Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.02.2017., 09:35   #81
Autor se vjerovatno osjeća superiornije od njenog muza,jer joj u ovom trenutku moze ponuditi emocionalno vise od njenog muza.
Zitaa is offline  
Old 03.02.2017., 09:39   #82
autor treba izbaciti alkohol
i krenuti drugim smjerom.
na poslu nikakve kombinacije !
nikada.
__________________
Soaring over Alps
KRIN1 is offline  
Old 03.02.2017., 10:03   #83
Quote:
Septembar kaže: Pogledaj post
Zaljubljen u nedodirljivu... kad bi postala dodirljiva velike su sanse da bi ta velika zaljubljenost isparila.
Znam jedan slucaj iz okolice, jedne "fatalne nedodirljive" koja je popustila i ostavila muza i tek onda se okrenula tom vansvemirski zaljubljenom.. a on.. je ubrzo netragom nestao. "Septy, cim mi ga je umocio - odljubio se"

Ne kazem da su svi isti, ali to je tako cest scenario da je skoro pravilo.
.
E to.
Ali ljudi su sigurni u sebe i svoje osjecaje sve dok se ti osjecaji ne promijene.
Zajebano je sto cesto ti burni osjecaji sagore a onda ostaje spaljena zemlja.

Quote:
cajna_mjesavina kaže: Pogledaj post
Autore, moram priznati da nisam baš razumjela zašto nisi pokušao nešto konkretnije od dodira po podlaktici/donjim leđima.

Zar ti nije najgora moguća stvar ovako se prržiti na vatrici, ne znajući na čemu si, svodeći vaš odnos 95% na fikciju, a 5% na slučajne dodire, koji ukradeni pogled i dijalog?

Ne bi li i za tebe i za nju bilo zdravije da dovršite tu priču?
Mislim da bi i tebi bilo lakše, kako god da završi - ako se ispostavi da ona nije za mirnu oazu s tobom, stvorio si prvi preduvjet da ideš dalje sa životom.
Ako bude suprotno, super za tebe.


Evo reći ću ti svoje iskustvo što se tiče privlačenja.
6 godina sam sa sadašnjim partnerom.
U tih 6 godina osjetila sam kemiju o kakvoj pričaš s 3 osobe - kliknula se s trojicom, razgovor je tekao bez problema, nepresušne teme, slični pogledi na život, kao i vidljiva "kemija".
Nikad nisam ništa poduzela, čak niti flert, jer znam što doma imam, moj izbor je odnos u kojem jesam. Svjesno se mičem iz situacija kada vidim da postoje neke iskre, uopće ne dopuštam da se iskra pretvara u plamičak, otklanjam mogućnost da se išta rasplamsava.

Na te iskre gledam kao na potencijal. U smislu da postoji neka privlačnost između ljudi. Da se ona realizira, možda bi završila nakon mjesec dana, a možda bi trajalo cijeli život. Ne zna se. u svakom slučaju, mislim da je to normalno da te tu i tamo privuče druga osoba, monogamni smo primarno radi izbora i kulture.

Ti si dopustio plamen. Moj ti je savjet da razgoriš to do kraja, pa vidiš hoće li se razbuktati u veliki oganj ili će se sve skupa pretvoriti u pepeo. Bit će ti lakše, nakon bilo koje opcije slijedi katarza i mogućnost da nastaviš nekakav zdrav život za sebe.
Ako ja to dobro berem, to je vec odlucio, sad samo ceka pravi trenutak da otvoreno kaze sto mu je na umu i u srcu pa neka ona vraca lopticu.

Quote:
mike07 kaže: Pogledaj post

Ovo sve što vama pišem, ne. To ne zna. Ja se pripremam na taj korak. Jer, ovo sad je muka, slatkog predznaka, koja ima svoje vrijeme trajanja. Sljedeći korak mora biti potpuno otvaranje. Samo je pitanje u kakvom obliku i kakvoj mjeri će izaći. Zato na sve moguće strane i tražim dodatne odgovore.

.
A koje je uopce pitanje na koje trazis odgovor?
Ti si odlucio reci sto osjecas, ako si spretan s rijecima uzivo kao sto si u pisanoj formi, nece joj biti lako reci ne.

Gle, ja vjerujem da nisi sve umastao, da ni ona nije ravnodusna prema tebi. Cak i da nije karaktera jedne cajne mjesavine pa da ce se maknut od iskre. Koja sad mozda i nije vise tek iskra nego vec opasno isijava.

