Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.05.2015., 00:39   #1
Šest točkica na stražnjem dijelu vrata

Pozz Alternativcima naše forumske zajednice.

Djevojka mi je danas slavila rođendan i provela je dan sa mnom. I čim je došla kod mene primjetio sam joj ove tačkice na leđima. Ukupno ih je 6. I kad je došla kući, prijateljica je je to isto primjetila. I mjerila. Razmak između svake je 5 milimetara. Nalaze se na stražnjem dijelu vrata. Samo da napomenem da nijedna odjeća nije mogla ostaviti ovaj trag. Nisu nikakve bubuljice u pitanju, radi se o čistom tragu, crvenilu.

Šta bi ovo moglo biti, ali prije svega me zanima jel se 'ko susretao s ovakvim IDENTIČNIM slučajem? Jednostavno smo znatiželjni i ona i ja Molio bih bez nekih glupih nagađanja, samo ako poznajete sličan slučaj.

Suelureac is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2015., 00:40   #2
Gotovo je, ona je čipirana i sad je sluga iluminata i globalnih moćnika.
__________________
"Ne može se razumom uvjeriti ljude da se odreknu stavova koje nisu razumom stekli."

"Toliko sam propao u zivotu da sam odlucio otvoriti temu na forum.hr-u o tome" - n00e
CelMar is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2015., 13:52   #3
Negdje se nažuljala, sjedila ili stajala vratom naslonjena na nešto što je ostavilo trag. Do sad je sigurno već izblijedilo.
Gošća is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2015., 14:07   #4
Slika nije najbolja, ali meni izgleda kao poremećene čakre. Posebno druga i četvrta.
Zanimljivo mi je da nisi primijetio i one brojeve i strjelice. Ili pak je to već prije imala tamo?

Zadnje uređivanje adelon : 10.05.2015. at 14:18.
adelon is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2015., 14:19   #5
Pristevi , peti najbolje vidljiv
mjesecarka is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2015., 18:46   #6
To je otisak ciferslusa sa muških traperica
Darkly Dexter is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2015., 19:24   #7
Nije za zajebanciju za samo 1000 kuna ti mogu reći pravo značenje tih točkica.
Javi se na PM.
Igor0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2015., 19:48   #8
Trag uboda ukosnice? (ili kak se već ne zove ona sasvim jednostavna stvar za obuzdavanje lijepe zdrave duge ženske kose )
haram is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2015., 12:33   #9
Quote:
adelon kaže: Pogledaj post
Zanimljivo mi je da nisi primijetio i one brojeve i strjelice. Ili pak je to već prije imala tamo?


Quote:
Darkly Dexter kaže: Pogledaj post
To je otisak ciferslusa sa muških traperica
Gle, zbilja Jedino što može biti i sa ženskih
Gošća is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2015., 12:59   #10
sličan trag ali kružni,u egzaktnim razmacima ostavila mi je jedna beštija,za koju uopće ne znam kojem rodu krvopija pripada,ali sam je ulovila na nozi,kad se taman smjestila u centar tog kruga pa sam je zatukla...
refleksno,jer bolje bi bilo da sam je skinula i dobro razgledala..


PS
stjenice,
našla da ostavljaju slične tragove u nizu..
eeeek
__________________
Vjeruj u se i u svoje kljuse

Zadnje uređivanje amary : 11.05.2015. at 13:30. Reason: dodatak
amary is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2015., 03:24   #11
Quote:
amary kaže: Pogledaj post
PS
stjenice,
našla da ostavljaju slične tragove u nizu..
eeeek
E jbg, čovjek se ponadao da bi greysi mogli opet doći po nju i ovaj put je ne vratit, kad tamo stjenice
SinnFein is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2015., 16:07   #12
Quote:
Suelureac kaže: Pogledaj post
Pozz Alternativcima naše forumske zajednice.

Djevojka mi je danas slavila rođendan i provela je dan sa mnom. I čim je došla kod mene primjetio sam joj ove tačkice na leđima. Ukupno ih je 6. I kad je došla kući, prijateljica je je to isto primjetila. I mjerila. Razmak između svake je 5 milimetara. Nalaze se na stražnjem dijelu vrata. Samo da napomenem da nijedna odjeća nije mogla ostaviti ovaj trag. Nisu nikakve bubuljice u pitanju, radi se o čistom tragu, crvenilu.

