Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.11.2007., 12:56   #41
Quote:
zbunjolica kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima,

odmah napominjem da je stvar razriješena jer sam dečka najurila, ali stvar me ipak muči.

Čitala sam već na forumu o toleranciji u vezama, o tome kako cure odobravaju da im dečko izlazi s frendovima itd. Sve to ima smisla, ali nikako nisam našla odgovor za svoju situaciju.

Naime, moj bivši dečko je izlazio sa svojim "muškim društvom" koje poznaje od ranog djetinjstva, i to s mora. Sve su to tipovi nešto stariji od njega, u svojim ranim tridesetima, neki s curama, neki bez njih. Ali, ono što nisam oduvijek znala jest da su se u to društvo uključivale i cure koje su upoznali na moru i s kojima su nastavili druženje i u gradu. Svake godine te se cure mijenjaju, samo glavni "frajeri" ostaju isti. I vrlo često je petak navečer do ranog jutra provođen u takvom aranžmanu.

Pa ajde sad vi meni zbunjoli recite: je li to normalno?
samopouzdanim osobama je normalno, nesamopouzdanim osobama nije. pametna osoba shvatit će da je nesamopouzdana i poradit na tome, manje pametna će ostavit dečka i potražit drugu nesamopouzdanu osobu koja će isto raditi njoj. es simpl ez det
__________________
mijenjam postavke. težim skladu.
wannabenot is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2007., 13:04   #42
izvukla sam to iz postova na prvoj stranici..ako ti se da pročitaj što su ljudi sve pisali..... znam kako se piše ne smiješ.. ali eto tipfeler...
uglavnom.. ovo što si rekla da ste zreli ljudi i da se dogovarate eto tako normalna veza treba funkcionirati... takav odnos imam i ja.. nitko neće ostati doma zato što se meni ili njemu neda...

ja sam usput napisala i svoj slučaj kad je meni dečko rekao "ne smiješ"
a pošto on inače kaže puno stvari koje ne misli na taj način ja sam ga krivo i shvatila

no, bit je svega što smatram da nije u redu da dečko ili cura kaže svom partnetu da "ne smije ići s njim van ili da ga čak ne želi u tom društvu koje je btw. miješano" jer ja nekako ne shvaćam zbog čega..
kad bi meni dečko ozbiljno tako nešto rekao ostavila bih ga... jer činjenica da me on ne želi puno mi govori.. srećom dečko me jako voli ko i ja njega pa i nemamo takav problem

mene se optužilo preradikalnom jer me se nije shvatilo i onda sam pokušalo to malo objasniti no očito da nije do nekih poruka stigla..

ja sam takva da nikom ne vjerujem 100 % i mislim da je to jako dobro jer time na neki način i sebe osiguravam od mogućih posljedica potpuno vjerovanja nekome.
napisala sam kako moj dečko i ja imamo hrpu zajedničkih prijatelja i prijateljica dok ja nemam muške prijatelje niti on ženske.. ja iz razloga što svi koji su mi bili "prijatelji" željeli su nešto drugo a kad sam to shvatila privela sam sve to kraju... dok moj dragi recimo u muško-ženska prijateljstva ne vjeruje

naravno daće mi biti sumnjivo ako on odjednom ima "frendicu" a tvrdi da ne vjeruje u takva prijateljstva i onda recimo ne želi da ja budem s njima vani.. to nije normalno.. no srećom ja taj problem nemam

a ovo što je napisala autorica... isto mislim da nije baš u redu jer koliko sam shvatila iz njenog posta njen je dečko dosta provodio vrijeme s tim curama, nju nije zvao s njima, ona očito te ljude nije ni upoznala... ne znam nekako mi je to malo sumnjivo

jer činjenica je da muškarci kad upoznaju cure rade to iz jednog jedinog razloga..sigurno ne traže na moru prijateljice...

ima iznimaka ali te su jako rijetke
Treci kamencic is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2007., 13:13   #43
Quote:
Lali Puna kaže: Pogledaj post
tvoj problem je da očito nemaš interesa osim barenja i/ili veze

ti nikad ne ideš van da se podružiš, razgovaraš, vidiš s ljudima?
ti nikad ne ideš na koncert poslušati bend koji voliš?
ti nikad ne ideš pogledati film kojji voliš, a koji tvoju curu ne zanima?

