Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.09.2017., 16:41   #8681
Sretno veceras!

:nerademismajlići:
the33 is offline  
Old 16.09.2017., 09:17   #8682
Quote:
Clandestine kaže: Pogledaj post
sutra idem na dejt
Wooho. Drzim ti fige da se zaljubi u tebe.

Poslano sa mog SM-A310F koristeći Tapatalk
Rocco18 is offline  
Old 16.09.2017., 16:47   #8683
Quote:
Clandestine kaže: Pogledaj post
sutra idem na dejt
Kako je prošlo?
InterroBang is offline  
Old 16.09.2017., 19:31   #8684
Quote:
InterroBang kaže: Pogledaj post
Kako je prošlo?
Ne javlja se. Mozda dejt jos uvijek traje ili se oporavlja od njega.
Martian7 is offline  
Old 16.09.2017., 20:51   #8685
Quote:
Clandestine kaže: Pogledaj post
hvala
prijatelj dovodi svoje dvije poznanice,kaže da su otvorene za vezu
koliko prstiju su otvorene?
__________________
1N73LL1G3NC3
pinokio2000 is offline  
Old 16.09.2017., 23:21   #8686
Quote:
pinokio2000 kaže: Pogledaj post
koliko prstiju su otvorene?
Vec su i trudovi prošli

:nerademismajlići:
the33 is offline  
Old 17.09.2017., 11:03   #8687
Nije bilo ništa posebno.Večer je protekla u prilično ugodnom razgovoru ali odprilike to je to.Dobio sam pohvale jer sam se dosta šalio i pričao te večer,kao i da sam navodno super i fantastičan.Ne,naravno da nisam fantastičan jer da jesam približila bi se,bila ni seksualno zagrijana,nešto bi uradila.N akraju sam tražio broj,nije dala jer je rekla da je bolje da joj dam svoj,tu sam malo postipio protiv sebe ali sam dao.Ovaj moj prijatelj je pokupio na licu mjesta ali ga je već sutra nogirala jer "nije još spremna za seks".
Clandestine is offline  
Old 17.09.2017., 13:18   #8688
Quote:
Clandestine kaže: Pogledaj post
Nije bilo ništa posebno.Večer je protekla u prilično ugodnom razgovoru ali odprilike to je to.Dobio sam pohvale jer sam se dosta šalio i pričao te večer,kao i da sam navodno super i fantastičan.Ne,naravno da nisam fantastičan jer da jesam približila bi se,bila ni seksualno zagrijana,nešto bi uradila.N akraju sam tražio broj,nije dala jer je rekla da je bolje da joj dam svoj,tu sam malo postipio protiv sebe ali sam dao.Ovaj moj prijatelj je pokupio na licu mjesta ali ga je već sutra nogirala jer "nije još spremna za seks".
Ne zvuci bas kao da imas sanse.
BrianS is offline  
Old 17.09.2017., 13:22   #8689
Quote:
BrianS kaže: Pogledaj post
Ne zvuci bas kao da imas sanse.
Pa normalno da nema kad je u startu već defetistički nastrojen. Trebala je odmah skočit na njega, poševit i za dva tjedna objaviti vjenčanje.
A njegov frend je, ako je ta priča točna kaj je napisao, samo htio poševit nekaj, a možda je i mogao dobiti da se malo strpio.
To ti je tak kad razmišljaš s kurcem, a ne s glavom, zato i nemaju uspjeha!
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Old 17.09.2017., 13:55   #8690
Quote:
miki1988 kaže: Pogledaj post
Pa normalno da nema kad je u startu već defetistički nastrojen. Trebala je odmah skočit na njega, poševit i za dva tjedna objaviti vjenčanje.
A njegov frend je, ako je ta priča točna kaj je napisao, samo htio poševit nekaj, a možda je i mogao dobiti da se malo strpio.
To ti je tak kad razmišljaš s kurcem, a ne s glavom, zato i nemaju uspjeha!
Pa nije ali bi se barem obradovala da mu da svoj broj. To sto mu nije dala je sve reklo.
BrianS is offline  
Old 17.09.2017., 14:15   #8691
Quote:
Clandestine kaže: Pogledaj post
Nije bilo ništa posebno.Večer je protekla u prilično ugodnom razgovoru ali odprilike to je to.Dobio sam pohvale jer sam se dosta šalio i pričao te večer,kao i da sam navodno super i fantastičan.Ne,naravno da nisam fantastičan jer da jesam približila bi se,bila ni seksualno zagrijana,nešto bi uradila.N akraju sam tražio broj,nije dala jer je rekla da je bolje da joj dam svoj,tu sam malo postipio protiv sebe ali sam dao.Ovaj moj prijatelj je pokupio na licu mjesta ali ga je već sutra nogirala jer "nije još spremna za seks".
Amaterske greske. To ti kao muskarac treba da uradis, ne ona
Ugledaj se na prijatelja. On vjerovatno nije cekao da ona "nesto uradi" zato je i pokupio na licu mjesta
orhidej107 is offline  
Old 17.09.2017., 14:19   #8692
Quote:
BrianS kaže: Pogledaj post
Pa nije ali bi se barem obradovala da mu da svoj broj. To sto mu nije dala je sve reklo.
A jbg, očito nije dobro sjelo.
I očito nije bilo tak super i sve, tak da mislim da su on i taj frend zabrijali malo previše i da vjerojatno malo freaky zvuče. Cure se znaju iz pristojnosti tak ponašati samo da se riješe što prije takvih.
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Old 17.09.2017., 14:39   #8693
Quote:
orhidej107 kaže: Pogledaj post
Ugledaj se na prijatelja.
... koji je već sutra nogiran...

