Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.08.2010., 01:27   #1
Arrow Nemam masu-pomagajte

bok svima.... ja sam beny ... i sad imam veliki problem... visok sam 184 cm, a imam samo 57 kilograma..17 godina.. to je stavrno loše.... al problem je što meni kosti ispadaju... stvarno jedem ko konj..i to onaj fast food i samo meso i salamu, paštetu,, i sve ovo što bi trebalo debljat... piejm mlijeko.... intenzivno vježbam već 2 mjeseca, al bez ikakvih napredaka...još sam isti mršavko,,nit imam mišiće nit ništa.... jel mi možete preporučit neke proteine ili shakeove ili nešto domaće,,, samo da dosegnem bar 65 kila...
3eny is offline  
Old 11.08.2010., 01:32   #2
Quote:
3eny kaže: Pogledaj post
bok svima.... ja sam beny ... i sad imam veliki problem... visok sam 184 cm, a imam samo 57 kilograma..17 godina.. to je stavrno loše.... al problem je što meni kosti ispadaju... stvarno jedem ko konj..i to onaj fast food i samo meso i salamu, paštetu,, i sve ovo što bi trebalo debljat... piejm mlijeko.... intenzivno vježbam već 2 mjeseca, al bez ikakvih napredaka...još sam isti mršavko,,nit imam mišiće nit ništa.... jel mi možete preporučit neke proteine ili shakeove ili nešto domaće,,, samo da dosegnem bar 65 kila...
Za početak imaš temu kako dobiti na masi,
pošto nisi ni postao tamo valjda je nisi ni vidija, pa za početak nađi tamo koji savjet.

A konkretan odgovor bi bio ili si bolestan(jaaaako mala mogućnost) ili ti se samo čini da jedeš puno,
probaj izračunati svoj dnevni kalorijski unos pa javi što si dobio.

I jesi li makar napredovao u snazi u ta 2 mjeseca?
__________________
Is there a life after youth?
Bad Dream is offline  
Old 11.08.2010., 01:38   #3
ma gledao sam ja...al tu ima postova starih po nekolko godina...a i neznam kakvi likovi pišu...treba mi stručno mišljenje.... a evo mogu ti reć odma... svaki dan velika porcija ćevapa, hamburger, 2 kile kruha... 2 litre mlijeka... pa onda piletina, odresci i sve to...povrće uopće nejedem... a doktor mi se lijepo nasmijao kad sam ga pitao zašto se ja nemgu udebljat... a bolestan nisam... 3 godine nisam imao nikakvu bolest...
3eny is offline  
Old 11.08.2010., 01:40   #4
ii da... malo mi se samo oblikuju mišići...ali još sam više smršo otkad vježbam...a prijatelji mi savjetuju proteine od weidera.... pa neznam kako ,šta, i čim...nisam nimalo upućen u to...
3eny is offline  
Old 11.08.2010., 01:56   #5
Jesi gledao stitnjacu... al mislim toliko kila sa takvom prehranom cisto sumnjam, da se ne usalis niti udebljas nista, a toliko junk fooda, svejedno probaj ubacit jos nesto hrane (al nesto zdravije tipa posni sir, mozda jaja, tuna) pa pogle jel ista napredujes, ako ne zbilja odi lijecniku na neku kontrolu jer si bolesno mrsav. Znam jer sam i ja bio mrsav(doduse ne toliko ), ali nisam uopce puno jeo, i cim sam ubacio par dodatnih obroka i poceo zesce jesti, pa krenio u teretanu kile su brzo dosle.
__________________
Homo doctus in se semper divitias habet
Tu trembles, carcasse, mais tu tremblerais bien davantage si tu savais où je vais te mener

Κατὰ τὸν ἑαυτοῦ δᾲιμονα
Nietreink is offline  
Old 11.08.2010., 02:00   #6
Fake and gay.
Cratos is offline  
Old 11.08.2010., 02:04   #7
Quote:
3eny kaže: Pogledaj post
ma gledao sam ja...al tu ima postova starih po nekolko godina...a i neznam kakvi likovi pišu...treba mi stručno mišljenje.... a evo mogu ti reć odma... svaki dan velika porcija ćevapa, hamburger, 2 kile kruha... 2 litre mlijeka... pa onda piletina, odresci i sve to...povrće uopće nejedem... a doktor mi se lijepo nasmijao kad sam ga pitao zašto se ja nemgu udebljat... a bolestan nisam... 3 godine nisam imao nikakvu bolest...
To je samo nabrajanje aj lipo napiši svoj dnevni jelovnik od kad se probudiš pa do kad zaspeš,
a ovo što ti pojedeš s obzirom da nisi naveo količinu piletine odrezaka i svega toga
nije dovoljno za dobiti na masi ako imaš 17g i teško dobijaš na masi.

Pa nisam ni mislio da znaš da si bolestan, postoje hormonalni poremećaji koji bi ti stvarno mogli onemogućiti debljanje,
ako iti najmanje sumnjaš probaj odmah otići kod specijalista, dakle zaobići doktore opće prakse.

Jedini savjet koji ti bilo tko može dati je jesti više,
ali bez obzira što ti je cilj isključivo masa pa makar i mast probaj koliko možeš izbjegavati nezdravu hranu,
jer ne smatra se nezdravom samo zato jer deblja, a moglo biti ti se dogoditi da postaneš tzv. skinny fat.

Što se tiče suplemenata nakon treniga, probaj za sad pojesti bananu dvije,
a kad dođeš kući neki obrok sa visokim postotkom proteina.
Nakon što se malo više uhodaš i shvatiš što, kako, kada.... raditi u teretani počni sa wheyom + grožđani šećer.
__________________
Is there a life after youth?
Bad Dream is offline  
Old 11.08.2010., 02:34   #8
Quote:
Cratos kaže: Pogledaj post
Fake and gay.
x
__________________
Bok!
Limeni Nos is offline  
Old 11.08.2010., 07:21   #9
https://www.forum.hr/showthread.php?t=410450
Sheeva is offline  
Old 11.08.2010., 09:49   #10
Quote:
Ingrein kaže: Pogledaj post
e Sheevo zaš si zatvorila temu Nemam masu??
nije to za šalu.
kaj nije da sva tijela u svemiru imaju masu?
i sad napokon dođe prvi čovjek bez mase tu, na Rekreaciju , a svi ga odjebu..
Sheeva is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:38.