p.s.
a i interpunkcija bi pomogla boljem razumijevanju tvojih postova
idem i nemam ništa protiv da ide i ona ali ne u noćne klubove kafiće itd. jer tamo muzika trešti i tamo se ne ide radi razgovora i druženja mislim da se možemo složiti da se nebudeš narazgovarala s frendicom na šanku u bestu dok ona cuga i gleda kaj bi zbarila ili joj uleću neki frajeri i tebi i njoj jer uletit će i tebi pretpostavka je da ako si vani s frendicom da si slobodna ili ako si vezana da to nije problem.Osim toga znali smo početi tak da mi ona 2 sata priča o dečku i pokazuje njegovu sliku, a zatim kad ja već mislim da ništa od toga neće biti čim ja pokažem interes za njezinu frendicu ona zgrabi mene.

idem i ide i ona samnom ako mi se i ne sviđa zanima me zašto se sviđa njoj isto i s filmom i s kazalištem znao sam i da puta gledati isti film zato da ga pogledam s njom i filmove biram tako da nam se sviđaju oboma ili ja pretrpim ili ona osim toga u kino ti nitko ne brani ići nećeš biti u kinu do 5 ujutro

Gore sam ti zaboravio dodati ima i treći način , a najteži za provest, a taj je da zatvoriš oči pred nekim stvarima.

Ti se zapitaj zašto tako grčevito braniš svoj stav i usput omalovažavaš druge, možda smo tvoje strahove razbuktali?, možda i sama znaš zašto izlaziš sama?Pa nitko tebi to ne brani ako je dobro za tebe i tvog dečka ok sa mnom nebi mogla biti ili bi se opekla prema tome mene nemoraš preobratiti, pa da visite s grane meni je svejedno, ako ti moje mišljenje što pomaže ili te interesira dobro ako ne opet dobro, ja ti kažem da običaji postoj iz nekog razloga kao i ritual braka. Možda si baš ti i tvoj dragi nekakva moralna klisurina koja neće pokleknuti ni pred najvećim iskušenjima oprobaj sreću ko ti brani.

Za interpunkcije nemam vremena nisu ovo tako bitni razgovori, a i nebi ti pomogle nisi me baš detaljno čitala tak da je za neku neobaveznu spiku da vrijeme prođe i ovo ok.
fukmondo is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2007., 13:23   #44
Quote:
fukmondo kaže: Pogledaj post
idem i nemam ništa protiv da ide i ona ali ne u noćne klubove kafiće itd. jer tamo muzika trešti i tamo se ne ide radi razgovora i druženja
a, jebatga, ja u klubove idem zbog glazbe. i druženja.

Quote:
pretpostavka je da ako si vani s frendicom da si slobodna ili ako si vezana da to nije problem.


ček, sad cure koje su u vezama ni s frendicama ne bi smjele van?!?!
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2007., 13:43   #45
pokusajte se vise drzati teme , a manje sugovornika , lijepo molim

sto se mene tice , imam neki krug muskih prijatelja , a imam i neki krug gdje je mijesano drustvo
muski dio je za dragu off totalno , a mijesani ovisi o kojoj se kombinaciji radi
daleko od toga da bih ja noj branio da ide samnom , ali , ja i svi ostali se ponasamo na nacin koji pripada tom drustvu i na njoj je da odluci da li joj se to dopada ili ne
u pocetku je pokazivala znakove nesigurnosti , ali sad vec tocno zan gdje i s kim se zeli ,a s kim ne sresti
jednako kao sto ja ne pomislim prvo da se ide pojebati kad se nade s nekim muskim , tako ni ona ne smatra da ja imam prijeteljice iskljucivo zato da se imam gdje napiknuti
oboje imamo i zajednicki i odvojeni dio drustva i iskljucivo i mijesanog spola i to nam ne predstavlja problem
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2007., 13:44   #46
Quote:
Lali Puna kaže: Pogledaj post
a, jebatga, ja u klubove idem zbog glazbe. i druženja.



