Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.04.2008., 16:37   #21
@emanuela ono od čega bi me kao baka trebala čuvat neću iznosit tu na forumu ali ja znan o čemu se radi..jučer san malo razmišljala i došla do zaključka da mi se ona obratila preko sna i sad san sigurna da me čuva...i da je tu uz mene
__________________
svi ste dosli na svoje..bebe nema niti ce je bit
Sarićeva is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2008., 16:53   #22
Quote:
mandragora kaže: Pogledaj post
Dakle; nakon tisuće eksperimenata od kojih neki u suradnji sa američkom vojskom konačni je zaključak da čovjek osim fizičkog ima još jedno tijelo i to drugo tjelo funkcionira čak i tako da se može kretati u matrerijalnoj dimenziji u realnom vremenu; iako čovjek ima utisak da sanja - zapravo ne sanja nego se stvarno nalazi na tom nekom mjestu....
zanimljivo, ali recimo zanima me, neznam za ostale ali mnogo puta sam sanjao da umirem, da netko drugi umire, da se ozljedim itd. i kako sada? znači ja sanjam, ustvari ne sanjam nego sam stvarno na tom nekom mjestu, i umrem, ali mi ništa nije, a i tom drugom tijelu ništa nije jer opet drugi dan sanjam kako sam dobio na lotu? ili možeš sanjati sanjati, i sanjati biti na nekom drugom mjestu a imaš utisak da sanjaš sanjati?
zvonzi is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2008., 18:12   #23
Quote:
Sarićeva kaže: Pogledaj post
nisan znala di da stavin temu pa san odlučila evo ovde..naime baka koju san obožavala mi je umrla prije nekih 20 dana...i pred 4-5 dana san je sanjala...u snu me nazvala na mobitel i rekla mi da se ne brinen za nju jer me čuva i pazi tako da neman briga..pitala san je jel u raju ili...a ona je rekla da je u raju sa didon i da joj je dobro...u snu je također prelazila cestu dok je pričala na mob samnon jer je ka išla vidit kako mi je rodica i njena obitelj...pitala san je jel je mogu vidit ali ona je rekla da ne jer je nevidljiva ali da se ne brinen ništa..da me čuva i da ne zaboravin da me voli...

jel ima ko objašnjenje na ovo??? meni je to bilo čudno ali ono fakat čudno...
jel mi se ona obračala preko sna??? jel stvarno uz mene i čuva me???
ili je taj san bija moja podsvjesna želja da je pozdravin kako spada i da joj rečen da je voli???
bilo kakvo objašnjenje je dobrodošlo...
i moja baka tri godine nakon sto je umrla obratila mi se u snu. i to pazi pricala je sa mnom preko telefonom (!), ja nju isto nisam mogla vidjeti ali da bi mi ona dokazala da je ovdje dodirnula me je, i naravno rekla mi je da me ona cuva zajedno sa grupom preminulih rodjaka.

san je bio tako realan, da kad sam se probudila nisam znala gdje se nalazim.

to da nas duse umrlih rodjaka cuvaju nije nista novo. ne za djabe kod starih plemena postoji kult za njih.
dersu is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2008., 22:50   #24
Quote:
Sarićeva kaže: Pogledaj post
@emanuela ono od čega bi me kao baka trebala čuvat neću iznosit tu na forumu ali ja znan o čemu se radi..jučer san malo razmišljala i došla do zaključka da mi se ona obratila preko sna i sad san sigurna da me čuva...i da je tu uz mene
ok, drago mi je da te cuva...
__________________
život je lijep !
emanuela is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2008., 08:07   #25
Quote:
zvonzi kaže: Pogledaj post
zanimljivo, ali recimo zanima me, neznam za ostale ali mnogo puta sam sanjao da umirem, da netko drugi umire, da se ozljedim itd. i kako sada? znači ja sanjam, ustvari ne sanjam nego sam stvarno na tom nekom mjestu, i umrem, ali mi ništa nije, a i tom drugom tijelu ništa nije jer opet drugi dan sanjam kako sam dobio na lotu? ili možeš sanjati sanjati, i sanjati biti na nekom drugom mjestu a imaš utisak da sanjaš sanjati?
pa čuj, koliko ja znam, u tim paralelnim dimenzijama ne vladaju isti zakoni kao i u našem materijalnom svijetu
__________________
If You Can't Change Your Mind, Do You Still Have One?
“There are no facts, only interpretations”– Friedrich Nietzsche
mandragora is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2008., 15:55   #26
Quote:
Sarićeva kaže: Pogledaj post
znači misliš da mi se obratila...
mene stara uvjerava da je to samo moja podsvjesna želja da je pozdravin..a ja virujen kako je stvarno uz mene i kako me čuva..

