Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.09.2017., 18:00   #8661
bio je zaustavljen od strane korporacija
Clandestine is offline  
Old 03.09.2017., 18:01   #8662
AngryNomad is offline  
Old 04.09.2017., 15:22   #8663
Imam ovdje fotografiju koja bi trebala motivirati svakog djevca.



Dakle, ako se ova spodoba mogla oženiti ženom koja izgleda neloše, onda i vi, dragi djevci, svakako možete umočiti.

Samo hrabro i ne odustajte.
saucer is offline  
Old 04.09.2017., 15:46   #8664
Neloše?Žena je ful privlačna u usporedbi s njim ko da nisu ista vrsta
Šta bi se reklo u dalmat.zagori 'popravit će mu racu'
miss busy bee is offline  
Old 04.09.2017., 15:52   #8665
Čovjek ima para. I "slavan" je. A k tome možda se pali na ustaše i partizane.
__________________
Danas jesmo, sutra nismo, prekosutra tko zna di smo
Danchy55 is offline  
Old 05.09.2017., 10:10   #8666
Quote:
saucer kaže: Pogledaj post
Imam ovdje fotografiju koja bi trebala motivirati svakog djevca.
Sam kaj 'nasi' djevci nemaju kokain da s njim placaju kurve.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Old 05.09.2017., 12:13   #8667
Ta Bujančeva žena je kćer nekog hrvatskog branitelja, heroja DR.
Tu se poklopilo više toga.
Zamislimo kako se u toj konzervativnoj, desničarskoj, katoličkoj kući sa respektom pričalo o Bujancu, koji personificira sve vrijednosti do kojih obitelj te cure drži.
Na neki način, to je, pretpostavljam, bila duboko konzervativna situacija.
Ćaća je poslije mise pričao kćeri da će da je uda za velikog Hrvatskog domoljuba, da će da rađa male hrvatske bojovnike... a kćer se na to rastopila i gore i dolje.
Tomislav B is offline  
Old 05.09.2017., 21:38   #8668
novac i status +bijelo game(dvosoban stan u centru da ne spominjem)
Clandestine is offline  
Old 06.09.2017., 08:13   #8669
pa nije on poznat slucajno. covjek je energican, prodoran i ima muda. moze on uglavnom pricat pizdarije, ali ih ne prica sebi u bradu uz pivu pred trgovinom. tako da on nije nimalo cudno da ima zensku.
hulijo đuturum is offline  
Old 06.09.2017., 09:01   #8670
Quote:
hulijo đuturum kaže: Pogledaj post
pa nije on poznat slucajno. covjek je energican, prodoran i ima muda. moze on uglavnom pricat pizdarije, ali ih ne prica sebi u bradu uz pivu pred trgovinom. tako da on nije nimalo cudno da ima zensku.


Plus kurve placa kokainom. Objasnilo bi njegovu energicnost i muda. Taj kokain.


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Old 06.09.2017., 12:50   #8671
Da se neki čovjek sasvim običnog izgleda pojavi jednom dnevno na TV-u na par sekundi, pa da ništa ne kaže, u očima svih on bi bio zvijezda. I bio bi zapažen od strane ljepotica.

Bujanec je medijska ličnost- a samim time je puno veća zvijezda.
On nije novinar opće prakse koji čita sve što mu se servira. Onje odabrao nešto za što će se boriti, aktivno se zalaže i bori. To je dodatni plus.
Onda, on ima gomile prijatelja, poklonika i štovatelja, ljudi istih sklonosti kao i on ga časte, pozdravljaju, poklanjaju mu sve od janjetine i rakije do tjedan dana ljetovanja...

Nije nezanemariva ni teorija da žene vole "bad boyse"- a Bujanec se fura na Ustaše, ulitimativne balkanske bad boyse, (samo SS-ovci bi to nadmašili), a fura se i na krim- milje, (kokain, kurve i pištolji). Prema teorijama zavođenja, to je neodoljiv mamac za žene- niti najliberalnija ljevičarka neće ostati ravnodušna. Istina, on će joj se gaditi... ali sve je bolje od ravnodušnosti.

Sve u svemu- treba primjetiti da izgled doista nije važan.