ček, sad cure koje su u vezama ni s frendicama ne bi smjele van?!?!
no eto ja ti to ne bih povjerovao, ja idem van zbog žena prva greška, i da nema izlazaka navečer ni s frendicama ni s bilo kim drugim, ponovno ti kažem; kave pića kina kazališta sve do neke normalne ure s bilo kime u društvu osim sama s muškim jer ako ideš s muškim frendom u kino i kazalište što ću ti ja? što kad mi to netko od prijatelja nabije na nos tipa papčino, mogu ja biti suvremen koliko hoću ali ći ili progutati govno ili odjebati frendove ili cuga droga disko klub, bar za samce, kazino ne dolazi u obzir, mislim da se razumijemo stigneš ti nekog prasnut i u po bijela dana ako hoćeš , no ove restrikcije ne služe tome one služe da kod partnera razviješ osjećaj sigurnosti predvidljivosti povjernja u snaženje vaše veze pokazuješ volju da se čuvaš iskušenja npr.ako vidiš da te neki komad privlači , a stalo ti je do osobe s kojom jesi povučeš se prije nego dođe do problema, Da se razumijemo ja ti to nikada ne ,bih zabranio ni rekao to ti trebaš sama osjetiti sama sebi nametnuti (ako je cura mlada znala me je pitati bili ti smetalo ovo ili ono to je prekrasno jer druga osoba vodi računa o tvojim osjećajima onda volim reći ako je to tebi u redu i ako te u obrnutoj situaciji to nebi smetalo ti to napravi, onda je moja star kako ću se ja nositi s time, obično bi rekla imaš pravo neću to napraviti mene bi to smetalo, onoga trena kad primjetiš kod nekoga dvostruka mjerila treba ga ostaviti) suprotno meni znači da te ja ne zanimam kako bih trebao i da naša veza nije ekskluzivna pod uvjetom da mi se doista sviđaš napucao bih te odmah da me ne povrijediš jer nema smisla da čekam prije ili poslije ja bih radije bio s tobom nego vani , a ti ćeš lijepo van, meni se više neće ići i biti ću nesretan jer te volim, onda se gleda koliko često ideš van itd. počne tako da se ide van zatim ste vikendima zajedno onda jedna strana počne izlaziti i to je znak da vam je došao kraj.

Ako me pak zanimaš onak ni vrit ni mimo samo karambe radi i simpatična si i čist dobra frendica pustit ću te da radiš što hoćeš i tamaniti sve što stignem kao da te i nema pa ako naleti bolja i ozbiljnija doviđenja ako ne možda se ti uozbiljiš pa ću te možda početi gledati drugačije ili ću onda otići da te ne povrijedim, mada obično mislim da takve treba malo pecnuti.

Nemreš ić u bordel i očekivati da ti druga strana bezuvjetno vjeruje, a diskači su za mene upravo to. Naravno svakom svoje.
fukmondo is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2007., 13:44   #47
ček fukumondo (ne znam jesam li dobro napisala) sad si malo pretjerao.. pa to što je netko u vezi (bio muškarac ili žena) ne znači da je automatski mrtav/va i da nema života..

činjenica je da se u klubovima i na takvim mjestima povečava šansa za barenjem nekoga ali zašto si toliko siguran da je to jedino mjesto gdje ti curu možeš prevariti ili ona tebe?

smatram da ako već hoćeš prevariti to možeš napraviti bilo gdje i i bilo kad, bez obzira s kime...

možeš upoznat curu dok si na kavi u bircu, na nekom tečaju, u teretani.. samo je bitno to da li dovoljno voliš svoju curu i da li želiš samo nju. protivnom mi je jasno zašto si protiv izlazaka itd.

doza povjerenja treba postojati kako bi veza mogla funkcionirati ali zabranjivati sebi i svojoj curi izlazke je cista gluposti bez obzira na tvoje godine i iskustvo
Treci kamencic is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2007., 14:01   #48
Quote:
zbunjolica kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima,

odmah napominjem da je stvar razriješena jer sam dečka najurila, ali stvar me ipak muči.
Quote:
da, meni je normalno da moj dečko izađe bez mene i s društvom koje uključuje cure
i ja izlazim sa svojim muškim prijateljima i bez njega
on ima jednu ekipu (s tečaja jednog) koja je isključivo ženska i nađe se s njima na cugi jednom u par mjeseci
i to mi je normalno i ne bi mi palo na pamet 'najuriti' ga zbog toga

