Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.03.2017., 14:36   #61
Quote:
mrgud34 kaže: Pogledaj post
Ja sam 10 godina stariji od svoje zene koja ima 30, pa imam osjecaj da je tek sada odrasla. Razlike u razmisljanju i prioritetima su nam se, dok je bila mladja, osjetno isticale. Mislim si, kako ti i 37 god. stariji frajer mozete imati slicne prioritete? Jebote, mozda se moja buduca ljubavnica sada igra negdje u pijesku!? Heh

Sent from my SM-G925F using Tapatalk
A kad si zenio 10 godina mladju se to nisi pitao?
Licemjeran si.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 14:36   #62
Prije 10-tak godina poznavala sam jednu curu u sličnoj situaciji. Bila je u 24., a on u 50-tim. Imao je troje odrasle djece, dobi kao i ta njegova cura. Vjenčali su se, dobili dijete. Već je godinama nisam srela pa ne znam kakvo je sad stanje, ali tada je funkcioniralo. Njezini se nisu slagali, ali su na kraju prihvatili. Njegova djeca su bez problema prihvatili.

Razlog zbog kojeg je ta cura ušla u takvu vezu je što nije željela biti sama, a sreću s momcima svoje dobi ili onim malo starijim, nije imala. Zapravo je pristala na vezu i brak s jedinim muškarcem koji joj je do tada prišao.
Koliko je ispravno postupila, ne znam. Možda za njezine pojmove jest.
kokicha is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 14:37   #63
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Ja mislim da je razlika prevelika i da cete vrlo vjerojatno imati probleme, ali nisam u stanju biti protiv ljubavi i kazem ti da ides dalje onako kako ti mislis da trebas ici.

Trebate propasti onda kad za to dodje vrijeme, ako uopce dodje, a ne kad ti to okolina kaze.

Potpis na ovo.
Jebiga, nekima je to sokantno zato jer oni nikad ne bi, blatruchkenj. Za autoricu je to sasvim druga prica.
__________________
Unfuck yourself
Nausikaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 14:41   #64
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
A kad si zenio 10 godina mladju se to nisi pitao?
Licemjeran si.
Ja sam sa svojom hodao 8 godina prije vjencanja i pricam o 4 puta manjoj razlici u godinama pa su se ipak javljali problemi. Nisam htio biti i nisam licemjeran, a ti si povrsni k...n. lp

Sent from my SM-G925F using Tapatalk
mrgud34 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 14:42   #65
Quote:
Nausikaja kaže: Pogledaj post

Bar ne mulja i potajno gleda slike starijih muskaraca
Ili se ne skriva u grmlju dok slika mlada dupeta...
On 42, ona 20, na selendri vulgaris, konzervativna sredina, imaju petero djece, ona još mlada on stari deda, brak šljaka bez problema
Ja 24 ona 18, za svoje godine je bila jako zrela, pitao sam se često možda sam pogriješio jer se nije još iživila, brak odlično šljaka, nakon 13 godina veze dolazi prvo dijete..
Ona 30, on 60, već sam spominjao, on je Englez, ovdje je došao prije 8 godina i tu su se upoznali, djece nemaju niti planiraju, veza šljaka već 5 godina, ona ne voli mlađe i čitav život je tražila starije, sijede muškarce
Ona 25 on 48, kada su se upoznali, jedno dijete, ona sada 35 a on gleda ići u penziju, veze odlično šljaka..
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 14:44   #66
@kikica piks
Vrlo si mlada i ne možeš u stanju zaljubljenosti gledati na stvari realno. Znam da ti idemo na živce koji tvrdimo drukčije, meni je također išla moja mama na živce kad mi je govorila za jednog dečka, mojih je godina tip bija. Al žena mi je rekla istinu al što sam ja bila zaljubljena i nerazumna to je bija moj problem. Kasnije sam shvatila al morala sam proći svoje. Tako ćeš i ti morati proći svoje... Nema druge. Budi zahvalna i na suprotnom mišljenju bez obzira što ti se kosa diže na glavi jer ćeš ga se sjećati za neko vrijeme.
Josephine Anne is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 14:44   #67
Quote:
Josephine Anne kaže: Pogledaj post
Znam biti u društvu starijih generacija kad sam na selu, tipa 63 i tako... S toliko je godina umrla moja mama i čujem što govore... Čovjek u tim godinama gleda na svoj život, sabire punte, množi, oduzima i vidi da je sve jedno veliko ništa. Misli da bi sve drukčije radija... Što je normalan proces.
Ok..ali ne znači da se zato osjećaju luzeri...pojedinci da ali ne možemo generalizirati.Mislim da onih koji se tako osjećaju možemo naći u svim generacijama.A svođenje životne bilanse možemo raditi bilo kada,kad smo u 30tim isto ko u 60tim.
Možda ti imaš takav utisak da većina 60godišnjaka misli da im je život veliko ništa,ja sam siguran da si definitvno u krivu.
__________________
I'm not crazy,my reality is just different from yours
dugii is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 14:46   #68
@radicalchange
Znam da sam konzervica
Josephine Anne is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 14:48   #69
Quote:
dugii kaže: Pogledaj post
Ok..ali ne znači da se zato osjećaju luzeri...pojedinci da ali ne možemo generalizirati.Mislim da onih koji se tako osjećaju možemo naći u svim generacijama.A svođenje životne bilanse možemo raditi bilo kada,kad smo u 30tim isto ko u 60tim.
Možda ti imaš takav utisak da većina 60godišnjaka misli da im je život veliko ništa,ja sam siguran da si definitvno u krivu.
Mislim da smo obje 50:50 u pravu.
Josephine Anne is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 14:48   #70
Quote:
Nausikaja kaže: Pogledaj post