Velik je forum.
Lord Byron is offline  
Old 17.09.2017., 14:52   #8694
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
... koji je već sutra nogiran...

Velik je forum.
Ako se dobro sjecam, Clandestine se izjasnio da je jedan od "vjecitih djevaca" tj. muskarac koji ne moze ostvariti seksualno-ljubavne odnose sa zenama.
Da je ostvario to sto je njegov prijatelj, pa i na jedan dan, bi bio veliki korak naprijed, jer on to nije nikada uspio ostvariti ( nek me ispravi ako grijesim )

And besides, nisam mislio da bukvalno se ugleda na prijetelja u svemu, nego u tim pocetnim koracima, sta je radio na dejtu, jer ne bi "pokupio na licu mjesta" da nije krenuo kako treba, sto je poslije zajebao pa ga je ova odjebala ne znaci da bi isto desilo i Clandestinu
orhidej107 is offline  
Old 17.09.2017., 14:57   #8695
Quote:
miki1988 kaže: Pogledaj post
A jbg, očito nije dobro sjelo.
I očito nije bilo tak super i sve, tak da mislim da su on i taj frend zabrijali malo previše i da vjerojatno malo freaky zvuče. Cure se znaju iz pristojnosti tak ponašati samo da se riješe što prije takvih.
Pa zar nije napisao da je frend "pokupio"
Cure se uglavnom ne ljube i ne hvataju sa muskarcima iz pristojnosti
orhidej107 is offline  
Old 17.09.2017., 15:09   #8696
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
... koji je već sutra nogiran...

Velik je forum.
Pa bas i nije kad te covijek nemre nigdje izbjec .....svugdje ti moras doc pljucnut

@clandestine bit ce jos prilika teraj dalje

:nerademismajlići:
the33 is offline  
Old 17.09.2017., 15:19   #8697
Quote:
orhidej107 kaže: Pogledaj post
Pa zar nije napisao da je frend "pokupio"
Cure se uglavnom ne ljube i ne hvataju sa muskarcima iz pristojnosti
Pokupio je samo broj i ništa više.
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Old 17.09.2017., 15:23   #8698
Ako se svidis djevojci nije bitno kako ces se ponasati i sta ces uraditi.

Zar vam je to toliko tesko shvatiti? Izgleda da u vas nikada nijedna nije bila zaljubljena.
BrianS is offline  
Old 17.09.2017., 15:30   #8699
Quote:
miki1988 kaže: Pogledaj post
Pokupio je samo broj i ništa više.
Jos nisam dosao sebi od sinoc ocigledno nisam dobro shvatio
Ako je tako, nista onda od moga savjeta, ne treba se ugledati na prijatelja nije nista bolji
orhidej107 is offline  
Old 17.09.2017., 15:33   #8700
Quote:
BrianS kaže: Pogledaj post
Ne zvuci bas kao da imas sanse.
znam,pusti ovog što kontrira samo radi kontriranja
Clandestine is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:55.