Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija

Psihologija Vodič kroz um i ponašanje za entuzijaste. Podforum: Psihokauč

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.07.2015., 21:58   #1
Post "When the sh*t hits the fan.."

Zapravo sa otvaranjem ovakve teme htio sam vidjeti koliko je zapravo istomišljenika , odnosno koliko se nas našlo ili se još nalazi, u istim ili sličnim problemima koje vežemo uz ljudsku emotivnu stranu i životnu problematiku kroz koju većina nas prolazi na svakodnevnoj bazi. Činjenica je ta da je danas teško ljudima vjerovati a kamoli uspostavit neki viši nivo povjerenja o kakvom god odnosu pričali.Meni osobno se u zadnjih mjesec dana toliko toga desilo da sam iskreno izgubio kompas što i kuda dalje.Probat ću to iznijeti kao lakše štivo za čitanje koje se ne temelji na kukanju i drami. Svi smo mi prolazili kroz uspone i padove, gubili voljene, prekidali, ostajali bez posla, naprosto ostali neostvareni kao individue, kao osoba koja se trudila a zauzvrat nam je sam život smjelo par samara zavaljao.I nema tu ničega lošeg, dapače kroz takve stvari se i izgrađujemo kao osoba, ali katkad dodje i do tzv. Famoznog threesholda gdje naprosto više ne možemo. Eto to se desilo i meni.Ljubav izgubio koja sad iz ove trenutne perspektive izgleda kao fatamorgana kojoj sam trCao i u koju sam se dao, a sve za taj prije spomenuti viši oblik povjerenja , poštovanja i ljubavi. Nije završilo kako je bilo zamišljeno, premda je bilo lijepo dok je trajalo.Opet,ja sam tip od long runs a ne od sprint evenata. OK to je krenulo krivo, završilo tragikomicno gdje sam sad u procesu skupljanja koleteralnih žrtvava.Familije, životinje svih vrsta koji su nam bili support.Kako se to ne bi potezalo samo uvijek "dobro" dođu I malo financije u posjet.Plaće ne stižu, pa stigne ali na kriv račun uplaćene i tako u krug.Iščekujući kunu, ili barem nju da se javi, nikako dobra pozicija.U međuvremenu odselio u bakinu kuću , zakompliciralo se vlasništvo oko stana, gdje je ista 40km od grada tako da sve moje socijalne vještine ovdje padaju u vodu .Naravno ostao i bez struje jer baba nije platila pa sad još i muku mučim sa edge signalom.Svijeća gori barem nešto ono što je ima.Apsurdnost je da sam stvarno u hr mnog toga napravio a opet se našao u situaciji gdje brojim koliko ki je još ostalo sanvala da bar nešto spavam.Nije mi lako a vjerujem da nas još ima podosta ..Jedino moje pitanje Vama je do kada tako? Nisam glup, nisam ružan dapače, obrazovan i elokventan .Osoba sa razvijenom empatijom odnosno emocionalnom inteligencijom.Znam da moram biti jak i ne posu stajat, ali do kad i za kog.Od kuda više snage.I to sve u mjesec dana , kad sam bio uvjeren da imam sve što sam poželio popušio sam žešći trik a to je vjerovao ljudima..Et, pišite nadovezati se možete na svašta .Idemo iz ovog probati nešto napraviti i nastojati doći do možda kakvog finalnog zakljucka za sve one koji su se našli u tome.Do sljedećeg puta..

1st
1st is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2015., 22:30   #2
mjesec dana je još i dobro kad ti se nanižu loši događaji godinama onda se baš pitaš dokle više. Ne bi ti znala reći do kada, tko zna? Često život izgleda kao domine kad jedna padne poruši sve za sobom, tako i u životu nešto krene loše i povuče sve drugo loše za sobom. A ne znam doći ni do zaključka, tako da ne znam što bi ti pametno rekla
__________________
I don't wanna come back down, I don't wanna touch the ground
malamicika is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2015., 09:46   #3
Život je sranje a ponajviše jer smo mi sami zasrani i iz naših loših obrazaca nismo kadri izaći. Vidim to na sebi, bez obzira koliko se trudim raditi na sebi od sebe jednostavno ne možeš pobjeći. Ja posjeduje toliko ograničnja, loših iskustava, predrasuda, ograničenja da si često sam sebi nesavladiv problem. Često ljudi nastoje prebaciti krivnju na druge i svijet oko sebe, ali konkretan problem sam uvijek "ja" koji ne znam sa životom izaći na kraj.
Kako postići tu unutrašnju snagu kroz prilagodbu i prihvaćanje životnih poraza kao sastavnih djelova života, bez da se na sebe stavljaju zaštitni oklopi, gubi na volji za životom, ljubavlju, povjerenjem, nadom... to je meni osobno najveće pitanje općenito..
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2015., 10:24   #4
Quote:
Kako postići tu unutrašnju snagu kroz prilagodbu i prihvaćanje životnih poraza
Sta je koji k zivotni poraz?

