što je postao Gollum :
D


@Kaya ma đe tebe odnese na USANet al neka, nasmijala sam čitajući komentar

inače, pilot mi djeluje ko da su miksali Person of Interest, Continuum i Scorpion i eto ti Mr. Robot

ne znam šta bi USANet jerbo oni uvijek neke nabildane, po špagi muške uzimaju za glavne uloge
__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.
lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2015., 11:13   #9
Pa prilicno je ocito da glavni lik nije heroj i radi ovo zbog svojih mentalnih problema. On je slicniji Dexteru nego Arrowu.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2015., 19:49   #10
BTW, jel još netko primjetio da on na početku epizode kaže da on E Corp u glavi zove Evil Corp. I nakon toga kroz epizodu svugdje piše Evil Corp i drugi likovi odjednom ju zovu Evil Corp. Čak i na TV kada su vijesti piše Evil Corp a ne E Corp
Fight club vibe ima serija
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2015., 00:04   #11
To ti je tipa kada radnici T-coma zovu isti T-scum...

Tako da nije to nikakva greška, nego interni razgovori nezadovoljnih radnika koji na taj način malo liječe frustracije...


Meni se serija jako svidja, barem ova prva epizoda, ima puno potencijala, pa ćemo vidjeti šta će dalje ispasti...
Broken2Sword is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2015., 00:12   #12
Quote:
Archangel kaže: Pogledaj post
Pa prilicno je ocito da glavni lik nije heroj i radi ovo zbog svojih mentalnih problema. On je slicniji Dexteru nego Arrowu.
Ne bi reko da radi zbog mentanih problema, nego zato što mrzi svijet u kojem zivi...iz potpuno opravdanih razloga....ako su to mentalni problemi, onda smo svi poremećeni
Broken2Sword is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2015., 00:34   #13
Quote:
Broken2Sword kaže: Pogledaj post
To ti je tipa kada radnici T-coma zovu isti T-scum...

Tako da nije to nikakva greška, nego interni razgovori nezadovoljnih radnika koji na taj način malo liječe frustracije...


Meni se serija jako svidja, barem ova prva epizoda, ima puno potencijala, pa ćemo vidjeti šta će dalje ispasti...
Nisi dobro pogleda. Imaš vijesti gdje u dnu isto piše Evil Corp. Definitivno nije ovo što si ti rekao.
Quote:
Broken2Sword kaže: Pogledaj post
Ne bi reko da radi zbog mentanih problema, nego zato što mrzi svijet u kojem zivi...iz potpuno opravdanih razloga....ako su to mentalni problemi, onda smo svi poremećeni
Svi mi idemo psiholozima i plačemo doma stalno iz usamljenosti i pod kritičnom smo depresijom, roditelji su naš abusali tokom odrastanja itd?

Mislim da je prilično dobro pokazano da on ima psihičkih problema. Čak i kaže da bi rado da može živjeti kao svi ostali.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2015., 01:35   #14
Quote:
lie kaže: Pogledaj post
ne znam šta bi USANet jerbo oni uvijek neke nabildane, po špagi muške uzimaju za glavne uloge
Al zato su im informatičarke pičke i pol

Ma tip ima issues pa je zabavno što mi ne znamo što je zbilja a što su njegove halucinacije.
earthsea is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2015., 13:09   #15
Quote:
Archangel kaže: Pogledaj post
BTW, jel još netko primjetio da on na početku epizode kaže da on E Corp u glavi zove Evil Corp. I nakon toga kroz epizodu svugdje piše Evil Corp i drugi likovi odjednom ju zovu Evil Corp. Čak i na TV kada su vijesti piše Evil Corp a ne E Corp Fight club vibe ima serija
O da.

I na kraju epke se upitaš jel Slaterov lik i sve oko njega stvarno ili samo u Elliotovoj glavi....
__________________
Every normal man must be tempted, at times, to spit on his hands, hoist the black flag, and begin to slit throats.(H. L. Mencken)
AttitudeAdjuster is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2015., 13:21   #16
Quote:
Archangel kaže: Pogledaj post
BTW, jel još netko primjetio da on na početku epizode kaže da on E Corp u glavi zove Evil Corp. I nakon toga kroz epizodu svugdje piše Evil Corp i drugi likovi odjednom ju zovu Evil Corp. Čak i na TV kada su vijesti piše Evil Corp a ne E Corp
Fight club vibe ima serija
O da, odmah sam to uočio. No na kraju nastavka više ne znaš što je realnost a što u njegovoj glavi.