Da ne bi rekli da je važno biti desničar. Nije. Siguran sam da i onaj Milošević iz Radničke Fronte, (onaj koji se izgledom fura na Che Guevaru), također ima uspjeha kod žena.
Tomislav B is offline  
Old 06.09.2017., 18:08   #8672
Quote:
Tomislav B kaže: Pogledaj post
Da se neki čovjek sasvim običnog izgleda pojavi jednom dnevno na TV-u na par sekundi, pa da ništa ne kaže, u očima svih on bi bio zvijezda. I bio bi zapažen od strane ljepotica.
nisam bas siguran. recimo stjepan balog. ne vjerujem da njegovi tv nastupi ostavljuju neki dojam na zene, makar i nemale pojma o tome kakve on gluposti o sportu prica. ostavlja dojam smotanosti i neuvjerljivosti. doduse, plus mu je to sto se izborio za tu poziciju i ocito nije opterecen misljenjem publike o njegovu radu.

a bujanec nije ni fizicki grozan. zdrav zagorski bucko. imao bi on curu i da je konobar ili elektricar.
hulijo đuturum is offline  
Old 06.09.2017., 18:14   #8673
Da, nije mi jasno to oko fizičkog izgleda Bujanca (zanemarimo sad ostalo)
On je tu istaknut kao neki ultimativni primjer neatraktivnog? Pa hrpa muških izgleda lošije od njega.
drumforce is offline  
Old 07.09.2017., 12:18   #8674
Lošije od njega? Ma to je nemoguće....

Zapravo, samo pokušavaš opravdati svoju situaciju i olakšati si glas savjesti. Ali koliko god pokušavao, on te i dalje budi u hladnim noćima, dok si sam među plahtama.

Stoga, evo ti dodatna motivacija. Pokreni se i konačno učini nešto za sebe.
saucer is offline  
Old 07.09.2017., 15:31   #8675
Zamislite Bujaneca kako se kasno noću, pijan i drogiran vraća sa derneka sa generalom Glasnovićem, Thompsonom i Hasanbegovićem... kako se onako sav mali, debeo, rumen, znojan i uspuhan nespretno svlači, usput otkida dugmad na košulji, zaboravlja skinuti cipele, pa se, dok bazdi na rakiju i janjetinu svali trbušinom na tu plavušu... a ona sretno uzdahne: "Bojovniče moj!"
Tomislav B is offline  
Old 07.09.2017., 16:09   #8676
Quote:
Tomislav B kaže: Pogledaj post
Zamislite Bujaneca kako se kasno noću, pijan i drogiran vraća sa derneka sa generalom Glasnovićem, Thompsonom i Hasanbegovićem... kako se onako sav mali, debeo, rumen, znojan i uspuhan nespretno svlači, usput otkida dugmad na košulji, zaboravlja skinuti cipele, pa se, dok bazdi na rakiju i janjetinu svali trbušinom na tu plavušu... a ona sretno uzdahne: "Bojovniče moj!"
Zavidan si mu, priznaj!
Martian7 is online now  
Old 07.09.2017., 16:45   #8677
Quote:
Tomislav B kaže: Pogledaj post
Zamislite Bujaneca kako se kasno noću, pijan i drogiran vraća sa derneka sa generalom Glasnovićem, Thompsonom i Hasanbegovićem... kako se onako sav mali, debeo, rumen, znojan i uspuhan nespretno svlači, usput otkida dugmad na košulji, zaboravlja skinuti cipele, pa se, dok bazdi na rakiju i janjetinu svali trbušinom na tu plavušu... a ona sretno uzdahne: "Bojovniče moj!"
još proćelav nakon par godina
Clandestine is offline  
Old 14.09.2017., 20:02   #8678
sutra idem na dejt
Clandestine is offline  
Old 14.09.2017., 20:05   #8679
Quote:
Clandestine kaže: Pogledaj post
sutra idem na dejt
Sretno!
__________________
Two worlds, separated by a jagged chasm. Above, faceless spectators mocking the tragedy. Below, helpless victims losing everything.
Arum is offline  
Old 14.09.2017., 20:13   #8680
Quote:
Arum kaže: Pogledaj post
Sretno!
hvala
prijatelj dovodi svoje dvije poznanice,kaže da su otvorene za vezu
Clandestine is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:54.