Ostat bez struje jer nemas odakle platit?

Stari, nije to zivotni poraz, to je hrvatska demokracija.

A ti, Prvi, kazes da si obrazovan, jel? Onda valjda imas i dvi ciste u glavi, jel? Pa sta si koji k ne sidnes sam sa sobom par dana i smislis si nacin kako zaradit ilegalno? Svi bi mi bili posteni, al to bas tako i ne funkcionira. Pogotovo kad ti lopovi babi istekaju struju. Nisi ni prvi ni zadnji da se koristis sterikama u 21. stoljecu u republici hrvatskoj. Ima vas daleko vise nego se pretpostavlja. Pitanje je trena kad cu se i ja prebacit na vosak. Prije eu u mojem mistu nije bilo ni beskucnika a sad se skupljaju donacije svih vrsta, za one koji.. nisu imali srece? Ili ih je potrefia jedan od brojnih zvotnih poraza? Ma sve su to pizdarije.

Sva ljudska bića rađaju se slobodna i jednaka u dostojanstvu i pravima.

Ali ti nisi todoric. Pa zaobidji svaki zakon koji je potrebno zaobic da bi dosa do te jednakosti. Jer zaobilaze ga i oni koji tvoj zivot drze u saci.

Bez revolucije.
hullu is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2015., 10:28   #5
A ljubav ce doc sama od sebe, ali malo teze u mraku kad sterika izgori do kraja, a za drugu nemas eura. Pardon, kuna.
hullu is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2015., 10:38   #6
Quote:
hullu kaže: Pogledaj post
Sta je koji k zivotni poraz?

Ostat bez struje jer nemas odakle platit?

Stari, nije to zivotni poraz, to je hrvatska demokracija.

A ti, Prvi, kazes da si obrazovan, jel? Onda valjda imas i dvi ciste u glavi, jel? Pa sta si koji k ne sidnes sam sa sobom par dana i smislis si nacin kako zaradit ilegalno? Svi bi mi bili posteni, al to bas tako i ne funkcionira. Pogotovo kad ti lopovi babi istekaju struju. Nisi ni prvi ni zadnji da se koristis sterikama u 21. stoljecu u republici hrvatskoj. Ima vas daleko vise nego se pretpostavlja. Pitanje je trena kad cu se i ja prebacit na vosak. Prije eu u mojem mistu nije bilo ni beskucnika a sad se skupljaju donacije svih vrsta, za one koji.. nisu imali srece? Ili ih je potrefia jedan od brojnih zvotnih poraza? Ma sve su to pizdarije.

Sva ljudska bića rađaju se slobodna i jednaka u dostojanstvu i pravima.

Ali ti nisi todoric. Pa zaobidji svaki zakon koji je potrebno zaobic da bi dosa do te jednakosti. Jer zaobilaze ga i oni koji tvoj zivot drze u saci.

Bez revolucije.
Onaj tko posjeduje više ima i više za izgubiti...
I oni bogati imaju svoje poraze, suze, depresije i loše raspoloženje...
Lova ti omogućava lakši i ugodniji život i ništa više osim toga.. ljudi i dalje ostaju ljudi...
Ti i dalje ostaješ ti sa 100 000 kn u džepu ili sa 10 kuna...
Samo ako nemaš od čega platiti struju ugrožena ti je gola egzistencija i to je onda tragedija..
A kaos je nastao jer su svi voljni zaobilaziti zakon i zakon ne vrijedi za svakog jednako..
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2015., 11:00   #7
Quote:
malamicika kaže: Pogledaj post
mjesec dana je još i dobro kad ti se nanižu loši događaji godinama onda se baš pitaš dokle više...
predpostavljam da nije natjecanje u pitanju ali opet .. svakom je njegov problem najveci .. i nema bas nekog smisla usporedjivati i kategorizirati .. sori za kvot ali uvijek reagiram na "natjecateljski mentalitet" pa makar i u tragovima

