Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Hardver > Računalna periferija

Računalna periferija Monitori, printeri...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.07.2011., 06:42   #1
Steelseries G6v2

Da li itko zna gdje u hrvatskoj mogu nabavit Steelseries 6Gv2 i po kojoj cijeni?

Pregledo sam online prodaju i čini se da je sve rasprodano :S
mislav1209 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2011., 12:03   #2
Ja sam svoju u Linksu kupio, vidim da ih nema trenutno, nazovi ih pa pitaj kad će ih imati. Vidio sam Steelseries tipkovnice i u Algoritam knjižari, pa provjeri i kod njih. Cijena...cca 550 kn.
Fosna is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2011., 15:07   #3
Quote:
Fosna kaže: Pogledaj post
Ja sam svoju u Linksu kupio, vidim da ih nema trenutno, nazovi ih pa pitaj kad će ih imati. Vidio sam Steelseries tipkovnice i u Algoritam knjižari, pa provjeri i kod njih. Cijena...cca 550 kn.
Hvala...i kakvi su dojmovi? Kolko ti je trebalo da se navikneš?
mislav1209 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2011., 16:09   #4
Nisam se trebao niš navikavati jer oduvijek koristim mehaničke tipkovnice. Vrijedi svaku kunu.
Fosna is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2011., 21:58   #5
Quote:
Fosna kaže: Pogledaj post
Nisam se trebao niš navikavati jer oduvijek koristim mehaničke tipkovnice. Vrijedi svaku kunu.

Nema je nigdje....zvao sam links, lagano su me odjebali, rekli mi da provjeravam stranicu svaki dan, pa ako dode, dode...
mislav1209 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2011., 16:14   #6
Ak ti treba kiba baš za gejming, trebaš customizirati tipke, macroe i sl. razmisli si o Shiftu, isto jako dobra kiba, a mrvu je skuplja od 6Gv2.
Fosna is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2011., 01:36   #7
Mehanička tastatura

Pozdrav.

Trenutno planiram kupiti jednu mehaničku tastaturu i najvjerojatnije je to Steelseries 6GV2. Problem je, što ja nemogu nać dućan gdje to imaju.
Dali netko zna možda gdje bi se to moglo nabavit (nabava.net je vratila par rezultata no međutim na tim mjestima je nema), ili gdje bi se mogla naći alternativa do nekih 700kn?
Uvijet je da ima black switcheve.
Isprika ukoliko sam odabrao krivi forum.

Hvala.
kjUUb is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2011., 02:51   #8
Kupi prek interneta...nemaš tu kod baš nas neki izbor mehaničkih tipkovnica, Razer nema cherry black switcheve na svojim kibama (ima brown i blue), a ostalo su Logitechove gumenjače. 7G ima cherry black ali košta malo više, pronjuškaj malo cijene, ali teško da ćeš naći do 700 kn.
Fosna is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2011., 03:38   #9
Aha. Imaš li kakvih preporuka otkuda?
Heh tek sad vidim kakav sam tulac bio i fulo podforum kompletno. Hvala na prebacivanju na pravo mjesto.
kjUUb is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2011., 10:41   #10
A možeš prek njihovog weba kupiti ili ronjaj malo po shopovima u regiji: http://steelseries.com/where-to-buy#europe
Fosna is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2011., 04:53   #11
A ništa izgleda da je 6gv2 kod nas nenabavljiva.
Popustio sam i uzeo 7g, i moram priznati da mi nije žao. Tipkovnica je fantastična i ovaj odmornik za zapešče je stvarno odličan, baš lijepo namjesti ruku na tipkovnicu i udoban je. Topla preporuka svima kojima nije žao dat ~800 kn za tipkovnicu.

