Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Android mobiteli

Android mobiteli Mobiteli pokretani Android OS-om

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.04.2017., 07:58   #101
Ima li tvoj uređaj problem crvene tinte na ekranu? Pročitao sam da se u nekim regijama na to tuže. Bijela pozadina nije baš bijela, nego malo ide na rozkasto.
I, kakve su te slušalice?
tomo100brt is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 08:31   #102
Nema double tap to wake ali stisnes na ekran malo jače dolje gdje je home button i upali se ekran.
Sluške su opletene tako da se ne mogu baš zapetljati, meni su ružne iskreno, kvaliteta ok.
Crvene tinte nema na ekranu.
Otisak prsta iza je stvar navike ali moram priznat da kao da malo slabije lovi. Iako kažem, stvar navike da ga pogodiš iza. Moraš baš sredinu prsta staviti.
-hrco- is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 09:08   #103
Quote:
Android-split kaže: Pogledaj post
Type-c port?
Ma i pretpostavio sam da je na to mislio, ali mi je svejedno čudno zvučalo da ne zna za to, a to je aktualno ima već koju godinu.

@thumb
Mana je naravno što to još nije sto posto zaživjelo pa više ne možeš baš od praktički svakog posuditi punjač i nadopuniti mob.

Prednosti su pak brojne, jedna od njih je i brzo punjenje i meni osobno najdraža: uvijek od prve pogodiš stranu pri uštekavanju jer nema strana

Quote:
dubrava kaže: Pogledaj post
Da otisak prsta bas zvuci bezvezno smjesten, to ce biti velika novost na s9tki kad stave ispod kamere kao i svi i jedan od razloga za prec na novi haha.
Da, to sam i ja već negdje bio napisao. Čisto varanje ljudi. Nagodinu garant vraćaju home button/čitač otiska prsta na prednju stranu i to predstavljaju kao veliku novinu i poboljšanje.


Quote:
dubrava kaže: Pogledaj post
E i kakve su slusalice te akg? Jel vrijede sta? Vrijeme je da ubace nesto bolje, jer one od 6 i 7 su katastrofa.

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
Ovo bi i mene zanimalo jer je stvarno krajnje vrijeme da uz mob koji košta skoro 1000 €, dođu i kvalitetnije slušalice. S druge pak strane, ne očekujem previše od ovog tipa slušalica koje god da bile.

Zadnje uređivanje Modesty B : 21.04.2017. at 13:33. Reason: koristi multiqoute i edit posta
Brick Top is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 09:22   #104
te same slusalice u slobodnoj prodaju inace kostaju 99 dolara, pa i mene zanima zvuk
tko ima nek proba i nek napise sto je prije imao
ne vrijedi ako netko prijede sa nekog krsa na ovo pa kaze kako je dobar zvuk...
Digitall is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 09:32   #105
Quote:
Digitall kaže: Pogledaj post
te same slusalice u slobodnoj prodaju inace kostaju 99 dolara, pa i mene zanima zvuk
tko ima nek proba i nek napise sto je prije imao
ne vrijedi ako netko prijede sa nekog krsa na ovo pa kaze kako je dobar zvuk...
A dobro, koštaju i Airpods preko 200 dolara pa jel bi ih ikad kupio u slobodnoj prodaji za te novce?

Jedno je kad dođu džabe uz mob, a drugo kad se trebaš odlučiti i samo za njih dati preko 700 kn. Zato mene zanima je li Samsung s njima podigao letvicu i za druge proizvođače da počnu ozbiljnije gledati na ovaj segment paketa ili je ovo bio pucanj u prazno.
Brick Top is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 09:35   #106
Koliko sam uspio vidjeti na youtubeu IRIS skener radi bolje nego prošle godine (na Note 7), odnosno više nije potrebno dizati mobitel u ravnini očiju.
Da li je tko probavao?!? Ako je tako, onda to može biti solidna zamjena za čitač otiska prsta....
__________________
I've never been confronted with my own thoughts
They don't bother me when I'm alone...
Lex Luthor is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 09:46   #107
Quote:
Brick Top kaže: Pogledaj post
A dobro, koštaju i Airpods preko 200 dolara pa jel bi ih ikad kupio u slobodnoj prodaji za te novce?