Quote:
1st kaže: Pogledaj post
Nije mi lako a vjerujem da nas još ima podosta ..Jedino moje pitanje Vama je do kada tako?
do smrti .. inace .. dobro doso medju budne

Quote:
hullu kaže: Pogledaj post
A ljubav ce doc sama od sebe,
mozda ljubav prema sebi .. samostalna .. ahha .. smjesni su mi ti kliseji .. skoro sam reko za malu djecu .. nisu oni za nikoga po mom misljenju

nista ne dolazi samo od sebe
F.A.Q is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2015., 11:05   #8
Onaj tko posjeduje vise, vise i ima. Ako imas 10 kn kupit ces kruh. Danas. Ako imas 100 000 kupit ces i danas i sutra. Nes bit kerum pa prokockat sve i past u depresiju jer si glup.

Svakodnevno gledas uplakanu sirotinju. Al ako cemo iskreno, ja jos nisam vidila bill gatesa kako place jer mu je tesko. Stari moj, ne mos se ni razbolit bez para. I ima da zivis vjecno jer je i kapsel skup. A sta cemo se lagat da ostajes isti bez obzira na lovu? Okolnosti ljude natjeraju da cine stvari za koje nisu ni svjesni da mogu. Dok, recmo, da ja imam lovu javila bi se ovom prvom i platila mu racune bez razmisljanja, iako pojma nemam ni ko je ni sta je.

Ostat bez struje nije tragedija. 10 000 mrtvih nakon potresa je tragedija. Ostat bez struje je ludost modernog doba. Jedna od mnogih. Tesla se u grobu okrece od muke.

A kaos je nastao jer, evo i ti uzimas njegovu situaciju zdravo za gotovo. Sirotinja je uglavnom posten i dobar narod. Problem je sta ti financijsku situaciju odredjuje prezime i partija, ne intelekt i snalazljivost. Pa oni koji imaju nikad nisu imali priliku iskusit kako je to kad nemas a samim time se ne mogu postavit u kozu onih koji se grebu za koru kruha. Bit lopov dobrih namjera nije sramota ni ludost. Svi mi mozemo bit robin hood. Il cekaj da kolinda posalje narodu kolaca. Kad se vrati sa bahama.
hullu is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2015., 11:18   #9
Quote:
hullu kaže: Pogledaj post
Onaj tko posjeduje vise, vise i ima. Ako imas 10 kn kupit ces kruh. Danas. Ako imas 100 000 kupit ces i danas i sutra. Nes bit kerum pa prokockat sve i past u depresiju jer si glup.

Svakodnevno gledas uplakanu sirotinju. Al ako cemo iskreno, ja jos nisam vidila bill gatesa kako place jer mu je tesko. Stari moj, ne mos se ni razbolit bez para. I ima da zivis vjecno jer je i kapsel skup. A sta cemo se lagat da ostajes isti bez obzira na lovu? Okolnosti ljude natjeraju da cine stvari za koje nisu ni svjesni da mogu. Dok, recmo, da ja imam lovu javila bi se ovom prvom i platila mu racune bez razmisljanja, iako pojma nemam ni ko je ni sta je.

Ostat bez struje nije tragedija. 10 000 mrtvih nakon potresa je tragedija. Ostat bez struje je ludost modernog doba. Jedna od mnogih. Tesla se u grobu okrece od muke.