pobogu, oboje imamo prijatelje suprotnog spola. s kojima se ne jebemo nit maštamo o tome nit se bojimo da onaj drugi ima prijatelje suprotnog spola samo zato jer bi se ševio s njima.
naravno da nekad želim izaći sa svojim prijateljem (muškim) bez dečka - kao što i s prijateljicom želim izaći bez dečka, izlazak jednostavno nije isti ako si u paru ili nisi
Quote:
Ma sve pet izlasci na piće kave ali večernji izlasci disko klubovi i birtije gdje drnda mjuza pa su više disko neg birtije, hajd molim te jedno je otić i razgovarat s nekim , a drugo je izaći čagati i lokati cijelu noć, kakvi mrki izlasci,
Ne postoje pravila. Za svakoga važi ono što njega ili nju "tilta". Ti si napisala da te to smetalo i prekinula si vezu: Good for you. Lali je napisala svoje iskustvo netko treći svoje. Nema pravila to ti je pravilo tj. ako tebe (osobno u toj situaciji) smeta onda nije ok. Ako ti osjećaš da ti to nije ok, porazgovaraš s njim o tome, onda nije ok. Ali isto tako ako ja ne vidim problem u tome da moj dragi ide vikendom sa svojom ekipom (uključivala ta ekipa muške, ženske ili neke druge) kao i ja sa svojom onda je i to ok
stvar je povjerenja i dogovora

Quote:
Dakle želimo li ozbiljnu vezu ne dovodimo se u napast
ako si na razini pasa, da u pravu si
Ja na sreću nisam...
edipa maas is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2007., 14:08   #49
Quote:
Lali Puna kaže: Pogledaj post
prvog posta + svoje životne mudrosti

gle, pretpostavljam. smijem li ili svaka rečenica izrečena na forumu mora bit točna dijagnoza?
Ma naravno da smiješ..

Mene samo zaista fascinira koliko su ljudi ovde pronicivlji kad mogu na osnovu jednog jedinog posta odredit odma karakterne osobine čovjeka, pa čak i njegovo ophođenje s partnerom na svakodnevnoj razini..

Da nebude nesporazuma, meni je sasvim normalno izlazit odvojeno, muško, žensko, nije bitno..

Al laži i prešućivanja su jedna druga priča...
__________________
Život je čudno neko stanje...što ga više imaš, imaš ga sve manje.
Hannuma is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2007., 14:18   #50
Quote:
zbunjolica kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima,

odmah napominjem da je stvar razriješena jer sam dečka najurila, ali stvar me ipak muči.

Čitala sam već na forumu o toleranciji u vezama, o tome kako cure odobravaju da im dečko izlazi s frendovima itd. Sve to ima smisla, ali nikako nisam našla odgovor za svoju situaciju.

Naime, moj bivši dečko je izlazio sa svojim "muškim društvom" koje poznaje od ranog djetinjstva, i to s mora. Sve su to tipovi nešto stariji od njega, u svojim ranim tridesetima, neki s curama, neki bez njih. Ali, ono što nisam oduvijek znala jest da su se u to društvo uključivale i cure koje su upoznali na moru i s kojima su nastavili druženje i u gradu. Svake godine te se cure mijenjaju, samo glavni "frajeri" ostaju isti. I vrlo često je petak navečer do ranog jutra provođen u takvom aranžmanu.

Pa ajde sad vi meni zbunjoli recite: je li to normalno?


ma taj lik te varo ili te mislio prevarit ... maštao je o tome sigurno, al mislim da je to i učinio.. ma e.. cure s mora???! !!!
ha ha... netko je ovdje reko da je to normalno? da su to cure iz djetinjstva, prijateljice, nešto, pa bi čovjek reko...

al neke droce s mora što su ih pojebali i nastavili to druženje ha?

svaka čast što si ga odjebala od sebe, i ako je taj prekid završio obostrano, tj. ako se nije bunio.. onda si na konju.

jer je lik totalni idiot i prevarant. a takvi ti ne trebaju. fala lijepa!

a vi ženke koje se ne bunite da vam dragi izlazi u ženskom društvu, ne znam šta da vam kažem.. da li da vam zavidim ili ne?
lijepo je biti siguran u sebe, vjerovat u sebe, to stvarno svaka čast.
ali mislim da još nitko nije toooliko siguran u sebe da bi mogao misliti da je njegov partner isključivo samo njegov i da neeema šanse da bi ga mogao prevariti.. eeeeeee drage moje dame i muškići...

to vam vodu ne pije!

