Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.02.2017., 12:58   #41
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Jesam. Pa viš to je lepoga kaj vi imate zato ste tak dugo i skup! Ovi su tek u 20-tim i imaju probleme ovoga tipa? Kod mene su došli mrvicu ipak kasnije. No ja bi na njenom mjestu momčića otpustil. Bolje za njega i za nju.

A da, tu si u pravu.
Ali ne iz razloga koje ona navodi. Čini se da su tu ipak "u nečem velike oči".
Oče se cura osjećati poželjno, želi vidjeti da ju se još uvijek proždire očima, da je boginja seksa, da je atraktivna toliko da se umire od želje za njom.....To više u ovoj vezi nebude dobila. Bude u slijedećoj. Pa slijedećoj. Pa sljedećoj......nije ona materijal za bračni život jer njoj će uvijek trebati netko tko će je rastrgati od strasti za njom. A znamo svi mi udanii i oženjeni koliko strast u braku dugo traje.
Da, bolje je da ga ostavi, napraviti će dobro njemu.
__________________
Kada zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si me pobijedio.
To znači da više nisi dostojan moga vremena.

BUKOWSKI
JOHABI is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2017., 13:04   #42
Dobro, vi stvarno mislite da je normalno da cura od 26 godina trpi da je njemu nepoželjna? I odmah se prognozira da će takva biti čitav život. Što bi ona točno trebala napraviti? Pomiriti se s tim da u najboljim godinama veze goblene? Pa nisu oni dvadeset godina skupa. Pa to su klinci još maltene. Trebali bi se ševiti kao zečevi.
I nije stvar u seksu nego tom osjećaju, da si nekom nepoželjan. Da ma koliko se uredila i što god poduzela, on radije pliva, igra igrice, drka nego te jebe. Zašto bi to ijedna žena trpjela ako nema dvoje djece, tri psa i četiri kredita? Ma tornjaj ga u pm, nek drugu ne jebe.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2017., 13:13   #43
Quote:
JOHABI kaže: Pogledaj post
A da, tu si u pravu.
Ali ne iz razloga koje ona navodi. Čini se da su tu ipak "u nečem velike oči".
Oče se cura osjećati poželjno, želi vidjeti da ju se još uvijek proždire očima, da je boginja seksa, da je atraktivna toliko da se umire od želje za njom.....To više u ovoj vezi nebude dobila. Bude u slijedećoj. Pa slijedećoj. Pa sljedećoj......nije ona materijal za bračni život jer njoj će uvijek trebati netko tko će je rastrgati od strasti za njom. A znamo svi mi udanii i oženjeni koliko strast u braku dugo traje.
Da, bolje je da ga ostavi, napraviti će dobro njemu.
Pristala bih na puno manje od umiranja od želje za mnom, proždiranja očima itd.
__________________
Brainfreeze!
Love_Me_Do is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2017., 13:18   #44
Quote:
Hazen kaže: Pogledaj post
Mislim da nema smisla forsati sebe na nesto sto nisi, kao ni njega na nesto sto nije on. Jedna je stvar potaknuti u nekome iskru koja vec postoji ali je tip mozda zakocen, a druga ici mijenjati osobu kako bi ti vise pasala. I obrnuto. Mislim da bi taj prvotni zar, koja vas zapravo bazicno drzi skupa, trebao biti kompatibilan. Jer kasnije mozes prolaziti temeljnije i zesce osobne i zivotne potrese koji ce moguce negativno utjecati na vezu, i ako uz sve ostalo jos moras siliti svoj seksualni zivot da funkcionira onako kako tebi treba da se osjecas zivom, to tesko da ce izici na dobro. Zagusit ces samu sebe s godinama. Po meni, ako tip ne trza na tebe jer si npr kraj njega protrcala u donjem rublju, i ne zeli te bar usput dobrano zgrabiti za dupe... blah.
Ne samo da me ne želi zgrabit on me ni ne pogleda, a na moje pitanje zašt me ni ne pogleda kad prolazim 10 puta kraj njega gola on kaže kak me svaki dan vidi golu pa mu je to sad normalno...

I onda ja sebe uvjeravam da je eto on takav i da je to normalno i da imamo ljubav.
__________________
Brainfreeze!
Love_Me_Do is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2017., 13:23   #45
Quote:
Love_Me_Do kaže: Pogledaj post
.....

I onda ja sebe uvjeravam da je eto on takav i da je to normalno i da imamo ljubav.

Erm... ne.
__________________
May Good Things Grow

To Solitude
Hazen is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2017., 13:28   #46
Quote:
Love_Me_Do kaže: Pogledaj post
Ne samo da me ne želi zgrabit on me ni ne pogleda, a na moje pitanje zašt me ni ne pogleda kad prolazim 10 puta kraj njega gola on kaže kak me svaki dan vidi golu pa mu je to sad normalno...