Jedno je kad dođu džabe uz mob, a drugo kad se trebaš odlučiti i samo za njih dati preko 700 kn. Zato mene zanima je li Samsung s njima podigao letvicu i za druge proizvođače da počnu ozbiljnije gledati na ovaj segment paketa ili je ovo bio pucanj u prazno.
pa nitko ne prica jel bi netko kupio u slobodnoj prodaji ili ne, ovo nije slucaj da samsung napravio neke svoje i rekao; ovo su sad najbolje, samsung je jednostavno uzeo nesto sto vec postoji na trzistu i ubacio u paket, sto je pohvalno, ali me zanima zvuk u kombinaciji sa s8, briga me koliko kostaju kad dodu "daba"

inace nebi dao toliko u slobodnoj prodaji za takvo nesto, ali dao sam 1600 kn za "normalne" studijske slusalice koje ne nosam okolo...
Digitall is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 09:52   #108
Quote:
Digitall kaže: Pogledaj post
pa nitko ne prica jel bi netko kupio u slobodnoj prodaji ili ne...
Onda očito nisam shvatio zašto si uopće i spomenuo njihovu cijenu, odnosno zašto si rekao da koštaju 99 dolara i da te zbog toga zanima njihov zvuk
Brick Top is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 10:06   #109
Quote:
Brick Top kaže: Pogledaj post
Onda očito nisam shvatio zašto si uopće i spomenuo njihovu cijenu, odnosno zašto si rekao da koštaju 99 dolara i da te zbog toga zanima njihov zvuk
ne zanima me zvuk samo zato sto kostaju toliko koliko kostaju
zanima me zvuk. gotovo.
cijenu sam naveo jer si napisao da bi bilo u redu da dodu kvalitetnije slusalice, ocigledno su kvalitetne, tj. nisu neki krs, jer ne moze se nesto prodavati za 100 dolara, a ne vrijedi 10 dolara.. zar ne.. to moze samo apple
Digitall is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 10:56   #110
ti finger i face scaner su mi potpuno nepotrebna stvar pa se nisma s time ni zamarao...
jedina 2 minusa za sada su mi ova....

-kad dobijem poruku na whatsapp,ne svijetli mi nikakva lampica pod notification kad je ekran iskljucen..iako stoji tamo da treba gorit bijela lampica...jel i kod vas tako? (kod messengera normalno gori zelena,a kod fejsa plava)
-nisam dobio nikakav default music player kakav je bio uvijek
Mortiis is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 11:24   #111
Quote:
Mortiis kaže: Pogledaj post
ti finger i face scaner su mi potpuno nepotrebna stvar pa se nisma s time ni zamarao...
jedina 2 minusa za sada su mi ova....

-kad dobijem poruku na whatsapp,ne svijetli mi nikakva lampica pod notification kad je ekran iskljucen..iako stoji tamo da treba gorit bijela lampica...jel i kod vas tako? (kod messengera normalno gori zelena,a kod fejsa plava)
-nisam dobio nikakav default music player kakav je bio uvijek
evo da ti i ovdje odgovorim

za whatsapp probaj pogledat u postavkama whatsapp-a pod obavijesti, ali i u postavkama mob-a po obavijesti-napredno

a za music player pogledaj u samsung store (galaxy apps), zove se glazba. isto je na s7 na nougat, moras od tamo skinut, nema po defaultu.. usput skines video editor, jako je dobar.. ovi drugi na play store imaju vise opcija ali ovaj ima super output, kvalitetan i gladak video, za razliku od drugih koje sam probao i koji su dali trzuckav video..
Digitall is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 11:38   #112
mod info: slijedi nadogradnja koja ispravlja crvenkasti ton na ekranima

http://mob.hr/pojedini-primjerci-gal...u-nadogradnju/

Zadnje uređivanje Modesty B : 21.04.2017. at 13:37.
android-Split is online now  
Odgovori s citatom Received Warning
Old 21.04.2017., 11:48   #113
Ja nemam problema sa crvenim zaslonom,vidio sam da neki imaju...

