Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija > Psihokauč

Psihokauč Prozac Nation

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.02.2010., 16:28   #21
Quote:
ancatdubh kaže: Pogledaj post
mislis da bi trebale bit neke oznake o razini opasnosti na pojedinim podforumima mozda..onako plavo/zeleno/crveno/crno..opasno po zdravlje i tako
Može na ulazu ovakav znak.

__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2010., 23:08   #22
Quote:
Vilenica kaže: Pogledaj post
maria, pa nigdje nitko nije napisao "sve žene" i slično. da je tema tako postavljena, odmah bi bila izbrisana. a naslov s "babama" sam stavila ja...
upravo to je napisla u uvodnom postu
ne sve žene, ali ... pročitaj još jednom, točno ih je svrstala, onako kako je Maria Callas rekla:


Quote:
bijela-maca kaže: Pogledaj post
...Ja se samo nadam da u dobu predklimaksa i klimaksa necu na taj nivo spasti da ponizavam mlade studentkinje preko interneta. Nadam se iskreno, jer mogu docekati da me se nazove babom, a znaci to bi i trazila ako bi....
-----------------

Quote:
Vilenica kaže: Pogledaj post
... ako te napadne čitav čopor. ali valjda nisi sama tamo? vrlo je korisno ako imaš vlastitu socijalnu mrežu, pa kad tebe netko napadne, drugi te brane. uzajamno se štitite...
auuu al je ovo ružno rečeno, nadam se da si negdje pogriješila
i kontradiktorno izjavi o ignoriranju

ja sam forum prvenstveno vidjela kao mjesto gdje potpuno anonimno "djelujem", bez ikakve support grupe
zamisli koje bi stratište tu nastalo kad bi ovako svi funkcionirali

- valjda se čovjek sam zna obranit od napada
- socijalna grupa ne znači da su svi članovi istog mišljenja

a velika većina onog što neki smatraju napadom, uopće nije to, već najjednostavnije neslaganje u stavovima

netko to, u nemogućnosti drugačijeg objašnjenja, tumači razlikom u godinama, spolom.... a netko upravo i socijalnim kontaktima, koje ti (nespretno?) predlažeš kao moguće rješenje

mislim da je doista neuputno usmjeravat ikoga da si stvara grupice za "obranu" vlastita mišljenja
__________________
:)
colour is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2010., 23:13   #23
Quote:
MalaPlavaLajava kaže: Pogledaj post
... A u živo ak ih sretneš, opali koji šamar, da dodju k sebi i ajmo dalje Lako je bit hrabar na netu. Sve su ti to jadnice, imaj to na umu!
ae, lako je na netu dijelit savjete o šamaranju
__________________
:)
colour is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2010., 09:53   #24
Ne treba se takvima zamarati, i nije istina da napadaju samo mlade cure. Imala sam i sama takvo iskustvo gdje su oko moje jedne jedine rečenice napisale cijelu priču o tome šta sam ja zapravo mislila tom rečenicom, jer one eto znaju bolje od mene šta sam ja sve htjela napisati ali eto nisam. Meni su takvi ljudi smiješni, i što je najgore, mislim da se radilo o studenticama. Tako da pod pojam babe treba strpati ogorčene žene svih dobnih skupina
ema007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2010., 16:36   #25
Quote:
ancatdubh kaže: Pogledaj post
ja mislim da to nisu samo starije zene,nego ima itekako i mladjih koje su takve,sta je vise zabrinjavajuce

u biti takve treba ignorirati,ma mozes se i posvadjat nekad,nije lose umjesto tjelovjezbe ponekad
istina.. ovdje ima dosta ogorčenih ljudi koji su u biti školski primjeri nekog oblika zlostavljanja, ugnjetavanja, čega več u stvarnom životu pa onda svoje frustracije šire na ovaj način.. da mi ih je žao, je.. ali mogu potražit i neki drugi oblik pomoći, a ne služit se forumom za ispoljavanje frustracija..

drugi opet nemogu vodit smislenu i argumentiranu raspravu več se odvmah osvrču na neke druge stvari, tipa ti si na toj i toji temi napisala to i to i to znači da isfrustrirana stara (mlada) kučkica.. bla bla!
ak se priča o evo npr babama.. neču ja svakoj osobi koju kvoutam pročitat statistike i onda ič izvlačit "praljavi veš"! a neki to rade


Quote:
colour kaže: Pogledaj post
ja sam forum prvenstveno vidjela kao mjesto gdje potpuno anonimno "djelujem", bez ikakve support grupe
zamisli koje bi stratište tu nastalo kad bi ovako svi funkcionirali
također! za prijatelje imam stvarni život i facebook, a forum za neka moja mišljenja i stvari o kojima nebi htjela razglabati više od jednog-dva napisana posta..


Quote:
ema007 kaže: Pogledaj post
Ne treba se takvima zamarati, i nije istina da napadaju samo mlade cure. Imala sam i sama takvo iskustvo gdje su oko moje jedne jedine rečenice napisale cijelu priču o tome šta sam ja zapravo mislila tom rečenicom, jer one eto znaju bolje od mene šta sam ja sve htjela napisati ali eto nisam. Meni su takvi ljudi smiješni, i što je najgore, mislim da se radilo o studenticama. Tako da pod pojam babe treba strpati ogorčene žene svih dobnih skupina
ovo potpisujem
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:50.