inače prije kojih 2-3 godine mi se bija ukaza dida...čitala san knjigu u sobi i jednostavno san ga vidila (umra je kad san imala 6 godina,sad iman 17) reka mi je da me pazi i čuva,također ka i baka šta mi je rekla...

kad je dida umra bila san još mala i nisan znala šta uopče znači smrt tako da...
Ja sam isto apsolutno uvijerena da nam se kroz snove mrtvi obracaju.U toku sna smo najopusteniji gdje nam podvijest prevladava (desna strana mozga) a ne svijest (liva strana).Baka je uz tebe i cuva te.Kao i dida.

A ovo u vezi tvoga dide koji ti se ukaza...Ovo je cisti primjer materializacije pokojnika.Vjerovatno si didu vidila na sekundu ili dvi? Koliko je to trajalo ako se mos sitit?

I nemoj obadavat ako ti se drugi smiju na ove tvoje dogadjaje.Oni su stvarni samo sta mi mislimo da su samo snovi.
ice cream girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2008., 19:56   #27
Ja imam slične snove....
Evo, na primjer, moja je baka umrla 23.11.2004 i od tada svakog 23.11, ju sanjam zajedno sa didom.
Uvjek kada ih vidim oni su veseli, a ja se zaletim u njih i zagrlim ih. U tom trenutku počnem plakati da to nije normalno, kada se probudim
vidim da mi je jastuk sav mokar od suza....
Nemojte misliti da sam lud!!!
GreenDevil is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2008., 16:29   #28
Quote:
GreenDevil kaže: Pogledaj post
Ja imam slične snove....
Evo, na primjer, moja je baka umrla 23.11.2004 i od tada svakog 23.11, ju sanjam zajedno sa didom.
Uvjek kada ih vidim oni su veseli, a ja se zaletim u njih i zagrlim ih. U tom trenutku počnem plakati da to nije normalno, kada se probudim
vidim da mi je jastuk sav mokar od suza....
Nemojte misliti da sam lud!!!

Ja prva ne mislin da si lud.To ti baba i dida pojusavaju reci da su sretni zajedno i na lipsen mistu.Datume isto ne uzimat zdravo za gotovo.Nije slucajnost sta je baka umrla 23.11. i svake godine ti se na taj dan javi u snu.
ice cream girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2008., 20:55   #29
@ice cream girl da didu san vidila na sekundu-dvi..i moran priznat da san se bila pripala ali kasnije san se smirila..
ps.vidin da si iz splita..znači susida si mi

@GreenDevil ja ne mislin da si lud..evo moga si pročitat da se i meni javljaju dida i baka tako da...
__________________
svi ste dosli na svoje..bebe nema niti ce je bit
Sarićeva is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2008., 00:22   #30
Dakle ..ovo je dopbra tema..za rasvijetliti.!