Prešao sam slim tipkovnice sa scissor switchevima i trebalo mi je manje od 4 sata da se naviknem na novu tipkovnicu. Naprama blackwidow (blue switchevi) ima puno ugodnije tipke, i sviđa mi se NKRO jako (blackwidow nema ni 6KRO), tako da mi je to još jedan slučaj u životu gdje vidim razera kao prenapuhanu firmu.
kjUUb is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2011., 21:09   #12
Ako nekoga još uvijek zanima ova tastatura, ona je itekako nabavljiva u Hrvatskoj. Najjeftinija je u Ventexu (ajtikupi.hr) gdje košta ravno 503,00 kn. U Protisu je nešto povrh 600 kn, no Protis je za sve Steelseries proizvode preskup. Dućan u kojem je Steelseries jeftiniji, a ne čeka se (ajtikupi.hr je Webshop i čeka se dan-dva) je Links, ali zašto nemaju ovu tastaturu zaista je pitanje. Cijena u njih kad i ako se pojavi bit će 560 kn.

Tastatura je inače odlična. Osjećaj tipkanja je posve drugačiji nego na membranskim tipkovnicama. Meni je najveći problem navići se da se slovo "ž" nalazi u zadnjem, a ne u srednjem redu, pa sam u početku često stiskao rub "entera" umjesto "ž", i griješio sa znakovima na kraj zadnjeg reda (najviše s "-"). No živ se čovjek na sve navikne.

Ne znam kakva je u igrama. Vrlo se slabo igram - on-lajn igre uopće ne. Kupio sam je jer puno pišem i za to je dušu dala. K tome je i krajnje jednostavna - nema puno dodatnih tipaka, pa je i dimenzijski OK (osim masom). Meni savršeno pašu tipkovnice bez puno điđa. Sve što piše na službenom sajtu i sve što se može na Internetu naći o njoj istina je. Moja preporuka.

P.S.
Hrvatske oznake su k'o šaka na oko.
BMT is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2012., 12:01   #13
da vas malo ozivim... fosna.. ti jos uvijek koristis svoju? vrijedna para? rado bih svoju 100kn plasticnjacu zamijenio mehanickom tipkovnicom, kako bas nije pretjeran izbor 6v2 mi djeluje poprilicno zanimljivom, ali vidim da ljudi imaju dosta problema sa ovim zadnjim serijama.
__________________
I got a Nikon camera
I love to take a photograph
So mama, don't take my Kodachrome away
mickey is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2012., 13:28   #14
Naravno da je koristim, vrijedi svaku kunu. Preporoditi ćeš se, nikakvih problema s njom, ne maste se tipke, lako se čisti...jedino ako ti eventualno nedostatak palm resta može biti problem, ja imam dugačke prste pa mogu bez problema sve tipke dohvatiti bez da dižem ruke sa stola. Inače, nije gejmerska kiba, nema nikakvih makroa i softvera za konfiguriranje, ak ti nešto takvo treba onda vozi dalje.

Kakvih problema ima sa zadnjim serijama?
Fosna is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2012., 14:30   #15
ne zanimaju me makro&multimedijalne tipke.... zelim izdrzljivu tipkovnicu sa dobrim responesom ... a proguglao sam "g6v2 problems" i izbacilo mi je dosta forum topica sa problemima, tipke prestanu reagirati nakon par mjeseci, brzo se izlizu, problemi sa razmaknicom... itd.
__________________
I got a Nikon camera
I love to take a photograph
So mama, don't take my Kodachrome away
mickey is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2012., 15:39   #16
Moja je 15 mjeseci stara i radi ko da sam je jučer kupio, niš se nije izlizalo i sve tipke normalno rade.
Fosna is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2012., 16:18   #17
I ja sam sa svojom prezadovoljan. Kvaliteta izrade je vrhunska. Par puta mi je ispala, tipke se razletile po ciloj sobi... vratio natrag i vozi misko, bez ikakvih problema!
ukiy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2012., 13:50   #18
meni isto radi ko podmazana već duže vrijeme, a isto sam je povuko sa stola i roknula i rasipalo se sve , a sam se vrati unutra i bok. Čisti se lagano, što se tiče izlizivanja gumbi, samo mi je "W" nekak malo požutilo, niš strašno, ostalo sve je ko novo.
Definitivno vrijedi svake lipe a trajat će ohoho...

ja sam kupio sa ajtikupi.hr , nazvao tamo, frajer mi je rekao da ju može imat sutra ujutro u dućanu , ostavio sam mu broj i drugi dan oko 9-10 ujutro me zvao da je stiglo i da mogu pokupit kad hoću. 510kn sam je platio.
Inesy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:52.