Stvar je u tome sto ti ko krstarica Potemkin picis naprijed, samouvjeren, siguran u svoje odluke kao ispravne ( intuicija ne vara, jel ) akcija je tvoj prirodni okolis, energija prsti na sve strane ko Bandiceve fontane i jos si talentiran da rijecima docaras dojam koji zelis na drugoj strani.
Jbg, tesko je tome odoljeti i ti to znas dobro korististiti.

Ono sto meni ne miri na dobro jest neko pomankanje suosjecajnosti, empatije, pa i promisljenosti kako prema ljudima koji bi ispunjenjem tvoje zelje morali proc kroz velike potrese, tako i u odnosu na nju od koje zelis jako puno. Puno vise od ljubavi.

Ajde da ti mastas o ljubavnom odnosu s njom pa dok traje - dobro je, ne, ti zelis odmah sve.
Njezinu rastavu, vasu svadbu, biti divan ocuh njezinim curama i vjerojatno jos bolji tata vasoj djeci.
Muz joj je mrtvo puhalo pa je on, kao, manje sporedan.

Ne bi ni ona prosla liso u tvojoj viziji buducnosti.
Dobila bi veliku ljubav i paznju s tvoje strane ( mozda je to imala i od muza na pocetku, takva vanserijska zena) ali bi morala pogaziti svoja tradicionalna uvjerenja, nositi se sa spoznajom da je curama preokrenula svijet ( koliko kuzim, ona nema los brak, iz perspektive njezine djece vjerojatno je to teletabi land ) ma kako ti bio kvalitetan dodatni tata a i okolina sigurno nece blagonaklono gledat na rusvaj koji nosi rastava a ona treba zivjeti sa svim tim skupa.

Ti ne gubis nista, ako ces knjizevno, ona je Karenjina a ti Vronski. Da, znam, ti se ne bi nikad ponio kao Vronski, ali sad joj govoris - dok stoji na rubu provalije - nu, skoci, uhvatit cu te i necu dozvoliti da ti se ista dogodi. Sto su hrabre rijeci i ti si siguran u njih ali nisi ti taj koji treba skociti.

Tvoja je storija u biti jednostavna, ako ogolis sadrzaj, on je vidjen puno puta.
Zaljubio sam se u udanu zenu, majku dvoje male djece, muz je ne pazi i mazi, ja bi je rado.

Kraj je, za sada, neizvjestan, moze te ona otkantati kao sto je Maryl Streep napravila Clintu Eastwoodu, a mozes i ti biti veci od sebe pa se ufurati u Bogarta i reci svojoj Ingrid Bergman...'ah, sto su nasi mali zivoti u ovom ludom svijetu koji se rusi ' . Ima valjda jos scenarija ali ubro si bit.

Da skratim.

Obzirom na brzinu ( 6 mjeseci je stvarno malo vremena ) i intenzitet osjecaja koji su prisutni, bilo bi pametno da ne brzas sa velikim sve ili nista odlukama.
Pusti da voda tece ispod mosta, vi mozete ljubavnicarit pomalo i poskrivecki ( ako se vec neces maknuti ), ne bi trebalo biti nemoguce ako je ona vjesta glumica a muz djeluje nezainteresirano za njezin duhovni zivot, pa vidjet s vremenom kako to izgleda.

Mozda se oboje ispucate u vatrometu strasti i vratite svojim zivotima bogatiji za uspomene. ( malo vjerojatno ali opet...)
Mozda se sve skomplicira pa vam dopizdi i rastanete se na ....( umetni pridjev) nacin, mozda muz skuzi pa sam potegne rastavu ili oprosti....tako neki mozda-ovi.

Kuzim da ovo nije savjet zudovskog tipa ostavi je i ne talasaj, ali obzirom da si ionako odlucio sto ces napraviti, kazem da malo stanes i promislis i o drugoj opciji od one tvoje...ti i ona - muz i zena, djeca sretna uz vas dvoje i pas trci po dvoristu.
Pak Lena is offline  
Old 03.02.2017., 10:19   #84
Quote:
mike07 kaže: Pogledaj post


Ako netko ima iskustva sa sličnom situacijom, rado ću pročitati. Ako ne, opet ću napraviti isto…