I onda ja sebe uvjeravam da je eto on takav i da je to normalno i da imamo ljubav.
Ja bih rekao da to nije normalno ako su ti normalni Romeo i Julia i njihova tinejdžerska afektivnost. Sasvim je normalno ukoliko to promatraš realno ljudski.
__________________
Non piu andrai, farfallone amoroso.
mirandola is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2017., 13:29   #47
Quote:
Love_Me_Do kaže: Pogledaj post
probat ću promijenit sebe da promijenim njega. Radit ću ono što želim da on radi pa ako i dalje sve bude isto bit ću ipak malo sigurnija da nema pomoći.

I prestat ću pričati o seksu i problemima u seksu jer znam da s tim samo njemu još više ubijam samopouzdanje i guram nas preko ruba.
Ovo je upravo ono sto sam ti namjeravala predloziti, ali si sama stigla do ispravnog zakljucka. Pametna si cura. Kad se krenes mijenjati, promijenice se i dinamika vaseg odnosa, primijetices neke njegove osobine koje dosad nisi vidjela ili si ih od posvemasnjeg uzimanja zdravo za gotovo zaboravila. Mislim da je tvoje mijenjanje (ali ne kozmetsko nego da ga pocnes gledati kao da ga prvi put vidis) conditio sine qua non za iskakanje iz vaseg statusa quo. Mislim da je to nesto na cemu svakako treba raditi jer, citiram: On je najbolja osoba koju poznajem, moj najbolji prijatelj. Pametan, vrijedan, zabavan, pristojan, nježan, pažljiv, iskren, tolerantan, razuman, lijep, nije ljubomoran ni posesivan... Ne postoji osoba koja može išta loše reći za njega. (citat zavrsen)

Ovakve osobe se ne srecu svaki dan, ne srecu se ni svake godine pa je on svakako vrijedan tvog truda. U protivnom vasa veza ide ka neumitnom kraju (jer ono kako se osjecas kada razmisljas o tome da bi ga mogla izgubiti, o tome razmislja i on). Ili cete se otvoriti jedno drugom na jednoj novoj razini ili cete izgubiti jedno drugo.

Ako si jaca od njega a kazes da jesi, vrijeme je da to pokazes time sto ces riskirati (on takodjer pati u vasoj vezi, to sto mu redovito pada je valjda najbolji dokaz za ovo). Jedna stvar koju zena ne smije uciniti u vezi je zgaziti njegovu muskost. Sretno.
__________________
Stay classy sassy and a little bad ass - y

'Još je puno bolja' - by j. ♥
Alaine Zanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2017., 13:30   #48
On tebe ni ne voli. Ne radiš to osobi koju voliš. To je već ponižavanje.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2017., 13:34   #49
Quote:
samotnjaknamoru kaže: Pogledaj post
Ovde nitko izgleda nije primjetio dio rečenice :Njemu redovito pada.
Njemu može padati ako ona ima prejaku želju i samim tim, velika očekivanja +

Quote:
Love_Me_Do kaže: Pogledaj post
... ostao je seks koji je, ja vjerujem, od početka bio ne baš svemirski ...

Zadnje uređivanje Notfunny : 19.02.2017. at 13:51.
Notfunny is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2017., 13:36   #50
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
I nije stvar u seksu nego tom osjećaju, da si nekom nepoželjan. Da ma koliko se uredila i što god poduzela, on radije pliva, igra igrice, drka nego te jebe.

Ovo. Koliko god mislim da seks nije najvažnija stvar na svijetu i da nije sve u seksu, poguban je osjećaj da si partneru nepoželjan. I jako indikativan.


Quote:
Love_Me_Do kaže: Pogledaj post
Ne samo da me ne želi zgrabit on me ni ne pogleda, a na moje pitanje zašt me ni ne pogleda kad prolazim 10 puta kraj njega gola on kaže kak me svaki dan vidi golu pa mu je to sad normalno...