Bar ne mulja i potajno gleda slike starijih muskaraca
Ha, ha Eto, forumaši su nezadovoljni svakim odabirom sudionika tema na žud-u
Lutkina kuća is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 14:48   #71
Quote:
mrgud34 kaže: Pogledaj post
Ja sam sa svojom hodao 8 godina prije vjencanja i pricam o 4 puta manjoj razlici u godinama pa su se ipak javljali problemi. Nisam htio biti i nisam licemjeran, a ti si povrsni k...n. lp

Sent from my SM-G925F using Tapatalk
Aha, tvoja mjera za godine je ispravna iako si 10 godina stariji?
U kojem trenutku puca ispravnost u razlici u godinama?

Povrsni sto? Nemoj mi reci da te sram pisati pogrdne ili proste rijeci?
To si vec trebao nadrasti ako imas 40.

A kolko si u braku?
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 14:49   #72
A to su takva vremena....

Moguće je da ju vršnjaci neće nego samo za pod jajca ili ju hoće samo njoj "neatraktivni" dečki, koji još imaju svoje zahtjeve, kriterije itd.

Stari prdonja je NAJVJEROVATNIJE jako pažljiv prema njoj i drži ju kao kap vode na dlanu (u odnosu na mlađe zgodnije dečke).

A šta da kažem, sve OK ako stari ne popizdi i postane preposesivan i ljubomoran, pa nažalost završi nasilno. Ili se ona bude morala brinuti o starom konju, ali ne kao kod R. Polanskog.