Baš zato sam odabrao ovaj Pdf…
De se zbroji i oduzmi, žene dođu i odu u naš život, niti prva niti zadnja koja te očarala, nakon godinu-dvije te ružičaste naočale bi pale i vidio bi normalnu ženu od krvi i mesa. Nikad mi neće biti jasno kako netko u 30setima može biti zaljubljen kao balonja od 15 godina, ali očito se događa...
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Old 03.02.2017., 10:25   #85
Quote:
mike07 kaže: Pogledaj post
....
To je poput principa kinetičke energije – energija koju joj pošaljem, istom ili jačom snagom se vrati meni nazad. To ja nazivam bezopasnim egoizmom. Na jedan način joj pomažem da se bolje osjeća, a s time i sebi stvaram zadovoljstvo. Nije isto nekome izboriti povećanje plaće i pomoći shvatiti da ne mora plaćati greške cijeli život (iako načelo je ista stvar). Ovo drugo ima puno veću temperaturu za pokretanje svog stroja.
ovdje si došao izracionalizirati svoju situaciju pa ne bi bilo zgoreg da koristiš racio
nije to bezopasna igra; u taj enegetsko-emocionalni vrtlog je uključena i njena obitelj, a samo vi imate zadovoljstvo

Quote:
mike07 kaže: Pogledaj post
[....@Baja
....
Kao muž, imam samo informacije od nje. Logično, nitko drugi mi ne bi mogao ni dati neku informaciju, a da nije čvrsta, koje ga čine površnim. Najbitnija stvar je što je i sam nesiguran, razlika u obrazovanju, te ne čini ništa kako bi utjecao na to, popravio nešto što je dotrajalo. Naravno, tu ne mislim na veš mašinu ili automobil.
logično (i predvidljivo), priča ti samo o njegovim propustima
vašu eventualnu vezu bi trebali graditi na čistim, a ne na trulim temeljima propalih veza
odnosno, ne bi te se trebalo ticati išta iz njihovog braka i tu bi priču trebao prepustiti njoj i njenom mužu
tek kad razore brak i počiste nered, dolazi vaše vrijeme...

Quote:
Ovo sve što vama pišem, ne. To ne zna. Ja se pripremam na taj korak. Jer, ovo sad je muka, slatkog predznaka, koja ima svoje vrijeme trajanja. Sljedeći korak mora biti potpuno otvaranje. Samo je pitanje u kakvom obliku i kakvoj mjeri će izaći. Zato na sve moguće strane i tražim dodatne odgovore.
odgovori su u tebi
ako imaš muda, zariskiraj jer očito ti je ovo iskustvo potrebno pa kakav god krajnji rezultat bio
možda te čeka romansa nad romansama, a možda kaos nad kaosima
baja is offline  
Old 03.02.2017., 10:28   #86
Quote:
baja kaže: Pogledaj post
možda te čeka romansa nad romansama, a možda kaos nad kaosima
Kakav god kaos da njega zadesi, nju bi mogao sto puta gori. Što gubi on, a što ona ako se upuste u tu romansu?
Salammbo is offline  
Old 03.02.2017., 10:33   #87
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Nikad mi neće biti jasno kako netko u 30setima može biti zaljubljen kao balonja od 15 godina, ali očito se događa...
ja zalim one koji zaljubljenost stavljaju u pretinac godina. i ne znaju sta znaci biti zaljubljen sa 40, 55 ili 90

dok god se mogu zaljubiti imam vjere u zivot...
sad sto neke zaljubljenosti sagore brze nego sto se upale, nema veze. ima onih zaljubljenosti koji "otplate" sve prosle promasaje. zadnja luda zaljubljenst je prerasla u ljubav koja traje vec 8 g...
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Old 03.02.2017., 10:55   #88
Quote:
Salammbo kaže: Pogledaj post
Kakav god kaos da njega zadesi, nju bi mogao sto puta gori. Što gubi on, a što ona ako se upuste u tu romansu?
ako izgubi, izgubit će ono što mora da bi naučila (životnu) lekciju
isto tako i s dobitkom

