Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.10.2003., 19:19   #1
Kakav ste par u javnosti ?

Jeste od onih kojima se na prvi pogled ne bi ni skuzilo da su zajedno?

Gdje tek dobro upuceni znaju da ste par.

Ili ste od onih koji se vani drze neprekidno za ruke ( molim suzdrzite se komentara da se tako samo tinjedjeri ponasaju ) ljube u obraz, u usta, jezik radi sto na sat, pipkanje i ne primjecujete drustvo oko sebe ?

Ili ce vecina biti u nekoj sredini izmedju ova dva ekstrema?

Ponasate lis e u javnosti sa svakim partnerom isto ?

Ili se prilagodjavate aktuelnom partneru i njehovom ponasanju?
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2003., 20:15   #2
ja cu zakljuciti da nitko s partnerom ne ide van

Evo kako kod nas - ne ljubimo se nesto pretjerano u javnosti, kad bubnem nesto sto mu je milo, moze pusa ali nije to ono do 3 minute jezicnih vjezbi, za ruku me drzi non stop.

Ili lezernije ljeti...zagrli me oko struka.

Sto je njemu obavezno a meni manje - pusa na dolasku i odlasku, bilo gdje.
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2003., 20:16   #3
Mi smo prilicno vezan par, drzimo se za ruke, nagnuti blago jedan ka drugom, primecujem i da se ljudi okrecu za nama, mora da smo slatki
Minam is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2003., 20:17   #4
pa mi se držimo za ruke iL hodamo zagrLjeni... i poLjubimo se nekad, aLi to nisu oni poLjupci "sa jezikom" tj strastveni, nego samo maLi...

ja se priLagodim oko nekih stvari njemu a on oko nekih stvari meni... tj oko maLo više stvari se on meni priLagođava hehe..


a baš primjećujem, danas se Ljudi nakon što se ožene ni ne drže za ruke više, ne hodaju zagrLjeni, ne Ljube se u javnosti.. ah... nadam se da samnom neće bit tako
__________________
i rece maja: "jebat ces i tocka" i tako bi
bloody sailor moon is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2003., 20:19   #5
Meni je preslatko kad vidim negde da devojka sedi u krilu kod momka i onda raspravljaju o necemu...to mi je mmmm
Minam is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2003., 20:24   #6
Quote:
bloody sailor moon kaže:
pa mi se držimo za ruke iL hodamo zagrLjeni... i poLjubimo se nekad, aLi to nisu oni poLjupci "sa jezikom" tj strastveni, nego samo maLi...

ja se priLagodim oko nekih stvari njemu a on oko nekih stvari meni... tj oko maLo više stvari se on meni priLagođava hehe..


a baš primjećujem, danas se Ljudi nakon što se ožene ni ne drže za ruke više, ne hodaju zagrLjeni, ne Ljube se u javnosti.. ah... nadam se da samnom neće bit tako
pogodila u sridu. To i ja primjecujem. Cim se pozene, odma sve staje.

Evo ja sam ti dokaz da ne mora biti tako, nismo bas frisko pozenjeni. I kod nas male puse.
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2003., 20:25   #7
Quote:
Minam kaže:
Meni je preslatko kad vidim negde da devojka sedi u krilu kod momka i onda raspravljaju o necemu...to mi je mmmm
i meni je to lijepo vidjeti kad je cura onako niza. Mene ima dosta, visoka sam, pa to samo doma prakticiram
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2003., 20:27   #8
Da, to je smesno ako je devojka dosta krupnija ili visa..pa kad idu ulicom i zagrle se..a ona glavu iznad njega..moze jednom rukom da ga digne...
Minam is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2003., 20:28   #9
Quote:
Winona kaže:
pogodila u sridu. To i ja primjecujem. Cim se pozene, odma sve staje.

a vaLjda se Ljudi zasite takvih stvari, mada ne razumijem kako, kad su to jedne od Ljepših stvari.. barem meni..
__________________
i rece maja: "jebat ces i tocka" i tako bi
bloody sailor moon is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2003., 20:30   #10
Mi smo oženjeni godinama a svejedno se stalno držimo za ruke, grlimo i ljubakamo u javnosti - nekad nam bude i smiješno pa jedno drugome govorimo da smo stvarno već prestari za takvo ponašanje
verica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2003., 20:32   #11
po meni nikad nisi prestar za takvo ponašanje
__________________
i rece maja: "jebat ces i tocka" i tako bi
bloody sailor moon is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2003., 20:34   #12
Ha ha pa znam - to se mi zezamo
verica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2003., 20:36   #13
Quote:
Winona kaže:
za ruku me drzi non stop.

Ili lezernije ljeti...zagrli me oko struka.
OK u mirnodopskim uvjetima, ali sto me posebno odusevljava i puno mi znaci je da je tako i kad se netko od nas nesto ljuti.
Mozemo sutjeti i duriti se, ali jao njemu ak mi ikad pusti ruku, oci cu mu njome iskopat.
Gospon Pes is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2003., 20:41   #14
pes
plavva is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2003., 21:07   #15
Quote:
Minam kaže:
Da, to je smesno ako je devojka dosta krupnija ili visa..pa kad idu ulicom i zagrle se..a ona glavu iznad njega..moze jednom rukom da ga digne...
da ima i toga. Moja jako dobra prijateljica i draga osoba visoka je 1,90 i nesto sitno i tesko joj je naci nekoga njene visine a da kemija i sve ostalo donekle stima. Obicno je s deckima nizim 10 cm od sebe. I da okrecu se za njom.

Mali grad i veliki jezici

Inace nisam ja visa od muza. Nego onako malo visa od prosjeka.
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2003., 21:09   #16
Quote:
Gospon Pes kaže:
OK u mirnodopskim uvjetima, ali sto me posebno odusevljava i puno mi znaci je da je tako i kad se netko od nas nesto ljuti.
Mozemo sutjeti i duriti se, ali jao njemu ak mi ikad pusti ruku, oci cu mu njome iskopat.
ta sam ali...obrnuto od tebe, ako se ljutim cukam ruku natrag a on ju lovi o odlucnim trzajem daje do znanja tko je gazda
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2003., 21:38   #17
Talking svi me vide...

Zašto samo žene pišu postove na ovom topicu-.....
Marakana is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2003., 21:41   #18
Meni je najsladje kad vidim dedeka i bakicu kak se drze za ruke!
Svima je potrebna paznja, lijep pogled, pusa i zagrljaj koliko god godina imali!
Ne razumijem parove koji se u javnosti ponasaju kao da i nisu skupa. Meni bi to bilo emocionalno tesko za podnijeti. Nesto kao sad smo zajedno, a sad nismo!
Meni je u prvih godinu dana veze bilo nezamislivo hodati cestom, a da nismo zagrljeni, cak ni drzanje za ruku nije dolazilo u obzir. Dobro to je pretjerano!
Sada jedva cekam da moj dragi nema ruksak na ledima da ga mogu onak posteno zagrliti!
LAMA is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2003., 21:43   #19
Re: svi me vide...

Quote:
Marakana kaže:
Zašto samo žene pišu postove na ovom topicu-.....
Zato shto su samo zhenama takve gluposti bitne.
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2003., 21:49   #20
Ne, nego one imaju hrabrosti priznati da su im bitne.
Jedino lebowski je dovoljni papak da napise da si ribicu drzi za ruku.
I zato je leb jedan od rijetkih pravih frajera ovdje.
Gospon Pes is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:14.