Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.09.2007., 12:48   #21
Moj se doselio kod mene... Hmmmm... Neznam. Od kad smo prohodali išo je par puta doma prespavati.

Mi.. gledamo filmove, mazimo se, idemo u kino, na rolanje/bike, stolni tenis, posječujemo moje, njegove svaki vikend. Onda odemo van nekud,"na ples". I tako..
Hehhe.. i da, svako malo odemo na utakmicu..
Sretna djevojka :) is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2007., 19:45   #22
Quote:
Sviba kaže: Pogledaj post
Mi živimo skupa, zajedno kuhamo, odlazimo na kave, večere, plivanje, zajedno peremo auto, pijemo navečer bambuse, stiskamo se na premalom kauču, gledamo i seremo po debilima iz BigBradera, ponekad ljenčarimo da se sami sebi gadimo jer nam se neda izsmrdit iz kuće i da...kad god stignemo od svega toga se i poseksamo

da..to je to..i još bih dodala..idemo van i čagamo do jutra..
__________________
Jedina razlika izmedju teskog i nemoguceg je sto za nemoguce treba malo vise vremena. (Thomas Edison)
bigmamma is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2007., 22:33   #23
Quote:
julsie kaže: Pogledaj post
moj muž!!!!!!!!!!!!!!!!
kakve li sreće i veselja
Nije tebe pitala, venogo mene!!!
lala is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2007., 22:36   #24
Quote:
Lilit kaže: Pogledaj post
imas muskarca koji uziva hodat po trgovinama?
A sad ja:


Iman, znam, i meni je bilo čudno, jer je ex radio u trgovini pa je to mrzio,
(zapravo, bila sam uvjerena u početku da mi se ulizuje,
ali kad sam mu dala-on bi opet-u Mercatora )

A na kraju krajeva, svaki trgovački centar ima dućan informatičke opreme-izabereš geeka i uživaš
lala is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2007., 22:52   #25
mh da ali taj se onda ne mice od tog odijela sa info opremom pa ti opet zavrsis setajuc sama
moj to mrzi i uvijek me salje s nekim drugim u shoping ali nekad me zna iznenadit pa hoda po ducanima samnom bez njurganja, ali ni tad neka prevelika korist od njega jer on ne zna rec ni jel nes dobro ni jel nije pa na kraju opet sama odlucim
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2007., 23:04   #26
Quote:
Lilit kaže: Pogledaj post
mh da ali taj se onda ne mice od tog odijela sa info opremom pa ti opet zavrsis setajuc sama
moj to mrzi i uvijek me salje s nekim drugim u shoping ali nekad me zna iznenadit pa hoda po ducanima samnom bez njurganja, ali ni tad neka prevelika korist od njega jer on ne zna rec ni jel nes dobro ni jel nije pa na kraju opet sama odlucim
Nema ti tu pomoći, povedi još nekoga, ne tlači ga šopingom.
Ni jedan moj ex nije volio to, nijedan,
a ovaj još ima oko i to bolje od bilo koje prije-još me poštipa u kabini
Da mi to ne radi,(inače) možda bih sumnjala da je gay
Ali da ne bih ispala da izmišljam dečka-odi na temu Ženski poslovi, neuredan je
lala is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2007., 23:10   #27
a jesi luda .. ma ne vodim ga u shoping, to kad ode samnom ode ako tocno znam sta cu i di kupit pa udjemo u par ducana max i kupimo ili ako samo idem nes pogledat tipa cijenu ili dal ima... najvise zapravo volim sama bauljat da izvidim a onda s nekim ic kupit ali offtopic smo...
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2007., 00:05   #28
on gura kolica i kriza s popisa stvari koje ja stavljam u kolica

jednom mjesecno veeeeeeeeeeeeeeeliki shopping

kad dodjemo doma on slaze stvari u frizider jer: "ti ne slozis dobro jer sve nabacas pa nish ne stane"
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2007., 00:07   #29
atlantis - ti to o hrana shopingu ja obozavam i hrana shoping, plodine, metro ufff kod mene doma je i stari ljubitelj toga ko i tvoj mm, za dragog jos neznam ali drazi mu je hrana shoping nego odjeca shoping i uvijek ubode neke cokoladice i sranja a ima tijelo da se smrznes
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2007., 12:58   #30
joj, meni je tlaka vrijeme provodit po dućanima i šoping centrima, a ne da se veselim tomu da mi muško to voli
kak vam se to da? mene srce boli što moramo obavit pokoji vikend veliki šoping jer nam trebaju stvari, to vrijeme možemo provest puno kvalitetnije (pa makar izležavajuć se i mazeći u krevetu, sve je bolje od 'praznimo police, punimo kolica' potrošačke manije).

