Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.06.2015., 16:09   #21
Quote:
lady vintage kaže: Pogledaj post
ja mislim da je ovo trollerska tema, ali ipak ću pokušat pristojno odgovorit a ako nije, dečko je ipak mlad, pa nećemo bit strogi prema njemu

a sad zaozbiljno :

a) ne znam zašto misliš da je odmah kriv sotona? jesi li ikad imao nekih paranormalnih iskustava da bi mogao odmah posumnjat da je sam sotona krenuo u napad na tebe?
Ma kakvih paranormalnih iskustava, dečko je ovih dana aktivno razmišljao o Tini Katanić kako sam kaže, malo se zanio i dobio ogrebotinu. Ništa strašno....
__________________
Svijet neće biti uništen od strane zlih ljudi, već od strane onih koji gledaju i ništa ne poduzimaju!
zeljko_ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2015., 16:35   #22
Bem mu misha

po takvome meni sotona svaku večer dolazi u posjetu Svako jutro nova ogrebotina ili masnica Jedino ga nisam već dugo sanjala, a baš mi jako fali
kikakm is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2015., 22:17   #23
Quote:
zeljko_ri kaže: Pogledaj post
Ma kakvih paranormalnih iskustava, dečko je ovih dana aktivno razmišljao o Tini Katanić kako sam kaže, malo se zanio i dobio ogrebotinu. Ništa strašno....
a može bit

ali samo sam pisala u skladu s duhom ovog pdf-a + nastojala sam bit od pomoći
__________________
"It's very dull work."
"I like dull work."
lady vintage is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2015., 19:39   #24
Evo da se javim ja sam ziv (ne znam jesam li zdrav), mislio sam da je sotona zato sto je svecenik posvetio taj krizic pa je sotona mozda htjela izac iz mene ?
D E N I S is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2015., 23:29   #25
Quote:
D E N I S kaže: Pogledaj post
Evo da se javim ja sam ziv (ne znam jesam li zdrav), mislio sam da je sotona zato sto je svecenik posvetio taj krizic pa je sotona mozda htjela izac iz mene ?
Inače mi je prijateljica pričala da se njezin poslovni partner često znao propuditi sa nekoliko ogrebotina. Kao da je spavao s mačkom. Ali često na leđima gdje se ne može rukom ogrebati u snu.

To je ova začarana sa 5 vještica

https://www.forum.hr/showpost.php?p=3...0&postcount=41
krena is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2015., 00:05   #26
stavi se na "sotonino" mjesto. da si ljut na nekog mladca što nosi križić, ne bi li ga malo jače grecnuo, ono, čisto da se trgne iz sna i uplaši. bit je zastrašivanje i uznemiravanje. nije "on" zubić vila da tiho ide oko tebe i pazi da te ne probudi :P...ja bar tako mislim. ako već dođe, onda i pokaže da je tu

vjerojatno si se ogrebao na nešto, dogodi se. ja se često probudim u modricama zato što se bacakam po krevetu. možda si za nešto zapeo dok si se presvlačio ili na posteljinu...ovaj tip ogrebotine koji imaš se ni ne pokaže odmah nego tek kasnije pošto je plitka pa ni ne osjetiš kad se ogrebeš
Lunor is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2015., 19:43   #27
Quote:
D E N I S kaže: Pogledaj post
Evo da se javim ja sam ziv (ne znam jesam li zdrav), mislio sam da je sotona zato sto je svecenik posvetio taj krizic pa je sotona mozda htjela izac iz mene ?

Zajebant..imas talenta al pocni sa predskolskim uzrastom
__________________
..........................
Tulkas is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2015., 22:21   #28
Noćas mi se nesto čudno dogidilo, lego sam u krevet i gledo nest na yt na mobitelu,zaspem.I Probudio sam se oko 3 sata malo ranije okrenut na suprotnu stranu kreveta znaći nogu su mi bile tamo di mi je glava, I jastuk je bio premjesten i deka a ne sjecam se kak sam dospio na drugu stranu kreveta a nisam nist pio ako netko mislis da sam pijan
D E N I S is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2015., 19:50   #29
to ti je zato što gledaš yt prije spavanja. bolje čitaj nešto
Lunor is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:06.