Quote:
Septembar kaže:
ja zalim one koji zaljubljenost stavljaju u pretinac godina. i ne znaju sta znaci biti zaljubljen sa 40, 55 ili 90

dok god se mogu zaljubiti imam vjere u zivot...
ne treba zaljubljenost stavljati u pretince, a niti se može
ali treba odgovornost povezati s godinama i okolnostima pa si stoga ne možemo priuštiti jednaku bezglavost s 15 i s 35
baja is offline  
Old 03.02.2017., 10:59   #89
Zena je udana, ocito i zadovoljna, ima dvoje djece, ima muza, ima obitelj. Ona se tu ostvarila.
A ti, onak, malko si zabrijao. Mislim, ne dvojbeno je da si zacopan, ali vise si zaljubljen u ideju da imas sa tom zenom i polovicom njene obitelji ono sto ima drugi covjek s njom, jer bi bio bolji, bili bi sretniji, ona bi bila sretnija NA TVOJ nacin.
Podsjecas me na one zene koje se zaljubljuju u zloceste, razbucane decke ili zgodne homoseksualce, tocnije u ideju da ce ih popraviti i/ili preobratiti.
Gle, pojam srece je vrlo relativan. Graditi je tamo da razbucas tudju ti se obije o glavu i dodirne mnogo zivota, porusi mnogo mostova, etiketa, stigmatizira i generira mnoga druga "sranja".
S njene strane je ulog prevelik, i ako je ona sve to sto kazes da je (posebno mislim na racionalan aspekt), cisto sumnjam da ce se upustiti u to.
A ako se upusti, nadam se da ce tvoj ratio biti dovoljno "na povrsini" da to u svoj sirini i dubini percipiras.
Ja ti mogu reci npr. da iako imam takav neki kolotecni brak i nije sve onako kako bih zeljela da je, i koliko god puta mi doslo da odem, muza koliko god blentav, ipak volim, imam dvoje djece koje sam skoro izgubila i s te strane mi stvari stavlja u posve drugu perspektivu. Nema toga boga s kim bi se bolje slagala i koji bi me mozda vise voljeo i nudio da bih sve to riskirala. Neke stvari su svete.
No nismo svi isti. U cetrdesetima mozda drukcije razmisljamo.
Imaj to na umu.
Sretno i mislim da zasluzujes puno vise od toga da budes uzrok i od prtljage koju to vuce, a vjeruj mi, veca je nego mozes uopce slutiti, posebno ako druga strana dolazi iz tradicionalne i konzervativnije sredine. Odgovornost je ko svemir ogromna.
__________________
Kad je baka ovo izrekla, strahovito jeknu cijela dubrava, prestadoše čari u šumi Striborovoj, jer je baki bila draža njezina nevolja, nego sva sreća ovog svijeta.
Ivanicapeca is offline  
Old 03.02.2017., 10:59   #90
Quote:
baja kaže: Pogledaj post


ne treba zaljubljenost stavljati u pretince, a niti se može
ali treba odgovornost povezati s godinama i okolnostima pa si stoga ne možemo priuštiti jednaku bezglavost s 15 i s 35
Ne slažem se,mislim da možemo,i da trebamo. Samo ne u ovom slučaju kad su u pitanju djeca.
Zitaa is offline  
Old 03.02.2017., 11:09   #91
Quote:
Zitaa kaže: Pogledaj post
Ne slažem se,mislim da možemo,i da trebamo. Samo ne u ovom slučaju kad su u pitanju djeca.
Ne razumijem zašto stavljate tu djecu na pijedestal - bit će im to velika promjena, no prilagodit će se. Pa 50% parova se rastaje!
Ako je žena nezadovoljna pažnjom koju joj muž pruža, zašto bi sreća djece bila važnija od njene sreće.
čak i da se rastanu, pa neće otac od djece nestati iz njihovog života.

Meni je tu jebena stranka njezin muž, koji je očito OK lik, uljuljkan u svakodnevnicu i preokupacije poput posla, financija, djece, kućanstva i takvih svakodnevnih briga i obaveza, pa ne vidi čaroliju u ženi, koju autor itekako vidi. Ako se žena rastane, ipak će taj muž najviše popušiti - maltene ni kriv ni dužan neće više živjeti sa svojom djecom, izgubit će ženu, vjerojatno će se trebati i iseliti iz sadašnjeg prostora ...

