Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.10.2007., 09:46   #21
da, ni ja ne kužim. planirali ste se odseliti skupa.
ti si osoba vezana za majčine skute i bilo ti je teško. on nije vezan pa je jedva čekao. i onda si ti njega ostavila jer je jedva čekao, umjesto da suosjeća s tobom jer ti je teško odvojit se od roditeljskog doma?
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2007., 09:50   #22
Quote:
Ava Adore kaže: Pogledaj post
Što se posebno treba prilagođavati, pa barem prvo vrijeme bi to trebao biti veliki gušt

I to kažem ja, totalno asocijalna osoba
Ja sam mislila da ce to tako biti kod nas...
Ali za sad jos uvek stucamo....

Videcemo. Za sad zivimo zajedno tri meseca.....
lilly53 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2007., 09:52   #23
Quote:
Ms_Manners kaže: Pogledaj post
mislim da će me ta promjena uvijek mučiti, ja se jako vežem za mjesta, znam da je to nekad pretjerano. volim svoju rutinu. na točno istom mjestu sam 25 godina, prodavačice u dućanima me znaju doslovce od rođenja, i sad sve novo...
poanta je da njega to sve nije mučilo, toliko je jedva čekao da ode od kuće da nije ni vidio zašto bi itko imao dvojbi. voli me još uvijek, i nije bilo tako loše, dok nije nanjušio slobodu od svojih, onda nije mogao dočekati.
Pa jel on hteo da zivi S TOBOM ili BEZ svojih??

I te primedbe o tome kako si ti vezana za rutine, pa svi smo manje ili vise ... Ali stvorices nove, zar ne?
lilly53 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2007., 10:32   #24
Quote:
Lali Puna kaže: Pogledaj post
da, ni ja ne kužim. planirali ste se odseliti skupa.
ti si osoba vezana za majčine skute i bilo ti je teško. on nije vezan pa je jedva čekao. i onda si ti njega ostavila jer je jedva čekao, umjesto da suosjeća s tobom jer ti je teško odvojit se od roditeljskog doma?
nije baš. ja sam samostalnija od njega. njega doma jebu u mozak stara i baka i beskorisni brat, i jedva čeka da im pobjegne, zato nije ni razmišljao kakav bi to život bio.
oboje smo još na faksu, iako radimo, njegov je posao nedavno bitno smanjen, s tim i plaća.
voli me, znam, i želi živjeti sa mnom, ali sve je brzo išlo, i tek u zadnjih par tjedana je izašlo da on bar jednako, možda i više želi otići od kuće nego otići sa mnom. jesam sad spetljala? hoću da je život sa mnom važniji faktor od života bez njih, ne da živi sa mnom samo zato jer je tako besplatno. (stan u koji smo trebali otići pripada mojima. i zato je i mali problem kad im se on svojim ponašanjem zamjeri.)
meni je doma samo dovoljno dobro da ne želim pobjeći po svaku cijenu.

a iskreno, da, jednostavno jako volim tu živjeti, volim svoju ulicu, svoj kvart, sve mi je blizu, sve znam. da mogu kupiti sad vlastiti stan, najradije bih preselila svoje, a ja ostala u ovom stanu. nažalost, drugi stan je za njih sve premali.

i nisam ga baš ostavila. ali nekako ne kuži kako mogu otkazati selidbu, a da ne otkažem vezu.
Ms_Manners is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2007., 10:37   #25
Quote:
lilly53 kaže: Pogledaj post
Pa jel on hteo da zivi S TOBOM ili BEZ svojih??
baš to i je moj problem.
sa mnom bi on, ali uglavnom zato što je to bez njih.
i sad ispada da je krivo ne pristati na takav dogovor.
Ms_Manners is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2007., 10:42   #26
nije krivo, ja sam mislila da si prekinula vezu.
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2007., 11:33   #27
Quote:
zlatna kaže: Pogledaj post
ja vec dugo imam svoj stan pa sam naucila na mir,red i disciplinu

ne volim spremati za nekim, ne volim kad mi neko mrvi smoki po trosjedu, groze me ogromne hrpe vesa koje ce biti za peglati kad tu bude muz i dijete, svidja mi se sto ne moram kuhati svaki dan, svidja mi se sto ne moram kuhati uopce sto duze zivis sam teze se je nauciti na jos nekoga u stanu .. a ako ravno iz roditeljskog doma dodjes onda je mislim lakse
spremam za sobom - ponekad za dragim, ponekad ja perem sudje ponekad on, ponekad ja peglam ponekad on, kucanski poslovi funkcioniraju prema dogovoru, obozavam kad zajedno kuhamo, obozavam se uvuci u topli krevet i ujutro se probudit u njegovom zagrljaju, voli nase odlaske po špeceraj... i ne, ne volim zivjet sama. svoj mir imam i uz njega
__________________
Judge me all you want, but keep the verdict to yourself.
plavusa is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2007., 15:43   #28
Quote:
plavusa kaže: Pogledaj post
i ne, ne volim zivjet sama. svoj mir imam i uz njega
s ovim se apsolutno slažem, tako ljepo rečeno
eymi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:58.