Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.07.2009., 19:25   #321
Quote:
Engelchen00012 kaže: Pogledaj post
Opet pitam, gdje sam ja to rekla kako je.
Sto tocno ne shvacas? Ako nesto smatram nenormalnim, a ovo smatram, onda je sasvim logicno da necu tako nesto raditi.
A to sto nekima smeta moje misljenje, to je njihov problem. Ovo je forum, i ja mogu i imam pravo izraziti svoje misljenje.
evo sad me fakat zanima zakaj mislis da je to nenormalno? ako velis da je zbog toga sto se od tamo kenja, onda cu te odmah pitat kak ti se ne gadi pusit jer ti decko od tamo pisa, kaj ne?

jebote, nisam namjeravala tvoj post udostojit odgovorom na provokaciju kakva je, al nemrem si pomoc. nemormalno, ha?
Zoey is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2009., 19:26   #322
Quote:
Zoey kaže: Pogledaj post
evo sad me fakat zanima zakaj mislis da je to nenormalno? ako velis da je zbog toga sto se od tamo kenja, onda cu te odmah pitat kak ti se ne gadi pusit jer ti decko od tamo pisa, kaj ne?

jebote, nisam namjeravala tvoj post udostojit odgovorom na provokaciju kakva je, al nemrem si pomoc. nemormalno, ha?
Ne, nije to, draga. Uopce ne.
Nenormalno je sto se mene tice, i sto sad???
Jednostavno mi je bolesno.
__________________
Leben lässt sich nur rückwärts verstehen, muss aber vorwärts gelebt werden...S.A. Kierkegaard
Engelchen00012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2009., 19:27   #323
Quote:
Zoey kaže: Pogledaj post
evo sad me fakat zanima zakaj mislis da je to nenormalno? ako velis da je zbog toga sto se od tamo kenja, onda cu te odmah pitat kak ti se ne gadi pusit jer ti decko od tamo pisa, kaj ne?

