Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.09.2016., 22:57   #2021
Hocu li uci u emotivnu vezu s osobom koja mi se svidja?
kika987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2016., 10:11   #2022
Nestala torba

Poštovani,
Moj dečko je izgubio aktovku s veoma važnim dokumentima koji ne smiju dospjeti u javnost u cetvrtak navečer. Išli smo je tražit u garaži od te večeri, ali nista nismo pronašli.
Je li mi možete reci hoce li ju pronaći?
Hvala vam unaprijed.

Beč 10:11
Ljungberg is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2016., 10:12   #2023
Hocu li uskoro uci u vezu?10 12
ledinja is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2016., 11:53   #2024
Trebalo bi da počnem da radim do kraja meseca u jednoj firmi. Tek treba da me zovu na razgovor. Zanima me da li ću dobiti posao?
Novi Sad, 12.09. u 11,40h
hypo22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2016., 13:38   #2025
Gdje mi je vozačka?
Zagreb, 13:36, 12.09.2016.

Hvala!
Pelargonija is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2016., 15:11   #2026
Quote:
fensi88 kaže: Pogledaj post
ASC-6Cap24
Ne brini, ima nekoliko odkaza da ce biti nadjena!
Vladar je u znaku Strelca pa ona moze biti u sobi na gornjem spratu u blizini grejnog tela, najvecoj sobi u kuci/stanu, u sobi gde se odrzavaju zabave za goste, u sobi gde drzite polise osiguranja, u sobi gde drzite kucne ljubimce, u sobi gde drzite religioznu ili univerzitetsku literaturu, u blizini mesta sa religioznim stvarima (ikone, svecnjaci), mestima gde se molite ili meditirate ili na mestima gde cuvate vunene stvari, ili u sobi sa najskupljim namestajem.


strana sveta: JUGOISTOK
u blizini boja: crno, tamnozeleno, braon

POF je uznaku Device pa ona moze biti u ormanu sa odelom ili u ormanu sa hranom, spajzu, sobi za rucavanje, u koferu sa knjigama, na/u stolu na kome se uci, u sobi gde vezbate, gde drzite kucnog ljubimca, u sobi koju koristite za posao koji radite kod kuce, u sobi koju izdajete, u sobi gde je bolesna osoba, u sobi gde ucite, u blizini medicinskih preparata ili pak nekih preparata za odrzavanje higijene. Obicno nije vidljivo, u dzepu, fijoci ili ormanu, kesi, pismu, ispod ili izmedju necega.
Na nevidljivom mestu je i tesko se pronaliazii! Proverite svako mesto gde ima vodovodnih cevi, kupatilo, kuhinja, podrum, prizemlje.

strana sveta: JUGOZAPAD
u blizini boja: siva, zelena, zuta
Evo javaljam povratnu informaciju da je osobna pronađena u kinu Cinestar. Prije 2 tjedna javila mi poznanica preko drustvene mreže da je nađena. Koliko znam informaciju da je pronađena ispod pulta.

Nitko sretniji od mene:klap:
CocoNut07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2016., 16:01   #2027
Quote:
CocoNut07 kaže: Pogledaj post
Evo javaljam povratnu informaciju da je osobna pronađena u kinu Cinestar. Prije 2 tjedna javila mi poznanica preko drustvene mreže da je nađena. Koliko znam informaciju da je pronađena ispod pulta.

Nitko sretniji od mene:klap:
Nazalost ni vladar ni POF ne ukazuju na mogucnost da je bila u kinu :-(

Zadnje uređivanje fensi88 : 12.09.2016. at 16:13.
fensi88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2016., 16:02   #2028
Quote:
Pelargonija kaže: Pogledaj post
Gdje mi je vozačka?
Zagreb, 13:36, 12.09.2016.

Hvala!
ASC=9Sag14
Ima nekoliko dokaza da ce biti nadjena!
Ona moze biti u sobi na gornjem spratu u blizini grejnog tela, najvecoj sobi u kuci/stanu, u sobi gde se odrzavaju zabave za goste, u sobi gde drzite polise osiguranja, u sobi gde drzite kucne ljubimce, u sobi gde drzite religioznu ili univerzitetsku literaturu, u blizini mesta sa religioznim stvarima (ikone, svecnjaci) ili na mestima gde cuvate vunene stvari, ili u sobi sa najskupljim namestajem ili na mestu na kome provodite najvise vremena, takodje proveriti u ulaznom holu, verandi, prilazu, prednja vrata ili u blizini prozora kuce. Takodje treba traziti u odeci koju ste nedavno nosili.
A moze biti u crkvi, u sudu, kockarnici, univerzitetu, kod advokata, knjizari, biblioteci.

strana sveta: ISTOK
u blizini boja: crno, tamnozeleno, braon

Sa POF u Ovnu u 4 kuci, ona moze biti u blizini dimnjaka ili nekog grejnog tela, u prostoriji gde se drzi alat, u sobi sa zakljucanim vratima i ormanima, u prostoriji gde ima stvari od gvozdja, municije, revolvera, blizu tavana, u sobi u kojoj dominira crvena boja.
Ili moze biti u pekari, berbernici, sportskoj areni, sportskom klubu ili kod zubara, restoranu.
Potraziti u kuhinji, u spajzu, na bezbednom, sigurnom mestu. U kuci roditelja. U suturenu, prizemlju, sobi za rucavanje, u blizini vodovodnih cevi ili bilo kog mesta gde se drzi hrana. U dvoristu, basti ili na groblju.

