Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija > Psihokauč

Psihokauč Prozac Nation

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.09.2014., 17:47   #21
Bok
Stavila sam oglas i na usamljena srce, javili su se neki zanimljivi ljudi.. pa da probamo i ovdje.
Prije svega, bi da mi se jave ženske osobe jer momka imam.
23 godine, znam da nie bitno ali imam sitnu dijagnozu, koju, saznat ćete u inboxu ako vas zanima
Lokacija Zg
Pozz svima.
fors@ken is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2014., 21:29   #22
tražim prvenstveno nekog za online druženje, ali upoznavanje nakon nekog vremena nije isključeno .
imam 23 godine, u vezi sam i neću ni nabrajat svoje dijagnoze jer ih je previše .
prvenstveno bi voljela da mi se jave cure jer mi fali malo ženskih razgovora .

znam da je ovo PDF psihologija, ali mogu se javiti i ljudi koji nemaju nikakvih psihičkih problema. tražim nekog za razgovor o bilo čemu, ne nužno samo psihičkim stanjima i lijekovima
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2014., 08:26   #23
Tražim nekog tko će me znati pošteno pogledati u oči i znati reći kada sam tužan.
Ghost Disaster is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2014., 17:57   #24
evo tražim ženske osobe iz dalmacije za druženje priko interneta pa poslije za kavu ili nešto ako se nađemo ,ako je ko usamljen i neshvaćen nek se javi
Sila nečista is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2014., 08:17   #25
Quote:
Oglas:

Traže se ljudi za neobaveznu komunikaciju na daljinu.

Prihvaćeni oblici komunikacije: forum, e-mail.

Lokacija: Zagreb - centar

Minimalna dob sugovornika koja se preferira (u godinama): 25.

Spol: nebitan.

Upoznavanje: dolazi u obzir samo nakon duže komunikacije, iznenadni pozivi na susrete bilo kakve vrste biti će odbijeni.

Zadržavam pravo prekinuti komunikaciju bez prethodnog objašnjenja.

Kraj oglasa.
Quote:
Gama7 kaže: Pogledaj post
Treće ponavljanje oglasa.

Nadopune:

- molim da se ne javljaju oni koji o depresiji ne znaju ništa / imaju predrasude. Zadnje što trebam jest osuđivanje, propovijedi, nabijanje krivnje itd.

- također molim da se drže podalje svi kojima se ne sviđa moja ekstremna razočaranost/averzija/nepovjerenje prema ljudima tj. narav većine mojih forumskih upisa (usput, muka mi je od foruma, ali drugi način za općenje sa okolinom nemam).

- PM pišem i odgovaram šturo, koncizno (1 do 3 rečenice) jer nemam psihofizičke snage za plahte teksta. Volim kratkoću. Ako nekome takav način konverzacije ne odgovara onda neka me unaprijed zaobiđe.

- pod razlozima za "prekid komunikacije bez prethodnog objašnjenja" smatram uznemiravanje, napadanje, intruzivnost, kavgu i sl.

To su bile sve nadopune.
Ajde da još jednom bumpam ovo iako bude najvjerojatnije opet ispao šipak.

Nadopune #2:

Spol više nije nebitan pa muškima ne odgovaram, osim ako nisu gay.
Gama7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2014., 23:33   #26
Tražim nekog za razgovor ili povremeno druženje, nedavno sam ostala bez posla pa eto imam vremena na pretek Zanimaju me osobe od 30 do 40 godina, nevažno bilo muške bilo ženske...kriterij samo da su iskreni i da nešto pokušavaju sa životom.
jelenkoo28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2014., 15:02   #27
Pozdrav svima.

Mi smo gay par, dva dečka, živimo u Rovinju i osjećamo se usamljeno. Prijatelji su nam otišli svatko na svoju stranu + to što sam ja došao u Rovinj prije par mjeseci, tako da nam fali netko za razgovor i druženje (kuglanje, biljar i slično).

Želimo upoznati ljude bez predrasuda, a vrijeme će pokazati svoje. Ukoliko ste iz Rovinja ili okolice, javite se.

Pozz svima
__________________
Respira... Aguanta un segundo y respira... Cierra los ojos y mira... Mientras te duela, respira conmigo el dolor...
uzurpator is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2014., 21:57   #28
Hello....Trazim novu ekipu ili upgrade stare novim ljudima. Nema veze m ili z. Stara se je prorijedila neki ozenili a drugima se nista ne da a vecina tih ne radi nigdje pa ne kuzi da su za nas radne ljude tek moguci izlasci petkom i subotom a tako to uokrug iz tjedna u tjedan. U vezi sam tako da ne trazim curu. Moja draga nije bas nije za avanture...ona je vise za otici od mjesta a do mjesta b ak me kuzite. Imam auto ali nemam ekipe za nekam odjuriti karikiram ( preko sljemena za novi zagreb da bi malo vidli kaj ima)
Ps. Moze i malo dalje evo bio sam s dragom dogovorio i imali smo datum da bi otisli do Zeljave ali prema njenom entuzijazmu od tog nece biti nista i tako iz tjedna u tjedan trunem u dosadi doma
__________________
Vjetar mi šapće, idemo u Vrapče
McGee is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2014., 16:14   #29
Bok svima. Voljela bih upoznati ljude svojih godina (imam 24) za druženje svih oblika, šetnje, izlasci što god nam već bude pasalo . U obzir dolaze i introverti i ekstroverti, s psihičkim problemima ili bez, sve je ok, samo da ste voljni i sposobni biti u iskreno nastrojenom odnosu i da niste površni.
Sama bih za sebe rekla to isto, volim slušati druge, mirovati i mozgati, ali i biti neozbiljna i ludirati se, ili prostački ogorčena tu i tamo ako treba i u principu mi se neda baviti odnosima koji su većinski glumatanja, ne trebate biti savršeni, ali trebate biti autentični i s razinom empatije iznad općeg prosjeka populacije.


