Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.04.2017., 16:58   #21
[QUOTE=mario234;63662807]Stvar je što je prekinila s njim ružno, on nije htjeo prekinuti. I eto, prvih mjesec dva je on dolazio do nje, tražio drugu priliku itd, i odbila ga je i onda je on odustao od nje, premda sam čuo da mu je bilo grozno, propio se.

Ja nikada neću skužiti kako ljudi mogu pasti tako nisko kad ih netko ostavi, da traže drugu priliku. Meni je to katastrofa i spuštanje na dno dna.
Jbt pa pun je svijet muškaraca i žena, a patiti i trčati za nekim tko te ostavio je baš jadno.
Ljudi zadržite svoj ponos na nivou i odjebite bivše zauvijek ako vas ostave.
Nema prijateljstva nakon ljubavi. Podgrijana ljubav je kao podgrijani krumpir.
__________________
Najveća od svih sloboda je kad si možeš dopustiti biti ono što uistinu jesi
My time is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2017., 10:26   #22
Quote:
mario234 kaže: Pogledaj post
. Njenim riječima: "najbolji si dečko ikad, sve ostale cure bi bile sretne da su na mome mjestu, jer sam ti ja bitnija od samog sebe, ali ne želim da bude tako, ne želim da sam ti ja na prvom mjestu".
kakvo grozno patroniziranje s njene strane, vidi se da ste još balavi.

nije da te osuđujem, ali ako ti je već čitav svijet, zašto se nisi malo postavio, upoznao je šta ju pali, šta joj može rasplamsat vatru, mislim u jebenim vezama ste s tim osobama, ako ste u jebenim vezama, onda upoznajte do kraja te osobe, šta ih pali i kako funkcioniraju, to bi trebali znat i spoznat živeći s tim osobama... a ne ja ću nju volit i bit ću najbolji prema njoj i to će bit super.

to tako ne ide. pa nemaš 18 godina, ok nisu ni 24 puno, al opet.
versilov is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2017., 11:21   #23
Quote:
TotallyAria kaže: Pogledaj post
Zašto? Zato što je ona ta vrsta žene koja se hladi što je muško bolji prema njoj. Ta vrsta žene voli izazove i ne želi dobricu kraj sebe koji joj udovoljava. Takvu bi bilo najbolje škartat i nać neku zreliju, koja će te volit još više što si ti bolji prema njoj.

Al ako je baš toliko voliš i želiš nazad onaj njen žar u očima kad te ugleda, stvar je jednostavna-počni je prcat u mozak. Faćkaj druge, nju malo voli, malo ignoriraj. Znaš one dječje igre toplo-hladno. I obavezno je radi ljubomornom i nabavi si bad boy attitude, da ne zna gdje si, s kim si, s kime se dopisuješ, i ova će puzit ispred tebe. Reci joj da više nisi siguran u vašu vezu, da ti treba prostora, sve spike koje zločesti dečki prodaju blesavim ženama, koje onda pate za tim muškima, jer su im izazov i jer im ego ne podnosi to da netko ne ljubi tlo pod njenim nogama (a upravo to ti sad radiš)
I to će ti trajat sve dok se tebi da glumiti da si netko ko nisi i trošit energiju smišljajući kako dalje da je prcaš u zdrav mozak i praviš se lud
Ovakvu količinu budalaština u jednom postu nisam pročitala otkad sam se dopisivala sa zagovornicima teorije ravne zemlje.

Iskreno sumnjam da vrsta žene koju opisuješ postoji igdje osim u lošim filmovima. A i da postoji - po čemu zaključuješ da je cura koju ne poznaješ jedna od njih? Po tome što je autor napisao da je jako dobar? Jebote.

U takvoj, šturo opisanoj, vezi meni bi smetalo da me partner njuška jesam li zapalila cigaretu. Njoj možda smeta nešto drugo - u zajedničkom životu katkad skužiš da neke stvari ne možeš podnijeti. Čini mi se da su previše žurili s tim i normalno da je negdje zaštekalo.
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2017., 19:51   #24
Bome ni ja odavno ne pročitah veću količinu gluposti u jednom postu Čitaš li ti prije nego komentiraš? Sam je rekao da mu je rekla da mu ne želi bi na prvom mistu i očito je da se hladi naknon što mu je rekla da je najbolji i da bi sve cure bile sretne da ga imaju, a ona njemu ne želi biti bitnija od njega samoga. I još švrlja s bivšim. Što ti tu nije jasno?