Lako je moguće da uopće ne sluti da žena na poslu proživljava romansu, te da ako ispliva na površinu će poslije imati problema s povjerenjem prema ženama.
__________________
"Ja ovdje djelim iskustvo a ne vrijedam,i to je poanta ovoga foruma da razmjenimo mišljenja i iskustva na jednoj kulturnoj razini a ne da se vrijedamo i omalavažavamo zato jer su nam iskustva različita .Pa ebote da su ista pa ne bi ni imali o čemu piskarat ovdje." Spalatina-nyc
cajna_mjesavina is offline  
Old 03.02.2017., 11:24   #92
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
De se zbroji i oduzmi, žene dođu i odu u naš život, niti prva niti zadnja koja te očarala, nakon godinu-dvije te ružičaste naočale bi pale i vidio bi normalnu ženu od krvi i mesa. Nikad mi neće biti jasno kako netko u 30setima može biti zaljubljen kao balonja od 15 godina, ali očito se događa...
Ma neeee....to ti se događa samo nezrelim ljudima. Zreli se zaljube do 30 godine, a onda umru (emotivno), više ne dišu, jer su našli do 30 ono što su trebali.
__________________
"Ljubav je poput rata:lako ju je započeti, ali vrlo teško zaustaviti."
jelena1777 is offline  
Old 03.02.2017., 11:52   #93
Ako autor uspije u živo nastupiti ovako emotivno zavodljivo, kako je uspio do sad pisati ovdje, mislim da komad bude pao kao kruška
__________________
@Anderlon: Ne sanjajte o demokraciji na Forumu. To nikad nije postojalo i neće postojati.
Mamekica is offline  
Old 03.02.2017., 11:56   #94
Meni ovo izgleda malo (pre)bajkovito. Vrlo osobna i neobjektivna interpretacija jednostranih želja. Bar koliko sam shvatila, zapravo se radi o interpretaciji onoga što navodno ona misli i želi. Da je vatra ista s druge strane, hajde, mislim da bi vrijedilo pokušati. Ali ovako, meni se čini da je to sve jedno veliko ništa u stvarnosti. Autor se zaljubio, omađijala ga je slika o nekoj, pokušava ju tumačiti kako bi želio, i ništa više. 6 mjeseci obostrane svemirske ljubavi naprosto mora biti realizirano.
Drugo je flert, zezanje, kraćenje vremena i mašta!
Ništa od toga.
violeta1980 is offline  
Old 03.02.2017., 12:04   #95
Quote:
cajna_mjesavina kaže: Pogledaj post
Ne razumijem zašto stavljate tu djecu na pijedestal - bit će im to velika promjena, no prilagodit će se. Pa 50% parova se rastaje!
Ako je žena nezadovoljna pažnjom koju joj muž pruža, zašto bi sreća djece bila važnija od njene sreće.
čak i da se rastanu, pa neće otac od djece nestati iz njihovog života.

Meni je tu jebena stranka njezin muž, koji je očito OK lik, uljuljkan u svakodnevnicu i preokupacije poput posla, financija, djece, kućanstva i takvih svakodnevnih briga i obaveza, pa ne vidi čaroliju u ženi, koju autor itekako vidi. Ako se žena rastane, ipak će taj muž najviše popušiti - maltene ni kriv ni dužan neće više živjeti sa svojom djecom, izgubit će ženu, vjerojatno će se trebati i iseliti iz sadašnjeg prostora ...

Lako je moguće da uopće ne sluti da žena na poslu proživljava romansu, te da ako ispliva na površinu će poslije imati problema s povjerenjem prema ženama.
50 posto parova se rastaje iz razloga kao što je nasilje,zapostavljanje,nesloga, sigurno nisu ovi razlozi koje je autor naveo,ako su u igri djeca. Mislim da je vrlo glupo ako je jedini faktor zaljubljenost u nekog drugoga se rastati ako su u pitanju djeca,ako sve ostalo štima. Zaljubljenost je lijepa,ali jednako tako nemaju pravo ju izrealiziranih roditelji radi nekih svojih hirova.
Zitaa is offline  
Old 03.02.2017., 12:20   #96
Imam u familiji najfriži slučaj rastanka, ljudi od preko 70 godina. Prošlo ljeto su nas došli posjetiti, meni se činilo sve ok. Navodno je komunikacija postala loša i ona se odselila. Tako da, ja se ničem više ne čudim. Nekad je nepodnošljivo kraj nekoga samo biti, ako ga više ne voliš. Čak štoviše, mislim kako su hrabri.
__________________
@Anderlon: Ne sanjajte o demokraciji na Forumu. To nikad nije postojalo i neće postojati.
Mamekica is offline  
Old 03.02.2017., 12:37   #97
Quote:
jelena1777 kaže: Pogledaj post
Ma neeee....to ti se događa samo nezrelim ljudima. Zreli se zaljube do 30 godine, a onda umru (emotivno), više ne dišu, jer su našli do 30 ono što su trebali.
Emocionalno umiranje nema veze sa zaljubljenošću. Lijepo je biti zaljubljen ali nikako ne u pogrešnu osobu. Prije nego ti leptirići zaslijepe pamet potrebno je dobro razmisliti glavom, dakle zašto da to bude zauzeta, udana, luda, opičena, blesava, psihički defektna ili ne znam kakva još osoba... Odnosno zašto bi se uopće doveo u situaciju da sada otvaraš ovako blesave teme po forumu u kojem svi evidentno vide kako letiš 2 metra iznad zemlje, nemaš kontakt sa realnošću i sam si sebe naguzio zbog žene s kojim realno nikad nećeš imati ništa u konkretnom smislu...
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Old 03.02.2017., 12:49   #98
Quote:
Mamekica kaže: Pogledaj post
Ako autor uspije u živo nastupiti ovako emotivno zavodljivo, kako je uspio do sad pisati ovdje, mislim da komad bude pao kao kruška
Koliko ja berem, komad je pao, samo se gacice jos drze.

