Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.03.2017., 17:41   #1
Question Suživot s njegovom familijom

Pozdrav svima,

Vec duze vrijeme imam problem i zaista vise ne znam sto da radim. U vezi sam s deckom malo vise od godinu dana. Imamo kcerkicu od mjesec dana i zivimo s njegovim roditeljima u potkrovlju od njihove kuce. Kada sam prvi put dosla kod njega to potkrovlje je bilo zatrpano gomilom starih stvari (od njegovih pokojnih nonića). Kako je vrijeme prolazilo sve vise smo gore boravili i malo po malo izbacivali te stare stvari a kupovali nove. Sve te nove stvari smo SAMI financirali. Moj decko se u pocetku veoma protivio tome, svađali smo se do te mjere da sam svaki dan plakala i htjela otići od njega, međutim bila sam trudna.
Sada sve to koliko toliko liči na stan no ja sam i dalje uzasno nezadovoljna i nesretna. Uz to, imam malu bebu i jos gore mi je sto tu svoju nervozu prenosim na nju. Uglavnom, problem su naravno i njegovi roditelji. Njegov tata me od pocetka sprda i govori mi svakakve ruzne stvari na moj racun. Spomenula sam decku da mi to jako smeta (inace sam osjetljiva i emotivna osoba), no njegov odgovor je da pretjerujem i da se on samo šali! Njegova mama nam dolazi u potkrovlje nenajavljeno i petlja se u odgoj naseg djeteta sto sam jasno dala do znanja da ne želim, no opet je deckov odgovor taj da ona samo zeli pomoc! Od njezinog pretjeranog odusevljenja i ushićenosti, epiteta prema malenoj mi se diže kosa na glavi. U kuci jos zivi i deckov stariji brat koji IMA SVOJU KUĆU, novogradnju, u potpunosti sređenu, roditelji su mu pomogli s 2 dignuta kredita, no on se ne zeli preseliti. Da ne spominjem to da ima 35 godina a mama mu pere i pegla gaće, čisti dlake iz kade za njim (ima kosu do guzice), sve radi za njega ko da ima 5 godina, čak mu i čisti sobu! Ima tu jos brdo meni nenormalnih stvari ali tu cu stati. Užasno me zivcira njegova obitelj i muka mi je gledati ih svaki dan (jedan je tj. zajednicki ulaz u kucu), a pomalo sam se pocela udaljavati i od decka jer nikad nema razumijevanja za mene, ne bi stao na moju stranu i ne vidi da me omalovazavaju kad god stignu! Da nemamo dijete vec bi se vjerojatno odavno pokupila kad sam skuzila kakav je zapravo,ali na pocetku od silne zaljubljenosti nisam kuzila ništa.

Pa me zanima kako na to gleda netko od vas i mozda neki dobronamjeran savjet/prijedlog kako da se ponasam jer se polako bojim da cu spaliti na zivce a imam malu bebu i to stvarno ne bi bilo dobro. Nemamo financijske mogucnosti za podstanarstvo. Inace jako sam mlada. Decko je 10 godina stariji od mene...
Pulank is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2017., 17:51   #2
Problem u ovom svemu nisu njegovi roditelji nego tvoj dečko koji se ne zna/ne želi postaviti.
Imaš li ti mogućnost vratiti se svojim roditeljima sa bebom?
fors@ken is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2017., 18:06   #3
Pa imam. Razmišljala sam vec o tome, ali bilo bi mi jako tesko bez njega, volimo se i nije svaki dan bas toliko los ali se tu skupilo negativne energije u meni i grozno mi je zivjet tu s njima, a imam tek 20...
Pulank is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2017., 18:15   #4
Onda otiđi kod svojih roditelja sa bebom.To je jedini način da te tvoj dečko shvati ozbiljno a ne uzima zdravo za gotovo.
__________________
I'm not crazy,my reality is just different from yours
dugii is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2017., 18:19   #5
Napravila si nekoliko ogromnih pogrešaka: što si s nepunih 20 ostala trudna u situaciji kada ti i tvoj partner niste "financijski neovisni", a nakon toga i što si pristala na suživot u podkrovlju kuće njegove obitelji

Ništa čudno, do sada smo na forumu (i u stvarnom životu) vidjeli doslovno tisuće cura koje si naprave takvo nešto.

