Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.10.2016., 13:51   #1
Maštao o drugim curama i pisao im

Pozdrav!
Imam (imala sam) dečka kojeg volim, kao sve super, zaljubljeni itd...
Prije nekoliko mjeseci primijetila sam da na facebooku ima puno
cura koje se slikaju polugole, sa silikonskim atributima i da im lajka sve živo.
Nije me posebno smetalo samo sam mu malo skrenula pažnju na to.
Nedavno sam otkrila da se s nekoliko njih i dopisuje, i daje idiotske komplimente tipa :"Savršena si", "Gdje te mogu naći u Splitu" itd...Kako me posebno smetalo što je pisao mojoj poznanici pitala sam ga što mu to znaći? Rekao je:"Ništa, tebe volim a to mi je bio samo ispušni ventil". Mene je to jako pogodilo, smeta me i vrijeđa što je spavao sa mnom a kad si zamislim da se "zadovoljavao" na moju poznanicu dođu mi te slike koje je on maštao u svojoj glavi s njom. Plus što je prešao granicu i javio joj se ali ona ga je ignorirala nije mu odgovorila. On kaže da nikad ne bi imao nikakav fizički kontakt s njom ali malo mi je teško u to povjerovati da ne bi ništa imao da se ona kojim slučajem javila i da su sami u istoj prostoriji. Ne mogu to razumjeti i imam lošiju sliku o sebi sad, jer i meni se javljaju drugi ali nije mi palo na pamet odgovarati, osim školskim prijateljima koju riječ.On sad kaže neće se ponoviti, ugasit ću facebook, samo ću se tebi posvetiti bla bla...Zanima me da li je moguće da to ne bi ponavljao?Ili da se se zavaravam i pokušam prijeći preko toga jer ga volim? Što čisto sumnjam jer mislim da bi samo patila stalno, sumljala i grizla se iz dana u dan pa mi nekako intuicija kaže da će biti bolno, ali da ne mogu s njjim nastaviti dalje. Što vi mislite o tome? Hvala
Annami is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2016., 14:08   #2
Napravio bi on nesto samo nije imao priliku. Da ne bi onda ne bi ni pisao. Ovako si priprema teren. I to prilicno naivno. I sa tvojom poznanicom, izmedju ostalog.

Prilicno nisko pozicioniran muskarac bez kriterija.

Ti osjecas bol unutra, intuicija ti govori da to nije za tebe. To uvijek poslusaj.
Carpe Diem!!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2016., 14:55   #3
Njegov odgvor da je sve to bio samo ispusni ventil je meni crvena zastavica.

Ako se nije htio naci s njima, zasto ih kontaktirao uopce? Da si dize ego? Jel to njemu taj ispusni ventil? ili da nes mrkne sa strane?

Ovisno o vasoj vezi, kolko ste povezani, kolko ste iskreni, sukladno tome trebas postupiti. Znaci reci mu sve sto ti na dusi. Ako dobijes neki bzvz odgovor ili ako te pocne uvjeravati da radis dramu oko nicega, onda je moj savjet da ga ostavis. Sta ce ti muskarac koji nije na cisto sa sobom u glavi. Neces cijeli zivot strepiti oko socijalnih mreza i chatova.

Ako vidis da mu iskreno zao, sto je to radio i ako ti obeca da vise nece, ja bi mu dala jos jednu sansu. Ali bi malo vise obracala paznju na socijalnim mrezama, Kako god, ako ti radis nes iza ledja, vec ce to doci do tebe na ovaj ili onaj nacin. Ja sam na najnevjerojatnije nacine dolazila do informacija, a nisam previse se igrala detektiva. Tako da, no stress baby, samo polako. I nemoj se osjecati lose. Ti si ta koja je fer, a on ne, vec ce ti karma sve vratiti.
__________________
Sometimes I feel like throwing my hands up in the air
I know I can count on you When food is gone You are my daily meal
voorn7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2016., 15:05   #4
Pedaliraj
ljuska is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2016., 15:12   #5
Quote:
Annami kaže: Pogledaj post
Pozdrav!
Imam (imala sam) dečka kojeg volim, kao sve super, zaljubljeni itd...
Prije nekoliko mjeseci primijetila sam da na facebooku ima puno
cura koje se slikaju polugole, sa silikonskim atributima i da im lajka sve živo.
Nije me posebno smetalo samo sam mu malo skrenula pažnju na to.
Nedavno sam otkrila da se s nekoliko njih i dopisuje, i daje idiotske komplimente tipa :"Savršena si", "Gdje te mogu naći u Splitu" itd...Kako me posebno smetalo što je pisao mojoj poznanici pitala sam ga što mu to znaći? Rekao je:"Ništa, tebe volim a to mi je bio samo ispušni ventil". Mene je to jako pogodilo, smeta me i vrijeđa što je spavao sa mnom a kad si zamislim da se "zadovoljavao" na moju poznanicu dođu mi te slike koje je on maštao u svojoj glavi s njom. Plus što je prešao granicu i javio joj se ali ona ga je ignorirala nije mu odgovorila. On kaže da nikad ne bi imao nikakav fizički kontakt s njom ali malo mi je teško u to povjerovati da ne bi ništa imao da se ona kojim slučajem javila i da su sami u istoj prostoriji. Ne mogu to razumjeti i imam lošiju sliku o sebi sad, jer i meni se javljaju drugi ali nije mi palo na pamet odgovarati, osim školskim prijateljima koju riječ.On sad kaže neće se ponoviti, ugasit ću facebook, samo ću se tebi posvetiti bla bla...Zanima me da li je moguće da to ne bi ponavljao?Ili da se se zavaravam i pokušam prijeći preko toga jer ga volim? Što čisto sumnjam jer mislim da bi samo patila stalno, sumljala i grizla se iz dana u dan pa mi nekako intuicija kaže da će biti bolno, ali da ne mogu s njjim nastaviti dalje. Što vi mislite o tome? Hvala