Quote:
Mamekica kaže: Pogledaj post
Imam u familiji najfriži slučaj rastanka, ljudi od preko 70 godina. Prošlo ljeto su nas došli posjetiti, meni se činilo sve ok. Navodno je komunikacija postala loša i ona se odselila. Tako da, ja se ničem više ne čudim. Nekad je nepodnošljivo kraj nekoga samo biti, ako ga više ne voliš. Čak štoviše, mislim kako su hrabri.
To ko u onom vicu kad su dvoje 90togodisnjaka dosli sucu za razvod braka pa su na pitanje....kako tek sad? ...rekli da su cekali da im djeca pomru jer ih nisu htjeli izlagat stresu.

Ali ovdje nije stvar da se zena i muz ne vole ili da se doma pickaraju iznad glava blzanki pa da bi covjek rekao, ajde, ima smisla probat nesto drugo.

Ovo vuce na nagli bljesak strasti ( mahom seksualne, usprkos fizickom suzdrzavanju i zavrsavanju misli i recenica ) koji najcesce ne bljesti dugo.
To sto je mike spretan s rijecima mu je dalo malo kredita, inace bi ga se vec stavilo na galge.

Ipak je ovo pisani medij gdje lijepa rijec svasta otvara. I postize.
Pak Lena is offline  
Old 03.02.2017., 12:51   #99
Quote:
jelena1777 kaže: Pogledaj post
Ma neeee....to ti se događa samo nezrelim ljudima. Zreli se zaljube do 30 godine, a onda umru (emotivno), više ne dišu, jer su našli do 30 ono što su trebali.

Ha istina je da je nezrelo ako si u braku i imaš djecu prepuštati se kemiji koju osjetiš s nekom osobom.
Jedna stvar je određena kemija, elektricitet, privlačnost, nazovi kako hoćeš, a sasvim druga kad pustiš da se raspojasa.

Moguće se jest zaljubiti u bilo kojoj dobi, no mišljenja sam da bi ipak ljudi od preko 30 trebali pogledati i okolnosti , poput bračnog stanja osobe u koju se idu zaljubiti, načina života, navika i slično.
Mislim da se ipak u tridesetima to može lakše kontrolirati, te da bi (ne)zaljubljenost trebala biti dijelom i odluka, nego sa 16 kad te šoraju hormoni skroz. Trebao bi doći do te razine samokontrole.

Kada bi se svi ponašali da se odaju strastima s osobama s kojima završe rečenicu i čije fore kuže, pa ne bi bilo veze od preko 6 mjeseci.
__________________
"Ja ovdje djelim iskustvo a ne vrijedam,i to je poanta ovoga foruma da razmjenimo mišljenja i iskustva na jednoj kulturnoj razini a ne da se vrijedamo i omalavažavamo zato jer su nam iskustva različita .Pa ebote da su ista pa ne bi ni imali o čemu piskarat ovdje." Spalatina-nyc
cajna_mjesavina is offline  
Old 03.02.2017., 13:06   #100
Quote:
Zitaa kaže: Pogledaj post
Ne slažem se,mislim da možemo,i da trebamo. Samo ne u ovom slučaju kad su u pitanju djeca.
ne kužim što hoćeš reći
Quote:
Mamekica kaže: Pogledaj post
Ako autor uspije u živo nastupiti ovako emotivno zavodljivo, kako je uspio do sad pisati ovdje, mislim da komad bude pao kao kruška
padne li k'o kruška, bolje da ju je pogodila puška
baja is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:47.