Prije svega, moraš sama sebi jasno priznati i shvatiti da si dobrim dijelom sama kriva za situaciju u kojoj se sad nalaziš. Dodatno, moraš shvatiti da nikad, ali doslovno *nikad* neće biti bolje, dok god budete živjeli u ovakvim okolnostima.

Nadalje, moraš shvatiti da je "nemamo financijske mogucnosti za podstanarstvo" laž koju ljudi sami sebi ponavljaju kad god se nađu u situaciji da u podstanarstvo ne žele ići. Svi mi, i ti i ja i kum Pero živimo u državi koja očajnički traži sezonske radnike na moru, svake godine sve više i više njih. Nije to niti ugodan niti lijep život, radi se 16 sati dnevno ponekad, ali se dobro zaradi. Ti i tvoj dečko i tvoje dijete imate mogućnosti otići u podstanarstvo, kakvi god sad bili vaši životni uvjeti, samo što smo i svi mi na ovom topiku svjesni da se to neće dogoditi, zato što je tvom dečku jako, jako dobro u potkrovlju njegovih roditelja, a dodatno ga boli kurac krasni što tebi tamo nije dobro.

Dakle, nije da imaš mnogo izbora. Imaš dijete od mjesec dana, dakle - ti ne možeš raditi, čak te ni u Švicarskoj na to ne bi tjerali. Između redaka čitam da nemaš neki posao koji te čeka (i oprosti ako sam te pogrešno procijenila ), prema tome, tvoja je jedina šansa da se izvučeš iz te neugodne situacije da odeš natrag svojim roditeljima. Koji će te, vjerojatno, nervirati na neki svoj način. I onda, kad odeš, možda tvoj dečko shvati da mora tebe i vaše dijete staviti na prvo mjesto i da biste vas dvoje trebali stvarati svoju obitelj, život i mir, a ne živjeti u prvobitnoj zajednici s njegovom familijom (što je, naravno, nešto što bi on trebao shvaćati otprije, jednako kao i ti - ali očito je da to niste na vrijeme shvatili, prije nego što ste napravili dijete i veselo se uselili u podkrovlje njegove obitelji), pa ga to možda potakne na to da stvori okolnosti gdje možete živjeti samo vas troje. Možda. A možda i ne.

Uglavnom, da imaš nešto više od 20 godina možda bi se mogla suočiti sa svim tim što sam napisala. Ali, gle, nisu ni godine garancija, evo, nedavno je bila jedna značajno starija od tebe koju smo svi redom uvjeravali da je izjava "nemamo financijske mogućnosti ići u podstanarstvo" apsolutna laž i izmišljotina, pa nije pomoglo. Tak da, ono, probaj. Možda uspiješ, sebi tako mladoj i svom sirotom djetetu podariti koliko-toliko sretnu budućnost
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2017., 18:29   #6
Quote:
Pulank kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima,

...
Pa me zanima kako na to gleda netko od vas i mozda neki dobronamjeran savjet/prijedlog kako da se ponasam jer se polako bojim da cu spaliti na zivce a imam malu bebu i to stvarno ne bi bilo dobro. Nemamo financijske mogucnosti za podstanarstvo. Inace jako sam mlada. Decko je 10 godina stariji od mene...
Pokušaj se ponašati malo više kao odrasla osoba. Mlada jesi, ali nije da ti je 16. S 20 godina moraš preuzeti odgovornost za sebe i svoje postupke, u prvom redu za svoje dijete.

Situacija u kojoj si zaista je poprilično nezavidna. Doselila si se u obitelj koja ti ni malo ne odgovara, od dečka nemaš nikakvu podršku, niste financijski neovisni.

Umjesto da se baviš stvarima koje zaista nemaju veze s tobom, sjedni i razmisli što je najbolje za tvoje dijete i bori se za njegovu dobrobit. Teško da ti to netko od nas, nepoznatih ljudi može reći koja je opcija najbolja.
onix is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2017., 18:35   #7
I onda se neki čude kad sam danas pisala da ne treba rodit...
Ekipa se ni ne pozna.Nemaju pojma o sebi.
A imaju djecu.
Misle da je to sam tak.Bebe su super.Jel...