Meni bi takvo ponašanje smetalo i ne bih mu vjerovala više. Znam da nije zgodno ovako kategorički nešto tvrditi kad su u pitanju ljubavne veze, ali iznosim svoj osobni stav.
Ako mu treba ispušni ventil neka se bavi nekim sportom ili neka si nađe nešto što neće tebe povrijediti i staviti te u poziciju boli.
U biti razumijela bih da pogleda zgodnu ženu na slici ali to što se išao javiti tvojoj poznanici znači da je htio nešto s njom.
Možemo sad mi tu pametovati do prekosutra ali taj dečko je željan iskustva s drugim djevojkama i radi na tome da ih se domogne.
Kao što si već dobila savjet od Carpe Diem, vjeruj svom osjećaju!
Orlandia is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2016., 15:23   #6
Komentari muskih forumasa u stilu "pusti covjeka na miru", "prestani biti ljubomorna" i "ne kopaj.mu po porukama" stizu za

...3...


...2...


...1...


Doll Fetish is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2016., 15:26   #7
Još se ubijam pitanjima zašto, ponašao se kao da sam mu sve na svijetu, na vrhuncu zaljubljenosti, govorio da nikad nije imao curu kao ja (a realno i nije). Još je on osuđivao zauzete ljude koji se javljaju drugim curama, bio ljubomoran ako bi se meni netko javio iako nisam ni odgovarala itd...Ima još jedna stvar na koju sam se bila naljutila zbog koje je također danima molio da oprostim. Mi smo se prvo samo dopisivali dobra tri mjeseca dok se nismo našli, a nismo jer ja nisam htjela brzati. Jako smo se povezali ono, poruke za dobro jutro, laku noć, povjeravanja, naravno on solo...Da bi saznala da je u to vrijeme imao drugu. Kad sam ga pitala zašto mi to odmah nije rekao da ne uložim osjećaje u zauzetog, rekao je :"Nisam te htio izgubiti".I da" ionako nije bilo ništa između nas kad smo se našli prvi put" a još uvijek jeimao curu za koju nisam znala. Da, nije bilo ništa jer ja nisam htjela, on je htio.Saznala sam za to nekoliko mjeseci nakon što smo mi prohodali, i oprostila. Kao, ne bi meni to napravio, u onu nije bio zaljubljen, ja sam drugačije za njega, pravo, posebno...
Annami is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2016., 15:30   #8
Quote:
Annami kaže: Pogledaj post
Kao, ne bi meni to napravio, u onu nije bio zaljubljen, ja sam drugačije za njega, pravo, posebno...
Bježi od toga. Kad je veza friška treba uživati pa je pitanje radi čega to ne radite nego se bavite glupostima, on ubija vrijeme s drugim curama a ti šiziš, ne zvoni ti alarm bzv.
__________________
I can turn a gray sky blue
SubSV is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2016., 15:40   #9
kakav i koliko cesto vam je sex?
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2016., 15:41   #10
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
kakav i koliko cesto vam je sex?
Odličan, svakodnevan, višeputsvakodnevan, sex bez tabua.
Kako da kažem, ni ne "spušta" mu se nakon prvog svršavanja,
a nije klinac .
Annami is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2016., 15:53   #11
Quote:
Annami kaže: Pogledaj post
Još je on osuđivao zauzete ljude koji se javljaju drugim curama, bio ljubomoran ako bi se meni netko javio iako nisam ni odgovarala itd...
Da ne kvotam sve, ovo iznad mi je jako poznato.
Kroz srednju skolu sam imala momka s kojim sam zbog skolovanja bila u vezi na daljinu. Iz svakog pisma su vristale ove gore rijeci. Nikad te ne bih prevario, gade mi se takvi ljudi, a niko ga nista ne pita
I nakon dva mjeseca mi je poslao sms jbga prevario sam te, nisam mogao izdrzat vise
Ne tvrdim za tog tvog, al nekako mi vuce na neku muljazu...a ja s muljazom nebi mogla zivit normalno
__________________
It would be a crime to ever let you go...
slavica_05 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2016., 16:35   #12
Odjeb' ti to licemjerno i manipulativno govno. Za svaki postupak će si naći izgovor i ubiće te u pojam totalno.