strana sveta: SEVER
u blizini boja: crvena, lila
fensi88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2016., 12:04   #2029
Lijepo molim ako bi mi netko nasao malo vremena i pomogao mi odgovorom na pitanje.
Nezaposlena sam i razmisljam da se obratim za pomoc jednoj ujecajnoj osobi, ali ne znam kakve su njegove namjere, pa se malo pribojavam da mi to jos vise ne nasteti.
Da li da se obratim za pomoc toj osobi?
Koprivnica, 14.9., 12:01
Inja is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2016., 13:35   #2030
Quote:
Inja kaže: Pogledaj post
Lijepo molim ako bi mi netko nasao malo vremena i pomogao mi odgovorom na pitanje.
Nezaposlena sam i razmisljam da se obratim za pomoc jednoj ujecajnoj osobi, ali ne znam kakve su njegove namjere, pa se malo pribojavam da mi to jos vise ne nasteti.
Da li da se obratim za pomoc toj osobi?
Koprivnica, 14.9., 12:01
ASC=22Sco55
Odgovor je Ne. Ti is Mars, osoba o kojoj pitas je Venera u Vagi koja je u izgonu Marsa, tako da sto god ta osoba uradi to se tebi nece svideti odnosno nece ti pomoci.
fensi88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2016., 14:05   #2031
[QUOTE=fensi88;60305525]ASC=9Sag14
Ima nekoliko dokaza da ce biti nadjena!
Ona moze biti u sobi na gornjem spratu u blizini grejnog tela, najvecoj sobi u kuci/stanu, u sobi gde se odrzavaju zabave za goste, u sobi gde drzite polise osiguranja, u sobi gde drzite kucne ljubimce, u sobi gde drzite religioznu ili univerzitetsku literaturu, u blizini mesta sa religioznim stvarima (ikone, svecnjaci) ili na mestima gde cuvate vunene stvari, ili u sobi sa najskupljim namestajem ili na mestu na kome provodite najvise vremena, takodje proveriti u ulaznom holu, verandi, prilazu, prednja vrata ili u blizini prozora kuce. Takodje treba traziti u odeci koju ste nedavno nosili.
A moze biti u crkvi, u sudu, kockarnici, univerzitetu, kod advokata, knjizari, biblioteci.

strana sveta: ISTOK
u blizini boja: crno, tamnozeleno, braon

Puno hvala na odgovoru.
Našla sam je u kutiji sa suvenirima s putovanja koju držim ispod kreveta.
:klap::klap::klap:
Pelargonija is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2016., 15:26   #2032
Quote:
Pelargonija kaže: Pogledaj post

Puno hvala na odgovoru.
Našla sam je u kutiji sa suvenirima s putovanja koju držim ispod kreveta.
:klap::klap::klap:
Hvala na povratnoj info. Ovo se vise slaze sa pozicijom Merkura u 9 kuci, prirodnog vladara vozacke...
fensi88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2016., 15:54   #2033
Quote:
fensi88 kaže: Pogledaj post
ASC=22Sco55
Odgovor je Ne. Ti is Mars, osoba o kojoj pitas je Venera u Vagi koja je u izgonu Marsa, tako da sto god ta osoba uradi to se tebi nece svideti odnosno nece ti pomoci.
Draga fensi, puno hvala na odgovoru. Sad mi je puno lakse jer znam sto mogu ocekivati. Veliki pozdrav! ))
Inja is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2016., 17:45   #2034
Imam jedno pitanje.Ako neko odgovori,veliko mu hvala!

Hocu li se do Nove godine odseliti?...Selidba je vezana za posao,ali jos uvek nista nije sigurno,pa me interesuje hoce li se to realizovati.

http://www.igreklik.com/slike/viewer...5671077938.gif
zvezdano nebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2016., 12:02   #2035
Pitanje, uvijek ste pomogli.
Da li ce moji sustanari tj moji gosti iselili ove godine?

11.59 Idar Oberstein, Njem

Hvala!
Doralelu is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2016., 18:08   #2036
Pozdrav, molila bih odgovor na ovo pitanje

Hoćemo li preseliti u inozemstvo? Split, 18:08h

Hvala puno!!
TheAria is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2016., 19:10   #2037
Quote:
fensi88 kaže: Pogledaj post
ASC=5Sag05
Obzirom da je Saturn u 1.kuci i Mesec u praznom hodu mislim da se Hrvatska nece plasirati u polufinale.
Hrvatska je predstavljena Jupiterom a Francuska Merkurom i to rx. Po dostojanstvima Merkur je jaci i vladar je Jupitera a cinjenica da je retro govori da ce pobediti kao i prosli put kad su igrali - 2004.god.
Hrvatska je pobedila!!!
Moracu jos jednom da pogledam kartu da vidim gde sam pogresila, a ako neko vidi gde je greska u mooj analizi nek postuje svoje misljenje jer na greskama se najbolje uci!!
fensi88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2016., 02:25   #2038
Pozdrav, zanima me hoću li ući u vezu se jednim dečkom koji mi se već dugo sviđa. Schaffhausen-Švicarska 2:26
pavlly is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2016., 15:21   #2039
Bok Hoću li proći ispit ispit koji ispit koji sam danas pisala? Zagreb 15:20 hvalaa
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2016., 22:37   #2040
Pozdrav, zamolila bih, ako mi netko može odgovoriti, zanima me hoću li ostati na sadašnjem poslu ili ne. Slavonski Brod, 22:37
Simone269 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:46.