Ništa tebi osobno.Žao mi je situacije u kojoj si se našla.
Njegova obitelj,oni žive kak žive.
I takvi su,kakvi su.Tu ništa ne možeš promijenit.
Ako sama kažeš da dečko ne želi stati na tvoju stranu,ne znam kaj bi ti savjetovala.

Ja bi se rađe vratila svojima.
Možda ti se dragom upali neki kliker kad vidi da misliš ozbiljno i da stvarno nisi sretna.
Ako mu bude svejedno,jebi ga...
Znaš onda na čem si.
starakrpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2017., 18:50   #8
Ova rečenica autorice mi je zapela za oko:
Užasno me zivcira njegova obitelj i muka mi je gledati ih svaki dan
Forumaši, što kažete na to da vam se u kuću uvali ovakva snaha tj. cura od sina koja je nakon mjesec dva odmah ostala trudna, ne razmišljajući svojom glavom da nema ni stan, ni posao. Samo je znala raširiti noge i sad ju užasno živcira sve oko nje jer se njegova obitelj ne ponaša onako kako bi ona htjela u NJIHOVOJ KUĆI.
Katastrofa.
Autorice, bolje odi nazad svojoj mami koja te nije ničemu naučila.
Jebe mi se i ako dobijem ban, ali morala sam ovo napisati.
__________________
Najveća od svih sloboda je kad si možeš dopustiti biti ono što uistinu jesi
My time is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 10.03.2017., 18:52   #9
meni je zapelo za oko da njegov tata nju vrijeđa.
e to bi svima trebalo zapet za oko.
i to najprije.
__________________
Ako vam je zao sto ste otvorili profil na forumu, sjetite se da je isto 2009. ucinila mnogo pametnija osoba pod vlastitim sponzoriranim imenom (vesna pusic).
CaffeCappuccino is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2017., 20:41   #10
[QUOTE=My time;62912529]
Quote:
Ova rečenica autorice mi je zapela za oko:
Užasno me zivcira njegova obitelj i muka mi je gledati ih svaki dan
Šta je tu neobično ? Pa neke živcira i vlastita obitelj, ništa čudno ako je takva situacija sa ljudima koji ti nisu ništa i sa kojima nemaš ništa zajedničko.

Quote:
Forumaši, što kažete na to da vam se u kuću uvali ovakva snaha tj. cura od sina koja je nakon mjesec dva odmah ostala trudna, ne razmišljajući svojom glavom da nema ni stan, ni posao.
A gle, da ti sin dopelje doma takvu snahu, to dosta govori i o njemu i o tome šta je naučio od svojih roditelja. Ako ćemo tražiti krivca u takvoj situaciji, šta je po meni zapravo potpuno nepotrebno.

Quote:
Samo je znala raširiti noge i sad ju užasno živcira sve oko nje jer se njegova obitelj ne ponaša onako kako bi ona htjela u NJIHOVOJ KUĆI.
Katastrofa.
Odakle takva netrpeljivost prema ženama ?! Tog muškarca nitko nije naučio šta se desi kada jebe bez zaštite ? A uz to nema gdje ni odgojit dijete nego ga dovest starcima pod krov ?


Quote:
Autorice, bolje odi nazad svojoj mami koja te nije ničemu naučila.
Jebe mi se i ako dobijem ban, ali morala sam ovo napisati.
Šteta da si ovo morala napisati, ali ne zbog bana, nego zato jer tvoja vlastita frustracija izbija iz svake rečenice.
__________________
Žena bez pjegica je kao nebo bez zvijezda.
sweet Irma is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2017., 22:46   #11
trokutić na lijevoj strani kod avatara vam služi za prijavu. nemojte se međusobno obračunavati, dovoljno je da prijavite ono što ne smatrate primjerenim, odnosno, ono što krši forumska pravila.
__________________
Kad si sretan lupi glavom ti o dlan.
Azz is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2017., 00:00   #12
Quote:
Pulank kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima,