Sve ostalo sam iskomentirala kao scenarij, kojega sam viđala za pojedinim svojim prijateljicama, koje su itekako stvarne, inače ne bih spominjala likove iz filmova Te moje prije su super osobe, ali su jednostavno takav tip cura, koje ne žele dobričinu kraj sebe. I ostavljale su takve, jer se ohlade, a treba im netko ko nije baš pouzdan i s kojim ne znaju uvijek na čemu su. I da ne govorim da ih je iritiralo kad bi muškarac ljubio tlo pod kojim hodaju i titrao na svaku. I ne, nije riječ o nikojem filmu, nego stvarnim curama.
TheAria is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2017., 20:13   #25
Reci da ti treba prostora da razmislis, otputuj na par dana, ugasi mobitel i ne javljaj se. Kad se vratis,biti ce ti po njenom ponasanju sve jasno.
nisamtoja is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2017., 20:51   #26
Sta ces dalje tu odluku moras sam donijeti, ja ti savjetujem iz vlastitog iskustva bila sam u slicnoj situaciji da budes sam sebi na prvom mjestu i da poradis na sebi a sve ostalo ce doci s vremenom. Jel sto si bolji prema drugima koji to ne zaslužuju to te oni krenu vise tretirati ko krpu. Sutirat ce te sve dok ce vidjeti da to mogu ili sve dok ti ne prekipi i sam ugledas surovu realnost.
Sretno
SunyMy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2017., 14:04   #27
Quote:
mario234 kaže: Pogledaj post
Hvala svima na komentarima.

Možda se dobije dojam da je ona loša osoba, da me ne bi krivo protumačili, mislim da je jako dobra...
Nema veze je li netko dobar ili loš, to ti je jednostavno tako. Geni i nagoni čine svoje.

Quote:
nisamtoja kaže: Pogledaj post
Reci da ti treba prostora da razmislis, otputuj na par dana, ugasi mobitel i ne javljaj se. Kad se vratis,biti ce ti po njenom ponasanju sve jasno.
Makakvi, ne treba on ništa razmišljat niti izvodit ko neku predstavu da vidi što će ona. Ona je rekla svoje. On joj samo treba reć da to nije to, da želi neku koja će ga cijenit i da skupi stvari. Ni manje ni više.
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is online now  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2017., 12:29   #28
Quote:
TotallyAria kaže: Pogledaj post
Bome ni ja odavno ne pročitah veću količinu gluposti u jednom postu Čitaš li ti prije nego komentiraš? Sam je rekao da mu je rekla da mu ne želi bi na prvom mistu i očito je da se hladi naknon što mu je rekla da je najbolji i da bi sve cure bile sretne da ga imaju, a ona njemu ne želi biti bitnija od njega samoga. I još švrlja s bivšim. Što ti tu nije jasno?

Sve ostalo sam iskomentirala kao scenarij, kojega sam viđala za pojedinim svojim prijateljicama, koje su itekako stvarne, inače ne bih spominjala likove iz filmova Te moje prije su super osobe, ali su jednostavno takav tip cura, koje ne žele dobričinu kraj sebe. I ostavljale su takve, jer se ohlade, a treba im netko ko nije baš pouzdan i s kojim ne znaju uvijek na čemu su. I da ne govorim da ih je iritiralo kad bi muškarac ljubio tlo pod kojim hodaju i titrao na svaku. I ne, nije riječ o nikojem filmu, nego stvarnim curama.
Želim ti puno sreće u životu, jer će ti stvarno trebati. Mislim, kad tako spremno ljudima na vjeruješ na riječ da su "dobri".

Iza stavljanja žene u središte osobnog svemira, idealizacije, laskanja i udovoljavanja svim prohtjevima često se krije jednostavna predatorska taktika. Muškarci koji su iz nekih razloga (poremećaji ličnosti npr.) nesposobni za pravu bliskost to nadoknađuju "sudbinskim zaljubljivanjem". A na to se nije teško zakačiti.

Ako ženi instinkti rade kako treba, pobjeći će istog trena jer će joj biti jasno da s takvim likom nešto duboko ne štima. Ako ne, onda je najebala jer nakon te faze slijedi omalovažavanje, vrijeđanje, potkopavanje samopouzdanja i kontrolirajuće ponašanje.

