Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Banke, osiguranja, krediti

Banke, osiguranja, krediti Ja ne radim za novac. Ja radim za kamatu.

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.06.2011., 09:41   #1
Udruga Franak (i povezane rasprave o CHF te CHF-kreditima)

Edit 17.travnja 2012.

Upiti oko članstva u udruzi

Facebook stranica Udruge Franak

e-mail: [email protected]

web stranica: http://udrugafranak.hr/

You tube kanal

Adresa:
Udruga FRANAK
Siječanjska 17
10 000 Zagreb

EDIT 18.kolovoza 2011.

Poštovani!

Zahvaljujemo na Vašoj prijavi za članstvom u Udruzi Franak.
Udruga je 3. kolovoza 2011. dobila rješenje o registraciji i time potvrdila status pravne osobe. Tim činom stečeni su svi preduvjeti za ostvarenjem članstva u Udruzi.
Svojim je predprijavama već na tisuće osoba izrazilo želju za članstvom. Broj prijava svakodnevno raste. Udruga istupanjem u javnost nastoji omasoviti članstvo, naša je brojnost naša najveća snaga.
Udruga Franak bori se za ostvarenje prava i zaštitu interesa svih korisnika svih bankarskih kredita u RH, a ponajprije za:
1. konverziju kredita u kune, ali ne po glavnici tzv. balon kredita, već prema prvom otplatnom planu,
2. moratorij na ovrhe,
3. transparentno određivanje kamatne stope.

Stoga molimo da ovaj dopis proslijedite svim korisnicima kredita i svim građanima koji nam članstvom u Udruzi žele pružiti podršku.
Ne želimo više biti prepušteni nemilosti bankarskog sustava!
Ne želimo bogaćenje na naš račun! Želimo pravedan kredit!
Za učlanjenje je potrebno popuniti online pristupnicu na stranici http://udrugafranak.hr/, gdje su dostupni svi dokumenti Udruge.Tu se također možete podrobnije informirati o radu i ciljevima Udruge te pratiti sva zbivanja i aktivnosti vezane uz naš rad.

Srdačan pozdrav!
Udruga Franak

Zadnje uređivanje bilokoje : 11.12.2012. at 06:48. Reason: update
bilokoje is offline  
Old 29.06.2011., 11:38   #2
Ja nemam kredit u francima, ali ga ima moja žena. Ona će vam se pridružiti, ali mogu li se pridružiti i ja?
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Old 29.06.2011., 11:41   #3
Naravno
zvonkotelefonko is offline  
Old 29.06.2011., 12:22   #4
računajte i na mene....ima me na listi al pored nicka je upitnik....i jedan prijedlog...imenovati povjerenike udruge po županijama
dit is offline  
Old 29.06.2011., 12:30   #5
i ja bih u udrugu, kako se mogu javiti ljudi koji nisu na forumu?
__________________
Još jedna životinja koja je obitavala u hladnim predjelima je POLARNA LISICA (Alopex lagopus). Taj grabežljivac i danas živi u hladnijim područjima.
--20.10.2013. mali lisac--
Alopex is offline  
Old 29.06.2011., 12:49   #6
Samo čitajte ovu temu
zvonkotelefonko is offline  
Old 29.06.2011., 13:56   #7
Definitivno će trebati povjerenike za županije...ali o tome nakon osnivačke skupštine koja bi se trebala održati u Zagrebu u mjesecu srpnju. Tamo bi nas trebalo biti što više, znam da je vrijeme godišnjih, znam da su pojedinci malo dalje od ZG (kao ja), ali ova udruga mora od početka pokazati određenu ozbiljnost i konkretnost. Lako je biti "keyboard fighter", vrijeme da se nešto pretvori i u stvarnost.
__________________
May the Force be with you.
BACK TO NATURE is offline  
Old 29.06.2011., 14:35   #8
Quote:
BACK TO NATURE kaže: Pogledaj post
Definitivno će trebati povjerenike za županije...ali o tome nakon osnivačke skupštine koja bi se trebala održati u Zagrebu u mjesecu srpnju. Tamo bi nas trebalo biti što više, znam da je vrijeme godišnjih, znam da su pojedinci malo dalje od ZG (kao ja), ali ova udruga mora od početka pokazati određenu ozbiljnost i konkretnost. Lako je biti "keyboard fighter", vrijeme da se nešto pretvori i u stvarnost.
Slažem se, ja sam iz Istre (Pula) pa sa svoje strane mogu po Istri odradit sve što treba.
dinas30 is offline  
Old 29.06.2011., 15:59   #9
Ljudi, što je sa Spinom? On bi u ovome bio jako koristan.... Dosta toga zna.
roby313 is offline  
Old 29.06.2011., 16:01   #10
Da i ja se pitam što je sa Spinom ??