ima toga-ne kažem da nema, ali nikad ne mozete biti sto posto sigurni!!!
__________________
Život je kad si živ, život je za to kriv...
nemirna22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2007., 14:31   #51
itekako to pije vodu
ne bdjeti nad nekim ne znaci biti blesav , gluh i slijep
ne mogu govoriti za druge , ali moja draga ima potpunu slobodu i potpunu odgovornost
jednako tako , ja njoj mogu bez imalo problema reci da idem na vikend sa zecicama iz playboya ili curama s mora i da cemo biti na nudistickoj plazi , bla bla bla ...
siguran sam da bih jedino cuo : dragi , dobro se provedi
ista stvar ,naravno , vrijedi i za drugu stranu

ali ...
bilo tko od nas da zajebe , stvar je gotova i prica je zavrsena
na nama je da znamo koliko jedno drugome vrijedimo i koiko nam vrijedi nas obraz
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2007., 14:45   #52
je je sigurno bi ti cura ili žena rekla da joj kažeš da ideš sa playbojevim zećicama na vikend negdje..ziher bi rekla "dragi lijepo se provedi".. mislim da si ipak malo zabrijo
Treci kamencic is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2007., 14:53   #53
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
itekako to pije vodu
ne bdjeti nad nekim ne znaci biti blesav , gluh i slijep
ne mogu govoriti za druge , ali moja draga ima potpunu slobodu i potpunu odgovornost
jednako tako , ja njoj mogu bez imalo problema reci da idem na vikend sa zecicama iz playboya ili curama s mora i da cemo biti na nudistickoj plazi , bla bla bla ...
siguran sam da bih jedino cuo : dragi , dobro se provedi
ista stvar ,naravno , vrijedi i za drugu stranu

ali ...
bilo tko od nas da zajebe , stvar je gotova i prica je zavrsena
na nama je da znamo koliko jedno drugome vrijedimo i koiko nam vrijedi nas obraz


sad pretjerivaš. amo se kladit da ti ne bi rekla lijepo se provedi..

pripazi na rjecnik malo
__________________
Život je kad si živ, život je za to kriv...

Zadnje uređivanje ZgSash : 12.11.2007. at 15:12. Reason: rjecnik
nemirna22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2007., 14:59   #54
dobro možda je to ovak figurativno rečeno
bit je da svatko treba ima slobodu u vezi..pod time ne mislim na slobodu da moze varat itd.. nego normalno živjet

no opet kao što je netko napisao na prošloj stranici ..svatko od nas ima svoje granice, svatko od nas ima nesto sto ga smeta.. mozda bi nekog smetalo nesto sto mene ne bi i obrnuto..

sve je to normalno..bitno je s partnerom razgovarati i dati mu to do znanja..razgovorom se sve može riješiti ukoliko oba partnera imaju volju i želju

al ne bi meni dragi išao na vikend s bilokakvim curama.. nema šanse.. isto ko što bi on pidzio da ja tak neš namjeravam.. jednostavno se tu slažemo i smatramo da neke stvari nisu u redu pa ih jedan drugome ne radimo

drugo su prijatelji i prijateljice iz djetinjstva.. al jeb.. ti ovo upoznavanje na moru..ahh da ti frajeri su ziher tražili frendice s kojima će moć razgovarati... naivna nisam..
Treci kamencic is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2007., 15:00   #55
Quote:
edipa maas kaže: Pogledaj post

ako si na razini pasa, da u pravu si
Ja na sreću nisam...
gle ak je tebi tako lakše da mene prozoveš cuckom onda ok vjerojatno si vjerna koliko i kulturna, a ja ti kažem jednu stvar kad bi izašla navečer u diskač i da te se dobro naloče i još ti se frajer sviđa jer tebi se vjerojatno sviđa samo tvoj mileni?ti si zapravo mrtva i od kamena to mi pričaš?

Zašto vi ako se već ne trudite pročitati tuđi post pa točno vidite što sam ja napisao, zašto ne iskažete svoje mišljenje, a da ne hračkate druge nego se ko babe na placu odmah počnete obrušavati na svakoga ko vas uzdrma u vašoj pravovjernosti ,recimo za mene vaše veze nisu veze to su dječije igrarije i to ćete kad budete starije i same vidjeti, što prije shvatite neke stvari manje ćete biti nesretne ili želite pravo na sretno djetinjsto ok i to je u redu.