Da bi otkljucao mob ne moras ga dizati u visinu ociju tak da su taj dio popravili.

Prima iz vise kuteva (dok je dan)
__________________
ovako bi SVI trebali parkirati
thumb is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 12:19   #114
Quote:
Digitall kaže: Pogledaj post
evo da ti i ovdje odgovorim

za whatsapp probaj pogledat u postavkama whatsapp-a pod obavijesti, ali i u postavkama mob-a po obavijesti-napredno

a za music player pogledaj u samsung store (galaxy apps), zove se glazba. isto je na s7 na nougat, moras od tamo skinut, nema po defaultu.. usput skines video editor, jako je dobar.. ovi drugi na play store imaju vise opcija ali ovaj ima super output, kvalitetan i gladak video, za razliku od drugih koje sam probao i koji su dali trzuckav video..
nije samo kod mene taj problem tak da jbg..u necem drugom je ''kvaka''
Mortiis is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 14:04   #115
Ja nemam taj problem sa wazzupom...

Vjerojatno nekaj u postavkama ;-)
__________________
ovako bi SVI trebali parkirati
thumb is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2017., 02:05   #116
Koj je tocan model slusalica, bas me zanima sta kazu, dal ima review kakav. Mislim losije od s7 me mogu bit, pa da su i vratili od s4 one al kak isticu bas akg od 100$ i mene zanima jel valjaju.

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
__________________
Pročitaj pravila o oblikovanju potpisa link ;)
dubrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2017., 10:41   #117
meni su jako dobre,ali jbg koliko tocno dobre i kvalitetne nemogu rec...
sviđa mi se jako ovo sto je donji dio na ''špagi'' a ne na kablu..pa se neće ni upetljavat ni ništa..
Mortiis is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2017., 12:41   #118
ono sto ti mogu reci u uspredbi sa samsungovim slusalicama je ovo...
kao sto je pisalo u nekom reviewu prethodnih dana..zvuk je slican onome kakav je na tim samsungovim ako ih drzis prstima stinuste u uho cijelo vrijeme (ja usporedjujem one sto su dolazile u paketu sa S5 jer te sam imao)...znaci puno puno bolje drze u uhu,al nisam jos probao trcat s njima pa neznam kako tu drze..
Mortiis is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2017., 12:51   #119
Evo da vam malo olaksan zivot, barem onima koji se vole malo educirat:
https://sonusart.hr/novosti/tehnicke...ije-slusalica/
Ovo je vodic kroz opce karakteristike slusalica, di je navedena i dobro objasnjena svaka od njih. Kad sam sebi kupova slusalice prije koju godinu, procita sam ovakav neki guide, pomoglo mi je da tocno znam sta zelin od slusalica, odnosno kakve konkretne karakteristike zelin. Pa sam se bacio na jedno stotinjak modela i procesom eliminacije odabra 1 par, i bogme nisan ni za dlaku falio. Najbolje je to sta su me kostale 130kn, a nikad nisam na bolje naisa, ni znatno skuplje kod nekih ljudi nisu bile bolje, a evo ih koristin vec skoro 3 godine. Cak sam nakon kupovine iz znatizelje potrazio misljenja ljudi i recenzije, ispalo je da su nesumnjivo najbolje u cijenovnom rangu. Poanta je da cijena nije od nuzne vaznosti, sve dok vi znate sta tocno zelite. Neke slusalice mogu imat vrhunske karakteristike, a ako su recimo zatvorene/otvorene ili imaju vrlo slab bass, nece vam se svidit jer je bas to ono sta zelite.
Phantomas is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2017., 13:37   #120
ne znam,nije da sam skeptičan ili da serem zbog cijene..ali nekako sumnjam da ti za 130kn možeš naći odlične slušalice..čak bih rekao da ako ćemo govorit o baš odličnim slušalicama - ni za 100€ nećeš naći nešto odlično..
Mortiis is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:45.