A kaos je nastao jer, evo i ti uzimas njegovu situaciju zdravo za gotovo. Sirotinja je uglavnom posten i dobar narod. Problem je sta ti financijsku situaciju odredjuje prezime i partija, ne intelekt i snalazljivost. Pa oni koji imaju nikad nisu imali priliku iskusit kako je to kad nemas a samim time se ne mogu postavit u kozu onih koji se grebu za koru kruha. Bit lopov dobrih namjera nije sramota ni ludost. Svi mi mozemo bit robin hood. Il cekaj da kolinda posalje narodu kolaca. Kad se vrati sa bahama.
Eh vidiš to boldirano... oni se ne mogu staviti u kožu sirotinje, kao što se sirotinja ne može staviti u kožu bogatih...i onda imaš predrasude..
Ako ćemo pričati kome je gore i teže, naravno da je teže ljudima koji nemaju za koru kruha, ne mogu si dopustiti bolest i ne mogu poplaćati gzistencijalne troškove.
Zašto bogati ne plaču.. zato što ne smiju a ne zato što ne žele ili im nije teško... Zašto bogati ne plaćaju račune sirotinji.. zato što si to ne mogu priuštiti, da mogu ne bi bili bogati, drugi vukovi bi ih požderali..
Vidiš postoji razlog zašto je svijet ovakav, zašto ljudi žive na takav način i zašto su razlike između bogatih i siromašnih tako velike..
O dobroti siromašnih ne bih, iz prostog razloga što se ti ljudi nekako moraju snaći, pa nerjetko moraš zaobići zakon, nešto i ukrasti, zavidati za neku lovu i slično.. od nečeg i ti moraš živjeti. Stoga o moralu ne bih, kakkav si čovjek nema veze sa tim jesi i bogat ili siromašan. Ali da bi bio bogat netko ti to mora stvoriti (nečijiih 10 prstiju puta x radnika) i moraš neprestano rasti i štititi svoj položaj, prelaziti i preko leševa ako treba...
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2015., 11:18   #10
Quote:
F.A.Q kaže: Pogledaj post
predpostavljam da nije natjecanje u pitanju ali opet .. svakom je njegov problem najveci .. i nema bas nekog smisla usporedjivati i kategorizirati .. sori za kvot ali uvijek reagiram na "natjecateljski mentalitet" pa makar i u tragovima



do smrti .. inace .. dobro doso medju budne



mozda ljubav prema sebi .. samostalna .. ahha .. smjesni su mi ti kliseji .. skoro sam reko za malu djecu .. nisu oni za nikoga po mom misljenju

nista ne dolazi samo od sebe
Ok. Nek da oglas u mali oglasnik da trazi ljubav, to se sad tako radi.

Bgti, nisu ljudi manistra pa da ih probas 30 i odaberes koja ti najvise pase. Nema tu biranja. Dode i samo.

Da dobro doso medju budne. Ti nisi budan, ti si prilagodjen.
hullu is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2015., 11:26   #11
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Eh vidiš to boldirano... oni se ne mogu staviti u kožu sirotinje, kao što se sirotinja ne može staviti u kožu bogatih...i onda imaš predrasude..
Ako ćemo pričati kome je gore i teže, naravno da je teže ljudima koji nemaju za koru kruha, ne mogu si dopustiti bolest i ne mogu poplaćati gzistencijalne troškove.
Zašto bogati ne plaču.. zato što ne smiju a ne zato što ne žele ili im nije teško... Zašto bogati ne plaćaju račune sirotinji.. zato što si to ne mogu priuštiti, da mogu ne bi bili bogati, drugi vukovi bi ih požderali..
Vidiš postoji razlog zašto je svijet ovakav, zašto ljudi žive na takav način i zašto su razlike između bogatih i siromašnih tako velike..
O dobroti siromašnih ne bih, iz prostog razloga što se ti ljudi nekako moraju snaći, pa nerjetko moraš zaobići zakon, nešto i ukrasti, zavidati za neku lovu i slično.. od nečeg i ti moraš živjeti. Stoga o moralu ne bih, kakkav si čovjek nema veze sa tim jesi i bogat ili siromašan. Ali da bi bio bogat netko ti to mora stvoriti (nečijiih 10 prstiju puta x radnika) i moraš neprestano rasti i štititi svoj položaj, prelaziti i preko leševa ako treba...
Znaci ti si bogat? Jer, kazes, sirotinja se ne moze stavit u kozu bogatih al ti znas zasto su oni takvi kakvi jesu? Bar vecina.

Postoji razlog al ti ga ne znas.

Hrpa nebuloza.