i baš mi je super što stvari koje volimo oboje ili koje nam trebaju oboma (špeceraj, za kuću) kupimo skupa, a za ostalo si na ulazu u šoping centar kažemo 'let's split' i svak ode svojim poslom i sklonostima
ne pada mi na pamet davit ga torbicama i cipelama, a on mene ne gnjavi sa stvarima koje su meni tlaka

al, okej, to sam ja i dopuštam da drugi ljudi vole druge stvari, pa čak i provodit slobodno vrijeme u šoping centrima
al imam pitanje, ozbiljno, nije mi namjera provocirati - u čemu je gušt ak dečko ide s vama u šoping odjeće?
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2007., 13:06   #31
Quote:
Lilit kaže: Pogledaj post
atlantis - ti to o hrana shopingu ja obozavam i hrana shoping, plodine, metro ufff kod mene doma je i stari ljubitelj toga ko i tvoj mm, za dragog jos neznam ali drazi mu je hrana shoping nego odjeca shoping i uvijek ubode neke cokoladice i sranja a ima tijelo da se smrznes

metro u druge shoppinge ne idemo tj. vrlo ih brzo obavimo (osim ako su moje ciepele u pitanju, tu sam izbirljiva) tak da on nema strah od odlaska u kupovinu... a nije niti da cijeli mjesec ocekujemo to... odesh s popisom, kupis, poslozis u oramare i to je to

trebam hlace - odemo po hlace, on treba majicu - odemo po majicu - pola sata max
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2007., 17:33   #32
Quote:
Lali Puna kaže: Pogledaj post
j
al imam pitanje, ozbiljno, nije mi namjera provocirati - u čemu je gušt ak dečko ide s vama u šoping odjeće?
Pročitaj moj post pažljivo, tu je odgovor

Volim i ja kupovinu hrane, oboje to obožavamo (baš jučer bili u Konzuma), ko u sex shopu smo, s mišlju na gurmanske užitke...samo šteta što nema kabina
lala is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2007., 21:55   #33
zbog štipanja u kabni?
nekak mi se ti čini premala nagrada za previše gnjavaže

(a ovo da bi sumnjala da je gej da voli šoping, a ne štipa te neću uopće komentirati. free your mind a little bit! )

rekoh da nije provokacija..pliz, jako me zanima...u čemu je gušt imati dečka koji voli ić u šoping odjeće s tobom?
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2007., 22:01   #34
e da u ducanima s hranom postoji testeri za sve to bi bilo genijalno mogla bi onda dva dana provest tamo
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2007., 01:11   #35
Quote:
Lali Puna kaže: Pogledaj post
zbog štipanja u kabni?
nekak mi se ti čini premala nagrada za previše gnjavaže

(a ovo da bi sumnjala da je gej da voli šoping, a ne štipa te neću uopće komentirati. free your mind a little bit! )

rekoh da nije provokacija..pliz, jako me zanima...u čemu je gušt imati dečka koji voli ić u šoping odjeće s tobom?
Je li ti ozbiljno?

Free your mind a little bit:

šoping ko svaka druga aktivnost,

(da, iako ako si od onih kojima je šoping i to isključivo odjeće isključivo ženska aktivnost,
onda nećeš propustiti "slučajno" naglasiti kako neka žena mrzi šoping odjeće-,
jer je to cool,
a kako sam ja već naglasila da volim šoping,
pitam se čak je li pitanje retoričko ili da odgovaram na nj...
i da, ono je bila šala )

Jednostavno,

u današnjem ritmu življenja svaki trenutak ugrabljen s partnerom,

pogotovo ako je to aktivnost koja oboje opušta,

zlata vrijedi.

Zato su mi drage generalke subotom, jer smo zajedno,
mislim da je svima nekako najdraža zajednička aktivnost seks ali i to ima granica,
krademo vrijeme stvarima koje mrzimo (čekanje u redovima u doktora, banci), pa ne vidim zašto ne bi bio gušt biti zajedno u onome što oboje volimo?!

(Ne misliš valjda da mi ne bi trebao biti gušt zato što nije ženskog roda,što mi je dečko, )

Gušt mi je i to što voli životinje-pa ima živaca za mog psa i razgovore s i o njemu.
Sad me možeš pitati u čemu je posebni gušt imati dečka koji voli pse.

Ili još bolje: zašto izdvajaš šoping odjeće, kad sam već napisala da volimo isto ići i po antikvarijatima i super marketima,
ne misliš ipak...?