jebote, nisam namjeravala tvoj post udostojit odgovorom na provokaciju kakva je, al nemrem si pomoc. nemormalno, ha?
Te koje kažu da im se gadi pušiti, zapravo nikad nisu ni probale onu stvar, jer očito nima kandidata koji bi im dopustija pristup svojem međunožju. Zato one same sebi govore kako im se to gadi, da si olakšaju patnju jer nikada nisu probale...
Pa to je prirodno da ženu zanima muški spolni ud, ae...
Pegi Bandi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2009., 19:32   #324
Quote:
Engelchen00012 kaže: Pogledaj post
Ne, nije to, draga. Uopce ne.
Nenormalno je sto se mene tice, i sto sad???
Jednostavno mi je bolesno.
pa sta ti tu ima bit bolesno? ili nenormalno? stvarno mi to sad nije jasno. mora bit neki razlog.
jel se jebes u picu? jebes se. pa sta onda ne bi niti probala u dupe? bas niti probala? pa ak ti se ne svidi, okej.
Zoey is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2009., 19:34   #325
Quote:
Zoey kaže: Pogledaj post
pa sta ti tu ima bit bolesno? ili nenormalno? stvarno mi to sad nije jasno. mora bit neki razlog.
jel se jebes u picu? jebes se. pa sta onda ne bi niti probala u dupe? bas niti probala? pa ak ti se ne svidi, okej.
Najzanimljivije je da upravo vi, napadate nas koji to ne radimo, a imamo sva prava svijeta odlucivati o svom sexualnom zivotu.
Ja izrazim svoje misljenje, ali ne pada mi na pamet da vama kazem, prestanite to raditi.
Koji si ti meni jebeni faktor, da mi dajes savjete, gdje cu se jebati???
__________________
Leben lässt sich nur rückwärts verstehen, muss aber vorwärts gelebt werden...S.A. Kierkegaard
Engelchen00012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2009., 19:37   #326
Quote:
Ken kaže: Pogledaj post
Svi tvoji upisi ovdje sugeriraju to, potpisujes svaku koja kaze ", odurno mi sama pomisao! i slicno na samu ideju. Ne htjeti je dobar argument. Ali ni ti, kao ni niti jedna druga, ako niste probale, ne mozete znati kako je.
pa dobro.... znaš li ti kako je oblit se s par litara vodke i tablom praksitena?
pretpostavljam da ne znaš jer ne bi bio ovdje. a ko zna možda je baš super.
pa jel te netko sili da to napraviš?
šta maltretiraš ženu više brate mili
__________________
"All I know is the child is my warrant and if he is not the word of God, then God never spoke..."
Death-of-Art is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2009., 19:37   #327
Quote:
Zoey kaže: Pogledaj post
pa sta ti tu ima bit bolesno? ili nenormalno? stvarno mi to sad nije jasno. mora bit neki razlog.
jel se jebes u picu? jebes se. pa sta onda ne bi niti probala u dupe? bas niti probala? pa ak ti se ne svidi, okej.
netko je već spomenia da supcic ne gledaš kao misto odakle izlaze fekalije nego kao jednu jaaako erogenu zonu.po toj logici moš i usta gledati kao misto odakle izlazi rigotina, ili u kojima se melje gnjecava hrana, a pickicu kao misto koje tjedan dana krvari i izbacuje neoplođenu jajnu stanicu!mislin svaki dio tijela si moš zgaditi ako baš želiš!
lažni branitelj is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2009., 19:38   #328
Quote:
Engelchen00012 kaže: Pogledaj post
Najzanimljivije je da upravo vi, napadate nas koji to ne radimo, a imamo sva prava svijeta odlucivati o svom sexualnom zivotu.
Ja izrazim svoje misljenje, ali ne pada mi na pamet da vama kazem, prestanite to raditi.
Koji si ti meni jebeni faktor, da mi dajes savjete, gdje cu se jebati???
ma ne dajem ti savjete zeno bozja, niti napadam. samo pitam zasto mislis da je to bolesno i nenormalno. seks ko seks, jebote.
Zoey is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2009., 19:39   #329
Quote:
Zoey kaže: Pogledaj post
pa sta ti tu ima bit bolesno? ili nenormalno? stvarno mi to sad nije jasno. mora bit neki razlog.
jel se jebes u picu? jebes se. pa sta onda ne bi niti probala u dupe? bas niti probala? pa ak ti se ne svidi, okej.
fakat ne kužim daj logičku poveznicu... kakve su ti to konkluzije???
"ako se jebeš u picu , moraš se jebati i u dupe."
pa zašto jebanje u picu nužno implicira i jebanje u dupe?

da ti ja sad kažem ako se ti jebeš u picu da to znači da se moraš jebati u dupe a ako se jebeš u dupe to znači da se moraš onda pojebati i s 5 likova odjednom a ako se pojebeš s 5 likova odjednom to znači da moš i čitavu vojsku obradit.
pa ček...što ne bi probala??? šta te sprečava?
sex ko sex.
__________________
"All I know is the child is my warrant and if he is not the word of God, then God never spoke..."
Death-of-Art is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2009., 19:41   #330
Quote:
Death-of-Art kaže: Pogledaj post
fakat ne kužim daj logičku poveznicu... kakve su ti to konkluzije???
"ako se jebeš u picu , moraš se jebati i u dupe."
pa zašto jebanje u picu nužno implicira i jebanje u dupe?