Da mi je do plitke filozofije prozvala bi se kvazisokrat i srala svakodnevno. Al posto ja nisam daleko od situacije u kojoj je i sam autor sad idem da radim na svojem izlazu.
hullu is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2015., 11:35   #12
Quote:
hullu kaže: Pogledaj post
Znaci ti si bogat? Jer, kazes, sirotinja se ne moze stavit u kozu bogatih al ti znas zasto su oni takvi kakvi jesu? Bar vecina.

Postoji razlog al ti ga ne znas.

Hrpa nebuloza.

Da mi je do plitke filozofije prozvala bi se kvazisokrat i srala svakodnevno. Al posto ja nisam daleko od situacije u kojoj je i sam autor sad idem da radim na svojem izlazu.
Ja imam volje proučavati ljudsku psihologiju a eto imao sam prilike biti i jako siromašan i živjeti životom srednjeg sloja, imati novaca za kupiti kešovinom auto, otići na večeru u restoran par puta mjesečno i u dućanu si moći priuštiti da kupim što želim a ne gledam na cijenu.
Asociraš me na siromaštvo u glavi, imaju ga moji roditelji koji imaju apartmane i kuću na tri kata, često primanja veća od mojih ali su u glavi prazni, i osim režanja na druge ne vide vrijednost svojih ostvarenja.. a u suštini da upadnu u veliku lovu bili bi bahatiji i od samog keruma. To je ta sorta...
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2015., 14:23   #13
@1st

autore prvi medju jednakima! sva ova sranja koja se desavaju .. netko placa .. sva sranja kojih prije nisi bio svjestan netko je placao .. slobodi zaruj malo po toj septickoj jami skrivenoj od pogleda ali ne i od njuha .. kad nanjusis sranje .. zagrizi govno i trazi jos pa da onda vidis koliko je duboka .. kopali su mnogi duboko i dublje da iskopaju izlaz .. tko zna .. mozda jos dole kopaju laka im lopata ..

mislim da je rjesenje u uzdizanju iznad razine koncentriranom izvora smrada no to je samo moje misljenje .. nesto iskustva ima u njemu no ocito ne dovoljnog posto jos nisam isprao smrad .. uso mi je pod kozu .. no koza se zamjeni .. svaka stanica koze bude izmjenjena za neko vrijeme .. neznam jel to za kozu ili cijeli organizam .. 7 godina .. neda mi se sad guglat

Quote:
hullu kaže: Pogledaj post
Ok. Nek da oglas u mali oglasnik da trazi ljubav, to se sad tako radi.
meni se citi da si opterecen/a novcem pa daj oglas u novine da trazis novac .. to ti se danas fakat tako radi .. zove se oglasavanje/reklamiranje

Quote:
Bgti, nisu ljudi manistra pa da ih probas 30 i odaberes koja ti najvise pase. Nema tu biranja. Dode i samo.
nisu ni novcane valute da ih sve probas pa izaberes onu koja ti najvise odgovara

Quote:
Da dobro doso medju budne. Ti nisi budan, ti si prilagodjen.
covjece opusti se malo .. dovoljno je tezak naslov teme .. ti kao hoces/pokusavas taj šit prebacit sa sebe na druge .. mislim .. uvijek mozes probat
F.A.Q is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2015., 22:48   #14
Bosna ponosna okupirala hrvatsku u potrazi za americkim snom.
hullu is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2015., 11:35   #15
Quote:
hullu kaže: Pogledaj post
Bosna ponosna okupirala hrvatsku u potrazi za americkim snom.
hebes kritiku koja je sama sebi smisao kritika je samo pocetak puta a ne cijeli put odnosno cilj

nemoj krivo shvatit svaka cast na obzervaciji ali ako je to "to" onda brijes nesto u stilu nacizma sto je po mom sudu ravno ubojstvu

kak je rekel stari dobri Ghandi;