Osobno sam uvijek izbjegavao te i slicne teme..mtrvi..
zagrobni zivot..
telepatija..onostrano.
No prije nekoliko godina dogodilo mi se nesto vrlo indikativno.Poceli su prekognitivni snovi.U tisini moga uma svjedocio sam sam sebi..evo sad ce se zbiti to i to.I zbivalo se..pa mi je uvijek dolazila guscija koza po rukama i po gornjem dijelu tijela.Dakako..o tim se stvarima javno ne prica..jer te bliske osobe a i znanci stanu gledati ispod oka...pa samo sto ne kazu..E dragi moj
..poceo si sa dezavu-ima...vrijeme je za psihijatra.No fakat je da to nisu bili dezavu-i..pri kojima se javlja samo pricin da se je nesto vec dogodilo i da ti je to poznato.
A onda se je dogodio prvi kardinalac...Sanjam da sam na Aerodromu...svjestan sam da sanjam...i azem si..gle bas lijep ovaj san.Ulazim u tome snu u putnicki avion..u kome je samo pilot...uzlijecemo i dizemo se na odredjenu visinu.Vrata aviona se otvaraju..i ja s padobranom iskacem van u noc.Spustam se na tlo...i znam da to vise nije moj san...vec da nesto i netko drugi zpovijeda onim sto se ima dogoditi u tome novom okruzju.Spustivsi se na tlo...hodajuci nailazim na nekog meni bliskog tko je mrtav...gledam ga kako radi nesto u vrtu u sumrak.Znam da je mrtav..pitam ga..Pa kako to..mrtav si..odkud ti?Odgovara mi da zna da je mrtav ali eto da je tu gdje jeste i da mu je to sudbina.
Srecem tamo mnoge meni znane koji su umrli u razlicitim situacijama i razgovaram sa njima.Taj san ponavlja se u jednoj godini tri puta.uvijek isti uvod..i uvijek razlicite situacije.
Ne trebam ni govoriti kako za budnog stanja u opce ne razmisljam o smrti i mrtvima..dakle vrlo rijetko i bez straha ili snaznih emocija koje bi potisnute mogle transformirati se u mojoj podsvijesti u takav neki san.
No sve sam skloniji vjerovati da mozda u istinu postoji..paralelna nasoj jedna druga realnost.

Mr.Dogon,
Mr.Dogon is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2008., 00:49   #31
kak vama nije jasno da vi podsvjesno sanjate ono sto zelite sanjati u ovom slucaju tj. temi umle odnosno vase bliznje
snovima se moze upravljati i snovima se upravlja svjesno ili nesvjesno
ja vas fakat ne kuzim
ako i postoji paralelni svijet tj. svijet mrtvih on se nikako po nekoj logici stvari ne bi mogao miksati sa ovim nasim svijetom, jer bi onda mi smrnici skuzili poantu zivota i zivot bi postao besmislen, svi bi sve znali,sve bi bilo predvidljivo, i nikad ne bi otisli na "onu stranu" tj. umrli jer nas "cuvaju"nasi bliznji, znali bi svoju buducnost i manipulirali bi njome...blabla...
kad bi to bilo moguce zivot bi bio dosadan
__________________
život je lijep !
emanuela is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2008., 01:01   #32
zašto ti misliš da mrtvaci mogu otkrit neku bitniju tajnu zagrobnog života??
oni su umrli,čekaju da se reinkarniraju, u tom čekanju,tu i tamo se jave nekome da su ok,i da ih čuvaju ( od smeća iz astrala) i to je sva filozofija.
ne znaju ni oni šta ih čeka,daklem ne mogu otkriti misteriju života.
oni su točka,svjetlost,šta ja znam,u nekom su međuprostoru,dok ne odu u reciklažu,odnosno dok se opet ne vrate na zemlju
oupće me čudi da mrtvac dođe do ikoga živog obzirom da su oni na skroz drugačijim frekfencijama od naših..i da smo mi zagušeni svakojakim pizdarijama..
deelayla. is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2008., 01:03   #33
Quote:
deelayla. kaže: Pogledaj post
..i da smo mi zagušeni svakojakim pizdarijama..
__________________
život je lijep !
emanuela is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2008., 01:15   #34
obzirom da si ti drugog svjetonadora, neznam jel se ti osjaćeš zagušena,ali moji moždani valovi svakako jesu...
gdje da počnem,zaprašivanje,nasilje na tvu,sranje u politci,laži političara,manipulacija svim i svačim,cajke,bolesti,jumbo reklame,kupi me!! akcija!!!! smršavi!!!!
deelayla. is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2008., 01:22   #35
Prekognitivni snovi i Deathland...

