Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija > Psihokauč

Psihokauč Prozac Nation

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.03.2010., 10:20   #41
kad se osjećam loše uvijek slušam tako neke tužne pjesme koje me potaknu na plakanje i mislim da je to definitivno dobro ponekad se isplakat jer time izbaciš negativnu energiju i osjećaje iz sebe, osjećaš se lakše...
ali jako rijetko ću plakati pred nekim, samo kad sam sama...
__________________
I live in a world of fantasy, so keep your reality away from me.
TheNYCityBabe is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2010., 11:38   #42
Quote:
Siillva kaže: Pogledaj post
Više puta kada mi je teško zatvorim se u sobu i plačem, i nekada dobro i dođe, to je kao otpušni ventil, prođu mi kroz glavu svi problemi i razmišljanja...pa nakon što se isplačem, osjećam se bolje i lakše za nove pobjede!

Nikada neplačem pred drugima, iako sam žensko, jer kod nas je pravilo da muškarci neplaču!
Ista stvar i kod mene. NIKADA ne placem pred drugima. Od svoje 5 godine negdje nisam zaplakao pred drugom osobom. Prije godinu dana mi je umro najdrazi djed i nisam mogao ni suzu ispustiti na sprovodu dok su svi ostali plakali.. AAli zato kad sam sam onda teku potoci
Michael___Myers is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2010., 12:30   #43
Quote:
Michael___Myers kaže: Pogledaj post
Prije godinu dana mi je umro najdrazi djed i nisam mogao ni suzu ispustiti na sprovodu dok su svi ostali plakali..
meni je ljetos umro djed i moji su bili jako zabrinuti za mene, osjetljiva sam i užasno me pogađaju tužne situacije, samo što to krijem u sebi...al ovo je ipak bilo nešto najgore što mi se dogodilo u zadnjih desetak godina (prije toga umro mi je prvi djed, što me doista uništilo)
nisam htjela plakati na sahrani pred drugima, ne znam zašto. a onda sam otišla kući prije svih i dva sata nisam se mogla smiriti...
__________________
''I think of myself as an intelligent, sensitive human being with the soul of clown wich always forces me to blow in at the most important moments...''
Jim Morrison
MortaL!s is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2010., 12:50   #44
Quote:
MortaL!s kaže: Pogledaj post
osjetljiva sam i užasno me pogađaju tužne situacije, samo što to krijem u sebi...
da, da
Michael___Myers is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2010., 22:32   #45
kroz zadnjih godinu dve dešava mi se da, dok sam sam jel, imam nekakve emocionalne ispade, izboje, neznam, koji obično počinju glasnim cmizdrenjem, da bi se nastavili u nekakvu inkoherentnu provalu neidentificiranih emocija, ne tuge ni ljutnje ni sreče, pa čak niti bjesa

naučio sam to prekinuti kada počne
neznam, možda bi to trebao pustiti da se izprazni, ali neugodno je, zbunjujuče i sram me je pred samim sobom
kor-im is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2010., 22:42   #46
Quote:
Siillva kaže: Pogledaj post
Više puta kada mi je teško zatvorim se u sobu i plačem, i nekada dobro i dođe, to je kao otpušni ventil, prođu mi kroz glavu svi problemi i razmišljanja...pa nakon što se isplačem, osjećam se bolje i lakše za nove pobjede!

Nikada neplačem pred drugima, iako sam žensko, jer kod nas je pravilo da muškarci neplaču!
plakanje , pravi lijek za lagane psihicke probleme, ful te "ispere".
pa u principu i najbolje je kad si sam.
User 003 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2010., 13:40   #47
Upravo to radim
__________________
LILLY106
OPET LILLY is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2010., 21:53   #48
Ja sam konstantno blokiran, a trebalo bi mi to da se ispraznim emocionalno.
Svjestan sam toga da mi ta blokada narušava zdravlje. Naročito nakon smrtnog slučaja nedavno u obitelji. Nisam u stanju i nad sam sam doma.
Jack Hammer is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2010., 22:12   #49
Ne plačem, plakanje je za curice!

Kad imam problem, ja se napijem!
Zlo_i_Naopako is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2010., 22:55   #50
rijetko kada. i to kada sam sama.
dosta sam hladna osoba u vezi nekih stvari, pa me ne može puno toga povrijediti.
zapravo, povrijedi me, ali ne uzimam to previše k srcu jer samu sebe uvjerim da nije vrijedno. i dobro funkcioniram na taj način. i ne bojim se da ću puknuti kad-tad, jednostavno sam odlučila u glavi koje su stvari vrijedne živciranja, a koje nisu.

i nikada ne plačem pred drugima, preponosna sam ja za to.
__________________
off
crvena- is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:14.