Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.02.2018., 18:37   #2621
Quote:
cold_wave kaže: Pogledaj post
Samo da javim da je sve spremno za polazak na koncert Djordja Balasevica, karte za bus su kupljene krecemo danas u 16, ne vidim da bi ista moglo poci po zlu. Bilo bi mi previse zao da propustim njegov koncert jer sam vec 2 decenije jedan od najvecih fanova.
Sretno! uzivaj!
fensi88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 22:23   #2622
Hoće li do kraja godine biti usvojen prijedlog zakona o tome da izvanredni studenti mogu raditi preko student servisa? Hvala! 21:21, Zagreb
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 02:09   #2623
Fensi izvini al ti moram ovo reci, tako mi je drago sto si pogrijesila ��
cold_wave is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 12:24   #2624
Quote:
cold_wave kaže: Pogledaj post
Fensi izvini al ti moram ovo reci, tako mi je drago sto si pogrijesila ��
I meni!
fensi88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 16:50   #2625
Molim vas odgovor tko je u mogucnosti.
Hoce li doci do seksualnog kontakta mene i muske osobe u znaku skorpiona?
Osijek, 22.2.2018. 15.49
Hvala
san is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 17:45   #2626
Quote:
Maddie kaže: Pogledaj post
Hoću li se vidjeti/sastati s jednom osobom na kavi, ili večeri?

Osijek, 8.2.2018. 19:59
Ako netko želi vježbati, odgovor je da, bila sam na kavi. samo ne znam kako se to gleda. Moja pretpostavka je vladar prve i sedme.
Maddie is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 23:27   #2627
Otvara mi se prilika za ulazak u politiku. Nailazim na otpor bližnjih.
Hoće li biti moguće ostvariti se po tom pitanju?
Hvala unaprijed, značio bi mi odgovor.

Zagreb, 22.2.2018. u 22:23
Pslava is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 13:26   #2628
Quote:
600klara kaže: Pogledaj post
Prema ovoj karti je odgovor ne, nažalost. Ti si venera spaljena od sunca, što znači da ne sagledavaš situaciju onakvom kakva jest i u konjukciji s jmč koji označava gubitak. Između venere (tebe) i marsa (njega) nema ni aspekta ni recepcija.
Opet ja..zapravo nezz kako točno da objasnim sto me muci s ovim odgovorom..zapravo kada sam postavila pitanje nisam mislila na ovog muškarca s kojim se trenutno viđam jer nekak podsvjesno kao sto si rekla znam da od toga ništa..mislila sam općenito tj ma nekog novog ne uključujući njega..da li to mjenja odgovor na neki način?
Anabella93 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 13:29   #2629
Zanimalo bi me i u vezi nagradne igre jel imam šanse dobit auto igra je od 15.02. do 01.04.

12:30 Osijek
wanderwall is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2018., 18:39   #2630
Pozz...zanima me imam li šanse dobiti posao za koji sam saznala maloprije i planiram se prijaviti ? Novska 17:39
Anabella93 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2018., 19:11   #2631
Pozdrav..upravo sam dobila jedan natječaj na posao recimo neka vrsta unaprijeđenja ..i planiram se prijaviti ..hocu li dobiti posao? Novska 18:10
Anabella93 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2018., 17:03   #2632
Da li cu krajem aprila 2018 otici u Istanbul na duzi period na ucenje jezika I u vezi posla? Da li cu prihvatiti ponudu I da li ce biti u redu sa mojim boravkom tamo.
Hvala unapred.
Kragujevac 6.03. 16:02
__________________
"Permission to be afraid has been denied"
jovana84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2018., 13:47   #2633
Pozdrav svima.
Ako meni neko može da pogleda, pošto mi horarna nikak one ide ...
11.03.2018. 12:41 Novi Sad
Hoće li se odnos između mene i partnera poboljšati ili će doći do razlaza?
Ukratko: zajedno smo 9 godina (živimo zajedno od marta 2009.), imamo dete, nismo venčani. Već jako dugo smo u lošim odnosima, ali smo zbog zajedničkog posla zajedno. Sumnjam da će uskoro da mi kaže "zbogom", tada bih ostala bez posla i prihoda, pa eto, ako mogu bar psihički na tako nešto da se pripremim...
Hvala!
LalicaLala is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2018., 13:52   #2634
Molim vas pomoc
Izgubila sam negdje kljuceve od katanaca od kioska gdje radim, nikako da ih nadjem. Gdje da ih trazim ili moram kupovat nove katance?
Mostar 12:52
cold_wave is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2018., 14:42   #2635
Quote:
cold_wave kaže: Pogledaj post
Molim vas pomoc
Izgubila sam negdje kljuceve od katanaca od kioska gdje radim, nikako da ih nadjem. Gdje da ih trazim ili moram kupovat nove katance?
Mostar 12:52
ASC=24Can29
Ima nekoliko dokaza da ce biti nadjeni!
Oni mogu biti u ormanu, spavacoj sobi, kupatilu ili kuhinji, u blizini nekih tecnosti ili hemikalija, u sobi sa vlaznim podom, u blizini mesta gde drzite lekove, u blizini fotoaparata, na tajnom , skrivenom mestu ili u blizini nekih religioznih predmeta. Takodje mogu biti u blizini turisticke literatuire, slika sa putovanja u druge gradove ili zemlje ili sudskih dokumenata.