Dakle, ako je netko nevjerojatno dobar, najsigurnije mu je ne vjerovati. Osobito ako već iza sebe imaš "ružan prekid" ili neku drugu traumu. Ne kažem da je autor jedan od tih likova, iako mi je sumnjivo to muvanje oko zauzete cure. U mom svemiru dobri dečki to ne rade. Naravno, dopuštam da je u tvojem drugačije.
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2017., 14:40   #29
Quote:
mario234 kaže: Pogledaj post
Ovako, oprostite na poduljem tekstu.

Ja i cura smo se uselili skupa nakon godinu dana veze, i evo prošla je još jedna godina otkako živimo skupa. Naime, prije naše veze, imala je nekoga dečka, bili su skupa 4 godine, prekinuli su ružno, ostavila ga je zbog mene. I sada unazad 2-3 mjeseca ona se promjenila, obraća manje pažnju na mene, niti mi pokazuje da me voli niti se ponaša tako. Propušila se, premda kada smo se upuštali u vezu, rekao sam joj da ja stvarno ne podnosim pušenje, jako mi smeta, i rekla je oke, da ona nema potrebu pušiti. Sada to radi meni iza leđa, mislila je da neću primjetiti, ali osjetim naravno. Niti mi ikada odgovara na poruke dok nismo skupa, i sada sam saznao da se javila bivšem da se nađe s njime.

Sada koliko je to vama normalno? Jer njoj nije normalno da se ja bunim ako se ona hoće družiti s njim. Ja nju držim kao kap vode na dlanu, gledam ju istim očima kao onda kada smo prohodali, volim ju sve više i više, znam zvuči cheesy, ali je tako. A ona kaže da me ne gleda kao nekada, i da nije sigurna u budućnost sa mnom, o kojoj je prije toliko govorila. Njenim riječima: "najbolji si dečko ikad, sve ostale cure bi bile sretne da su na mome mjestu, jer sam ti ja bitnija od samog sebe, ali ne želim da bude tako, ne želim da sam ti ja na prvom mjestu". Također kaže da me ne želi izgubiti jer nikad neće naći nekog kao ja, ali više ne može ni živjeti sa mnom. U oba slučaja ima osjećaj da nešto gubi. Kaže, nije do tebe, nego je do mene. Neće prekinuti sa mnom jer se boji života bez mene, a nije sigurna da želi život sa mnom.Radim li ja što krivo, jesam li kreten jer ju "previše" volim, ili sam lud što se ljutim kada ide sa bivšim. Ili je problem u njoj. Imate li iskustva takva gdje se jedan partner ne osjeća sretno kao prije, a da kasnije postane bolje? Ona je moj svijet, i ne želim prekinuti s njom, ali možda ću morati, jer nisam siguran hoće li postati bolje.

Još jednom, sorry na dugom tekstu.
Mario234,
pročitaj si ono što sam boldao u tvojoj poruci.

Čista obrnuta psihologija - nisi ti kriv, ja sam kriva za sve. Sve su ti to dječije priče. Ona da hoče ostati s tobom bi ostala bez obzira na sve.

Kao što ti je već hrpa ljudi rekla, makni se od nje, neka ode. Očito te nije zaslužila i već kad tad češ naći drugu koja će možda biti ona koju ti zaslužuješ i koja zaslužuje tebe.

Znam da ti je sad teško zbog svih tih događaja, ali pusti... Trajat će neko vrijeme, ali ako se budeš previše grizao zbog toga može samo sebi nanesti zlo.

Kao što je netko napisao - ima drugih cura...

Sretno!
__________________
Sve će to, o mila moja prekriti snijegovi ružmarin i šaš.
jedan-od is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2017., 06:51   #30
Basta@ ja sam prakticna osoba, motivi za ovo sto sam napissla sasvim su mi drugaciji. Autor je mlad i voli, kad prekinu,boljeti ce ga i to jako. Ovo je jedna od ideja kako da sebi olaksa proces i u uspjesnije zatvori to poglavlje. Reakcije osoba koje nekog gube i vole ili im je bed sto iza sebe ostavljaju naviku su drasticno razlicite. I to je ono sto autor mora na svoje oci vidjeti i osjetiti. Kakve koristi od toga sto smo mi svi zakljucili da njoj nije stalo? Taman da i on do toga dodje racionalno, mozak nije isto sto i srce. Misljenja sam ako emotivno osvijesti da je to slijepa ulica u kojoj se nasao,,biti ce mu lakse pustiti je i krenuti dalje.
nisamtoja is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2017., 08:31   #31
Quote:
Leteća kaže: Pogledaj post
Želim ti puno sreće u životu, jer će ti stvarno trebati. Mislim, kad tako spremno ljudima na vjeruješ na riječ da su "dobri".