Evo da malo karikiram hodamo i ja vam kažem da idem u subotu u bordel ili u svinger bar naravno s nikim neću biti jer vi ste jedina na svijetu za mene (ovo logički pada u vodu jer da je tako nebih ni išao bez nje). Znima me što mislite o tome svejedno ok nije vas briga pizdite ali šutite, čemu se mučiti recite svoje. A da se nemožete ispričati s prijateljima fino i kulturno družiti i zabaviti bez ostajanja po vani cijele noći je obično sranje. Zapitajte se radije koliko vam je veza ozbiljna, tko ne voli ni nema straha od gubitka voljene osobe, ni onaj kom kita visi do koljena, valja se u parama i lijep je kao apolon nije tako siguran kad mu draga pleše sa strancem i lijepo mu se smješka i isto tako su prevareni i ostavljeni kao i svaki drugi. Stradali su mi mnogi prijatelji. Kad se kurvam kurvam se kad sam u vezi u vezi sam i točka. A vi ste mislim još mladi.

Cijela priča o slobodi gušenju i ostalim sranjima izmišljena je od onih koji žele imati i ovce i novce, sigurnost veze i slobodu da zvjeraju okolo, neke si stvari treba imati muda priznati.Neko puši neko ne puši svakom svoje. Kad smo kod pasa, koje spominjete mnoga je svetica sretno stenjala ko kuja, pa otuda i ovaj cinizam, pa sad možda ja i jesam kao pas imam jak seksualni nagon ali nisam u životu takao drugu ženu dok sam imao svoju čak i kad je nisam volio zbog respekta i mog vlastitog poštenja i pred nikim se nikada nisam morao crveniti. E pa sad ili jesi ili nisi ali obadvoje nemože biti.Kako izgleda noćni klub i bar i da je većina pijana i drogirana i da se drpa po kutovima i da je to glavna ponuda takvih mjesta mislim da je jasno, inače bismo nosili knjige sa sobom , idući tamo, a ne kurtone.Čast iznimkama. Evo meni je sad dosadilo.
fukmondo is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2007., 15:06   #56
ovako ja sam jako dugo u vezi i nikad nisam varala pa čak i kada me je tip doslovce prislionio na zid primio ruke i nasilu htio poljubit..odgurnula sam ga i nisam varala.. koliko je bilo situacija kada sam mogla.. koliko sam puta izlazila van cugala itd.. znam svoju granicu koliko mogu popiti.. znam kad sam uračunjljiva i kad nisam.. sve to znam.. i nikad ga nisam prevarila.. zašto? zato što ga volim

i ne trebam se zaključvata doma i stavljat si lisice i povez na oči da slučajno ne bih pala u napast
nisam životinja.. normalno i dalje izlazim van do ranih jutarnjih sati, opijam se i zabavljam jer sam mlada.. uživam u životu, radim što volim.. a uz sve imam dečka koji me voli i kojeg ja volim

imam sve što želim i sretna sam.. i ne ne bojim se toga da ću ga prevariti jer poznajem sebe.. ti očito se bojiš izlaska van jer znaš da ćeš prevariti čim vidiš komad "mesa"
Treci kamencic is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2007., 15:09   #57
draga moja nemirna22
pa zar ti zaista mislis da ja nemam prilike??
jednako tako , moja draga ima prilika jos i vise
svijet je pun ljudi koji su i ljepsi i bogatiji i pametniji od mene i kad bi to ona zeljela , mogla bi me zamiejniti samo tako
na isti nacin ,kad bih ja htio , sigurno bih bez vecih problema nasao nesto za pod jaja

uvijek mogu reci da idem s deckima van , da idem pomoci rodaku u drugi grad , da me firma salje na seminar ...
sto se mene tice, ja ne vjerujem da prilika cini lopova , nego da lopov ceka priliku
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2007., 15:21   #58
Jao koje glupe priče...

I onda se žene čudom čude šta im njihovi muškarci bježe od njih i koriste svaku moguću priliku da zbrišu...lipše im je na zidiću nego doma!

Ništa čudno, mogle ste im stavit ogrlice sa imenom vlasnika!

Bože sačuvaj!
__________________
Život je čudno neko stanje...što ga više imaš, imaš ga sve manje.
Hannuma is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2007., 15:23   #59
nisi razmislila da zene bjeze od takvih muskaraca
Treci kamencic is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2007., 15:30   #60
Quote:
Yakuza kaže: Pogledaj post
nisi razmislila da zene bjeze od takvih muskaraca
svatko normalan, i muško i žensko, bježi od posesivnog, nepovjerljivog, nesigurnog partnera kojem stalno treba nešto dokazivati
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:08.