Nemaju nikakove sveze medju sobom...

Mrtvi..ako postoje u nekoj drugoj paralelnoj realnosti sigurno nisu u puno
boljem polozaju od nas.
Od mrtvih tesko da moze itko doznati...buducnost...svoju a ni tudju.Za doznati ma i fragment buducnosti..odgovorno je nesto drugo...to je ulaz u
tocku u kojoj se ponistavaju ili ti mijesaju...proslo,sadasnje i buduce.Kako nazvati tu tocku neznam..ali cini se da ona postoji.

No uzmimo Egipcane..stare...zar se moze reci da su svi oni kroz
pet tisuca godina postojanja njihove kulture...bili ludi i poremeceni?
jer su razvili kult mrtvih do skoro apsurda?No je li to sto su uradili stari
Egipcani bilo ludilo????
Ja ne bih to kazao..tako olako.Ima nesto u tome svemu.To ti kaze nekadasnji
naj veci protivnik svih slicnih...nekad smatrah...bljuzgarija.

Ja osobno znam kako inducirati san kakav zelim...to povremeno i radim.
Ali spontanost sna i njegov sadrzaj u nekim slucajima je...u naj manjemu...Sokantan i nevjerojatan.
To sa snovima i pod svijescu ti nije bas tako jednostavno kako ti to mozes misliti.
Cini se da podsvijest u naj manju ruku ima isto toliko sa snovima i
njihovim nastajanjem koliko i ..Nadsvijest.
Iz podsvijesti u glavnom dolaze ..nocne more ili ti ruzni snovi...pogotovu ako
tjelesna svijest nije zadovoljna.
No sto cemo s tim Nadsvjesnim?

Mr.Dogon,
Mr.Dogon is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2008., 01:27   #36
Talking

Quote:
deelayla. kaže: Pogledaj post
obzirom da si ti drugog svjetonadora, neznam jel se ti osjaćeš zagušena,ali moji moždani valovi svakako jesu...
gdje da počnem,zaprašivanje,nasilje na tvu,sranje u politci,laži političara,manipulacija svim i svačim,cajke,bolesti,jumbo reklame,kupi me!! akcija!!!! smršavi!!!!
100%zagusena
__________________
život je lijep !
emanuela is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2008., 01:38   #37
Quote:
emanuela kaže: Pogledaj post
100%zagusena
jes
ja stvarno ne vidim u tome problem,isto kao što ne vidim nikakav problem u tome šta ja za tvoje pojmove pišem debilane

deelayla. is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2008., 01:47   #38
Quote:
Mr.Dogon kaže: Pogledaj post
Nemaju nikakove sveze medju sobom...

Mrtvi..ako postoje u nekoj drugoj paralelnoj realnosti sigurno nisu u puno
boljem polozaju od nas.
Od mrtvih tesko da moze itko doznati...buducnost...svoju a ni tudju.Za doznati ma i fragment buducnosti..odgovorno je nesto drugo...to je ulaz u
tocku u kojoj se ponistavaju ili ti mijesaju...proslo,sadasnje i buduce.Kako nazvati tu tocku neznam..ali cini se da ona postoji.