Šta bi ovo moglo biti, ali prije svega me zanima jel se 'ko susretao s ovakvim IDENTIČNIM slučajem? Jednostavno smo znatiželjni i ona i ja Molio bih bez nekih glupih nagađanja, samo ako poznajete sličan slučaj.

Da ti vjerujemo na riječ?!
Jel' ti Suelureac pravo ime?
Šabović Adis is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2015., 03:43   #13
spali je kao vješticu
__________________
Awakening
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2015., 10:39   #14
Ne znam baš kako funkcionira ovaj podforum, ali vidim dosta glupih i dječijih odgovora. Valjda ljudi ne znaju šta će od sebe pa zezancijom liječe komplekse. Temu administratori komotno mogu zatvori. Djevojci se ovo povuklo, a nikad nećemo saznati od čega je. Ja sam temu otvorio najviše iz razloga toga da vidim hoće li se javiti koja osoba sa sličnim iskustvom. Kako nisam dobio takav odgovor i kako je to njoj prošlo, komotno stavite katanac.
Suelureac is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2015., 12:29   #15
Pa naravno da se povuklo, jesam ti rekla da se negdje nažuljala i da će brzo proći, a može biti i ovo što su ti rekli da su je neke bube izgrizle što grizu u takvim razmacima, ili od ukosnice. Meni ne bi Alternativa odmah pala na pamet
Gošća is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2015., 14:43   #16
Quote:
Suelureac kaže: Pogledaj post
Ne znam baš kako funkcionira ovaj podforum, ali vidim dosta glupih i dječijih odgovora. Valjda ljudi ne znaju šta će od sebe pa zezancijom liječe komplekse.
Pa otvorio si temu na Alternativi, što si očekivao?
__________________
"Ne može se razumom uvjeriti ljude da se odreknu stavova koje nisu razumom stekli."

"Toliko sam propao u zivotu da sam odlucio otvoriti temu na forum.hr-u o tome" - n00e
CelMar is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2015., 14:49   #17
Kod koji su stavili vanzemaljci.

Morala sam nastaviti u revijalnom tonu.
__________________
nikad se ne prepiri s budalom jer netko sa strane neće primijetiti razliku
venera_veritas is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2015., 16:37   #18
Quote:
Suelureac kaže: Pogledaj post
Ne znam baš kako funkcionira ovaj podforum, ali vidim dosta glupih i dječijih odgovora. ...
Još ćeš se ih nagledati - ako ćeš određena pitanja nastaviti postavljati na podforumima na kojima ih je glupo i djetinjasto postavljati.

Quote:
...Valjda ljudi ne znaju šta će od sebe pa zezancijom liječe komplekse. ...
Ako nisi siguran (kažeš "vajlda"), pravi naslov za dobiti odgovor na to pitanje je podforum "Sport i šah"? ... Ili pak ipak misliš da bi podforum "Psihologija" (ne nužno ovdašnji, već općenito) bio manje glup i djetinjast izbor?

Quote:
...Temu administratori komotno mogu zatvori. Djevojci se ovo povuklo, a nikad nećemo saznati od čega je. ...
Da, NLO s alienima i s vrata oduzetim uzorkom sad već punom brzinom juri prema matičnom planetu... ili pak, zečje srce koje je ljubomorni lokalni diskđoker zakopo na žemskinom vrtu će sa svojom negativnom energijom i dalje anonimno maltretirati napaćeni mladi par... ili pak, sad trebamo čekati sljedeću milijardu godina da se zvijezde ponovo postave u položaj u kakvom su bile za vrijeme promjene na žemskinom vratu... ili pak, ...

I što je najžalostnije po čovječanstvo, službena medicina će i u sljedečem takvom primjeru opet samo zabezeknuto gledati u promjenu na koži te nemoćno slijegati ramenima...

Quote:
Ja sam temu otvorio najviše iz razloga toga da vidim hoće li se javiti koja osoba sa sličnim iskustvom. Kako nisam dobio takav odgovor i kako je to njoj prošlo, komotno stavite katanac.
Sa sličnim iskustvom oko čega? Negativnim glede traženja odgovora na slično pitanje postavljeno na npr podfrumu "Zdravlje" i tamo u nekoj od "dermatoloških" ili nekoj drugoj za tvoje pitanje primjernih tema?

Zadnje uređivanje adelon : 14.05.2015. at 16:59.
adelon is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:29.