p.s. ne obazirite se previše na moje postove, nisu skroz reprezentativni Eh da i lokacija je Zg.
Amazon Basin is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2014., 15:00   #30
Traže se (povučene, skrivene, razočarane, emocionalno potisnute tj. senzibilne) osobe za PM chat Daaaa oču upoznat nekoga :P

Inače mogu steći iskrena i kvalitetna dugoročna prijateljstva s osobama koje imaju autorepresivne psihološke dijagnoze, ili misle da ih imaju, ili misle da bi ih mogle imati Jednostavno su mi prenormalne. Jedini uvjet je da nisu agresivne prema okolini jer sam jednom skoro nadrapao zbog toga kao i ona i skup svi oni s nama i još cijeli kvart i grad s nama i ovima prije :P

Inače sam u 30-tima, ali recimo da sam duhom u 20tima. Nemam ozbiljnih obveza kao ženu ili djecu pa je teško i očekivati da sam "u tom điru".

Inače osobe s kojima mogu provoditi online vrijeme unatoč svojoj betonskoj "začahurenosti" mogu doći u napast da provodimo vrijeme i uživo, so beware of your cruel intentions, meow

ps: nisam gay. ni g od gaya ekšli
ps2: mogu bit jako zauzet i bit neredovit u dopisivanju ali uvijek sam tu
ps3: nema.

Thank you and we wish you enjoyable chats
__________________
J.S.B. - 4some, 3some, 2some - handsome :DDD
ExHandsome is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2014., 07:22   #31
Pa di su te cure u 30-im godinama?
__________________
Kako se to ponašaš!? Nemoj se ponašat!
Altec777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2014., 23:01   #32
eto tko je u blizini Daruvara ili Daruvaru, godine 23-29 (zensko)
cisto za druzenje-pricanje-chillout, netreba skrivati ni svoje psihicko stanje PM-aj me
__________________
Grab the sword and fight the Horde !

Zadnje uređivanje Kukulkan : 09.11.2014. at 23:07.
Kukulkan is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2014., 18:18   #33
Hej evo i mene, u ranim tridesetima, ali bez djece i serioznih obveza, tražim prijatelje Voljela bih žensku frendicu jer toga teže nalazim u RL, a može i muški (u vezi jesam, pa neka vam to ne bue primarni motivator hihi).. U principu bih volila upoznati dobronamjerne osobe koje imaju volje i vremena, može virtualno, može i kakva kava, ako se skužimo
__________________
Candy Candy Candy I Can't Let You Go
Hard Candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2014., 11:25   #34
Mogu se i meni javiti ljudi koji traze frendove, musko - zensko svejedno
U dvadesetima, mislim da bi se s njima najvise kliknuo jer smo si blizu godinama. Za pocetak razgovor, mozda jednom i neko druzenje. Zanimaju me sve teme, volim razgovarati i nije mi problem saslusati i biti tu ako nekome zatrebam

Pm!
Tekstualan is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 18:14   #35
28 godina, Zagreb i dijagnoza depresije.

Nek mi se jave slični meni. Trebam društvo za spašavanje.
Coquette is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2014., 21:42   #36
35+
Neka terapeutkinja, psihoanaliticarka
s kojom bi se moglo tipkat, a u u skoroj buducnosti i popricat
mozda na nekoj kavi, caju ...
Svjetlosni is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2014., 19:16   #37
lokacija: Zagreb
bilo kakav odnos nece biti moguc bez iskrenosti te osnovnog:

1.Postovanja
2.Povjerenja
3.Komunikacije


sve osobe .. dobrodosli su da mi se obrate .. bez predrasuda i prosudjivanja .. ali prije svega trazim dobre ljude .. prijatelje .. sve nabrojano nudim ali bez ravnopravnog odnosa nece trajati dugo

zbog odredjenih prakticnosti mislim da bi godista 30+/- bila najidealnija ali kao sto rekoh .. sve je moguce .. i dopisivanje i susreti ovisno o dogovoru i zeljama

sretno svima!

p.s. ugodno ste me iznenadili ovom temom .. nadam se da ce forumasi imati pozitivnih iskustava, zivili

Zadnje uređivanje F.A.Q : 27.11.2014. at 19:35.
F.A.Q is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2014., 11:02   #38
Malo sam zamišljen i tužan,a kad sam tužan onda mi se priča s nekim. Pa nek' se javi tko želi.
Ghost Disaster is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2014., 15:54   #39
Ja bi nekog za...

tip-tip-tip...
tipi-tip-tapa-tip...
klok-tok-škljoc-zvoc...
tup-tip-tipi-tap-tip-tip..

...tiiipkanje!

Jer mi je chat na psihokauču postao bljakić, a paše mi tipkanje.

[upoznavanja isključena]
Gama7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2014., 20:16   #40
ja sam si nasla nekoliko pen-frendova, jedan od prvih mi se javio zoki89 i podijelio par savjeta , nakon toga jos par osoba, ali nismo odrzali kontakt, ali voljela bih s nekim podijeliti pokoju rijec kad je tesko ili kad je dobro, decki su mi nekako zanimljiviji, nikada se ni nisam druzila s curama ali nije bitan spol...poznata sam na ovom podforumu po nesanici i u zadnje vrijeme depresiji,tako da mogu dati i ja savjete sto se lijekova tice... godine nisu bas bitne ali se ipak bolje razumiju mladi sa mladima pa eto,ja imam 23 godine...
dayria is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:59.