Pokušao sam mu poslati PM ali ne javlja se...

Defitivno bi bio koristan u udruzi.
GOGO80 is offline  
Old 29.06.2011., 21:09   #11
Zbog iznenadnih i nepredvidivih privatnih okolnosti domar javlja da se sad neće moći uključiti u osnivanje udruge, ispričava se i moli da netko preuzme dok je on spriječen.
bilokoje is offline  
Old 29.06.2011., 23:44   #12
Quote:
BACK TO NATURE kaže: Pogledaj post
Definitivno će trebati povjerenike za županije...ali o tome nakon osnivačke skupštine koja bi se trebala održati u Zagrebu u mjesecu srpnju. Tamo bi nas trebalo biti što više, znam da je vrijeme godišnjih, znam da su pojedinci malo dalje od ZG (kao ja), ali ova udruga mora od početka pokazati određenu ozbiljnost i konkretnost. Lako je biti "keyboard fighter", vrijeme da se nešto pretvori i u stvarnost.
Da stvarno vrijeme je..........trebao bi odaziv biti što veči,a možda obavijestiti i medije ?
marac1 is offline  
Old 30.06.2011., 08:20   #13
i ja se javljam za udrugu.
karaman is offline  
Old 30.06.2011., 09:44   #14
I ja se javljma za članstvo.
Picasso2002 is offline  
Old 30.06.2011., 10:25   #15
Ljudi, trebali bi se organizirati po gradovima za skupljanje potpisa.... Nitko se ne javlja na mjesto domara oko organiziranja Udruge. Ajmo Zagrepčani.... Ovo s potpisima je do 10. srpnja, nećemo ništa napraviti oko tako nama važnog pitanja?! Ja sam letak isprintala, na poslu mogu skupiti 10-20 potpisa + prijatelji/rodbina.
roby313 is offline  
Old 30.06.2011., 21:21   #16
E pa kad je ovdje interes mali.... nemam komentara. Svi bi valjda da im neko drugi riješi probleme.
roby313 is offline  
Old 30.06.2011., 21:28   #17
pa ajde ti jebote
spy is offline  
Old 30.06.2011., 21:53   #18
Ja nisam iz Zagreba, već sa sela. I kako je Domar odustao nitko nije niti zainteresiran. Neću više niti pratiti ovu temu. Skupila sam za današnji dan 20 potpisa..... do 10-og bih ih skupila ohohohoh još, ali čemu kad u nas rvata samo jezik dobro radi? Ponajbolje na forumu.
roby313 is offline  
Old 30.06.2011., 22:01   #19
Quote:
roby313 kaže: Pogledaj post
Ja nisam iz Zagreba, već sa sela. I kako je Domar odustao nitko nije niti zainteresiran. Neću više niti pratiti ovu temu. Skupila sam za današnji dan 20 potpisa..... do 10-og bih ih skupila ohohohoh još, ali čemu kad u nas rvata samo jezik dobro radi? Ponajbolje na forumu.
pa daj svoj doprinos decentralizaciji i osnuj udrugu u selu
spy is offline  
Old 30.06.2011., 22:10   #20
Roby, miješaš inicijativu za osnivanje neprofitne udruge franak koja svima vama treba pomoći, ukoliko to bude moguće, sa jeftinim političkim akcijama za skupljanje političkih poena. Za ovu prvu inicijativu smo otvorili ovu temu, mada i njoj nije previše mjesto na ovom pdf-u, da pokažemo solidarnost sa ljudima koji se pokušavaju izboriti za nešto, po mišljenju dosta ljudi sa ovog pdf-a, ekonomski legitimno.
Ako se uspijete organizirati odlično, ako ne, bit će to samo još jedna tema na forumu.

Međutim, ako želiš skupljati potpise za nekakvu stranačku akciju, na ovom podforumu to ne možeš. Ovim također upozoravam i raznorazne političke aktiviste koji se ovih dana regaju na forum u cilju skupljanja birača da ovdje imamo nultu toleranciju na to.
bilokoje is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:46.