Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija > Psihokauč

Psihokauč Prozac Nation

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.03.2010., 11:51   #41
... za sada... vani je toplo... a ima i sunca ponegdje... a i daleko smo od teme vec... neda mi se filozofirati... itd...

Zadnje uređivanje haram : 20.03.2010. at 11:58.
haram is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2010., 12:27   #42
Ljes se popravio u zadnje vrijeme. Nisam ih dugo čitala, previše spamanja i trolanja je bilo za moj ukus (imala sam dojam da je to jedno veliko igralište i chat mjesto za istu skupinu likova, koji se samo natječu koji će od njih prvi nabaciti što "duhovitiji" komentar na nečiji thread).

A što se same teme tiče, imam neki lagani osjećaj da su ženske osobe koje su tamo počesto i prečesto boravile, prilično nesretne u ljubavi (nadomjestak za pomanjkanje ljubavnog, ili kvalitetnog ljubavnog života je nekima forum, koji je odlično mjesto za izbacivanje nakupljenih frustracija i pokušaja lječenja istih).

No eto, sada se osjeća (bit će da je zbog pojave novih modova) da je taj pdf konačno očišćen od upisa, čijim je autorima jedini cilj bio okretanje brojčanika njihovih postova.

A i sunce je vani, proljeće stiže, sve nekako vedrije djeluje.
__________________
Ispituješ zaborav, obaraš alibi i biraš ulogu kao haljinu za večer, a u prolazu me dotakne miris noći i kaže: Probudi se, pokreni se, probudi se, pokreni se
Ti si sav moj bol
Nenaklona is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2010., 12:43   #43
Quote:
haram kaže: Pogledaj post
... za sada... vani je toplo... a ima i sunca ponegdje... a i daleko smo od teme vec... neda mi se filozofirati... itd...
Hvala bogu
spartacus1 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:20.