No uzmimo Egipcane..stare...zar se moze reci da su svi oni kroz
pet tisuca godina postojanja njihove kulture...bili ludi i poremeceni?
jer su razvili kult mrtvih do skoro apsurda?No je li to sto su uradili stari
Egipcani bilo ludilo????
Ja ne bih to kazao..tako olako.Ima nesto u tome svemu.To ti kaze nekadasnji
naj veci protivnik svih slicnih...nekad smatrah...bljuzgarija.

Ja osobno znam kako inducirati san kakav zelim...to povremeno i radim.
Ali spontanost sna i njegov sadrzaj u nekim slucajima je...u naj manjemu...Sokantan i nevjerojatan.
To sa snovima i pod svijescu ti nije bas tako jednostavno kako ti to mozes misliti.
Cini se da podsvijest u naj manju ruku ima isto toliko sa snovima i
njihovim nastajanjem koliko i ..Nadsvijest.
Iz podsvijesti u glavnom dolaze ..nocne more ili ti ruzni snovi...pogotovu ako
tjelesna svijest nije zadovoljna.
No sto cemo s tim Nadsvjesnim?

Mr.Dogon,
u vecini slucajeva znam da sanjam , sto postaje pomalo dosadno
sanjati bliznje za mene nije nista cudno, to je jednostavno zelja da odrzavamo kontakt sa njima kojeg nismo u stanju, zbog objektivnih razloga, ostvariti u budnom stanju..blabla...
a kaj se tice nocnih morasam trebas u snu se zapitati da li ja sad sanjam? i to je to
ok imala sam i ja u svojem zivotu par nocnih mora, ali to su bili neki zapravo cudni snovi kojima nisam mogla upravljati, npr. decko kojeg sam sanjala a on se nakon cca tjedan dana ubio i sl. malo cudno, nelogicno ali dobro, slucajnost valjda

hehe...nadsvjest , kaj je to po tebi?
__________________
život je lijep !
emanuela is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2008., 02:45   #39
Emanuela..

Ja toliko dobro poznajem svoj snoviti zivot da se sjecam..
svih znacajnih snova..
moga zivota.Snove sam dugo i zapisivao..moje dakako.no to vise ne radim jer sam vec postariji gospodin..pa nesto o snovima i znam..a sto nije bas tako
opca roba za znati.Nedavno me je zena..htjela malo peckati..tvrdec da o snivanju i snovima ne znam nista vise od nje.No malo me je iznervirala pa joj...rekoh jedno pravilo...koje nije znala i ako je kliker u biti..moja zena.I tako nakon tjedan dana...ja i zaboravih...temu...a ona mi za vecerom kaza...Znas
...ono tvoje pravilo...Funkcionira!Da rekoh ...funkcionira...a sto si drugo i mislila duso?
Dakle,he..he..he..Pitaj Freuda i Karl Gustav Junga te neke ili ako hoces gotovo sve moderne psihijatre..pogotovu one u Svicarskoj...Sto misle o Nadsvijesti...pa ces cuti zanimljivu pricu.Cini se..po njima da postoji...a i po meni te jos vjerujem mnogima..postoji i ako nismo psihijatri.

Mr.Dogn,
Pitaj
Mr.Dogon is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2008., 16:02   #40
Quote:
deelayla. kaže: Pogledaj post
zašto ti misliš da mrtvaci mogu otkrit neku bitniju tajnu zagrobnog života??
oni su umrli,čekaju da se reinkarniraju, u tom čekanju,tu i tamo se jave nekome da su ok,i da ih čuvaju ( od smeća iz astrala) i to je sva filozofija.
ne znaju ni oni šta ih čeka,daklem ne mogu otkriti misteriju života.
oni su točka,svjetlost,šta ja znam,u nekom su međuprostoru,dok ne odu u reciklažu,odnosno dok se opet ne vrate na zemlju
oupće me čudi da mrtvac dođe do ikoga živog obzirom da su oni na skroz drugačijim frekfencijama od naših..i da smo mi zagušeni svakojakim pizdarijama..
Kao da sam ja ovo pisala.
ice cream girl is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:30.