Zadnje uređivanje lala : 05.10.2007. at 02:26.
lala is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2007., 02:00   #36
Quote:
vekmar kaže: Pogledaj post
mi smo brzo poceli zivit skupa
prvih 6mj veze kad nismo zivili skupa- pricali 6 sati svaki dan na telefon, svako malo putovali jedan drugom, mazili se, izlazili...
I mi smo dosta brzo počeli živjeti skupa (nakon 5 mjeseci veze), i u tih 5 mjeseci smo valjda sve skupa bili razdvojeni možda par dana. Bio je ili on kod mene, ili ja kod njega.
S time da i radimo zajedno, tako da smo cijelo vrijeme bili zajedno, baš kao i sada kada živimo zajedno.

Najviše gledamo filmove i serije (baš sad smo završili Twin Peaks) an dvx-u ili odemo u videoteku pa se nakon pola sata biranja (čitaj: prepiranja ) koji ćemo film posudit, odlučimo.

Preko slobodnih dana odemo do njegove sestre ili do mojih, idemo na kave, šetamo gradom...u kino baš ne idemo jer on ne voli kina , uspjela sam ga jednom odvuć u kino od kada smo skupa.

Najlijepše mi je kada ležimo na krevetu i mazimo se, pričamo o planovima, dogodovštinama od prije kada se nismo poznavali, mjestima koje bi htjeli posjetiti..

Prije spavanja ja visim na forumu, a on gleda telku, onda kada jedan naleti na nešto zanimljivo, zove ovog drugog da vidi.

Slušamo muziku, seksamo se, tu i tamo čak i zaplešemo (on ne zna plesat ), ljubimo, grlimo, kuhamo (ja kuham, a on guli krumpir/reže luk ili češnjak), on svira gitaru pa ja tu i tamo i zapjevam...

Još samo da se ne svađamo i bila bi to prava idila.

edit: nemamo problema s shoppingom, jedino on mora tolerirat moju potrebu da pogledam skoro svaki izlog i ja njegovu da uđe u skoro svaku parfumeriju u gradu.
__________________
For as long as I can remember, I wanted to spend Christmas in a suburban mental institution.
eleuthera is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2007., 05:53   #37
Jebemo majku jedan drugom u soul caliburu 3
Skupa jebemo majku locustima u gears of war
Ona gleda mene kako jebem majku u bioshocku
Ona sprema
Ja sjedim
Ona kuha kavu
Jebanje
U dućane idemo gledat stvari koje si nemremo kupit, al to samo ove s tehnikom. Ona kad oće drkuljit po obleki, nek ide sama. Još davno, kad smo tek prohodali, entuzijastično sam HTIO ić s njom u šoping. Žila u mozgu mi je pukla nakon kaj se u prvom dućanu zadržala dulje od 30 sekundi i to je bio zadnji put.

Ne kužim vas s ovim pičkastim sranjima "grlimo se". Jebao ga netopir, ako ste već u nekoj vezi, a ne svađate se taj tren i blizu ste jedan drugom, naravno da se grlite. Kakvo je to prepeličje govno od "aktivnosti"?

lala, tvoj dečko je gej. Frajer koji voli posjete antikvarijatima, šoping i sva ova sranja, mora il bit gej il najpičkastiji primjerak muškog roda IKAD.

Mislim, kakva je ovo tema uopće?
Drito Konj is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2007., 05:58   #38
vrijeme provodimo svakak al kad ste se nakacile na taj soping,znam da ak se ide po speceraj i ak on ide sa mnom onda to mora bit poslije rucka jer postane nervozan kad je gladan
onda vecinom odemo u jedan od ovih centara na rucak i fino se podruzimo,usput rijesimo neke tekuce teme jer se ovak u prolazu ne uspijemo uvijek uhvatit da to rijesimo,onda popijemo kavu i odemo na brzinu po speceraj
makar ja cesce idem po speceraj sama jer onda imam vremena birat i prebirat i odlucivat koji mi je miris bolji i kakav cu umak skuhat sutra i tak....
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2007., 06:07   #39
Quote:
Skattemus kaže: Pogledaj post
postane nervozan kad je gladan
Ovo mi je poznato.
__________________
For as long as I can remember, I wanted to spend Christmas in a suburban mental institution.
eleuthera is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2007., 06:09   #40
Quote:
eleuthera kaže: Pogledaj post
Ovo mi je poznato.
vec sam mislila da imam izroda doma.
mogu ga vuc u zooloske vrtove i razgledavat do kraja svijeta al nek mrvicu ogladni odmah je lud
a ima 55 kg
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:34.