Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.02.2017., 16:23   #421
Quote:
brezia kaže: Pogledaj post
naravno da možeš nausi
i slažem se,
popunjavanje rupa je zajebana stvar,
trebalo bi ih riješiti prije uparivanja,
nažalost rijetko kada smo ih svjesni na vrijeme
Koliko ja znam najbitnije je u braku redovito "popunjavati rupe".. sad stvarno ne znam o čemu vi to žene pričate...
Pitao bih vas da Vam u braku sve nije popunjeno koliko i kako treba...

Inače svi mi popunjavamo neke svoje rupe i potrebe u vezi, onaj tko kaže da toga nema u iluziji je. Zaljubimo se često u segment onog što nas fascinira, drugačije je od nas. I to je popunjavanje rupa, potreba za različitosti, intimnsoti, razumjevanjem, ponekad i za ramenom za plakanje. Svašta u životu ljude približi i spoji. Problem je pretjerana ovisnost o partneru koja zna biti jako problematična...
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Old 07.02.2017., 16:23   #422
Quote:
harderfaster kaže: Pogledaj post
Ma ja sam se sa tim pojmom prvi put susrela na ovom forumu...inače oko mene je to najnormalnija stvar
Zapravo i ja

I vecina parova koje znam, a razvode se, povod razvoda im je treca osoba s kojom ostaju u vezi i nakon razvoda.
__________________
Unfuck yourself
Nausikaja is offline  
Old 07.02.2017., 16:26   #423
Quote:
Nausikaja kaže: Pogledaj post
Zapravo i ja

I vecina parova koje znam, a razvode se, povod razvoda im je treca osoba s kojom ostaju u vezi i nakon razvoda.
Pa da....jednom sam već rekla da u mom malenom susjedstvu imam 3 takva para
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Old 07.02.2017., 16:33   #424
Quote:
harderfaster kaže: Pogledaj post
Pa da....jednom sam već rekla da u mom malenom susjedstvu imam 3 takva para
Pa razvod kao takav uopće nije nikakva katastrofa za ženu, razvod je katastrofa za muškarca...
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Old 07.02.2017., 16:58   #425
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Pa razvod kao takav uopće nije nikakva katastrofa za ženu, razvod je katastrofa za muškarca...
Razlika je u spolu?
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Old 07.02.2017., 16:59   #426
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Pa razvod kao takav uopće nije nikakva katastrofa za ženu, razvod je katastrofa za muškarca...
hajde radical,
pametniji si ti od ovoga
brezia is offline  
Old 07.02.2017., 17:15   #427
Quote:
brezia kaže: Pogledaj post
hajde radical,
pametniji si ti od ovoga
Ne vidim što je glupo u mojoj izjavi, čak što više trebalo bi ju uokviriti. Tko plaća plaća alimentaciju - pa muškarci, žena sa djetetom obično živi u stanu bez plaćanja stanarine dok god može ( očevi obično nisu takvi šupci da dijete stjeraju na ulicu), njoj će kao samohranoj majci pomoći svatko a on je kreten, kurvar, govnar jer šta bi drugo mogao biti kad je ostavio ženu i dijete, to će mu sutkinja reći u fino i na službeno..
Ja da sam žena išao bih iz braka u brak i sve na pički zaradio, danas je savršeno vrijeme za takve poslove ...
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Received Infraction
Old 07.02.2017., 17:23   #428
Quote:
harderfaster kaže: Pogledaj post
Ili trećem...ali uglavnom...to je to

Quote:
Nausikaja kaže: Pogledaj post
Naravno

Bio bi svijet puno bolji kad bi ljudi prestali razvod smatrati totalnom katastrofom.
Meni nije baš nikad bilo jasno zašto se razvod smatra većom katastrofom od prekida veze

I zašto se uopće smatra katastrofom. Mislim, dobivas slobodu, autonomiju i mices se iz odnosa koji ocito ne zadovoljava

Osobno ne vjerujem u brakove di je jedna strana super zadovoljna a druga ne... i da se to ne osjeti. Moze bit u slucaju ko sta je harder navela za svoj brak, ok je, ima neku dinamiku, klapa, ali daleko je od onog beskrajno ispunjujuceg, više je tu komocije i trebanja nego želje i sreće... Ne znam
__________________
I can resist everything except temptation.
Lela O. is offline  
Old 07.02.2017., 17:25   #429
Quote:
violeta1980 kaže: Pogledaj post
Pa da, ne u tom smislu. Meni je to suštinski drugačije, nema iste izvore i posljedice, to dvoje "sviđanja".
Kako bih objasnila, recimo ovako....znaš li koliko zgodnih i dragih klinaca srećem svaki dan u školi, a ipak nikada niti jedan nije zatitrao niti jednu moju stanicu. Niti neće, jer mi je to smiješno, nevjerojatno, neprihvatljivo i doslovno kao da se ne radi o muškarcima. Mada oni najstariji to bez sumnje jesu u načelu, meni nisu, nego su skoro kao neka druga vrsta.
Ja sam mislio da si ti zagovornica teorije da se svatko,ama baš svatko može poskliznuti na koru od banane(simbolički rečeno)
__________________
I'm not crazy,my reality is just different from yours
dugii is offline  
Old 07.02.2017., 17:35   #430
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Ne vidim što je glupo u mojoj izjavi, čak što više trebalo bi ju uokviriti. Tko plaća plaća alimentaciju - pa muškarci, žena sa djetetom obično živi u stanu bez plaćanja stanarine dok god može ( očevi obično nisu takvi šupci da dijete stjeraju na ulicu), njoj će kao samohranoj majci pomoći svatko a on je kreten, kurvar, govnar jer šta bi drugo mogao biti kad je ostavio ženu i dijete, to će mu sutkinja reći u fino i na službeno..
Ja da sam žena išao bih iz braka u brak i sve na pički zaradio, danas je savršeno vrijeme za takve poslove ...
joj, joj, joj
generaliziranje , generaliziranje,
ali off smo
a i tema je već prožvakana na svim razinama
brezia is offline  
Old 07.02.2017., 18:59   #431
Quote:
mike07 kaže: Pogledaj post

Hvala i vama što ste ju dopustili i držali oči na njoj.

Lp.
Nema na čemu. Užitak je bilo surađivati sa Vama! Sretno u daljnjem radu!
Joshua is offline  
Old 07.02.2017., 19:48   #432
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Nema na čemu. Užitak je bilo surađivati sa Vama! Sretno u daljnjem radu!
i ja kažem


__________________
Kad si sretan lupi glavom ti o dlan.
Azz is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:32.