Užasno me zivcira njegova obitelj i muka mi je gledati ih svaki dan (jedan je tj. zajednicki ulaz u kucu), a pomalo sam se pocela udaljavati i od decka jer nikad nema razumijevanja za mene, ne bi stao na moju stranu i ne vidi da me omalovazavaju kad god stignu! Da nemamo dijete vec bi se vjerojatno odavno pokupila kad sam skuzila kakav je zapravo,ali na pocetku od silne zaljubljenosti nisam kuzila ništa.
Quote:
Pulank kaže: Pogledaj post
Pa imam. Razmišljala sam vec o tome, ali bilo bi mi jako tesko bez njega, volimo se i nije svaki dan bas toliko los ali se tu skupilo negativne energije u meni i grozno mi je zivjet tu s njima, a imam tek 20...
Draga ti se moraš sa samom sobom pomiriti
__________________
Don't linger, it's only words.
Verdadera is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2017., 00:39   #13
Nažalost, oboje ste mladi ušli u brak, ne znate još puno toga ni o sebi a kamo li o stvarnom životu i njegovim izazovima. Da ste se kasnije odlučili za brak a znam ne može se sve u životu poredati kako bi htjeli bili bi ste financijski neovisniji i mogli bi ste se preseliti ili tvojim roditeljima ili živjeti sami. Smatram da je najbolje da mladi par živi sam, nije dobro biti ni kod jednih roditelja. To su dvije generacije i vrlo lako može doći do sukoba, pogotovo ako čuju da se vas dvoje svađate evo ih odmah na vrata i brane svog sinčića. Ali vi tu mogućnost nemate. Nemoj misliti da njega isto ne bi živcirali tvoji roditelji. To što njegov brat uživa u obiteljskom domu bez obzira što ima 35 godina i što mu mama radi sve nije tvoja stvar,on je u svojoj kući a ti nisi. On ima taj luksuz da može živjeti kako hoće, imati kosu do guzice, spavati do 12:00, on je slobodan čovjek!! Bez uvrede ali seks nije sport za mlade a nažalost mladi se sve ranije upuštaju u seksualne odnose a nisu spremni se suočit sa svim izazovima. Tvoj muž da je dovoljno zreo bi se ako vidi da su prema tebi bezobrazni, stao na tvoju stranu. A možda si i ti preosjetljiva, imaš bebu, to je dosta stresna situacija za ženu... Netko o tebi ovisi 24h na dan, nema odmora i pauze.
Razmisli o svemu i popričaj s mužem, zajedno ćete vidjeti kako dalje.
Josephine Anne is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2017., 01:28   #14
Hoće to nakon poroda. Ne donositi sada nikakve velike odluke. Očito je da ne misliš (uvijek) baš sve tako kako si napisala.

Ako zbilja nikako ne možeš održati neku distancu od njih, vrati se doma, makar privremeno. Mada će te vjerojatno i doma živcirati svi i sve.

Suživot zna biti zajebana stvar. Treba imati karakter za to. Ja osobno to ne bih mogla i hvala bogu da mi je i majka isto takva pa mi je uspjela jedan jedini koristan savjet u životu udijeliti, a taj je da nikada ne pristajem na suživot sa starijom generacijom i/ili drugom obitelji Ali puno ljudi oduvijek funkcionira tako i zadovoljni su. Što s financijske strane, što s emotivne, što s društvene...

Ti nisi mogla znati da nećeš to moći, nije tvoja krivnja. Možda je do njih, možda je do tebe, možda do svih vas skupa....ali ako je tako, morat ćeš pronaći drugi krov nad glavom. Što drugo da ti ljudi savjetuju? Možda ne sad odmah, ali čim budeš sposobna ponovno se financijski osamostaliti, sa dečkom ili bez njega lijepo potražiti vlastiti mirni kutak.

O tome kako te dečkov otac vrijeđa ili omalovažava (dok dečko nonšalantno promatra bez prigovora) uopće ne treba ni raspravljati. Dno dna, ako vide da ti smeta i uz činjenicu da si friška mama pa ti više nego ikada treba mir i pozitivno ozračje. Vjerojatno nije ništa osobno, nego su takvi ljudi. Ali opet...to je njihova kuća i možeš se ili naviknuti ili otići.

