Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Rastave

Rastave Read me first

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.12.2017., 13:28   #41
Ali unatoč svemu, i sranjima koja smo si priredili...volio sam te do neba i znam da znaš. Volim te i sad ali manje i htio znati reći samome sebi dali mogu preko svega. Jer, previše je toga...
Lomel is offline  
Old 28.12.2017., 13:30   #42
I dali je pametno uopće pokušavati...

Poz
Lomel is offline  
Old 28.12.2017., 13:31   #43
Quote:
Lomel kaže: Pogledaj post
I draga Lasheba,

U svojim postovima prije (kojih je očito bilo podosta, pa ekipa nas zna i imam i ime) dali si napisala o sebi i šta si mi radila kao što me pijana udarila, zaključala mi da spavam van, pijana često bila nešto najgroznije šta sam vidio prema svima a meni pogotovo, da si se bojala toliko stvari i stalno te morao od nečega spašavati, da doslovno nismo mogli opušteno gledati tv jer se tu i tamo pojave neke zgodne koke, da si kod rastanka rekla da želiš razvod i predložila druge, da si s tim likom počela petljati prije nego je sami razvod bio na vidiku? Jesi li? Mislim pisala to?
Mislim da ne, ni nemoj. Nikakvog to smisla nema.

Sad odo...
Pa kad nije ona, sad si nam ti potanko objasnio
Pitanje je da li ona treba tebe? Da ju ugnjetavaš i dalje ovakvim optužbama i stvaraš krivnju do kraja postojanja i natrag :klap: Super "ponovni početak" veelike ljubavi, sad malo manje doduše, ali ipak ljubavi.
Jaya is offline  
Old 28.12.2017., 13:38   #44
Lijepi moj bivši mužu, stvarno se nisam tu došla nadmudrivat ni svađat, niti opravdavati se, samo sam htjela da izneseš jednu bitnu stvar koju nisi! A to je da si ti odlučio otići (s čime se potpuno slažem da smo se trebali odvojiti) ali i to da godinu dana koliko je prošlo od razdvajanja do službenog razvoda nisi htio ponovo probati sa mnom i odučio otići van radit, dok sam ja uvijek htjela probati još jednom s tobom i ti si to dobro znao. Samo to, jer to bitno mijenja tok priče.
Tad kad sam pisala, tad sam za sebe i rekla da sam bila grozna, a moj muž divan, krasan, osim te jedne stvari..
I neću ti se petljat u temu, neću niti čitat ako ne želiš, ali dobro si ti znao da postoji mogućnost da ću sve ovo vidjeti..
lasheba is offline  
Old 28.12.2017., 13:52   #45
Meni je sve ovo pomalo bolesno.
Živi cirkus.
pozitivax is offline  
Old 28.12.2017., 13:55   #46
Quote:
pozitivax kaže: Pogledaj post
Meni je sve ovo pomalo bolesno.
Živi cirkus.
Svi smo mi bolesni na svoj način. Samo je mnogima to bed pokazat...
Lomel is offline  
Old 28.12.2017., 13:59   #47
A šta sapunice postoje i u pisanoj formi na forumu?!
kokicha is offline  
Old 28.12.2017., 14:00   #48
Pa šta radimo/te u ovakvim temama na forumima? Tražimo savjete i dajemo ih da vidimo jel se šta može, liječimo se!
Lomel is offline  
Old 28.12.2017., 14:05   #49
Quote:
kokicha kaže: Pogledaj post
A šta sapunice postoje i u pisanoj formi na forumu?!
Hahahahaha zakon!
Baš si kao i na slici...Belaj!
Lomel is offline  
Old 28.12.2017., 18:05   #50
Jel ovaj topic neka predigra
Ro_ is offline  
Old 28.12.2017., 19:49   #51
Quote:
lasheba kaže: Pogledaj post
Dragi moj bivši mužu, zaboravio si spomenuti neke bitne stvari pa ljudi pišu da te ne volim kao ti mene
Pa i ne voliš ga nešto pretjerano kad mu u 10 godina nisi bila sposobna ni voljna dat ono što si drugom dala dok je rek'o keks.
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Old 28.12.2017., 21:07   #52
Quote:
skorpionka87 kaže: Pogledaj post
Pa i ne voliš ga nešto pretjerano kad mu u 10 godina nisi bila sposobna ni voljna dat ono što si drugom dala dok je rek'o keks.
Kakav ti to bedasti komentar? I to jos od zene..djiiz
Jaya is offline  
Old 28.12.2017., 22:05   #53
Dosta.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:32.