Iza stavljanja žene u središte osobnog svemira, idealizacije, laskanja i udovoljavanja svim prohtjevima često se krije jednostavna predatorska taktika. Muškarci koji su iz nekih razloga (poremećaji ličnosti npr.) nesposobni za pravu bliskost to nadoknađuju "sudbinskim zaljubljivanjem". A na to se nije teško zakačiti.

Ako ženi instinkti rade kako treba, pobjeći će istog trena jer će joj biti jasno da s takvim likom nešto duboko ne štima. Ako ne, onda je najebala jer nakon te faze slijedi omalovažavanje, vrijeđanje, potkopavanje samopouzdanja i kontrolirajuće ponašanje.

Dakle, ako je netko nevjerojatno dobar, najsigurnije mu je ne vjerovati. ????Osobito ako već iza sebe imaš "ružan prekid" ili neku drugu traumu. Ne kažem da je autor jedan od tih likova, iako mi je sumnjivo to muvanje oko zauzete cure. U mom svemiru dobri dečki to ne rade???. Naravno, dopuštam da je u tvojem drugačije.


ajajaaj....

napisala si nekoliko postova prije da "ovakvu koluičinu gluposti odavno nisi vidjela"
prepristojan sam da ti uzvratim, ali ovakvu količini patronizirajučih floskula izrečenu "s visoka", ja zaista odavno ne vidjeh

osobito ovo boldano
sigurno sam starijiod tebe, vjeruj,
i, sreća je da taj tvoj svemir postoji jedino oko tebe
:klap:
ajde lijepo pusti ovog "dobrog " dečka da bude u "svom svemiru", a ti se zadrži na svom svemiru, u kojem ti određuješ što je to što dobri dečki smiju raditi, a što ne...jer ako su predobri, očito su predatori a onda će odjednom postati zlićesti
čudan neki taj ttvoj svemir...
__________________
heroj ulice
K H S is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2017., 10:06   #32
Quote:
K H S kaže: Pogledaj post

ajajaaj....

napisala si nekoliko postova prije da "ovakvu koluičinu gluposti odavno nisi vidjela"
prepristojan sam da ti uzvratim, ali ovakvu količini patronizirajučih floskula izrečenu "s visoka", ja zaista odavno ne vidjeh

osobito ovo boldano
sigurno sam starijiod tebe, vjeruj,
i, sreća je da taj tvoj svemir postoji jedino oko tebe
:klap:
ajde lijepo pusti ovog "dobrog " dečka da bude u "svom svemiru", a ti se zadrži na svom svemiru, u kojem ti određuješ što je to što dobri dečki smiju raditi, a što ne...jer ako su predobri, očito su predatori a onda će odjednom postati zlićesti
čudan neki taj ttvoj svemir...
Jesi li se ti to prepoznao u neboldanom, o pristojni čovječe?
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2017., 11:05   #33
zašto ne vidi budućnost s tobom? možda zato jer joj braniš pušiti i viđati se s kim želi. vjerovatno još ima tih zabrana i stjenica ponašanja. nitko ne voli živjeti s partnerom kojise ponaša kao strogi otac
NiktaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2017., 14:06   #34
Quote:
NiktaX kaže: Pogledaj post
zašto ne vidi budućnost s tobom? možda zato jer joj braniš pušiti i viđati se s kim želi. vjerovatno još ima tih zabrana i stjenica ponašanja. nitko ne voli živjeti s partnerom kojise ponaša kao strogi otac

evo još jedne...
sorx, a tebi je normalno da npr imaš dečka, koji je radi tebe prekinuo s bivšom curom, a onda se taj tvoj dečko, s kojim živiš, nalazi s njom???