Koliko god mi se gadio takav muškarac koji NIJE vrijedan uzimanja nečije mladosti, ima i ovo gore što sam napisao - smisla.
__________________
"Svoju mater advartajzing!"-AP, alias RA
HHmischko is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 14:52   #73
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Ili se ne skriva u grmlju dok slika mlada dupeta...
On 42, ona 20, na selendri vulgaris, konzervativna sredina, imaju petero djece, ona još mlada on stari deda, brak šljaka bez problema
Ja 24 ona 18, za svoje godine je bila jako zrela, pitao sam se često možda sam pogriješio jer se nije još iživila, brak odlično šljaka, nakon 13 godina veze dolazi prvo dijete..
Ona 30, on 60, već sam spominjao, on je Englez, ovdje je došao prije 8 godina i tu su se upoznali, djece nemaju niti planiraju, veza šljaka već 5 godina, ona ne voli mlađe i čitav život je tražila starije, sijede muškarce
Ona 25 on 48, kada su se upoznali, jedno dijete, ona sada 35 a on gleda ići u penziju, veze odlično šljaka..
Eto vidiš, u svim ti primjerima fali 20-ak godina, osim s Englezom. Čak i tamo nekoliko. Ali je to posve druga priča, dvoje odraslih krate zajednički preostalo vrijeme, bez prevekih planova, djece, bajne obitelji i tako toga. Za razliku od autorice.
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 14:53   #74
Quote:
Josephine Anne kaže: Pogledaj post
@radicalchange
Znam da sam konzervica
Ja sam konzervativac isto,priznajem al radical nije napisao ništa što i mi nismo.
Njemu se valda samo više sviđaju njegove riječi
__________________
I'm not crazy,my reality is just different from yours
dugii is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 15:09   #75
Joj sta je ovo ? Epidemija na zudu . Dosao da se rijesim moga tircikla i da odmorim dusu a zvarsio u starackom domu na zudu .
Onaj tamo ganja babe ova ganja dide . Kuda ide ovaj svijet ?!
Draga cura da sam na tvom mijestu nasao bih si mladog momka . Neka ti ovo bude neko iskustvo .
Medjutim ,stariji muskarci su emocionalni vampiri . On ce se hraniti tvojom energijom i ispijatiju do kraja dok ces se ti pretvarati u jendu zombiju . I ne samo to . Suptilno ce te plako preodgajati da ti toga neces ni biti svijestna .
Ostariti ces uz njega prije vremena . Izbaci si iz glave neku buducnost sa njim .
Bez plana , uzivaj dok traje . Otkriti ces dosta rano da je sve lijepo na pocetku ali sve ima svoj limit .
Vjerovatno ce on tebe prvo vrijeme drzati kao kap vode na dlanu . Medjutim kroz vreme vidjeti ces da ces ti njemu postati neophodna staka za daljni zivot .
Ne treba ti to . Za par godina kada vidis da ne zivis zivotom tvojih vrsnjaka i odlucis da ga ostavis , ubit ces ga doslovno u pojam i praviti ce ti nevijerovatna sranja .
Stare prdonje ne podnose da ih se napusti i sposobni su da ti zagorcaju zivot .
Znaju biti jako nezgodni i losi gubitnici a da ti ne kazem kako mogu biti posesivni i ljubomorni .
Pazi samo da ti ne napravi djete ?
lazan is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 15:31   #76
Quote:
lazan kaže: Pogledaj post
Joj sta je ovo ? Epidemija na zudu . Dosao da se rijesim moga tircikla i da odmorim dusu a zvarsio u starackom domu na zudu .
Onaj tamo ganja babe ova ganja dide . Kuda ide ovaj svijet ?!
Draga cura da sam na tvom mijestu nasao bih si mladog momka . Neka ti ovo bude neko iskustvo .
Medjutim ,stariji muskarci su emocionalni vampiri . On ce se hraniti tvojom energijom i ispijatiju do kraja dok ces se ti pretvarati u jendu zombiju . I ne samo to . Suptilno ce te plako preodgajati da ti toga neces ni biti svijestna .
Ostariti ces uz njega prije vremena . Izbaci si iz glave neku buducnost sa njim .
Bez plana , uzivaj dok traje . Otkriti ces dosta rano da je sve lijepo na pocetku ali sve ima svoj limit .
Vjerovatno ce on tebe prvo vrijeme drzati kao kap vode na dlanu . Medjutim kroz vreme vidjeti ces da ces ti njemu postati neophodna staka za daljni zivot .
Ne treba ti to . Za par godina kada vidis da ne zivis zivotom tvojih vrsnjaka i odlucis da ga ostavis , ubit ces ga doslovno u pojam i praviti ce ti nevijerovatna sranja .
Stare prdonje ne podnose da ih se napusti i sposobni su da ti zagorcaju zivot .
Znaju biti jako nezgodni i losi gubitnici a da ti ne kazem kako mogu biti posesivni i ljubomorni .
Pazi samo da ti ne napravi djete ?
Slažem se potpuno s ovim, to je istina bez obzira na svu "divotu" takve ljubavi.
Josephine Anne is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 15:32   #77
Quote:
dugii kaže: Pogledaj post
Bolje bi ti bilo da se ne ograđuješ od svojih roditelja,prijatelja i okoline.Njihove reakcije na tvoju "čudnu" vezu sasvim su očekivane.Pokušaj ih razumjeti
Al tebe muči to što oni ne razumiju tebe.
Ti misliš da oni ne razumiju tvoju zaljubljenost a ja mislim da zašto ne bi oni razumjeli.Pa svi se zaljubljujemo ili smo bili zaljubljeni pa tako i tvoji roditelji i tvoji prijatelji.Razumiju oni to ali razumiju i sve ono što ti trenutačno ne razumiješ ili ne vidiš jer si zaljubljena do ušiju.
Zaljubljenost prođe kad tad,proći će i tebe jer to nije trajan osjećaj,trajno stanje.Ono što ostane nakon zaljubljenosti jest nazovimo to nekakvom realnošću.
Za mnoge od nas ta realnost nakon zaljubljenosti zna biti vrlo bolna a bila bi manje bolna ili uopće ne bi bila bolna kad bi u vremenu trajanja zaljubljenosti dopustili razumu barem djelić utjecaja.
Jako dobar savjet
Josephine Anne is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 15:42   #78
Quote:
lazan kaže: Pogledaj post
...
Pazi samo da ti ne napravi djete ?
zašto?
kao studentica, čuvala sam klince čiji je otac imao 63, a majka 31
u 8 godina su napravili 5 djece (ja sam pazila samo 2 )
dok je ona bivala trudna, on je spavao u drugoj sobi...
i tada, i danas, mi je taj odnos bio čudan ali koliko znam, još uvijek su skupa
baja is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 15:47   #79
Quote:
dugii kaže: Pogledaj post
Ja sam konzervativac isto,priznajem al radical nije napisao ništa što i mi nismo.
Njemu se valda samo više sviđaju njegove riječi
Niste, osuđujete, a da o tim vezama nemate nekog velikog pojma. To nije ok.
Što se tiče ovog Engleza kojeg sam naveo, čovjek je plah kao srna, ona njemu obrusi i snjim se sprda, tako da ne stoji priča sa su svi ti dedeki zli, rogati, prepredeni vragovi koji mladim nevinim djevojkama piju krv i cijede mladost iz njih...
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 15:54   #80
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Niste, osuđujete, a da o tim vezama nemate nekog velikog pojma. To nije ok.
Što se tiče ovog Engleza kojeg sam naveo, čovjek je plah kao srna, ona njemu obrusi i snjim se sprda, tako da ne stoji priča sa su svi ti dedeki zli, rogati, prepredeni vragovi koji mladim nevinim djevojkama piju krv i cijede mladost iz njih...
S tim što ta njegova niti približno nije mlada djevojka, nego jedna koja sve zna i puno toga može više za sebe nego s 24...... Njoj već dajem puno pravo da odluči što i od koga želi. Jer bi trebala znati.
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:17.