Budi promjena koju zelis vidjet!
F.A.Q is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2015., 14:11   #16
Quote:
1st kaže: Pogledaj post
Jedino moje pitanje Vama je do kada tako? Nisam glup, nisam ružan dapače, obrazovan i elokventan .Osoba sa razvijenom empatijom odnosno emocionalnom inteligencijom.Znam da moram biti jak i ne posu stajat, ali do kad i za kog.Od kuda više snage.I to sve u mjesec dana , kad sam bio uvjeren da imam sve što sam poželio popušio sam žešći trik a to je vjerovao ljudima..Et, pišite nadovezati se možete na svašta .Idemo iz ovog probati nešto napraviti i nastojati doći do možda kakvog finalnog zakljucka za sve one koji su se našli u tome.Do sljedećeg puta..1st
Skupilo ti se i došlo do kulminacije. Težak životni period. Proći će.
Ali neće samo od sebe. Daj si vremena i budi blag prema sebi.
Promisli o svojim i tuđim akcijama i reakcijama.
Ne moraš ti niš biti jak. Što znači biti jak?
Slobodno se malo sažalijevaš, ali ne predugo.
Vratit će se snaga sa vremenom.
Drugi uvelike pridonose i utječu na naš život, ali odgovornost je na nama.
Drž se. Pozdrav
__________________
Eci peci pec, ti si mali zec. A ja mala vjeverica, eci peci pec.
Muškica is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2015., 14:25   #17
Quote:
F.A.Q kaže: Pogledaj post
predpostavljam da nije natjecanje u pitanju ali opet .. svakom je njegov problem najveci .. i nema bas nekog smisla usporedjivati i kategorizirati .. sori za kvot ali uvijek reagiram na "natjecateljski mentalitet" pa makar i u tragovima
kakvo natjecanje, kad bi se natjecala natjecala bi se za bolje, a ne gore, čak mislim da je njemu gore jer ja imam struju i stan, ali uopće to nije bila bit onoga što sam napisala, htjela sam reći da mjesec dana nije tako dug period da ti se dešavaju sranja, iliti ono uvijek može gore ili u prijevodu nije sve tako crno
__________________
I don't wanna come back down, I don't wanna touch the ground
malamicika is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2015., 20:37   #18
Quote:
Miškica kaže: Pogledaj post
Skupilo ti se i došlo do kulminacije. Težak životni period. Proći će.
Ali neće samo od sebe. Daj si vremena i budi blag prema sebi.
Promisli o svojim i tuđim akcijama i reakcijama.
Ne moraš ti niš biti jak. Što znači biti jak?
Slobodno se malo sažalijevaš, ali ne predugo.
Vratit će se snaga sa vremenom.
Drugi uvelike pridonose i utječu na naš život, ali odgovornost je na nama.
Drž se. Pozdrav
A znam da treba dati vremena.Zadnjih dana sam žešća fizikalija oko kuće , građevina i hortikultura tako da se tu nekako praznim. Ja isto kažem drugima, što znači biti jak i ponosan ? Bolje odreagirati u datom vremenu i odbolovat nego gutat, šutit i čekat da te kad tad pogodi.To je neminovno, problem ostaje u nama sve dok ga se ne suočimo sa njime.

Sent from my SM-T315 using Tapatalk
1st is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2015., 00:05   #19
Quote:
malamicika kaže: Pogledaj post
kakvo natjecanje, kad bi se natjecala natjecala bi se za bolje, a ne gore, čak mislim da je njemu gore jer ja imam struju i stan, ali uopće to nije bila bit onoga što sam napisala, htjela sam reći da mjesec dana nije tako dug period da ti se dešavaju sranja, iliti ono uvijek može gore ili u prijevodu nije sve tako crno
sve pet

ma ja komentiro iz konteksta .. izvuko malo pa da nebi bilo nismo znali ..

.. velis imas struju .. i to u stanu!

F.A.Q is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2015., 02:15   #20
Quote:
hullu kaže: Pogledaj post
Tesla se u grobu okrece od muke.
Ja placem kad se Tesla okrece u grobu

inace mislim da se ne okrece u grobu .. mislim da covjek kakav je bio odnosno kakav je predstavljen povijesti nije trosio trena razmisljajuci o "sranjima" vec o rjesavanju problema odnosno trazenju mogucnosti iskoristavanja sila iz prirode (izmedju ostalog cime se bavio / samo sam povrsno informiran pa .. ) i ocito da je njegov rad bio posvecen covjeku a po metodama i ciljevima odnosno prakticnoj primjeni svojih istrazivanja po mom misljenju je humanitarac prve klase (inace izbjegavam kategorizacije ali ipak .. pricam(o) o Tesli )
F.A.Q is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:13.