Ako se tebi uvalio preko porukica dok je zvanično bio sa drugom, sad si ti u njenoj ulozi. Ne radi se o tebi i ne smiješ dopustiti da ti on mijenja sliku o sebi, on je osoba sa problemom. On si liječi problememe sa egom, ne daj mu da se liječi na tvoj račun.

Ne radi se ovdje o pretjeranoj ljubomori, jer ovaj tip to radi JAVNO, nije kao da je cura morala da kopa i istražuje da bi došla do njegovog upucavanja drugim curama.
__________________
Ideja RAVNOPRAVNOSTI je da sva ljudska bića, bez obzira na razlike koje među njima postoje - a na koje ona ne mogu uticati - kao što su npr. rodna pripadnost, nacionalna pripadnost ili seksualna orijentacija - dobiju JEDNAK PRISTUP JEDNAKIM OPCIJAMA, te preuzmu odgovornost za svoj IZBOR među tim opcijama. Ako već imate tu privilegiju da ste se rodili u grupi kojoj društvo i dalje daje najveće mogućnosti izbora, cinično (i cmizdravo) zvuči da za svoje loše izbore i njihove negativne ishode optužujete "diskriminaciju".
Incongruity is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2016., 17:31   #13
Autorice, ne vjeruj mu niti riječ i bježi od njega čim dalje i čim prije.
__________________
Shop smart. Shop S-Mart.
Panga is online now  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2016., 18:26   #14
Ne bih imala povjerenja vise...
I vjerojatno s vremenom bi se sve raspalo..
Vrlo nezreo ti se cini decko..
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2016., 18:54   #15
Odjebi to.
Ti si sada ono sto je bila bivsa cura kad se dopisivao s tobom. Da dobije priliku s bilo kojom od tih kojima pise, iskoristio bi ju.
Kad si zaljubljen, vidis samo svoju curu, ne pises drugima kako su prekrasne.
__________________
ono sve što znaš o meni
to je stvarno tako malo
*chiara* is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2016., 20:19   #16
Quote:
Annami kaže: Pogledaj post
Odličan, svakodnevan, višeputsvakodnevan, sex bez tabua.
Kako da kažem, ni ne "spušta" mu se nakon prvog svršavanja,
a nije klinac .
Pa nisi valjda luda da ostaviš takvog pastuha.
Jest da je kurviš, ali s obzirom da je i svoju curu varao s tobom, čemu se onda čudiš?
__________________
Najveća od svih sloboda je kad si možeš dopustiti biti ono što uistinu jesi
My time is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2016., 21:07   #17
Quote:
My time kaže: Pogledaj post
Pa nisi valjda luda da ostaviš takvog pastuha.
u svakoj sali pola istine, a?
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2016., 23:36   #18
Quote:
slavica_05 kaže: Pogledaj post
I nakon dva mjeseca mi je poslao sms jbga prevario sam te, nisam mogao izdrzat vise
I, jesi li mu oprostila? Znaš da se onome tko prizna pola oprašta.
ericsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2016., 00:56   #19
Misliš da si posebna i da tebe neće prevariti...

jedini način da stvarno budeš posebna i ne budeš prevarena je da ga spucaš prva.
Awakening is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2016., 01:47   #20
Nedoraslim, nesigurnim, priglupim i pokvarenim muškarcima je potrebno stalno dokazivanje s više random žena, na bilo koji način, a da bi sami povjerovali kako nešto vrijede. Onima koji sve to nisu je to jasno i s jednom ženom, onom koju su odabrali.
Na autorici je samo da odabere koju vrstu muškaraca želi za sebe. Ima ih dovoljno obje vrste, a koje je njezin trenutačni partner je svima jasno.
Jasno je valjda i da je to neizlječiva bolest, po definiciji, od prigluposti nadalje ....
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:01.