Onaj tip što se hvalio da ima Linux kod sebe je jedini skužio kad je zamijenio fascikl zbog čega je stari CTO uhićen. Možda su ga na temelju toga na kraju pozvali na sastanak.

Serija (nastavak) jako vuče na Dextera, a volio bih da još više prikazuju ove tehničke IT stvari.
ONeill is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2015., 15:04   #17
Quote:
Archangel kaže: Pogledaj post
Nisi dobro pogleda. Imaš vijesti gdje u dnu isto piše Evil Corp. Definitivno nije ovo što si ti rekao.

Svi mi idemo psiholozima i plačemo doma stalno iz usamljenosti i pod kritičnom smo depresijom, roditelji su naš abusali tokom odrastanja itd?

Mislim da je prilično dobro pokazano da on ima psihičkih problema. Čak i kaže da bi rado da može živjeti kao svi ostali.
Kaze da bi htio zvijeti kao svi ostali jer vecina ljudi zivi u svojim balončićima ne shvaćajući što se dogadja oko njih...i on bi htio biti takav...kako se kaze...glup i sretan...bolje nego pametan, jer onda vidiš sva sranja oko sebe

On kao jedan od rijetkih osvještenih vidi širu sliku, i nije ograničen samo na konuzmerističke i egoističke stvari, i za to ne moze biti kao ostali (i sam ti kaze da mu nije stalo do novca)... isto tako ne zeli raditi ono što mu drugi kazu da mora, samo zato što je to društveno opće prihvaćeno, nego uvijek postavja pitanje zašto...

Tu se ne govori o njegovim poremećajima, nego društvu u kojem zivi, danas imaš gomile informacija koje ruše mnoge teorije u koje većina ljudi vjeruje, i zato ta većina te teorije ignorira, jer im ometa njihove male "sretne" životiće ili njihov ego ne moze podnijeti činjenicu da su prevareni ili da oni ne znaju najbolje...on je jedan od onih koji je koristi svoju glavu i spreman je svoja uvjerenja promijeniti, ako se ono što je dosad vjerovao pokaze lažnim.

Jel ti priča o serijama kao sedativima, kako bi ljudi mogli pobjeći od stvarnosti, jer stvarnost je očajna. On odbija zivjeti u bajkama i zeli promijeniti stvarnost da bude bolja.

Jedan od načina je rušenje E-Corpa...

To nisu mentani problemi...


Pretpostzavjam da si ti jedan/na od onih koje vjeruju što im političari, tv, ameri i slični govore i misliš da izbori i tvoj glas na njima išta vrijedi..pa razumijem ako ne mozes shvatiti što ti pokušava serija ili ja reći

Zadnje uređivanje Broken2Sword : 31.05.2015. at 15:16.
Broken2Sword is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2015., 18:20   #18
prva epizoda odgledana i mogu reći da od mene ima jedan veliki .. bilo bi dobro da je ne odulje previše i da ne počnu razvlačiti i ubacivati gluposti..
jedva čekam da vidim nastavak
__________________
What we think, we create. What we feel, we attract. What we imagine, we become.
http://beautybysunshine8.blogspot.hr/
imagine only is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2015., 07:46   #19
Hahaha, Kaya!
Stavila sam skidat prije tvojeg komentara, sva sreća.

Jako mi se sviđa njuška glavnog glumca (ne znam odakle ga znam...) i baš imam dobar feeling za ovu serijicu.
__________________
No Man's Land
darius-britt is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2015., 12:05   #20
cini mi se da je on glumio gejfrenda kennyja onog starijeg sina iz serije rat u kuci

dobra prva ep, nastavit ce se gledat
__________________
Order is for idiots, genius can handle chaos.
Eng3lthal is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:55.