Tako ti je i meni kod muževih. S time da me nitko ne vrijeđa niti išta slično i zbilja su jako dobri i otvoreni ljudi i njegovu majku jako cijenim, draga mi je i mogu i volim s njom o svemu opušteno razgovarati...ali oni imaju svoj život, svoje navike, svoja neka pravila na koja se ja nikada ne bih mogla naviknuti i meni bi suživot s njima bio pakao. Puno toga kod njih ja osobno ne odobravam, napravila bih drugačije ili ne bih uopće, puno toga me zna naživcirati, ali šutim i gledam svoja posla. Kad dođemo u posjetu, sve 5, ali nakon 3 dana već me lagano hvata nervoza i počinjem se pakirati kući. Ma sa bilo kime bi mi bilo tako. Treba mi privatnost, nešto moje, smatram da je tako puno zdravije formirati novu obitelj, iako sam svjesna da je mnogima to teže ili čak nemoguće.

Sad si tu gdje jesi, jer si se požurila sa svime, a nisi imala nikakva iskustva ili korisne savjete od prije (ili ih nisi uvažila). Zato ljudi kažu da si sa 20 godina ipak premlad za brak i djecu i sve to. Ali što je, tu je. Nije smak svijeta i još uvijek se situacija može popraviti.

Napravi onako kako će biti najbolje za bebu, ti to kao mama znaš.
Lizzy D is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2017., 01:36   #15
Osim svega što je rekla kemik, stavi spiralu. Stavi dvije. Lako je moguće da bi ta veza već bila gotova da ti nisi odmah ostala trudna. Ovo će dijete za godinu dana moći u jaslice, drugo bi ti dijete odgodilo mogućnost da se pobrineš za sebe i svoju obitelj, poskupilo život i otežalo logistiku.

Uskoro će proljeće, natrpaj u ruksak pelene i sendviče i budi što više vani s bebom, a što manje doma s dečkovom mamom.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2017., 03:36   #16
Quote:
Pulank kaže: Pogledaj post
Pa imam. Razmišljala sam vec o tome, ali bilo bi mi jako tesko bez njega, volimo se i nije svaki dan bas toliko los ali se tu skupilo negativne energije u meni i grozno mi je zivjet tu s njima, a imam tek 20...
Možda će zvučati surovo, ali nije pitanje koliko je loš, nego koliko je dobar. Tebi dobar i dovoljan. A nitko nije tako dobar i neophodan da zbog njega trpiš nesretan i bezperspektivan život. Na koncu, to je oximoron, dobar muž i loš život s njim! Nema baš u životu, makar najčešće, tri, nego samo dvije opcije. Ili ćete se usaglasiti, naći zajednički prihvatljiv izlaz, ili moraš otići i potražiti novu šansu. Čekati nešto nedefinirano, nadati se čudu i sve slično, nije baš pametno i produktivno.
Moraš mu jasno reći, dosta je, ja ovako više ne mogu, neću i ne moram. Tada ćeš vidjeti, ako ste mu vas dvoje najvažniji, okrenuti će svijet i naći izlaz. Ako niste....znaš i sama.
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2017., 13:39   #17
Quote:
CaffeCappuccino kaže: Pogledaj post
meni je zapelo za oko da njegov tata nju vrijeđa.
e to bi svima trebalo zapet za oko.
i to najprije.
A tatin i mamin sin ni da prstom mrdne..
Ebes takvog muskarca.
Bitno da je napravio djete stvorio ko fol obitelj,a ustvari s tim stavom/uz roditelje on je i dalje momak..
Koliko je ovakvih samo priči bilo na forumu, malo ih je islo dobrim tokom..
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2017., 15:31   #18
Quote:
Pulank kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima,