I onda ja sebe uvjeravam da je eto on takav i da je to normalno i da imamo ljubav.
Ne, to nije normalno i to nije ljubav.Znam da je teško suočiti se s istinom i lakše je zavaravati se i nalaziti opravdanja za njegovu nezainteresiranost, ali ona ti govori jako puno o tome kako te on doživljava.
Nastavi ovako i osjećat ćeš se ne samo nesretno nego i poniženo.
__________________
Ljudi su ko mačke. Daj im ladicu i pokušat će se ugurati u nju. (Tika)
bliss is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2017., 13:40   #51
Quote:
Notfunny kaže: Pogledaj post
Njemu može padati ako je ona previše napaljena i samim tim, ima velika očekivanja.
a diže mu se na hladnu kamenu bistu ?
Njemu je sex bitan koliko i meni sport i kladionica.
__________________
Ne trebam veliku lovu ni bogata kuma dosta su mi osjećaji i misli iz srca i uma.
samotnjaknamoru is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2017., 13:43   #52
Quote:
samotnjaknamoru kaže: Pogledaj post
a diže mu se na hladnu kamenu bistu ?
Njemu je sex bitan koliko i meni sport i kladionica.
Moguće.
Notfunny is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2017., 13:45   #53
Jesi ti sigurna da on nije gay? Da održava tu vašu vezu samo od straha izlaska iz ormara? (možda je netko već spomenuo, ne da mi se čitati ove eseje)
Aerials is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2017., 13:47   #54
Errrm, pročitala sam autoričinu drugu temu.
Sad će to ispasti ružno, ali da ga nije možda to ohladilo? Teško je ponekad osobu doživljavati seksualno ako ima takve reakcije... Govorim to bez ikakve zle namjere. Ja sam jednom bila u jako jadnom periodu kad sam bila u vezi i ljutila se na partnera jer mu se nije dalo seksati sa mnom, ali iskreno, ne bih ni ja sebe poseksala tad. Druga je stvar što ne treba osobi pristupati kako on tebi pristupa, ali možda je to pospješilo njegovo hlađenje u seksualnom smislu?
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2017., 13:47   #55
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Napucaj ga promptno. Naočale za plivanje. Kreten.
Nema ništa gore i pogubnije za ženino samopouzdanje i sreću kad partner odbija seks. Užas.
Nitko nije kreten. Možemo li se složiti da frajer nije kriv ukoliko mu se NE DIŽE ili SPUŠTA tokom seksa? Pa nije to nešto nad čim čovjek ima kontrolu pa može odlučiti da će mu se dići, da će biti izrazito voljan i napaljen. Što već...

No, naravno da je poznato takvo upiranje prstom u muškarce. Meni to dođe kao mentalna tiranija i silovanje. Ukoliko imaju različitu percepciju seksa i ljubavi, neka se raziđu, ali nitko tu nije "kreten". Kreten je samo onaj koji siluje kada ne ide.
__________________
Non piu andrai, farfallone amoroso.
mirandola is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2017., 13:48   #56
Nisam čitala sve. Staž u bračnoj radnoj knjižici ne znači nužno opadanje interesa.

Samo ću reći sa nakon prek 20 godina zajedničkog života, ja se ne mogu kraj njega presvuć da me ne iznapada.
__________________
@Anderlon: Ne sanjajte o demokraciji na Forumu. To nikad nije postojalo i neće postojati.
Mamekica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2017., 13:52   #57
Quote:
Mamekica kaže: Pogledaj post
Nisam čitala sve. Staž u bračnoj radnoj knjižici ne znači nužno opadanje interesa.

Samo ću reći sa nakon prek 20 godina zajedničkog života, ja se ne mogu kraj njega presvuć da me ne iznapada.
Hihihi, baš ste vražji.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2017., 13:52   #58
Quote:
Mamekica kaže: Pogledaj post
Nisam čitala sve. Staž u bračnoj radnoj knjižici ne znači nužno opadanje interesa.

Samo ću reći sa nakon prek 20 godina zajedničkog života, ja se ne mogu kraj njega presvuć da me ne iznapada.
baš takav treba autorici teme
__________________
Ne trebam veliku lovu ni bogata kuma dosta su mi osjećaji i misli iz srca i uma.
samotnjaknamoru is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2017., 13:53   #59
Quote:
Love_Me_Do kaže: Pogledaj post
Nekad kaže da ga boli slezena, nekad kaže da ga je uhvatio grč, nekad kaže da je mislio na to pa mu se to dogodilo, nekad kaže da ne zna zašto... ja se uvijek trudim iskulirat i da se ne osjeća loše nakon toga al nekad stvarno frustrira. Ja mislim da on ima problem s testosteronom jer bi to objasnilo i nizak libido i padanje ali tablete ne želi piti, kod doktora neće ići... Možda se ne pali na mene a neće priznat.

Pa da i meni se čini, ja sam mu prva u svemu, a imao je 21 kad smo se upoznali.
Djeluješ da imaš baš puno razumijevanja za njega, ali on je prilično pasivan. Ovi svi razlozi su prilično neuvjerljivi i ako ste si stvarno toliko bliski nema razloga da mulja. Nije iskren, a trebao bi biti. Pogotovo kad vidi koliko to djeluje na tebe frustrirajuće. Posljedično i na vaš odnos. Ako mu je stalo.

Na tvom mjestu bila bih brutalno iskrena i direktna. Sve karte na stol. I očekivala isto to od njega. Ne znam kakvi su vam do sada bili razgovori, ali inzistirala bih da točno verbalizira koji je problem. Ne bude li to htio ili mogao onda bih smatrala da mu baš i nije stalo do mene i našeg odnosa. Jer ne moći priznati što nije u redu najbližoj osobi pa makar to bilo i da mu nije više privlačna je zavlačenje.
brzi gonzales is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2017., 13:56   #60
Quote:
samotnjaknamoru kaže: Pogledaj post
baš takav treba autorici teme
Onda joj treba znatno stariji (čini mi se)
Notfunny is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:21.