da ti ja sad kažem ako se ti jebeš u picu da to znači da se moraš jebati u dupe a ako se jebeš u dupe to znači da se moraš onda pojebati i s 5 likova odjednom a ako se pojebeš s 5 likova odjednom to znači da moš i čitavu vojsku obradit.
pa ček...što ne bi probala??? šta te sprečava?
sex ko sex.
ne, uopce ne moras, niti sam ja to rekla.
ja lijepo curu pitam zasto misli da je to bolesno.
Zoey is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2009., 19:41   #331
Quote:
Zoey kaže: Pogledaj post
ma ne dajem ti savjete zeno bozja, niti napadam. samo pitam zasto mislis da je to bolesno i nenormalno. seks ko seks, jebote.
Ako tebi to samoj nije jasno, pa samo se ti daj jebati gdje god...ja nemam nista protiv...
__________________
Leben lässt sich nur rückwärts verstehen, muss aber vorwärts gelebt werden...S.A. Kierkegaard
Engelchen00012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2009., 19:42   #332
Quote:
Engelchen00012 kaže: Pogledaj post
Ako tebi to samoj nije jasno, pa samo se ti daj jebati gdje god...ja nemam nista protiv...
okej, ja cu sad odustati.
Zoey is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2009., 19:45   #333
Quote:
Engelchen00012 kaže: Pogledaj post
Ako tebi to samoj nije jasno, pa samo se ti daj jebati gdje god...ja nemam nista protiv...
znaš šta ja mislin engelchen...ja mislin da ti potajno žudiš da ga primaš u guzu, ali imaš neku blokadu, sad je li to zbog religije, roditelja, društva, bivših ne znam...ali ja mislin da ti je to tajna opsesija.zato i jesi toliko energična protiv analnog sexa.da te nije toliko briga za njim, jednostavno bi napisala "ne sviđa mi se" i ne bi polemizirala sa pola foruma!Am I right, or am I right!?
lažni branitelj is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2009., 19:45   #334
Quote:
Zoey kaže: Pogledaj post
okej, ja cu sad odustati.
Trebala si i prije. Kako ne mozes shvatiti da nisi mjerodavna davati takve zakljucke. Da, mozes reci :"Meni je to tvoje nenormalo", kao sto sam ja rekla o tvom ponasanju. I to je to. Ali ne ici ispitivati moje razloge, na koje imam pravo, zasto to nikad ne bih radila.
__________________
Leben lässt sich nur rückwärts verstehen, muss aber vorwärts gelebt werden...S.A. Kierkegaard
Engelchen00012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2009., 19:49   #335
Quote:
lažni branitelj kaže: Pogledaj post
znaš šta ja mislin engelchen...ja mislin da ti potajno žudiš da ga primaš u guzu, ali imaš neku blokadu, sad je li to zbog religije, roditelja, društva, bivših ne znam...ali ja mislin da ti je to tajna opsesija.zato i jesi toliko energična protiv analnog sexa.da te nije toliko briga za njim, jednostavno bi napisala "ne sviđa mi se" i ne bi polemizirala sa pola foruma!Am I right, or am I right!?
Da, ali onda drugi pocinju napadati.

I ne volim ti ja muskarce.
__________________
Leben lässt sich nur rückwärts verstehen, muss aber vorwärts gelebt werden...S.A. Kierkegaard
Engelchen00012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2009., 20:46   #336
al da me *ebeš nikad mi nije bilo to forsiranje jebanja u guzicu...al ono...to je ko neka sekta čovječe... ko god se jebe u guzicu osjeća potrebu da i drugima to nametne i uvuče što više ljudi u te svoje rituale

@lažni branitelju-a da nemaš ti neku "blokadu" u mozgu. šta ti uopće imaš od toga da se forumašica je* ili neje* u guzu?... zašto se osjećaš ugroženim odmah? preispitaj se. ajde.
__________________
"All I know is the child is my warrant and if he is not the word of God, then God never spoke..."
Death-of-Art is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2009., 21:07   #337
Quote:
Death-of-Art kaže: Pogledaj post
al da me *ebeš nikad mi nije bilo to forsiranje jebanja u guzicu...al ono...to je ko neka sekta čovječe... ko god se jebe u guzicu osjeća potrebu da i drugima to nametne i uvuče što više ljudi u te svoje rituale