Vec duze vrijeme imam problem i zaista vise ne znam sto da radim. U vezi sam s deckom malo vise od godinu dana. Imamo kcerkicu od mjesec dana i zivimo s njegovim roditeljima u potkrovlju od njihove kuce. Kada sam prvi put dosla kod njega to potkrovlje je bilo zatrpano gomilom starih stvari (od njegovih pokojnih nonića). Kako je vrijeme prolazilo sve vise smo gore boravili i malo po malo izbacivali te stare stvari a kupovali nove. Sve te nove stvari smo SAMI financirali. Moj decko se u pocetku veoma protivio tome, svađali smo se do te mjere da sam svaki dan plakala i htjela otići od njega, međutim bila sam trudna.
Sada sve to koliko toliko liči na stan no ja sam i dalje uzasno nezadovoljna i nesretna. Uz to, imam malu bebu i jos gore mi je sto tu svoju nervozu prenosim na nju. Uglavnom, problem su naravno i njegovi roditelji. Njegov tata me od pocetka sprda i govori mi svakakve ruzne stvari na moj racun. Spomenula sam decku da mi to jako smeta (inace sam osjetljiva i emotivna osoba), no njegov odgovor je da pretjerujem i da se on samo šali! Njegova mama nam dolazi u potkrovlje nenajavljeno i petlja se u odgoj naseg djeteta sto sam jasno dala do znanja da ne želim, no opet je deckov odgovor taj da ona samo zeli pomoc! Od njezinog pretjeranog odusevljenja i ushićenosti, epiteta prema malenoj mi se diže kosa na glavi. U kuci jos zivi i deckov stariji brat koji IMA SVOJU KUĆU, novogradnju, u potpunosti sređenu, roditelji su mu pomogli s 2 dignuta kredita, no on se ne zeli preseliti. Da ne spominjem to da ima 35 godina a mama mu pere i pegla gaće, čisti dlake iz kade za njim (ima kosu do guzice), sve radi za njega ko da ima 5 godina, čak mu i čisti sobu! Ima tu jos brdo meni nenormalnih stvari ali tu cu stati. Užasno me zivcira njegova obitelj i muka mi je gledati ih svaki dan (jedan je tj. zajednicki ulaz u kucu), a pomalo sam se pocela udaljavati i od decka jer nikad nema razumijevanja za mene, ne bi stao na moju stranu i ne vidi da me omalovazavaju kad god stignu! Da nemamo dijete vec bi se vjerojatno odavno pokupila kad sam skuzila kakav je zapravo,ali na pocetku od silne zaljubljenosti nisam kuzila ništa.

Pa me zanima kako na to gleda netko od vas i mozda neki dobronamjeran savjet/prijedlog kako da se ponasam jer se polako bojim da cu spaliti na zivce a imam malu bebu i to stvarno ne bi bilo dobro. Nemamo financijske mogucnosti za podstanarstvo. Inace jako sam mlada. Decko je 10 godina stariji od mene...
Besplatan smjestaj, besplatna hrana, besplatno cuvanje djeteta.... drvlje i kamenje po njegovoj familiji, situacija je jako losa a nece da se preseli kod svojih.. nece da zasuce rukave da nadje posao i uzme financijsku odgovornost za sebe iako je on toliki supak ...interesantna prica
jamesbond is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2017., 17:27   #19
[QUOTE=My time;62914837]
Quote:
Eto, izgleda si i ti u istom sosu kao i autorica - uvalila se u tuđu kuću i sad joj nije po volji.
Jedino šta je izgledno je i dalje tvoja isfrustriranost Ostavi se pogađanja ne ide ti !

Quote:
Btw, ja sam u svojoj kući i ne pada mi na pamet primati takve pod krov.A vi što se jebete na tuđi račun, bolje si kupite kondome ako već ne znate razmišljati svojom glavom, pa si prvo osigurajte SVOJ stambeni prostor, a ne uvaljujte se u tuđe kuće da bi napravile reda.
đizus ženo, toplo se nadam da ćeš u svojim kvadratima ostat samo sa mačkama, bilo tko na dvije noge - loše će proći..

Quote:
Za neplaniranu trudnoću je prvenstveno kriva žena jer ona će ostati trudna, a ne on. Ako to ne znate, onda se bolje nemojte ni jebati.
Stavite spiralu ili koristite tablete. Nadam se da ste čule za to.
Za neplaniranu trudnoću partneri su krivi jednako. Osim spirale i tableta, postoje i kondomi.
__________________
Žena bez pjegica je kao nebo bez zvijezda.
sweet Irma is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 11.03.2017., 18:29   #20
Quote:
jamesbond kaže: Pogledaj post
Besplatan smjestaj, besplatna hrana, besplatno cuvanje djeteta.... drvlje i kamenje po njegovoj familiji, situacija je jako losa a nece da se preseli kod svojih.. nece da zasuce rukave da nadje posao i uzme financijsku odgovornost za sebe iako je on toliki supak ...interesantna prica
rodila je prije mjesec dana
lijena krava, kako nije već našla posao? vidi kako na svakom ćošku čekaju s poslovnim ponudama žene kojima još ni lohije nisu stale
__________________
I had a thought, but unfortunately I had a second thought. They ricocheted off each other and I can't find either anymore.
Mad_Hatter is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:59.