Ako si ih izgubila napolju oni mogu biti u bolnici, zatvoru, manastiru, apoteci, prodavnici pica, prodavnici obuce, ili fotografskoj radnji ili u blizini fontane, ribnjaka, izvora, bunara.

strana sveta: JUGOZAPAD
u blizini boja: zuta, zlatna, narandzasta, tamnocrvena i lila

POF je u znaku Bika u 11 kuci. Posto je na samom pocetku 11 kuce oni mogu biti u blizini vrata, prozora ili u prolazu izmedju dve sobe. Mogu biti sobi koja ima keramicke plocice na podu, u ostavi, u tihoj i tamnoj sobi, ili tamnom ormanu, kutiji ili nekom mestu gde se cuva kes, u blizini klavira, ormana sa dosta fijoka, u novcaniku, torbi ili u kesi.

Ako su izgubljeni napolju mogu biti u banci, zlatari, prodavnici poklona, prodavnici tepiha, dvoranama gde se slusa opera ili popularna muzika, ili prodavnici odece ili u blizini drveta koje je najblize kuci, ili na mestima koja su u senci. Ako ste u mdjuvremenu bili kod prijatelja mozda su ostali tamo!

strana sveta: JUGOISTOK
u blizini boja: zelena, braon, zuta, roze, bela, plava, narandzasta, bez
fensi88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2018., 18:54   #2636
Fensi hvala ti na odgovoru, kljuc mi je negdje u kiosku ili oko njega ispao sa privjeska gdje mi i ostali kljucevi stoje, svu sam je pretrazila ko da je u zemlju propao, sada sam kuci ujutro nastavljam potragu. Kiosk nema soba jedna vrata i onaj pult. Ima sef gdje drzimo cigare i dvije ladice, sve sam to pregledala nema ga i nema.
Nadam se da mi samo nije vani ispao pa da ga neko nije nasao, jer imala sam rezervne pa sam njih iskoristila da zakljucam, al se pravo brinem da ih neko drugi ne nadje.
cold_wave is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2018., 13:32   #2637
hoću uskoro dobiti posao? zagreb 12 h 30 min
ocelot power is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2018., 12:53   #2638
Quote:
fensi88 kaže: Pogledaj post
Ja bih gledala kroz 10.kucu(ispit), jer je vozacki tecaj 9.kuca, jer to nije osnovno znanje (3.kuca) kao što su citanje, pisanje, racunanje, što je nešto što ti treba u svakodnevnom životu.Vozacki je ipak specificniji.
Znaci ti si Mars i Mesec a poloziti vozacki je Merkur. Nemamo neometan aplikacioni aspekt pa mislim da je odgovor Ne. Kad Merkur promeni znak imacemo aspekt sto znaci polozices ali kasnije nego sto ocekujes, tjs, ne is prve.
fensi, bilo je kako si rekla ... ispit je bio prije par dana i evo dobila sam rezultate ... pala, naravno
__________________
zen
ocelotta is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2018., 18:36   #2639
Quote:
ocelotta kaže: Pogledaj post
fensi, bilo je kako si rekla ... ispit je bio prije par dana i evo dobila sam rezultate ... pala, naravno
Zao mi je sto se tako zavrsilo. Zelim ti mnogo srece sledeci put!
fensi88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2018., 18:37   #2640
nema veze, sve ok

hvala
__________________
zen
ocelotta is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:50.