reci, molim te, da se šališ

stvarno imate te vaše svemire, i ti i leteća
možda, da se ujedinite u toj nekoj galaksiji "ženama je sve dozvpljeno, a muški su po prirodi zli kontrol frikovi"==
__________________
heroj ulice
K H S is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2017., 14:07   #35
Quote:
Leteća kaže: Pogledaj post
Jesi li se ti to prepoznao u neboldanom, o pristojni čovječe?
ne, prepoznao sam se u boldanom

__________________
heroj ulice
K H S is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2017., 14:39   #36
Quote:
K H S kaže: Pogledaj post

evo još jedne...
sorx, a tebi je normalno da npr imaš dečka, koji je radi tebe prekinuo s bivšom curom, a onda se taj tvoj dečko, s kojim živiš, nalazi s njom???

reci, molim te, da se šališ

stvarno imate te vaše svemire, i ti i leteća
možda, da se ujedinite u toj nekoj galaksiji "ženama je sve dozvpljeno, a muški su po prirodi zli kontrol frikovi"==
Nažalost, u tu bi galaksiju prije pustili tebe nego mene. Ako tebi je okej njuškati guzice zauzetim curama to ne znači da su svi muškarci takvi. :
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2017., 15:32   #37
Quote:
Leteća kaže: Pogledaj post
Nažalost, u tu bi galaksiju prije pustili tebe nego mene. Ako tebi je okej njuškati guzice zauzetim curama to ne znači da su svi muškarci takvi. :


naočale namaš?
pa tvoja je prija optužila dečka da je previše kontrolira, jer se cura želi družit s biovšim
ada si i opet imala naočale, vidkjela bi da je dotična bila s tim "bivšim " prije ovog dobrice

ccccccc.......

jako nepismen svijet...
__________________
heroj ulice
K H S is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2017., 15:41   #38
Quote:
K H S kaže: Pogledaj post


naočale namaš?
pa tvoja je prija optužila dečka da je previše kontrolira, jer se cura želi družit s biovšim
ada si i opet imala naočale, vidkjela bi da je dotična bila s tim "bivšim " prije ovog dobrice

ccccccc.......

jako nepismen svijet...
Ne brini ti za moj vid, nego za sebe.

Da ne bi opet zadobio frakturu od razmišljanja.
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2017., 21:08   #39
Leteća, stvarno si ovdje leteća. Pa ti pojma nemaš o čemu pričaš. Toliko su ti konfuzni postovi da su samo tebi samoj jasni. Ja niti jednom riječi nisam govorila o sebi na ovoj temi, a ti se uhvatila i drobiš li ga drobiš, a zbilja ne znam kojoj imaginarnoj osobi se obraćaš, jer ovdje nit je riječ o meni, niti sam dala svoj osvrt na vezu..tako da zbilja ne mogu povezat za što točno ti meni želiš sriću
Pobucala si puno toga, post koji sam pisala autoru kako bi se mogao ponašati sa svojom curom si projicirala na mene, valjda misleći da se ja tako ponašam Nadalje, izlupetala si hrpu floskula i gluposti u par rečenica, toliko da bi se mogla profesionalno bavit tim, samo te nitko ne bi razumio...a ovo da se dobrim dečkima ne triba vjerovat ti je vrh
TheAria is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2017., 21:19   #40
Quote:
TotallyAria kaže: Pogledaj post
Leteća, stvarno si ovdje leteća. Pa ti pojma nemaš o čemu pričaš. Toliko su ti konfuzni postovi da su samo tebi samoj jasni. Ja niti jednom riječi nisam govorila o sebi na ovoj temi, a ti se uhvatila i drobiš li ga drobiš, a zbilja ne znam kojoj imaginarnoj osobi se obraćaš, jer ovdje nit je riječ o meni, niti sam dala svoj osvrt na vezu..tako da zbilja ne mogu povezat za što točno ti meni želiš sriću
Pobucala si puno toga, post koji sam pisala autoru kako bi se mogao ponašati sa svojom curom si projicirala na mene, valjda misleći da se ja tako ponašam Nadalje, izlupetala si hrpu floskula i gluposti u par rečenica, toliko da bi se mogla profesionalno bavit tim, samo te nitko ne bi razumio...a ovo da se dobrim dečkima ne triba vjerovat ti je vrh
Što ti nije jasno? To da nije u redu savjetovati anonimcima kako da bolje manipuliraju curama? Zar ne znaš ni jedan elegantniji način za doći do penisa?
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:18.