@lažni branitelju-a da nemaš ti neku "blokadu" u mozgu. šta ti uopće imaš od toga da se forumašica je* ili neje* u guzu?... zašto se osjećaš ugroženim odmah? preispitaj se. ajde.
Nemoj se uopće uzbuđivat i obazirat se što se neki osjećaju "ugroženo",
takve preskočim,i uopće me ne tangiraju njihova nametljiva i omalovažavajuća mišljenja
leptirica 2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2009., 21:12   #338
Quote:
Death-of-Art kaže: Pogledaj post
al da me *ebeš nikad mi nije bilo to forsiranje jebanja u guzicu...al ono...to je ko neka sekta čovječe... ko god se jebe u guzicu osjeća potrebu da i drugima to nametne i uvuče što više ljudi u te svoje rituale

@lažni branitelju-a da nemaš ti neku "blokadu" u mozgu. šta ti uopće imaš od toga da se forumašica je* ili neje* u guzu?... zašto se osjećaš ugroženim odmah? preispitaj se. ajde.
Quote:
leptirica 2 kaže: Pogledaj post
Nemoj se uopće uzbuđivat i obazirat se što se neki osjećaju "ugroženo",
takve preskočim,i uopće me ne tangiraju njihova nametljiva i omalovažavajuća mišljenja
o majke ti, nitko nikoga ne nagovara na nista, ne uvlaci u nikakvu sektu ni ista slicno.

rekla je da je to bolesno, stavlja smajlice koji povracaju i to, i pitala sam zasto je to bolesno i nenormalno. ak je vec postala na topiku o svrsavanju u dupe i dici se slobodom govora na forumu, onda je se valjda moze nekaj i pitat. kak se vi cudite meni, tak se i ja cudim vama. samo ja pitam, a vi unaprijed govorite o necemu sto niste probale da je fuj.

i tko se to tocno osjeca ugrozeno? i ugrozeno od koga? od nekoga tko nije ni probao a prica o tome?
Zoey is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2009., 21:19   #339
Quote:
Zoey kaže: Pogledaj post
o majke ti, nitko nikoga ne nagovara na nista, ne uvlaci u nikakvu sektu ni ista slicno.

rekla je da je to bolesno, stavlja smajlice koji povracaju i to, i pitala sam zasto je to bolesno i nenormalno. ak je vec postala na topiku o svrsavanju u dupe i dici se slobodom govora na forumu, onda je se valjda moze nekaj i pitat. kak se vi cudite meni, tak se i ja cudim vama. samo ja pitam, a vi unaprijed govorite o necemu sto niste probale da je fuj.

i tko se to tocno osjeca ugrozeno? i ugrozeno od koga? od nekoga tko nije ni probao a prica o tome?
osjećate se vi ugroženo jer vas uopće smeta što se nekome riga pri pomisli na analni seks. pa što?

nekome se riga pri pomisli na kobasice, pa neću ga nagovarat da ih proba. šta to mene briga jel on propušta okus kobasica i šta to mene briga jel ok što on nikad nije probao kobasice a svejedno neće da ih jede...
__________________
"All I know is the child is my warrant and if he is not the word of God, then God never spoke..."
Death-of-Art is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2009., 21:26   #340
Quote:
Death-of-Art kaže: Pogledaj post
osjećate se vi ugroženo jer vas uopće smeta što se nekome riga pri pomisli na analni seks. pa što?

nekome se riga pri pomisli na kobasice, pa neću ga nagovarat da ih proba. šta to mene briga jel on propušta okus kobasica i šta to mene briga jel ok što on nikad nije probao kobasice a svejedno neće da ih jede...
mene ne smeta kaj se nekom riga na moju sevu u dupe. zaboli me.

samo mi ide na jednu stvar sto netko tko nije ni probao nasao za shodno povracat na tu istu sevu, kuzis?

analogija s kobasicama ti ne stima bas. mene ne dira dal ce ti se svidat ili ne, al ako nisi ni probao, nemoj ni povracat na to. a ako vec povracas, onda te se valjda moze pitat zasto povracas, kaj ne? jebote, pa to je pitanje, ne optuzba.
Zoey is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:03.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger