Natrag   Forum.hr > Razno > Poruke, želje i komentari

Poruke, želje i komentari Poželite i desit će se. Laboratorij za forumske pokuse.
Podforumi: Čestitke i pozdravi i Kutak za banirane

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.07.2017., 12:49   #1
Biseksualni orgijaši i žderači dječijih utroba

Budući da mi je pun kufer da mi zatvara teme kako joj puhne ovdje iznosim žalbu protiv Meadow.
https://www.forum.hr/showthread.php?t=1020715&page=4
Ova tema je zatvorena i ako nisam kršio nikakva pravila.
Razlog je jer sam rekao dvije riječi > biseksualni orgijaši i žderači dječijih utroba.
Kakav je to kriterij?????
Jedno od mogućih objašnjenja je da se radi o čistom fašizmu kojim moderatorica Meadow brani bi sex org i žderače, ne dopuštajući da ljudima njihovo ponašanje uđe u svijest kako bi postali svjesni da je realnost to što sotonisti čine.

Ovo je samo jedan od ovakvih primjera načina moderiranja Meadow, maknite ju sa mjesta moderatora ( samo pod neki drugi nick po mogućnosti ).

Znam da vas Handžo dobro plaća, ali dajte više, što je previše previše je
__________________
Evo, pobijedi Lav iz plemena Judina, Korijen Davidov, on će otvoriti knjigu i sedam pečata njezinih
Alatnicar is offline  
Old 28.07.2017., 09:55   #2
Nastaviš li ovako, ne samo da će ti tema biti zaključana, već ćeš dobiti i parcijalu.

Već sam ti ranije rekla da te svoje teorije o "žderačima djece" ne pišeš - nisi poslušao. Isto tako, mi nismo PDF na kojemu će se netko kako mu puhne nabacivati glupostima tipa "biseksualni orgijaši", i to van ikakvog konteksta i teme. Jednostavno je, kad sam autor teme pribjegava ovakvim konstruktima i trola u vlastitoj temi, da od toga nema ništa. Ako ti se priča o biseksualnosti i orgijama, otiđi na LJES.

Što si htio, to si i dobio, a tvoje uvrede spram mene i svih nas na forumu neću komentirati, jer sam te za to i prijavila dalje.

Pozdrav.
Meadow is offline  
Old 28.07.2017., 10:43   #3
Ima na tom pdf-u kudikamo gorih stvari, a i kojekakvih spammera, kojima se sve dopušta.

Apropos tih "biseksualnih orgijaša", što je tu uvredljivo? To što je netko biseksualan? To što netko orgija? Nije mi jasno. Ako postoje biseksualci, ako postoje orgijaši, onda postoji i presjek skupova u kom su biseksualni orgijaši.

Na LJESu se može govoriti o orgijama i biseksualnosti, ali sa seksualnog stajališta, zabranjeno je moraliziranje, dok bi na Religiji TREBALO biti obratno.
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is offline  
Old 28.07.2017., 12:44   #4
Quote:
Meadow kaže: Pogledaj post
Nastaviš li ovako, ne samo da će ti tema biti zaključana, već ćeš dobiti i parcijalu.

Već sam ti ranije rekla da te svoje teorije o "žderačima djece" ne pišeš - nisi poslušao. Isto tako, mi nismo PDF na kojemu će se netko kako mu puhne nabacivati glupostima tipa "biseksualni orgijaši", i to van ikakvog konteksta i teme. Jednostavno je, kad sam autor teme pribjegava ovakvim konstruktima i trola u vlastitoj temi, da od toga nema ništa. Ako ti se priča o biseksualnosti i orgijama, otiđi na LJES.

Što si htio, to si i dobio, a tvoje uvrede spram mene i svih nas na forumu neću komentirati, jer sam te za to i prijavila dalje.

Pozdrav.
Nisi rekla, nađi tu poruku i citiraj ju ovdje.
Rekla si da ne spominjem ravnu zemlju, dok ju u isto vrijeme sama Biblija opisuje, što je također cenzura i uskraćivanje slobode govora.

A i da si rekla jasno je da to nije prema pravednim kriterijima foruma.

Što znači antikršćani smiju slobidno pljuvati po bilo čemu, dok kršćani ne smiju reći jednostavnu istinu.

Ako sam rekao da treba rasturati bi sex org, žderače i demonske sile, to je sasvim normalno, to su zlikovci i protivnici čovječanstva koji otimaju djecu i žrtvuju je.

Daj onda po istom kriteriju zabrani ostalima da ne spominju pedofiliju i bogatstvo crkve, naravno da nećeš, sviđa ti se sve što blati Bibliju izravno ili barem ne izravno.
I vidi čuda, to ti onda ne spada pod ljes.

Ali zato cenzuriraš sve što raskrinkava sotonu izravno ili neizravno.

Tvoje primjedbe su smiješne, bolje bi ti bilo da nisi ni odgovarala.

A što se tiče parcijale, sav drhtim i srce mi se cepa.
__________________
Evo, pobijedi Lav iz plemena Judina, Korijen Davidov, on će otvoriti knjigu i sedam pečata njezinih
Alatnicar is offline  
Old 28.07.2017., 14:46   #5


ovo je najbolji troll dosad!
BlaireWhiteFan is offline  
Old 28.07.2017., 16:58   #6
Quote:
Meadow kaže: Pogledaj post
Nastaviš li ovako, ne samo da će ti tema biti zaključana, već ćeš dobiti i parcijalu.

Već sam ti ranije rekla da te svoje teorije o "žderačima djece" ne pišeš - nisi poslušao. Isto tako, mi nismo PDF na kojemu će se netko kako mu puhne nabacivati glupostima tipa "biseksualni orgijaši",
Ček, tko ste to vi?
Ne vidim u čemu je problem da netko iznese svoju teoriju (ma kako ona glupa bila) sve dok je u skladu sa podforumom.

Ja bih rekao da se tebi OSOBNO ne sviđa ta tema, a ne da radiš za dobrobit podgoruma
Pero_Kanister is offline  
Old 28.07.2017., 18:52   #7
Odgovor si dobio, a temu kljucam.
U slucaju ponovne zalbe molim te da temu otvoris bez provokacija i trollanja, u skladu s pravilima.
__________________
KURAC!
Foto natječaj 586 - Livada
Sabaa is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:53.